Dizi Özet

Masum 17 Bölüm Özeti 8 Nisan Fragmanı Koki’nin İşkencesi

Masum 17. Bölüm Özeti ile Masum 8 Nisan Özeti verip aynı zamanda 8 Nisan Çarşamba Fragmanı konusunda hen Hindistan yayınlanan fragmanını hemde ülkemiz de yayınlanacak olan fragmanları ayrı ayrı olarka  bu haberimiz de bulabilirsiniz.

Hatırlarsanız geçtiğimiz bölümde Koki bir anda değişmiş, Gopi’ye karşı daha ılıman olurken, Raşi’ye karşı öfke kusmaya başlamıştı.

Gopi’nin evdeki konumu ve itibari her geçen gün artarken, kıskanç Raşi ise bu duruma karşı önlem almak istese de başarılı olamamıştı. Kısa bir hatırlatmadan sonra özeti vermeye başlayalım.

Masum 17 Bölüm Özeti

Kokila Gopi’nin saf biri olduğunun farkında. Zira özellikle saf bir gelin aramak için yıllarca gelin baktığını geçtiğimiz bölümlerden hatırlıyorsunuz.

=> Masum 20 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Koki, Gopi’nin %100 değişimen ilk etap da anlam verememişti. Lakin artık Gopi’nin kafasını karıştıran kişileri tespit etmeyi başardı. Başta Urmila daha sonra ise Raşi, gelini Gopi’yi kullandığını ve kafasını karıştırdığının farkına vardı.

Masum dizisi 17 bölüm özeti

Koki’nin bu tespitleri sonunda Gopi el üstünde tutulan gelin oluverdi bir anda. Tabi bu durum sinsi Raşi’nin hoşuna gitmedi.

Raşi gine ne yapıp edip Gopi’yi plan dahilinde hareket etmesini sağlar. Gopi’nin yanına geldiğinde Gopi de evdeki altınları kutusuna koyarken görür.

Raşi hemen altınlardan bir tanesi saklamasını, böylelikle Koki bunu fark edince planlarını uygulayabileceklerini Gopi’ye söyler. Gopi daha hareket etmeden Koki’in sesi duyulur.

Masum 8 Nisan Çarşamba özeti - Rasi annesi ile konuşuyor

Raşi hemen oradan uzaklaşırken, telefonu da orada kalır. Evde neyin döndüğünden ez çok haberi olan Koki Raşi’nin telefonunu görür görmez alıp götürür. Tabi orada imalı konuşmalar geçer.

=> Masum 10 Nisan Cuma Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Herkes yemek masasına toplandığında Koki işkencelerine bir yenisini ekler. Tabi Gopi’ye değil, Raşi’ya karşı ikinci seviye işkenceye başlar.

Modi Koki gelinlerin artık evde ki işlerde daha etkin olmasını, son zamanlarda işlerin büyük bir kısmını üstlenen Gopi’nin yükünü hafifletmek adına her gelin için ayrı ayrı görev listesi çıkarttığını söyleyip gelinlere verir. Tabi işin büyük bir kısmı Raşi de kalması, Raşi’nin pek de hoşuna gitmez.

=> Masum 18 Bölüm Özeti ve fragmanı için lütfen tıklayınız.

Gopi saf ve iyi niyetli olmasında kaybediyor olsa da zamanla durum değişecektir.

Raşi hemen görevi gereği mutfağa gider ve özel bir yemeği yapmaya başlar. Lakin bu yemeğin nasıl yapıldığını bilmez. Gopi’den de yardım isteyemediği için annesini arada da ulaşamaz.Tam da bu sırada evin çalışanı mutfağa girer. Raşi de hemen nasıl yapıldığı konusunda yardım isteyecekken içeri Koki girer.

“Mani burada ne işin var! Çık dışarı” Kokila Modi

Koki’nin aslı amacı Raşi’nin bir gelin olmadığını ve evlenmeden önce bin bir yalanlarla her işi bildiğini söyleyip kendisini bile kandırmaya çalışan, sahtekar biri olduğunu kanıtlamak istiyor.

Masum 8 Nisan Özeti (08.04.2020)

Masum 8 Nisan özeti - Rasi ve Cigar

  1. Raşi Gopi’yi hala kandırmaya devam edecek
  2. Koki Gopi’yi tutup Raşi’ye işkence edecek
  3. Ralşi kendisine söylenen yemeği tam olarka yapamayacak
  4. Gopi ile Ahem arasında kısa bir an duygusal sahne olacak
  5. Raşi, Urmila’yı uzun bir süre ulaşamayacak (Telefon ile)
  6. Koki’nin işkence ve emirlerinden sıkılan Raşi Urmaila’dan yeni emirler alacak
  7. Urmila’nın planı evdeki düdüklü tencereyi patlatmak olacak
  8. Gop’nin ocağa koyduğu düdüklü tencereyi patlatacak

8 Nisan Çarşamba Masum 17 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bizler bu bölümü 8 Nisan Çarşamba günü izleyeceğimiz masum dizisinin 17 bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Hindistan da yayınlanan fragmanını ekliyorum.

Masum 17 Bölüm Fragmanı

Henüz ülkemiz de 17 bölüm fragmanı yayınlanmadığı için Masum son bölüm fragmanı ekliyorum.


BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu