Dizi Özet

Masum 177. Bölüm Özeti 15 Eylül Yanlış Anlaşılma

Masum 177. bölüm özeti 15 Eylül. Kuyumcu Gopi ve Raşi’yi hırsız zannedecek. İşte Masum 177. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 177 bölüm; Raşi annesi Urmila ile telefonda konuşması ile başlar. Raşi, Kokila, Gopi ile konuşmasını yasakladığını söyler. Urmila bu habere çok sevinir. Zira Divali kutlamaları için para hala Raşi’nin elinde. Urmila Raşi’ye ucuz malzemeler almasını ama üzerine pahalı kıyafet alabileceğini söyler. Raşi bu olaya çok sevinir. Artık kendisine karışan Gopi yoktur.

Masum 177. bölüm özeti Başlıyor!

Kinjal odasında süslendiği sırada Daval elinde ki defter ve kitapla içeri girer. Daval üzerine yeni bir kıyafet almaya gitse de alamadan geri gelmiştir. Kinjal Daval’ın neden yeni kıyafet almadığını sorar.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 27 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 219. Bölüm özeti)


“Sosyal hizmetlerde çok fakir kadınlar var. Onlara yardım etmek için üzerime yeni bir elbise almadım” (Masum 177) Daval

Masum 177
Masum 177 – Kinjal ile Daval tartışır

Kinjal ise bu olaya çok sinir olur. Önce ailesini ve kendisini düşünmesi gerekirken hep başkalarını düşündüğü için Daval’a kızıp, odayı terk eder.

Büyük annenin odasında Hetal ve Kokila Gopi hakkında konuşur. Kokila Gopi’nin olur olmadık herkese fırça attığını, bu duruma karşı nasıl davranacağını bilmediğini söyler. Büyük anne ise hamileliğin son aşamalarında bu tarz durumlar olabileceğini, hoş görülü olmak gerektiğini söyler.

Gopi mutfakta Meethi’ye şeker kutusunun boş olduğunu söyler. Meeti de yerini bilmediğini söyler. Tam da bu sırada içeri Raşi girer. Gopi Raşi’ye şekerin nerede olduğunu soracakken, Raşi’nin arkasında ki Kokila’yı görür. Kokila’nın dün verdiği cezayı hatırlayıp, Raşi’ye soru sormaktan vaz geçer.

Kokila Raşi’den yemek hazırlamasını ve kimseden yardım almadan yapmasını ister. Yemek yaparken de evde ki eksik malzemeleri not etmesini ister. Raşi evdeki eksikleri not alıp, en ucuz ve kalitesiz yerden sipariş verir. Gopi de bunu duyar ve oldukça rahatsız olur. Gopi yapacağı işi Meethi’ye devredip, mutfakta ayrılır.

Raşi mutfakta tek kalınca yanlışlıkla elini keser. Raşi’nin bu durumunu ilk gören Hetal olur. Hetal hemen Raşi’nin parmağına zencefil tozu döküp, ilk yardım çantası almaya gider. Gopi, Hetal’in neden ilk yardım çantasını aradığını sorar. Hetal de Raşi’nin elinin kesildiğini söyleyince, Gopi hızla Raşi’nin yanına gitmek isterken, arkadaş şu ses yükselir.

“Hiç bir yere gitmiyorsun Gopi” (Masum 177 Özeti) Kokila Modi

Masum 177 Özeti resmi
Masum 177 Özeti – Kokila Gopi’yi durdurur

Kokila son kuralını Gopi’ye hatırlatır. Raşi ile konuşmamasını yeniden tekrar eder. Sonrasında Raşi’nin yanına gider.

Daval da Urmila’nın yanında sosyal hizmetlerden yardım alan kadınlar için “kraker yakma” (kendi kültürlerinde olan bir eğlence) Urmila’dan biraz kraker almasını ister. Urmila da nedendir bilinmez. kadınlar için alacağını söyler. Bu konuşmaları Kinjal duyar.

Kinjal sinirle kendi geçimini düşünmediğini, sosyal hizmetlerdeki insanlar için para harcadığını söyleyip kızar. Bu sırada STK temsilcisi bayan Daval’ı arayıp kraker getirip getirmeyeceğini sorar. Daha Daval cevap vermeden Kinjal telefonu alır ve şunları söyler.

“Daval’ın oraya kraker getirdiği felan yok” (Masum 177. Bölüm Özeti) Kinjal

Masum 177 Bölüm Özeti resmi
Masum 177 Bölüm Özeti – Kinjal kıskanır

Deyip kadının yüzüne telefonu kapatır. Sonrasında Kinjal odayı terk eder. Bu durum karşısında Urmila çok mutlu olur. Zira artık Kinjal Daval’ı kıskanmaya başlamıştır.

Modi konağında Hetal salonda Raşi’nin parmağına ilk yardım uygularken, büyük anne de Gopi’nin yanına oturmasını ister. Bu sırada büyük annenin eli Gopi’nin karnına değer. Bebeğin tekme attığını söyler. Hetal ve Kokila da bebeğin tekme attığını hisseder. Raşi de Gopi’ye yaklaşmak istediğinde Kokila şunları söyler.

“Dur orada Raşi” (15 Eylül Masum 177 Bölüm Özeti) Kokila Modi

Raşi’nin Gopi’ye dokunmasına müsade etmez. Bu durum karşısında hem Gopi’nin hemde Raşi’nin canı sıkılır.

Masum 15 Eylül Özeti Kuyumcu Gopi ve Raşi’yi Hırsız Zanneder

15 Eylül Salı günü kanal 7 ekranlarında gelmesini beklediğimiz Masum 177. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Raşi Kokila’nın koyduğu ceza yüzünden Gopi’nin bebeğine dokunamadığını annesine şikayet der.

“Boş ver kızım. Nasılsa bir dün doğacak. O zaman dokunursun. Asıl habere gel sen. Kinjal ile Daval arasında bir kız var” (Masum 15 Eylül Özeti) Urmila

15 Eylül Masum Özeti - 177. bölüm
15 Eylül Masum Özeti – 177. bölüm

Raşi ise Daval’ın hiç bir kıza bakmadığını ve böyle bir şeyin imkansız olduğunu söyler. Raşi annesine ne olursa olsun bebeğe dokunmak istediğini söyler. Bu sırada Gopi de Raşi’nin bebeğe dokunmasını ister. Aşağıya iner. Raşi’nin elini tutup karnına götürdüğü sırada Kokila gelir. Koki buna engel olur. Kokila Raşi’ye Gopi’nin yanında ne yaptığını sorar. Raşi de yemek yapmaya geldiğini ama Gopi’nin neden geldiğini bilmediğini söyler. Kokila da “sizler için yeni bir planım var gelin benle” deyip salona getirir.

Kokila salonda Raşi için ördek sesi çıkartan terlik hediye eder. Her zaman bu terliği evde giymesini emreder. Gopi’ye ise kıyafetine takması için çan verir. Böylece ikisi de bir arya geldiğinde Kokila’nın da haberi olacaktır.

Bir kaç saat sonra Gopi ve Raşi yeninde salonda karşılaşır. İkisi de birbirine güler. Bu sırada Kokila da Meeti ile salona gelmek üzeredir. İkili Kokila’yı görünce Raşi mutfağa, Gopi de odasına kaçar.

Masum 15 Eylül Salı Özeti - 177 Bölüm
Masum 15 Eylül Salı Özeti – 177 Bölüm – Gopi ve Raşi Kokila’dan Kaçar

Raşi mutfakta iğrenç ses çıkartan terlikten kurtulmak ister. Hemen terliklerini çıkartıp çöpe atacağı sırada Kokila mutfağa gelip, Raşi’yi suçüstü yakalar. Raşi’ye kızıp terliklerini giymesini ister. Masum 177. bölüm özeti devam ediyor.

Akşam olduğunda Raşi Gopi’nin karnına dokunup bebeği hissetmek ister. Ancak Raşi’nin bilmediği bir şey var. Oda Kokila, Gopi’nin merdiven çıkamadığı için alt katta kendisinin odasında Gopi’nin yatmasını istemiştir. Gopi’nin yatağında ise Kokila yatmaktadır. Raşi gece vakti Gopi’nin karnına dokunup bebeği hissetmek isterken Kokila’nın karnına dokunur. Kokila ışığı yaktığında Raşi gerçeği görür ve şok olur. Karşısıdna Gopi yerine Kokila vardır.

“Raşi sen ne yapıyorsun?” (15 Eylül Masum Özeti) Kokila Modi

Raşi de uyurgezer yalanını uydurur. Ancak Kokila bu yalanı yutmaz. Raşi odadan çıkarken ayağında terliğinde olmadığını görüp kızar. Kokila gece gece ayağa kalkan Raşi’ye ceza olarak kaplara yağ dökmesini ister.

Masum 177 bölüm Özeti - 15 Eylül Salı
Masum 177 bölüm Özeti – 15 Eylül Salı – Raşi yağ döker

Raşi Divali için gece vakti küçük kaselere yağ doldurur. Çıkan sesleri Gopi duyar. Raşi’nin zor durumda olduğunu görünce yardım etmek ister. Ancak Kokila’nın konuşmama cezası aklına gelir. Raşi iş yaparken uyuya kalır. Gopi de Raşi’nin işini tamamlar.

Ertesi gün Kokila Raşi’nin yağları doldurup doldurmadığını sorar. Raşi de yağlara baktığında doldurulmuş olduğunu görür. Kokila bu sırada kanepede Gopi’nin çanını görür. Hemen Raşi’ye Gopi’nin yardım ettiğini anlar.

STK çalışanı Phalguni kiralık ev hakkında telefonda konuşur. Daval da bu konuşmalara kulak misafiri olur. Daval da kiralık bir ev olduğunu ve gösterileceğini söyler. Modi konağında Raşi ise Gopi’nin de yardıma ihtiyacı olduğunu kanıtlamaya karar verir.

Masum 177 bölüm Özeti - Savitha Modi konağında
Masum 177 bölüm Özeti – Savitha Modi konağında

Modi konağına Savitha ve bir kaç bayan gelir. Savitha rangoli yarışması olduğunu, Gopi’nin hamile olduğu için katılıp katılmayacağını sorar. Gopi de yarışmaya katılacağını söyler.

Daval da STK çalışanı Phalguni’yi kendi evlerine getirir. Kendi evlerinin üst katının boş olduğunu göstermek ister. Phalguni merdivenlerden çıkarken ayağı kayar. Daval hemen Phalguni’nin elinden yakalar. Bu anı ise komşular görür. Masum 177. bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağında ise Gopi hemen yarışma için rangoli çizmeye başlar. Rangoli çizerken kendisini kötü hisseder. Kokila da Gopi’ye dinlenmesini ister. Raşi de Gopi’nin yarım bıraktığı rangoliyi tamamlar.

Masum 15 Eylül Salı Raşi Rangoliyi tamamlar (177 bölüm)
Masum 15 Eylül Salı Raşi Rangoliyi tamamlar (177 bölüm)

Kadınlar çok geçmeden Raşi’nin tamamladığı rangoliyi görüp çok beğenir. Gopi de iyi olduğunu söyleyip kalkar. Kokila ile birlikte Rangoli’nin yanına gittiklerinde kadınlar Gopi’ye övgü dolu sözler söyler. Gopi rangolinin tamamlandığını görünce şok olur.

Kadınlar gittikten sonra Gopi Kokila’ya rangoliyi yapmadığını söyler. Kokila da bildiğini açıklar. Gopi ve Raşi Divali için gerekli bir kaç malzemeleri almak için ikili birlikte dışarı çıkar. Gopi ufak bir çocuğun kendi dükkanlarından oyuncak tabanca satın almasını ister. Gopi de ufak çocuğu kıramaz. Oyuncak tabanca satın alır.

Masum yazı görseli

Bu sırada Kuyumcuda televizyon da bayan katillerin hala yakalanamadığını ve masum gibi göründüklerini ama çok tehlikeli olduğu ile ilgili haberini izler. Raşi ve Gopi de bu sırada kuyumcuya girer. Gopi’nin çantasında ki tabancayı gören çaktırmadan kuyumcudan çıkar. Raşi ve Gopi kuyumcudan aldığı ziynet eşyalarına para vermek istese de korkudan titreyen kuyumcu para almaz.

Raşi ve Gopi kuyumcudan çıktıktan sonra kuyumcu hemen polisi arar. Masum 177. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 16 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 178. Bölüm özeti)


Masum 17 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 179. Bölüm özeti)


Masum 18 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 180. Bölüm özeti)


Masum 19 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 181. Bölüm özeti)


Masum 182. Bölüm özeti 20 Eylül Pazar tıklama görseli


Masum 177. Bölüm özeti (15 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki bölümlerin özetlerini yukarıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu