Dizi Özet

Masum 178. Bölüm Özeti 16 Eylül Ağırlığım Kadar Para İstiyorum

Masum 178. bölüm özeti 16 Eylül. Polis Raşi ve Gopi’yi yakalayacak. Kokila Olayı Çözecek. Kinjal ağırlığınca para isteyecek. İşte Masum 178. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 178 bölüm; Raşi ile Urmila’nın konuşması ile başlar. Raşi, Kokila sonunda ördek gibi öten terlik işinden vaz geçtiğini söyler. Büyük annenin odasında ise Kokila harika bir sari gösterir. Kokila bu sariyi Raşi’ye hediye edeceğini söyler.

Masum 178. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi kuyumcudan aldığı altın zinciri Ahem’e gösterir. Ahem de altın kolyeyi çok beğenir. Bu sırada Gopi’nin çantasında Ahem bir tabanca bulur. Eline aldığında oyuncak olduğunu anlar.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 220 Özeti


“Gopi bu tabancayı neden aldın?” (Masum 178) Ahem Modi

Masum 178
Masum 178 – Ahem Gopi’ye Silahı sorar

Gopi de “İhtiyaç sahibi çocuk oyuncak almam konusunda ısrarcı oldu. Ben de onu kıramadım” der. Bu sırada kuyumcu da polis karakolunda Gopi ile Raşi’nin robot resmini çizdirir.

Savitha ise pazarda robot resimlere bakan insanları görür. Savitha polis memuruna resimdeki kişilerin neden arandığını sorar. Polis de büyük soygun yaptıklarını söyler. Savitha resimlere yaklaştığında Raşi’yi hemen tanır. Savitha duvardaki asılı resmi alıp oradan uzaklaşır.

Kokila aldığı pahalı elbiseyi Raşi’ye götürüp, hediye eder. Raşi ilk başta kıymetsiz zanneder. Sariyi açtığında pahalı olduğunu anlayıp Kokila’ya sarılır. Hemen annesi Urmila’yı arayıp, Kokila’nın sarı hediye ettiğini söyler.

Daval da STK çalışanı Phalguni’nin ev tutmasına yardımcı olur. İlk olarak Urmila Phalguni ile tanışır. Daha sonra Kinjal gelip, Phalguni ile tanışır. Urmila Kinjal’i kıskandırmak için Phalguni’yi över. Kinjal de sinirler olay yerini terk eder.

Savitha eline aldığı robot resimle Modi konağına gelir. Elindeki robot resimleri gösterip şunları söyler.

“Kokila hanım gelinlerin maşallah meşhur oldu. Resimleri boy boy sokaklarda” (Masum 178 Özeti) Savitha

Masum 178. bölüm özeti - Kokila İle Savitha Konuşuyor
Masum 178. bölüm özeti – Kokila İle Savitha Konuşuyor

Dedikten sonra Kokila Savitha’nın ne dediğini anlamaz. Resme yakında baktığında Raşi ve Gopi olduğunu anlayıp şok olur. Kokila Savitha’nın yalan söylediğin, kart oyununda kaybettiği için bir oyun içinde olduğunu düşünüp Savitha’ya cevap bile vermez.

Urmila’nın mahallesinde de polis, Raşi ve Gopi’nin robot resimlerini sokaklara asmaya başlar. Mahalleli de merakla resimlere bakar. Urmila  kalabalığa yaklaştığında Raşi ve Gopi’nin arandığını görüp şok olur.

Masum 16 Eylül Özeti Polis Gopi ve Raşi’yi Yakalar

16 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında gelmesini beklediğimiz Masum 178. bölüm özeti devam ediyor. Raşi, Kokila’nın verdiği sareyi giyer. Jigar içeri girdiğinde Raşi’nin yeni sarisi ile çok güzel olduğunu söyler. Bu sırada Kokila herkesi poja yapmak için aşağıya çağırır. Urmila robot resimlere bakıp, dona kalır. Hemen arkasını döndüğünde polis memurunu görür.

Hanımefendi resimdeki bayanları tanıyor musunuz? Büyük bir soygun yapıp kaçtılar. Görürseniz bizlere bildirin” (Masum 178. bölüm özeti) Polis Memuru

Masum 178 bölüm Özeti polis Urmila'yı sorguya çeker
Masum 178 bölüm Özeti polis Urmila’yı sorguya çeker

Urmila sanki tut yemiş bülbül gibi sesi soluğu çıkmaz. Polis gittikten sonra hemen Raşi’yi telefonla arar. Raşi yeni sarisinden bahsetmek ister. Urmila ise “Kızım ne sarisi tüm polis teşkilatı sizi arıyor. Kuyumcu soyduğunuzu söylüyor polisler. Bana kalırsa kaçın buralardan” der. Raşi ise kuyumcu kendisi altınları hediye ettiğini söyler. Bu sırada içeri giren Gopi de gerçeği çok geçmeden öğrenir.

Gopi hemen durumu Kokila’ya anlatmayı teklif eder. Raşi ise kimseyi inandıramayacaklarını söyleyip kaçmayı teklif eder. Bu esnada Modi ailesi de poja töreni için iki gelini de aşağıya çağırır.

Gopi odadan çıktıktan sonra Raşi hemen kıyafetlerini çantaya doldurup kaçmak için hazırlık yapar. Urmila telefonla arayıp, vakitleri tükendiğini söyler. Raşi çantayı alıp odadan çıkmak üzereyken Kokila aşağıya çağırır. Raşi de kapıdan çıkamayacağını anlayınca, pencereden kaçmak için ip hazırlar.

Polis de bu sırada Raşi ve Gopi hakkında ihbar alır. Artık Gopi ve Raşi’nin çemberi daralır. Gopi yeniden Raşi’nin odasına gittiğinde, Raşi çoktan pencereden çıkmıştır. Masum 178. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 16 Eylül Özeti - Gopi Raşi'yi bulur
Masum 16 Eylül Özeti – Gopi Raşi’yi bulur

Raşi, Modi konağının kapısında araç beklerken Gopi de çok geç olmadan Raşi’yi yakalamaya gider. Raşi’yi kapının dışında yakalar. Ev halkı da ne Gopi’nin ne de Raşi’nin evde olmadığını anlar. Gopi, Raşi’yi ikna ederken polisler gelir. Raşi elinde çantası ile kaçarken yakalanır. Zavallı Gopi de onu ikna etmeye gittiği için oda kaçarken yakalanmış muamelesi görür. Ayak üstü kuyumcu Gopi ve Raşi’yi teşhis eder.

Polisler Gopi ve Raşi’ye kelepçeyi takar. Bu sırada Modi kon ağındakiler de dışarı çıkar. Kokila heybeti ile şunları söyler.

“Ne oluyor burada memur bey” (Masum 16 Eylül Özeti) Kokila Modi

16 Eylül Çarşamba Masum 178. bölüm özeti - Kokila polisleri durdurur
16 Eylül Çarşamba Masum 178. bölüm özeti – Kokila polisleri durdurur

Polis memuru da hırsızları kaçarken yakaladıklarını söyler. Kokila ise gelinlerinin hırsız olmadığını söyler. Kuyumcu da altınlarını iki kadının (Raşi ve Gopi’nin) çaldığını söyler. Kokila ve Ahem de Gopi’nin daha önce suçsuz yere nezarette kaldığını, orada mahkumların iyi yemekler yemediği konusunda yardımcı olduğunu söyler.

Raşi boynundaki kuyumcunun kolyesini geri vermek ister. Kokila ise kolyenin parasını vereceklerin asla çıkartmamasını söyler. Kokila yine efsane bir konuşma yapıp, hem polisleri hem de kuyumcu şok eder. Masum 178. bölüm özeti devam ediyor.

“Çantasında silah olan bir bayan gördünüz. Hemen o bayanı hırsız damgası vurup korktunuz. Korkunuzdan altınları kendi elinizle verdiniz. Ancak Gopi’nin çantasında ki o silah sadece bir oyuncaktan ibaret. Benim gelinlerimin resimleri her yerde hırsız olarak küçük düşürüldü. Bizim aile şerefimiz ne olacak?” (16 Eylül Masum Özeti) Kokila Modi

Masum 16 Eylül 2020 Özeti - 178. bölüm
Masum 16 Eylül 2020 Özeti – 178. bölüm

Bu sözlerden sonra kuyumcu altının parasının verilmesi halinde şikayetinden vaz geçeceğini söyler. Olay da orada çözüme kavuşur.

Yine bir kutlama ve yine bir davetle karşı karşıyayız. Bu sefer “bhai dhuj” töreni için Modi ailesi Daval’ı arayıp ailesi ile birlikte törene davet eder. Urmila ile Kinjal de törende en pahalı hediyeyi alacaklarına karşı birbirleri ile inatlaşırlar.

Ahem Kinjal’i arayıp, törende ne hediye istediğini sorar. Kinjal de “törene geldiğimde karar vereceğim” der.

Daval törende Gopi ve Raşi’ye gümüş para verir. Urmila ile Kinjal de birbirleri ile inatlaştığı için sonunda Kinjal’e verilecek hediyeye gelir. Kinjal içeriye iki adam ve ellerinde koca bir terazi ile gelir.

“Ağırlığım kadar para istiyorum” (Masum 178 bölüm özeti) Kinjal

Masum dizisi 178. bölüm özeti - Kinjal ağırlığınca para ister
Masum dizisi 178. bölüm özeti – Kinjal ağırlığınca para ister

Herkes şok olur. Kokila sinirlenip bu saçmalığı bırakmasını ister. Kinjal isteğinde ciddi olduğunu gören Ahem de biraz zaman vermesini söyler. Kinjal de “3 saat içinde ağırlığım kadar para istiyorum” der.

Hetal, büyük anne ve Kokila Kinjal hakkında konuşur. Büyük anne “Kinjal’in çok iyi bir kocası var. Ancak ona rağmen Kinjal akıllanmadı. Bu bu hatasını görmesini sağlamamız lazım” der.

Ahem banka müdürü ile konuşup parayı ayarlamaya çalışır. Banka müdürü paranın çokluğundan dolayı hemen temin edemeyeceğini söyler. Ahem de acil bir durum için geçerli olduğunu söyleyip parayı toplamasını rica eder.

Masum yazı görseli

Urmila ise paranın gelmeyeceğini düşünse de Kinjal’in ısrarcı tavırlarından dolayı oldukça ümitlidir. Ahem sonunda istetiği parayı tedarik eder. Kinjal ise ağırlığını artırmak için yeni bir oyun yapar. Masum 178. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 17 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 179. Bölüm özeti)


Masum 18 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 180. Bölüm özeti)


Masum 19 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 181. Bölüm özeti)


Masum 182. Bölüm özeti 20 Eylül Pazar tıklama görseli


Masum 21 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 183. Bölüm özeti)


Masum 178. Bölüm özeti (16 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki bölümlerin özetlerini yukarıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. AmanALLAHIM bu kinjal nasil bi kafay la yaşiyor hem agirliginda para iste hem kendi agirligini artdirmaya çaliş. Bu kiz tam urmila ya layik gelin.

 2. Filizcim saol canim. Dün akşam yeni bölümi görmeden çikmişim sen in bana yazan yazinida şimdi gördüm ama yine saol bölüm ler tikir tikir geliyor canim sayende?

  1. GÜLALEK CANIM ben geldim ama gec geldım canım bu günlükte boyle olsun kısuruma bakma BIRTANEM ?

 3. Ben oturuyorum oturuyorum ve şunu düşünmeden edemiyorum ve güliyorumdaa yaa kinjalin agirligindaki para nasil olur yada nekadar eder ?. Ş8mdi ahem zavalli parani nasil toparlayacaginin derdindedir☹?. Bu kincal urmila ve raşi bunlarin karini doysa bile gözleri doymuyacak bu üçisi olmasaydi dizi çok sikici olurdu bunlar hep izleyciyi güldiriyorda kizdiriyorda bu üçisi aslinda dizi nin esas kahramanlari????

 4. Slm hayırlı akşamlar kızlar ?❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️GULALEK CANIM NASILSIN daha yenı sıteye baktım canım bu ay fistık toplama sezonu BIRTANEM benimde bır ay işim var 4 gündür de calişiyorum sabahları saatt 5 te kalkıyorum buraya gelemesem merak etme canım eee sen ne yapın bırtanem sende baya evde temizlik yapmişsin bırtanem Allah kolaylık versin sana canım ?❤️?

 5. Nazim gece kuşum geldinmi bende bu gün hiç kimse gelmicek sandim. Evet canim bende ev içinde baya iş yapdim evin içi dişi her yere bir el atdim her gün az azdan yapdigim üçin baya uzun sürdü bu temizlik işi bugün sona kalan camlari sildim evin arka tarafini sona koymuşdumda.
  En sonunda bitdi ama her yer güzel oldu?.
  Hiimm fistik işi başliyor desene ben dogru tahmin etmişim ozaman geçen senelerde bu zamanlar fistikdan bahs edyordun sen. Ozaman sana kolay gelsin canim işiniz rast gitsin.

 6. Nazim son yorumunu şimdi gördüm yukariya düşmüşde.
  Olsun canim ne kusuru bu günlük böyle olsun sen böyle istiyorsan banada uyar zaten benin de çok uykum gelmişdi. Hem sen 5 de kalkicaksan yatip dinlenmen lazimdir anliyorum canim.
  Ne zaman müsayit olursan ozaman gel canimin içi arada gelip konuşmaniz yeter bana hiç gelmemekden iyidir.

 7. Bende çikiyorum
  Kizlar Aymeloşum Nazim Gönülüm Amangülcüm Filizcim hepinize iyi geceler canlar ALLAH rahatlik versin güzellikler?????

 8. Günaydın ben geldim. Eee Gülalek ablam Gönül ablam Filiz ablam Aymelek ablam Naz ablam selamlar. Nasılsınız. iyimisin iz. Ablam davetin için çok teşekkürler. Eee napıyorsunuz. Burda en küçük benim. Ne diyeceğimj bilemiyorum. Utanıyorum ?????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu