Dizi Özet

Masum 18 Bölüm Özeti 9 Nisan Fragmanı Gopi Suçu Kabullendi

Masum 18. Bölüm Özeti konusunda sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Masum 9 Nisan Özeti verip, daha sonra 9 Nisan Perşembe Fragmanı verilene kadar, Masum son bölüm fragmanı vereceğiz. Aynı zamanda bu bölüm ile ilgili olan Hindistan da yayınlanan fragman haberimizin devamında sizleri bekliyor olacak.

Geçtiğimiz bölümde Koki, Gopi ile Ahem’in odasına kadar gelse de ikilinin ayrı ayrı yerlerde yattığını anlamamıştı. Çünkü Ahem buna engel olmuştu.

9 Nisan Masum 18 bölüm özeti yazı görseli

Diğer yandan Raşi de Koki’yi ortadan kaldıracak emirleri annesi Urmila’dan almış, onu ilk fırsatta uygulamaya koymak için fırsat kollamaya başlamıştı. Kısa bir hatırlatmadan sonra özeti vermeye başlayalım.

Masum 18 Bölüm Özeti

Raşi evde istediği gibi at koşturmasına en büyük engel tabi ki de Modi Kokila. Hental, Koki gibi değil. Tıpkı Gopi gibi saf bir kadın. Onu çok çabuk kandırmayı başardı. Şimdi Urmila’nın planına göre Koki’yi öldürmek ve rahatça Modi konağında istediği her türlü kötülükleri yapmak.

9 Nisan Perşembe Masum 18 bölüm özeti yazı görseli

Gopi yemekleri yaparken, Raşi yanına gelir. Urmila’nın planı dahilinde Gopii düdüklü tencereye yemekleri koyar. Raşi de kimse yokken gelir. Tencerenin içini boşaltır. Böylelikle tencere boş halde çalışmaya başlar.

=> Masum 21. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Kısa bir süre sonrada şiddetli bir gürültü ile patlama olur. Herkes olay yerine gelir. Bir de ne görsün. Tencerenin içinin boş olduğunu görürler. Ahem dayanamaz ve Gopi’yi herkesin içinde fırçalar.

Ahem o denli sinirlenir ki kolundan tutup dışarı atmak ister. Uyanık ve olayları çok iyi analiz eden Koki ise oğluna engel olur ve bunu Gopi yapamayacak kadar saf biri.

Gopi Sen Odana git! Koki Modi (Gopi’nin Kaynanası)

Oğluna şimdilik engel olan Koki, mutfağa geldiği anı hatırlamaya ve olay sırasında göre düşünmeye başlar. O anda Raşi’nin hal ve tavırları aklına takılır. Raşi’nin neler yaptığını hatırlayınca gerçek suçluyu da bulur.

Hemen Koki Raşi’nin yanına gidip bu işi sen yaptın değil mi? Diyerek herkesi bağırmaları ile yanına toplar. Ev halkı pür dikkat Koki’nin sözlerini dinlemeye başlar.

Olayı yapan Gopi değil, Raşi’dir. Kokila Modi

bu sözleri duyan ev halkı kısa bir şok geçirir. Modi yaşananları bir bir anlatmaya başlar. Bu sırada kaynana Hental da dinlemektedir. Koki’nin açıklamaları sonucunda herkesi Raşi’nin bu işi yaptığına ikna olur.

=> Masum 11 Nisan Cumartesi Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 9 Nisan Perşembe özeti - 18 bölüm

Kokila olayın mağduru kısmında kendisi olduğunu ve buna cezayı kesmesi gereken de kendisi olduğunu söyler. Herkes evin büyüklerine karşı öldürmeye yönelik bu hareketin cezasının aslında belli olduğunu ama cezayı yine de Kokila’nın açıklamasına karar verirler.

Kokila bu evde cana kasdedenin yer yok diyerek eşyalarını toplayıp, evden defolmasını ister. Raşi ağlayarak odasının yolunu tutar. Bir nebze olsun içimiz soğusa da arkası gelecek. Hem devamında olacakları hem de bu bölümde yaşananları kısa kısa maddeler halinde alt kısımdaki başlıkta açıkladım.

Masum dizisi 18 bölüm özeti - 9 Nisan Perşembe

Gopi, fırsatı bulmuşken, Raşi’yi gönderecek mi? Devamı alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Masum dizisi 19. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 9 Nisan Özeti (09.04.2020 Perşembe)

  1. Raşi Düdüklü tencereyi patlatmayı başaracak
  2. Kimse yara almadan kurtulacak
  3. Olay ilk başta Gop’inin üzerine yıkılacak
  4. Kokila olayı araştıracak
  5. Gerçek suçlunun Raşi olduğunu açıklayacak
  6. Raşi’yi Kokila evden kovacak
  7. Cigar, Raşi giderse ben de giderim diyecek
  8. Gopi Raşi’yi kurtarmak için herkesin önünde ben yaptım diyecek
  9. Ahem Gopi’ye cezasını ben vereceğim diyecek

9 Nisan Perşembe Masum 18 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Kanal 7 ekranlarında bu bölümü 9 Nisan Perşembe günü saat 16:10 sıralarında izlemeye başlayacağız. İşte merakla beklenen Masum 18. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Ülkemiz de 18 bölüm fragmanı henüz yayınlanmasa da Hindistan da yayınlanan bu bölüm fragmanını ekliyoruz.

Masum 18 Bölüm Fragmanı (Kanal 7)

Kanal 7 de henüz 18. bölüm fragmanı yayınlanmadığını, bu sebeple masum son bölüm fragmanını buraya ekliyorum. Zamanı geldiğinde 9 Nisan 18 bölüm fragmanını burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu