Dizi Özet

Masum 180. Bölüm Özeti 18 Eylül Neelam Yakalanır

Masum 180. bölüm özeti 18 Eylül Cuma. Raşi ve Meethi Neelam’ın yakalanmasını sağlayacak. İşte Masum 180. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 180 bölüm; Raşi Hetal’in verdiği eski bir telefon alıp söylene söylene mutfağa gelmesi ile bölüm başlar. Meethi ise Raşi’ye erkenden haber veremediği için Raşi’den özür diler.  Raşi de özür dilemeyi bir kenara bırakmasını, Neelam’ın Modi konağına hangi amaçla geldiğini bulmaları gerektiğini söyler.

Masum 180. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi’nin odasında Neelam Gopi’ye meyve verir. Ancak Gopi meyvenin kokmuş olduğunu söyler. Neelam da meyvenin eskimeye yüz tuttuğu için kokabileceğini söyler. Akşam olduğunda Raşi Neelam’ın odasına girer. Bu sırada Neelam derin uykuya dalmıştır. Raşi daha önce Neelam’ın telefonunu bulduğu dolabı açar. Ancak telefonu dolap da bulamaz.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 30 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 222. Bölüm özeti)


Masum 180
Masum 180 – Raşi ve Meethi telefon arıyor

Meethi ile Raşi telefonu karanlıkta aramaya başlar. Neelam ise yatakta diğer tarafa döner. Bu sırada  Meeti, telefonu yastığın altında bulur. Meethi telefonu hemen alıp Raşi ile birlikte odadan çıkar.

Raşi Neelam’ın mesajlarını incelerken Dheeraj’ın çektiği mesajları görür. Raşi bu mesajları okurken yanlışlıkla Dheeraj’ı arar. Dheeraj telefonda sesini değiştirip konuşmaya başlar. Masum 180. bölüm özeti devam ediyor.

“Gopi’nin bebeğini kaçırdıktan sonra Modilerin acı çekmesini istiyorum. Bunu yapacaksın. O günü sabırsızlıkla bekleyeceğim” (Masum 180) Dheeraj

Masum 180 Özeti resmi
Masum 180 Özeti – Raşi Dheeraj ile konuşur

Raşi çok fazla konuşmadan telefonu kapatır. Raşi telefonu Meethi’ye verir. Sabah olduğunda ilk iş gerçekleri Kokila’ya anlatır. Ancak defalarca yalan söyleyen Raşi’nin sözlerine Kokila inanmaz. Kısaca yalancının evi yanmış kimse inanmamış.

Raşi hemen annesi Urmila’yı arayıp gerçekleri anlatır. Urmila da Gopi’ye daha fazla yardım etmesini söylediği sırada Gopi’nin sancısı başlar. Raşi hemen doktoru arasa da telefon çekmez. Bu sırada Gopi odasına gitmek ister. Neelam hemen Gopi’nin yanına giderken Raşi durdurur.

“Sen Gopi ile ilgilenme. Git büyük anneme su getir” (Masum 180 Özeti) Raşi Modi

Neelam bu sözlerden sonra Raşi’ye yalancı gülümseme atıp mutfağa gider.

Urmila Kinjal ve Daval öğle yemeğinde. Urmila yeni komşuları Falguni ‘nin nerede olduğunu Daval’a sorar. Daval de görmediğini söyler. Urmila da yine Kinjal’i kıskandırmaya başlar ve şu sözleri söyler.

“Bu Falguni çok terbiyeli kız. Bir oğlum daha olsaydı onu Falguni ile evlendirirdim” (Masum 180. bölüm özeti) Urmila

Masum 180. bölüm özeti - Urmila Daval ve Kinjal yemek yiyor
Masum 180. bölüm özeti – Urmila Daval ve Kinjal yemek yiyor

Sözlerinden sonra Kinjal sinirlenip yemekten kalkar. Falguni ise tüm bu olanları kapının arkasından dinleyip mutlu olur. Masum 180. bölüm özeti devam ediyor.

Bayan doktor Gopi’yi muayene eder. Doğum yaklaştığını ama tam zamanı olmadığını, bir süre daha evde beklemesi gerektiğini söyler. Bu sırada Ahem büyük bir projeyi kazandıkları konusunda haber alır. Ahem ve oradakiler bu habere çok sevinirler. Çirag bu projenin adını Gopi’nin bebeğine koyacağı isim olmasını ister.

Masum 18 Eylül Özeti Gopi’nin Hatası

18 Eylül Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 180. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Modi ailesi Ahem’in kazandığı ihaleyi kutlarken, Neelam olayı yanlış anlar. Bebeğin doğduğunu düşünür. Meethi Neelam’ın yanına gelip kapıyı dinlememesini söyler.

Neelam ilk fırsatta  Dheeraj’ı arayıp gece 12 de bebeği çalacağını haber verir. Neelam ile Dheeraj’ın bu konuşmalarını Meethi ile Raşi duyar. Raşi de çaktırmadan Neelam’ın odasının yakınlarında yüksek sesle şunları söyler.

“Meethi gördün mü Gopi’nin bebeği çok tatlı” (Masum 18 Eylül Özeti) Raşi Modi

Masum 18 Eylül Özeti - Raşi Neelam'a oyun oynar
Masum 18 Eylül Özeti – Raşi Neelam’a oyun oynar

Yüksek sesle bağırıp Neelam’ın bu konuşmayı duymasını sağlar. Gece 12 de Neelam, Dheeraj’ı Modi konağına girdirir. Birlikte Gopi’nin kaldığı odaya giderler. Ancak Gopi odada yoktur. Tam da bu sırada tüm Modi halkı ışıkları yakar. Neelam karşısında Modileri tam kadro görünce şok olur.

“Siz ne kadar kötü insanlarsınız. Hetal size acıdı iş verdi. Siz ufacık çocuğu çalacak kadar gözü dönmüş insanlar sınız. Peki neden tüm bunlar?” (18 Eylül Cuma Masum Özeti) Kokila Modi

Neelam da Dheeraj’ın hapse girmesinden Ahem’in sorumlu olduğunu, intikam almak için bu planı yaptıklarını açıklar. Ahem polisi arar. Neelam ve Dheeraj tutuklanır.

Büyük bir sorunu halleden Modi ailesinin ana konusu Ahme’in kazandığı ihaledir. İhaleye Jigar’ın dahil olmadığını öğrenen Raşi de Jigar’ın ihaleye bir şekilde dahil olmasını istese de bunu başaramaz.

18 Eylül Cuma Masum 180 bölüm özeti - Raşi Modi
18 Eylül Cuma Masum 180 bölüm özeti – Raşi Modi

Raşi, Ahem’in ihaleyi kazanması ve bu ihale için seyahate gidecek olması zoruna gider. Raşi bunun için ilk olarak Kokila ile Gopi’nin arasını bozmak ister ama başaramaz. Bu defa yönünü Ahem ve Gopi’ye çevirir.

Raşi Gopi’ye “Doğum sırasında yanında kimlerin olmasını istersin” diye soru sorar. Gopi de herkesin yanında olmasını isteyeceğini söyler. Bu konuşmalardan sonra Raşi Ahem’i arayıp, “Gopi’nin doğumu çok yaklaştı. Her geçen dakika Gopi seni merak ediyor. Onun yanında olmalısın” der. Ahem de işi bırakıp eve gelir.

Masum 18 Eylül Cuma Özeti - Neelam Yakalanır
Masum 18 Eylül Cuma Özeti – Neelam Yakalanır

Ahem’in eve gelmesi, Hetal ve Kokia’nın yeni bir karar almasını sağlar. Ahem yakında baba olacağı için yeni kazandıkları ihalenin şartlarını görüşmek üzere gideceği seyahate hazır olmadığını düşünüp, Jigar’ın gitmesine karar verir. Raşi de sevinçle Jigar’ın valizini hazırlar. Gopi bu olayı duyup Kokila ile konuşur.

“Ahem şimdi gidiyor olsa da doğum öncesi Ahem yanımda olacak. Bu sebeple Ahem işinden geri kalmasını istemiyorum” (Masum 180 bölüm özeti) Gopi Modi

Bu konuşmadan sonra Kokila yeniden kararını değiştirip Ahem’in gitmesine karar verir. Hetal, Ahem gitmeden Raşi ile Jigar ve Ahem ile Gopi’nin evlilik yıl dönümlerini büyük bir parti ile kutlayacaklarını duyurur.

Raşi Hetal’in ayarladığı yıl dönümü partisine annesi Urmila’yı davet eder. Gopi de odasın da Ahem’in arkadaşı Aman ile telefonda görüşür. Aman’ı evlilik yıl dönümlerii kutlayacakları partiye davet eder. Gopi bu sırada sürpriz olarak hazırladığı resimleri masanın üzerinde görür.

Masum 180. bölüm özeti - Evrakın üzerine su dökülür

Ahem görmeden resmiler almak iterken büyük anlaşmanın imzalandığı evrakın üzerine su dökülür. Ahem bunu görünce sinirlenir. Evrakı yeniden imzalatabilmesi için acilen il dışına gitmesi gerekir.

Yıl dönümü partisi yaklaşır. Davetliler gelmeye başlar. Gopi Ahme’i arayıp ne zaman geleceğini sormak ister. Ancak Ahem telefona cevap vermez. Gopi mesaj atar. Ahem mesaja da dönmez. Davetlilerden Aman da gelir. Gopi Ahme’in nerede olduğunu sorar.

Masum yazı görseli

Aman da Ahem’in il dışında toplantıda olduğunu söyler. Peki Ahem Gopi ile evlilik yıl dönümüne katılabilecek mi? Bu sorunun cevabını bir sonraki bölüm özetinde vereceğiz. Masum 180. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 19 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 181. Bölüm özeti)


Masum 182. Bölüm özeti 20 Eylül Pazar tıklama görseli


Masum 21 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 183. Bölüm özeti)


Masum 22 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 184. Bölüm özeti)


Masum 23 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 185. Bölüm özeti)


Masum 180. Bölüm özeti (18 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu