Dizi Özet

Masum 181. Bölüm Özeti 19 Eylül Ahem Kaçırılır

Masum 181. bölüm özeti 19 Eylül Cumartesi. Ahem kayıp. Polis Ahem’i arayacak. Kokila Gopi’yi suçlayacak. İşte Masum 181. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 181 bölüm; Aman ve Kokila’nın Gopi’yi teselli etmesi ile bölüm başlar. Ahem’in evlilik yıl dönümünü asla kaçırmayacağını bildiği için Gopi merak içindedir. Tam da bu sırada Aman’ın telefonu çalar. Aman bir kez daha Gopi’ye Ahem’in telefonunu aramasını ister. Gopi yeniden Ahem’in telefonunu arasa da telefon hala kapalıdır.

Masum 181. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Ahem’i ikinci defa armasına rağmen sabahtan beri kapalı olan Ahem’in telefonu hala kapalı olduğunu görünce, hamile hali ile heyecan yapar. Kokila ve ev halkı da Gopi’nin heyecan yapmamasını, yakında doğuma gireceği için erken doğum olamamasına karşı Kokila Gopi’yi şöyle ikaz eder.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 31 Ekim Cumartesi Ozeti tiklama gorseli Masum 223. Bolum ozeti


“Kızım Ahem her zaman toplantıda telefonunu kapatır. Hemen telaş yapma. Bak hamilesin.” (Masum 181) Kokila Modi

Masum 181
Masum 181 Kokila Modi

Bu sözler Gopi’yi görünüşte ikna etse de Gopi, Ahem’in sesini duymadan asla merakı ve korkusu geçmeyecek. Masum 181. bölüm özeti devam ediyor.

Hetal sonunda Gopi’yi dinlenmesi konusunda ikna eder. Şirak da gelir ve Ahem’in tüm müşterilerini aradığını Ahem’i bulamadığını söyler. Daval ise Gopi’ye Ahem’i arayacağını söyler. Odada Falguni ile konuştuğunu gören Kinjal rahatsız olur.

Gopi ise dinlenmek için gittiği odada Ahem’i aramaya devam eder. Jigar “Ahem acaba yeni proje için mi gitti ” diye şüphelenince, Aman ile birlikte evden çıkarlar ama orada da bulamazlar.

Masum 181 Özeti resmi
Masum 181 Özeti – Modi ailesi Ahem’i arar

Jigar ofiste güvenliğe Ahem’i sorar ama güvenlik “Ahem Bey bu gün hiç gelmedi” der. Aman ve Jigar üzgün halde konağa geri döner. Jigar “Acaba proje nedeniyle kaçırılmış olabilir mi?” diye şüphelenip polise haber vermeye karar verirler.

Masum 19 Eylül Özeti Gopi Evden Kaçar

19 Eylül Cumartesi günü ekrana gelecek olan Masum 181. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Kokila ise sakın bu durumdan Gopi’nin yanında bahsetmeyin diye tembihler. Tam da bu sırada Gopi aşağıya iner. Gopi, Kokila’nın son konuşmasını duydu diye korkar. Ancak Gopi duymamıştır. Jigar Gopi’ye Ahem’in gecikeceğini haber verdiği yalanını uydurur.

Masum 181. bölüm özeti - Gopi'ye yalan söyler
Masum 181. bölüm özeti – Gopi’ye yalan söyler

Raşi ve Urmila ise pastayı da kesemedik ziyan oldu güzelim pasta diye canları sıkılır. Kokila ise Gopi’yi odasına götürür ve Ahem geldiğinde sana haber veririm deyip üzgün bir şekilde odadan çıkar.

Urmila hadi eve gidelim deyince Daval Modi ailesini bu halde bırakıp gidemeyiz deyip evden kıyafetleri getireceğini orada kalmaları gerektiğini söyler. Aman ise durumu polise haber vermeye gider. Gopi ise odasında dokümanlara zarar verdiği için kendini suçlayıp ağlar.

Büyük anne, Gopi’nin yanına gelir ve onu teselli edip, Ahem geldiğinde iyi bir fırçayı hak etti diye gülümser. Bu sırada kapı çalar, herkes heyecanla kapıya koşar ama Aman ve yanında biri gelmiştir. Aman yanındaki kişinin polis amiri olduğunu ama Gopi anlamasın diye sivil olarak geldiğini söyler.

Masum 19 Eylül Özeti - Sivil polis Modi konağında
Masum 19 Eylül Özeti – Sivil polis Modi konağında

Jigar polise Neelam’ın yaptıkların bahsedip onların hapiste olduğunu da ekler. Kokila “oğlum kimseye kötülük etmez, bildiğimiz düşmanı da yok” der. Polis onları tek tek dinleyip not alır. Gopi uyanmadan polis amiri aldığı notlarla evden çıkar.

Gopi ise rüyasında Ahem’in ondan yardım istediğini görüp, Ahem diye bağırarak uyanır. Herkes oraya koşar ve Gopi Kokila’ya sarılıp ağlar. Urmila ise mutfak zemininde uyuyacaktır, Raşi’ye de Koki gelirse onu uyandırmasını söyler. Ev halkı Gopi’ye rahatlaması için salona çıkmasını söyler. Gopi salonda tek başına Ahem’i beklediği sırada susar.

Urmila’nın yerde yattığı mutfağa gider. Bu sırada Raşi annesi uyandırır. Urmila yarı uykulu bir halde Gopi’den habersiz “Ahem de hala gelecek, Aman polise de haber verdi ama sanki kaybolduğunu bildirmek onu geri getirecek mi ” der. Urmi dönüp Gopi’yi görünce şok olur. Gopi “Ahem kayıp mı? ” diye sorar. Raşi ise kıvırıp “yok yok Jigar’ın dediği gibi ofiste sadece geç gelecek” der ama Gopi inanmaz ve ağlamaya başlar.

19 Eylül Cumartesi Masum 181. bölüm özeti - Gopi Urmila'yı duyar
19 Eylül Cumartesi Masum 181. bölüm özeti – Gopi Urmila’yı duyar

Gopi, Rashi ve Urmi’ya Ahem’in kaçırılıp kaçırılmadığını sorar. Rashi de, Gopi’ye Ahem’in iyi olduğuna ikna etmeye çalışsa da Gopi bir defa yalanlarını yakalar. Bu sebeple inanmaz. Hamile hali ile ağlanmaya başlar. Gopi’nin sesini duyan Modi ailesi de hemen Gopi’nin başına toplanır. Bu defa devreye Kokila girer.

“Gopi Merak etme! Ahem iyi yakında gelecek” (Masum 19 Eylül Özeti) Kokila Modi

Dese de Gopi artık kimseye inanmaz. Artık Gopi’yi inandıracak tek şey, ya Ahem’in sesini duymak yada kendisini gözleri ile görmek.

Hetal Gopi’yi odasına götürür. Bu durumda bile Raşi’nin sevindiği nokta, Jigar’ın Ahem ile birlikte toplantıya gitmediğine sevinir. Zira kendisi Jigar’ın toplantıya gitmesi için daha önce türlü türlü planlar yaptığını bir önceki bölümde aktarmıştık. Şimdi Raşi de Jigar’ın gitmediğine mutlu olur.

Jigar Raşi’nin düşüncesizce konuşmasına sinirlenir. Urmila da Raşi’yi haksız bulur. Girip Kokila ve Gopi’den özür dilemesini ister. Her ikisi yani Urmila ve Raşi kırdıkları potlar yüzünden Kokila ve Gopi’den özür diler. Urmila ile Raşi özür dilerken bir pot daha kırarlar. Urmila aynen şu ifadeyi kullanır.

“Zamanında bizim oralarda oturan Chunnu’nun kaçırıldığını ve ertesi gün öldürüldüğünü duymuştuk!” (Masum 181. bölüm özeti) Urmila

19 Eylül Masum Özeti - Masum 181 - Urmila Özür diler
19 Eylül Masum Özeti – Masum 181 – Urmila Özür diler

Söyleyince Kokila sinirlenir. Urmila ve Raşi’ye kızar. Oğlu Ahem’in sağ salim eve geleceğini üstüne basa basa tekrar eder.

Gopi ise Ahem’in yokluğuna canı sıkılıp ağlarken, Kokila’nın birden Urmila’ya sinirlediğini görünce Kokila’yı sakinleştirmeye çalışır. Kokila tam da bu sırada öyle bir laf der ki Gopi için kurşun yarasından daha ağırdır.

“Her şey senin yüzünden oldu Gopi. Ben Ahem’in yeni projede olmasını istemedim. Onu projeden çıkarttım. Ama sen yeniden Ahem’in projeyi yönetmesini istedin. Seni kıramadım. Şimdi oğlum ortalarda yok. Her şey senin suçun” (19 Eylül Masum 181. bölüm özeti) Kokila Modi

Gopi Kokila’nın bu sözlerini duyunca şok olur. Gopi ağlamaya başlar. Kokila ise ortamı sinirle ter eder.

Büyük anne devreye girip Gopi’yi sakinleştirir. Gopi Ahem’in resmine bakıp önemli bir karar verir. Hetal de Kokila’nın yanına gidip şu sözleri söyler.

“Ah canım bacım. Önce Gopi’yi sakinleştirmek için elinden geleni yaptın. Sonra her şeyin sebebinin Gopi olduğunu söyleyip, Gopi’yi suçlandın.” (Masum 19 Eylül Cumartesi Masum Özeti) Hetal Modi

Masum 181. bölüm özeti - Kokila Gopi'ye kızar
Masum 181. bölüm özeti – Kokila Gopi’ye kızar

Bu sözlerden sonra Kokila ağlamaya başlar. Kokila Gopi’ye haksızlık ettiğini düşünür. Hetal ve Kokila Gopi’nin odasına gider. Ancak Gopi çoktan gitmiştir. Evin her tarafını arasalar da Gopi’yi bulamazlar.

Aman hemen dedektifi arayıp, kayıp lisesine Gopi’yi de eklemesini ister. Gopi ise ertesi gün Ahem’in gittiği yere varır. Elinde Ahem’in resmini herkese göstermeye başlar. Bir bayan Gopi’ye yardım eder. Bayan hamile halde çok fazla yürümemesini söyleyip ailesini aramasını ister.

Gopi o anda telefonunu evde unuttuğunu anlar. Gopi yollarda Ahem’in resmini sorup gören birisini bulmaya çalışır. Evdekiler merak etmesin diye telefon kulübesinden evi arar.

Modi konağında ise dedektif, Gopi’nin üzerinde en son hangi kıyafetlerin olduğunu sorar. Bu sırada ev telefonu çalar. Raşi telefonu açar ve yüksek sesle şunu söyler.

“Gopi nerelerdesin. Neden haber vermeden gittin?” (Masum 181 bölüm özeti) Raşi Modi

Masum yazı görseliDeyince Kokila telefona koşar. Gopi haber vermeden gittiği için özür diler. Kokila da istemeden bağırdığı için Gopi’den özür diler. Masum 181. bölüm özeti burada sona erdi.


Masum 182. Bölüm özeti 20 Eylül Pazar tıklama görseli


Masum 21 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 183. Bölüm özeti)


Masum 22 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 184. Bölüm özeti)


Masum 23 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 185. Bölüm özeti)


Masum 24 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 186. Bölüm özeti)


Masum 181. Bölüm özeti (19 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu