Dizi Özet

Masum 182. Bölüm Özeti 20 Eylül Aman Hain Çıktı

Masum 182. bölüm özeti 20 Eylül Pazar. Gopi Ahem’i arayacak. Ahem kendisini kaçıranın Aman olduğunu öğrenecek. İşte Masum 182. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 182 bölüm; Gopi ile Kokila’nın telefonla konuşması ile başlar. Gopi, Kokila’ya izin vermeyeceğini için izinsiz Ahem’i aramaya geldiğini, onu bulmadan da geri dönmeyeceğini söyler. Kokila ise hamile hali ile hiç bir yere gitmemesini söylediği sırada telefonun kapanır.

Masum 182. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Gopi’ye geri gelmesini söylemesine rağmen ilk defa ona karşı çıkıp ahem’i arayacağını söylemesi Kokila’nın tansiyonunu yükseltir. Yoğun stres altında kalan Kokila olduğu yere bayılır.

“Hemen doktur arayın” (Masum 182) Hetal Modi

Masum 182 Modi ailesi
Masum 182 – Kokila Gopi ile telefonda konulur

Jigar da hemen doktoru Modi konağına çağırır. Gopi ise Bhuj’i de sokak sokak Ahem’in resmini gösterip aramaya başlar. Gopi artık yürümekten harap ve bitap düşer. Gopi kendi kendine “Ahem’i bulmadan doğum yapmak yok. Onu bulmadan vaz geçmeyeceğim.” der.

Doktor Kokila’yı muayene ettikten sonra tansiyonu aşırı yüksek olduğunu, asla ayağa kalkmamasını söyler. Çok geçmeden Kokila uyanır. Gopi ve Ahem’i aramaya Bhuj’a gideceğini söyler. Jigar, Parag ve Çirag da Bhuj’a gidip Ahem ve Gopi’yi arayacağını, Kokila’nın beklemesini ister. Tam da bu sırada Ahem’in arkadaşı Aman şöyle der.

“Siz Bhuj’u bilmezsiniz. Benim orada çok bağlantılarım var. Hepiniz burada kalın. Gidip gerekeni yapacağım” (Masum 182 Özeti) Aman

Masum 182 Özeti resmi
Masum 182 Özeti – Kokila baygınlık geçirir

Aman’ın güven veren konuşması karşısında Jigar, Parag ve Çirag inanır. Kokila da “Aman Ahem’in en yakın arkadaşı. Onu bulacaktır” diye düşünür.

Gopi ise artık Bhuj’un dışında çöl sınırında Ahem’i aramaya başlar. Sıcak ve hamile hali ile yorgun düşer. Oturacak bir yer bulur. Oradan geçmekte olan simitçiden poğaça alır. Gözlerini kapatıp dua eder. Tam da bu sırada Gopi’nin saçlarına bir deve dokunur. Gopi elindeki ekmeği deve ile paylaşır.

Gopi deveye ekmeğini verip, devenin yanından uzaklaşmak ister. Ancak Deve Gopi’yi takip eder. Gopi devenin kendisi ile birlikte gelmesine müsade eder. Kokila ise evde Gopi ve Ahem’i merak eder. Jigar Aman’ın Bhuj’a ulaştığını ve Ahem ile Gopi’yi aramaya başladığını söyler.

Masum 20 Eylül Özeti Gopi Ölümden Döner

20 Eylül Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 182. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Gopi çölde yürüyerek ufak bir köye gelir. Köyün girişinde mandirin bulur. Hemen mandirin de dua eder. Ahem’i bulması konusunda yardım ister. Bu sırada deve Gopi’ye dokunup bir yön gösterir. Gopi de bir işaret olabileceğini düşünüp, devenin gösterdiği yöne doğru ilerler.

Masum 182. bölüm özeti - Gopi deve ile çölde
Masum 182. bölüm özeti – Gopi deve ile çölde

Gopi gittiği yönde gördüğü kişilere Ahem’in resmini gösterip, görüp görmediklerini sorar. Bu sırada Ahem de kendisini kaçıranlar tarafından darp edilmektedir. Masum 182. bölüm özeti devam ediyor.

Dikkat: Ahem’i Aman’ın adamları kaçırdı. Aman Ahem’in aldığı ihaleden çekilmesini istiyor. Bu sebeple Ahem’i kaçırıp evraka imza atmasını istiyor.

Ahem’i öldüresiye döven adamlar bir ara camı açar. Bu sırada Gopi açılan pencereye bakacağı sırada yanından geçen arabanın tozu dumana katması nedeniyle Gopi Ahem’i göremez.

Tüm bu olanlar sırasında Gopi’yi uzaktan birileri izler. Deve ise Gopi’nin başına gelecekleri hissedip hareket etmez. Gopi eğilip devenin ipini tutacağı sırada motosikletli adam Gopi’yi bıçaklamak ister. Ancak Gopi’nin ipi almak için eğilmesi onun hayatını kurtarır. Gopi Kendisini bıçaklamak isteyen adamdan hızla kaçar. Bir eve sığınır.

Masum 20 Eylül Özeti - Katil Gopi'yı Bıçaklamak ister
Masum 20 Eylül Özeti – Katil Gopi’yı Bıçaklamak ister

Gopi kendisini öldürmek isteyen kişini yakınlarda olması, Ahem’in de yakınlarda bir yerde tutulduğunu düşünür. Katili atlatıp ilk iş Ahem’i bulacağını söyler. Modi konağında ise Kokila aniden sıçrayıp şunları söyler.

“Gopi’yi gördüm. Gopi’nin yardıma ihtiyacı var. Oraya gidip yardım edeceğim!” (Masum 182. bölüm özeti) Kokila Modi

Hetal ve büyük anne Kokila’yı sakinleştirmeye çalışır. Doktor yeniden Kokila’ya sakinleştirici verir. Gopi de katilden saklandığı evde telefon bulur. Gopi hemen Jigar’ı arar. Ancak Jigar Aman ile konuştuğu için hat meşguldür.

Jigar Aman ile konuşmayı kapattıktan sonra Jigar kendisini tanımadığı bir numaranın aradığını görür. Hemen numarayı arar. Gopi Jigar’a kendisini öldürmek isteyen biri olduğunu ve saklandığı yeri tek tek söyler. Jigar da Bhuj’a gelip kurtaracağını söyler.

Gopi Jigar’a Ahem’in hayatının tehlikede olduğunu, bir an evvel Bhuj’a gelmesini ister. Bu sırada bir kaç bayan Gopi’yi yakalar. Gopi’yi hırsız zannederler. Gopi de başına gelenleri anlatır. Kadınlar Gopi’nin sarisinin yırtık olduğunu görünce Gopi’ye inanır. Kadınlar Gopi’ye giymesi için sari hediye ederler.

20 Eylül Pazar Masum Özeti - 182. bölüm - Jigar Gopi ile konuşur
20 Eylül Pazar Masum Özeti – 182. bölüm – Jigar Gopi ile konuşur

Jigar da Kokila’dan uzak da herkese Gopi’nin kendisini aradığını hayatının tehlikede olduğunu haber verdiğini hemen Bhuj’a gitmesi gerektiğini söyler. Jigar’ın bu sözlerinden sonra ev halkı şok olur. Ahem’in canı tehlikede, Gopi’yi de öldürmek isteyen bir katilin varlığı herkesi korkutur.

Urmila Jigar’ın da Bhuj’a gidip başının belaya girmesini istemez. Raşi’nin aklına girip şunları söyler.

“Bhuj’a gidenin başı belaya giriyor. Orada öldürmeyi gözüne koymuş bir katil var. Kocanı oraya gönderme. Yoksa kocasız kalırsın kızım” (Masum 20 Eylül Özeti) Urmila

Bu sözlerden sonra Raşi Jigar’ın arkasından koşar. Kapıda Jigar’ı yakalayıp ona sarılır ve Urmila’nın dediğini değil şunları söyler.

“Benim ve senin kardeşini kurtar. Ancak sağlığına da dikkat et. Buraya üçünüz sağ salim geri dönün” (20 Eylül Pazar Masum Özeti) Raşi Modi

Masum 182 bölüm Özeti - Raşi ve Jigar
Masum 182 bölüm Özeti – Raşi ve Jigar konuşuyor

Jigar da Raşi’ye sağ salim dönecekleri konusunda söz verir. Artık Modi ailesi hem Ahem’in hem de Gopi’nin tehlikede olduğunu biliyor. Lakin bunları başına bela eden Aman’ın hain olduğunu bilmiyorlar.

Ahem’i kaçıranlarda Ahem’i bayıltana kadar döverler. Ahem bayıldıktan sonra kafasına bir örtü örtüp tekneli motosiklete koyarlar. Ahem yarı baygın bir halde Gopi’yi görür. Ama gördüğünü hayal zanneder.

Ahem’i yeni bir yere götürürler Kırmızı çarşafla eli yüzü kapalı bir adam (Aman) Ahem’den kağıtlara imza atmasını ister. Ahem de asla imza atmayacağını söyler.

Gopi çölde yürümekten artık yorulur. Yorgunluk ve susuzluktan dolayı hayal görmeye başlar. Ahem’in yanına geldiğini ve ona sarıldığını görür. Tabi hayal çok geçmeden yerini gerçeklere bırakır.

Masum 20 Eylül Pazar Özeti - 182. bölüm - Aman'ın fopyası ortaya çıkar
Masum 20 Eylül Pazar Özeti – 182. bölüm – Aman’ın fopyası ortaya çıkar

Gopi sıcakta yolunu kaybeder. Yere yatıp dua eder. Bu sırada deve gelir. Gopi deveyi takip edip köyün yolunu bulur. Jigar da Bhuj’a gelir. Aman ile konuşup Gopi’yi arayacağını söyler.

Gopi devenin sayesinde köye yaklaşır. Aman’ın adamlarından birisi elindeki dürbünlü silahla Gopi’yi vurmak ister. Görüş açısına girdiği sırada deve Gopi’nin önüne geçer. Adam Gopi’ye ataş edemez. Başka bir adam Aman’ın emri olduğunu Gopi’yi öldürmemesini söyleyip Gopi’nin videosunu çeker. Masum 182. bölüm özeti devam ediyor.

Ahem de hala dayak yemeye devam eder. Ahem kendisini kaçıran kişinin yüzündeki şalı düşürüp kim olduğunu görmek için hamle yapar. Kırmızı şal yere düşer ve Aman’ın hain olduğu ortaya çıkar. Aman Gopi’nin uzaktan çekilmiş videosunu Ahem’e izlettirir.

Masum yazı görseli

“Kağıtları imzalamazsan, Gopi bir dakika içinde ölür. O sebeple iyi düşün” (Masum 182 bölüm özeti) Hain Aman

Ahem kendisini hamile hali ile aramaya gelen Gopi’nin hayatına karşılık kağıt kağıtları imzalayıp imzalamama konusunda kararsız kalır. Masum 182. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 21 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 183. Bölüm özeti)


Masum 22 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 184. Bölüm özeti)


Masum 23 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 185. Bölüm özeti)


Masum 24 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 186. Bölüm özeti)


Masum 25 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 187. Bölüm özeti)


Masum 182. Bölüm özeti (20 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. ya kardeşim kanal 7 insanın canını sıkmak içinmi var acaba hiç üretimi yok hiç birşey bilmeyen bir kanal kanal 7 oda ne dizi seçmesini ne dogru saatlere koymasını biliyor resmen seyirciyi parmagında oynatıyor masum nesi masum 1.5 yıllık dizi 1 ekim 2021 de bitecek ve laftan anlamayan bir kanal saaat degişimi lazım masum 2050 güz masalı 16 10 da olmalı yada 19 00 aa atılmalı kördügüm bir yere sıkışır zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu