Dizi Özet

Masum 183. Bölüm Özeti 21 Eylül Gopi’nin Kızı Oldu

Masum 183. bölüm özeti 21 Eylül. Ahem kurtulacak. Gopi doğum yapacak. Kokila hastanede ölüm kalım savaşı verecek. İşte Masum 183. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 183 bölüm; Aman’ın Gopi ile ilgili videoyu Ahem’e göstermesi ile başlar. Ahem videoyu izlerken hemen aklına yolda Gopi’nin hayalini gördüğü o anlar gelir. O hayal olmadığını ve Gopi gerçekten kendisini aramaya geldiğini anlar. Aman ise kağıtlara imzalamadığı takdirde Gopi’nin öleceğini söyler. Lakin Ahem hayallere o kadar adalar ki Aman’ın dediklerini duymaz bile.

Masum 183. bölüm özeti Başlıyor!

Aman Gopi’nin hayatı ile ilgi tehditleri savursa da Ahem’den bir tepki gelmez. Bu sırada Aman’ın adamlarında birisi içeri girip, acil bir telefon geldiğini söyler. Aman da dışarı çıkmadan adamlarına şunları söyler.

“Ben gelmeye bunu konuşturun!” (Masum 183) Aman

Masum 183 - Aman Ahem'i döverken
Masum 183 – Aman Ahem’i döverken

Jigar ise Gopi’nin söylediği köye gelir. Herkese Gopi’nin resmini gösterip, görüp görmediklerini sorar. Jigar sonunda Gopi’nin kendisini telefonla aradığı evi bulur. Evin yakınlarında Gopi’nin giydiği kıyafetleri görünce hemen koşar ve “Gopi Yenge! ” der. Kadın arkasını döndüğünde Jigar, Gopi olmadığını görünce şok olur.

Bayan Gopi’nin köye geldiğini ama kocasını aramak için köyden ayrıldığını söyler. Jigar ne tarafa gittiğini sorar. Jigar emin olabilmek için Gopi’nin kendisini aradığı evin telefonunu yeniden arar. Telefonun çaldığı evi bulan Jigar, kapıdaki bayana Gopi’yi sorar.

“Gopi yakın zaman da buradaydı. Lakin kocasını aradığı için köyden ayrıldı” (Masum 183. bölüm özeti) Gopi’ye yardım eden köylü kadın

Masum 183 Özeti - Jigar Gopi'yi arıyor
Masum 183 Özeti – Jigar Gopi’yi arıyor

Bu arada Jigar’ı Aman’ın adamı adım adım takip eder. Gopi’yi bulduğunda Aman adamına her ikisini de yakalamasını emretmiştir. Gopi de çölde Ahem’i ararken kendisine çölde yardım eden devenin sürüsünü bulur. Çoban devesini getirdiği için Gopi’ye teşekkür edip su verir.

Ahem Aman’ın adamları tarafında darp edilir. Ahem o kadar fazla dayak yer ki olduğu yere bayılır. Bu sırada Aman adamlarını arayıp kağıtlara imzalamadan ölmesin diye emreder. Adamlar yorulduklarını söyleyip çay içmeye giderler.

Ahem adamlar gittikten sonra hemen kilitli olduğu yerden kendisini kurtarır. Aman’ın masada duran telefonunu da alıp tutsak edildiği kaleden Ahem kaçmayı başarır. Aman ve adamları da adım adım Ahem’i takip etmeye başlar.

Gopi artık devesiz Ahem’i aramaya devam eder. Yürümekten hali kalmayan Gopi, bir anda bebeğinin tekmelediğini hisseder.

“Bebeğim Şimdi değil. Babamızı bulunca!” (Masum 183 Özeti) Gopi Modi

Masum 183. bölüm özeti - Gopi'nin bebeği tekme atar
Masum 183. bölüm özeti – Gopi’nin bebeği tekme atar

Gopi kendisini motive etmeye çalışsa da artık yürüyecek dermanı kalmaz. Olduğu yer diz çöküp oturur. Jigar yerde çalıların arasında oturan Gopi’yi göremez. Ahem de Aman’ın adamlarından kaçmaya devam eder.

Ahem çölün ortasında kale bulup saklanmak isterken kapana kısılır. Aman ve adamları tarafında yakalanır. Ahem, Aman’dan çaldığı telefonda Modi konağını arsa da konuşamadan Aman telefonu kapatır. Masum 183 bölüm özeti devam ediyor.

“Gopi’yi getirin. Bakalım o zaman kağıtları imzalayacak mı göreceğiz!” (Masum 183 bölüm özeti) Aman

Ahem bu sözleri duyunca çılgına dönüp Aman’a saldırır. Ancak Aman ve adamları Ahem’i döver. Ahem kafası duvara çarpıp bayılır. Jigar da yolda Gopi’yi gören birileri olduğunu söyleyip yerini tarif eder. Gopi de gece karanlığında kuru bir ot bulup üzerine yatar.

Masum 21 Eylül Özeti Kokila Yoğun Bakımda

21 Eylül Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 183 bölüm özeti devam ediyor. Jigar ile yoldaki adam kadının yanına giderler. Ancak Jigar karşısında Gopi değil bir başka kadını görünce çok üzülür. Bu sırada Aman adamı  Jigar’ı karanlıkta kaybeder.

Kokila, gelini ve oğlunun kayıp olduğunu, polislerin bu zaman kadar ne yaptığını sormak ister. Ev halkı Kokila’yı durdurmak ister. Ancak Kokila’yı durduramayacaklarını anlayınca birlikte karakola giderler.

“Memur bey! Ben Ahem’in annesi, Gopi’nin kaynanasıyım. Çocuklarımdan hala haber yok mu?” (Masum 21 Eylül Özeti) Kokila Modi

Masum 21 Eylül Özeti - Kokila Karakolda
Masum 21 Eylül Özeti – Kokila Karakolda

Polis amiri hem Gopi hem de Ahem için kayıp başvurusu yapılmadığını söyleyince Kokila ve yanındakiler Aman’in bir iş çevirdiğini anlar. Masum 183 bölüm özeti devam ediyor.

Gopi de köyün birinde Ahem’in resmini gösterdiği sırada Aman’ın adamları ile karşılaşır. Tam da bu sırada dolmuş Gopi ile adamların arasına girer. Dolmuşun içerisinden bir el Gopi’ye uzanır. Gopi’yi dolmuşa çeker. O el Jigar’dır.

“Jigar tam zamanında geldin. Adamlar beni yakalayacaktı” (Masum 21 Eylül Özeti) Gopi Modi

21 Eylül Pazartesi Masum Özeti - Jigar Gopi'yi kurtarır
21 Eylül Pazartesi Masum Özeti – Jigar Gopi’yi kurtarır

Gopi ile Jigar dolmuş sayesinde adamlardan kurtulur. Daval da karakolda Aman’ın hain olduğunu öğrenip, Raşi’ye haber verir. Raşi de Jigar’a Aman’ın hain olduğunu haber verir. Ancak Jigar Raşi’nin sözlerini zayıf sinyaller yüzünden duyamaz.

Aman halen ortaya çıktığından habersiz Jigar’ı aramak istese de Jigar’ın telefonu kapsama alanı dışındadır. Bu sırada baygın olan Ahem de arkası dönük şekilde telefonla uğraşan Aman’ın önce ayağına daha sonra kafasına sopa ile vurup, elinden kaçmayı başarır. Masum 183. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila ise Aman’ın hain olduğunu ve halen elinden bir şey gelmemesine canı sıkılır. Tansiyonu yükselir. Hemen hastaneye kaldırılır. Kokila’nın tansiyonu dalgalı olması, doktorları korkutmaktadır. Kısa süre içinde yükselip, kısa süre içinde düşmesi nedeniyle doktorlar Kokila’nın durumunun kritik olduğunu söyler.

Ahem de Aman’ın adamlarından kaçarken uçurumdan aşağıya düşer. Ahem belli bir süre baygın halde yattıktan sonra kendisine gelir. Aman da Ahem’in ölmediğini görür. Ahem ayağa kalkıp kaçmaya devam eder. Daval da Jigar’ı arar. Lakin ulaşamaz. Masum 183. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 183 bölüm özeti - Gopi Ahem'i göremez
Masum 183 bölüm özeti – Gopi Ahem’i göremez

Jigar ile Gopi’nin bindiği otobüs, Ahem’in yanından geçer. Ahem otobüse yetişmeye çalışırken Aman ve adamları da arkasından takip eder.

Ahem otobüse tutunmak isterken yere düşer ve Gopi diye bağırır. Gopi bu sesi duyup “Ahem! Ahem!” diye bağırsa da etraf da Ahem’i göremez. Ahem de Gopi’nin sezini duyup düştüğü yerden geri kalkar. Gopi daha fazla strese gelemez ve doğum sancısı başlar. Gopi otobüsü durdurup iner. Bu sırada Ahem de otobüse yetişip biner.

“Jigar Ahem’i gördüm. Ahem orada. Otobüse biniyor!” (21 Eylül Pazartesi Masum özeti) Gopi Modi

Masum 183 bölüm özeti - Ahem ile Gopi karşılaşır
Masum 183 bölüm özeti – Ahem ile Gopi karşılaşır

Diye bağırınca Jigar arkasını döner ve Ahem ile karşılaşır. Aman da Ahem’i yakalar. Jigar ile Ahem, Aman ve adamlarına karşı dövüşürken oradan geçmekte olan kadınlarda Gopi’nin doğum yapacağı sakin bir yere götürürler.

Polis olay yerine gelir. Aman ve adamlarını tutuklar. Ahem de Gopi’nin yanına gider. Kadınlar doğum için Gopi’nin yanındadır. Bu sırada Kokila’nın da nabzı gittikçe düşmektedir. Gopi de acılar içinde bebeğini dünyaya getirir. Masum 183. bölüm özeti devam ediyor.

Ahem Jigar’ın telefonu ile Raşi’yi arayıp iyi olduklarını söyler. Raşi ise Kokila’nın yoğun bakımda ve durumunun çok kötü olduğunu söyler. Ahem, Jigar ve Gopi Modi konağına ulaşır. Ahem Gopi’yi eve bırakıp hastaneye gelir. Annesinin başında ağlayıp, şunları söyler.

“Kalk anne. Bir kız torunun oldu. Seni evimizde bekliyor” (21 Eylül Pazartesi Masum 183. bölüm özeti) Ahem Modi

Masum yazı görseli

Ahem’in bu sözlerine rağmen Kokila tepki vermez. Dengesiz tansiyon Kokila’yı derin bir uykuya iter. Ahem Kokila’nın başında ağlar. Peki Kokila ölecek mi? Bu sorunun cevabı bir sonraki bölüm özetinde sizleri bekliyor olacak. Masum 183. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 22 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 184. Bölüm özeti)


Masum 23 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 185. Bölüm özeti)


Masum 24 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 186. Bölüm özeti)


Masum 25 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 187. Bölüm özeti)


Masum 26 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 188. Bölüm özeti)


Masum 183. Bölüm özeti (21 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu