Dizi Özet

Masum 184. Bölüm Özeti 22 Eylül Raşi Bakıcı Olursa!

Masum 184. Bölüm Özeti 22 Eylül. Kokila gözlerini açacak, bebeği sakinleştiren tek kişi Raşi olacak. Masum 184. bölüm özeti sizlerle!

Masum 184. Bölüm Ahem’in doktora bir şey yapmadınız diye bağırmasıyla başlar. Hetal, Raşi ve Urmila eve dönerler. Yeni doğan bebeği kucağına alan Hetal aynı annesine benziyor çok güzel diye bebeği bağrına basar. Urmila da dişleri de çıkınca aynı annesi diye bebeği sever. Raşi bebeği alıp sever ve geri vermek dahi istemez.

Gopi’nin aklı ise hala Kokila’dadır. Hetal’den izin vermesini ister ve hastaneye gider. Ahem ise annesinin baş ucunda bak geldim hayattım annem aç gözlerini de ağlar. Gopi hastaneye gelir ve Kokila’nın yanına gelip iyi olduğunu uyanması gerektiğini söyler. Bebek ağlayınca Gopi merak etme babaannen iyi diye onu susturmaya çalışır. Kokila bu sırada elini oynatır ve bebeği susturmak için hareket edince herkes sevinçle başına toplanır. masum 184 bolum ozeti resmi

Herkes eve döndüğünde Kokila aarti ye başlar. Hem torunu hem de evlatları iyi olduğu için mutlu olan Kokila’nın gözünü içi gülmektedir. Kapı çarli Ahem elinde çeşit çeşit oyuncaklarla içeri girer. Herkes gülümseyerek durumu abartan Ahem’e bakar. Gopi bebeği Ahem’in kucağına verdiğinde Ahem heyecandan elinde nasıl tutacağını şaşırır ve hemen Gopi’ye geri verir.

Urmila bebek için erkek çocuk kıyafeti verir, Raşi de bir elbise verip bebeğe giydirmesini söyler. Kokila yeni alınan kıyafetler bebeğe giydirilmez yoksa teni tahriş olur deyince Raşi ve Urmi’nin canı sıkılır. Urmila, Raşi’ye gelir ve kız evlat için bu kadar hazırlık oluyorsa erkek evlat doğursan neler olur hayal et der.

Ahem’in kaçırılması, Gopi’nin kaybolması ve tüm bu kötü olaylar bebek yüzünden olabilir der. Kokila bunu duyup üzülür. Gopi’den bebeği ister. Bebek Kokila’nın kucağına gelince ağlayınca Kokila ne zaman bana gelse ağlıyor der. Hetal aldığında bebek ağlamayı bırakır. Gopi ise Kokila’ya üzülmemesini elinde tuttuğunda ağladığını söyleyince Kokila rahatlar.masum 184 bolum resmi

Kinjal ve Daval ise evlerine gelirler. Falguni gelir ve bebek için hayırlı olsun deyince Daval bebeğin resimlerini gösterir. Kinjal buna sinir olup Falguni’nin elindeki telefonu alır. Falguni şaşırınca da birini aramama gerek deyip oradan uzaklaşır. Daval Falguni’nin yanında oturmaya devam edince Kinjal seninle işim var Daval deyip onu da içeri çağırır. Daval Falguni’ye döneceğim bekle dese de Falguni gider.

Raşi ve Urmila ise bebeğin eline para sıkıştırıp bebeği uyandırır. Kokila onları izleyip sinirlenir ve Gopi’ye bebeği almasını söyler. Raşi’ye de ağlattığın gibi de sustur der. Bebek susmak bilmeyince Urmila kızım dans etmeyi izlemeyi çocuklar sever istersen dans et der.

Masum 22 Eylül Özeti Bebeğin Adı Ne Olacak?

Raşi dans eder ve bebek susar. Gopi ve bebek uyurken Ahem gelir ve onlara sevgi dolu gözlerle bakar. Gopi uyanır ve tuvalete gideceğini söyleyip bebeğin yanında durmasını söyler. Gopi gittiğinde bebek uyanır, Ahem Gopi diye seslenir ama bebek susmayınca bebeği kucağına aldığı gibi bebek kusar. Bu sırada Koki gelir ve ona gülümser ve şimdi baba olduğunu anladım der.

Ahem’e bebeğin zıbınını değiştirmesi gerektiğini söyleyip bunu nasıl yapacağını anlatır. Ahem zıbını değiştirirken Gopi gelip mutlu olur. Kokila da babası seni çağırdı deyip odadan çıkar. Ertesi gün hetal herkesi toplar ve onlara dini hikayeler anlatır. Bu sırada Ahem’in telefonu çalar ve mineralli su projesinde onunla çalışmak istediklerini söylerler.

Ahem mutlu haberi paylaşır ve kızım şans getirdi der. Urmila sadece tesadüf deyince Kokila ona kızgınca bakıp torunum evimize şans getirdi deyip susturur. Gece olduğunda Ahem bebeğe zarar veririm korkusuyla yataktan pat diye düşer. Gopi ona yatağa sen geç, bebeğin yanında uyu der. Gece yarısı bebek uyanır üstüne evdeki herkesi de uyandırır. Bebeği kimse susturamaz ama Raşi gelir ve yüzünü şekilden şekle sokup bebeği sakinleştirir. Hetal bebek ağladığından sakinleştirme görevi senin deyince Raşi tedirgin olur.masum 22 eylul ozeti resmi

Raşi gece boyu bebeği susturmak için uğraşır. Sabah olunca da Urmi’ye bıktım artık deyince Urmi bir de bebekleri çıktı diye homurdanır. Bebek salonda ağlayınca herkes Raşi diye seslenir. Raşi palyaçoya döndüm diye sinirle gider. Gopi bebek susunca biraz işim var deyip bebeği Raşi’ye emanet eder. Raşi bebeği uyutur. Gopi ise eve gelenlerden sessiz olmalarını rica eder.masum 22 eylul resmi 2

Akşam olduğunda Ahem’in bebekleri ile oynadığını gören Gopi çok sevinir. Kokila ise yarın isim verme töreni olduğunu söyleyip herkesi davet eder. Gece olduğunda Nani gelir ve Gopi’nin odasına girer. Ahem hırsız girdi diye bağırınca herkes oraya koşar. Bakarlar ki Nani :) Herkes sevinir. Gopi bebeği kucağına verince Nani bunun adı Gopi olsun der. Kokila annesinin adı Gopi deyip sen biraz dinlen yarın ismi düşünürüz diye ekler.


Masum 23 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 185. Bölüm özeti)


Masum 24 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 186. Bölüm özeti)


Masum 25 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 187. Bölüm özeti)


Masum 26 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 188. Bölüm özeti)


Masum 27 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 189. Bölüm özeti)


Masum 184. Bölüm özeti (22 Eylül 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu