Dizi Özet

Masum 186. Bölüm Özeti 24 Eylül Bebekler Karıştı!

Masum 186. Bölüm Özeti 24 Eylül. Raşi2nin köpekleri kahraman olurken Gopi’nin bebeği aşı günü karışır. İşte Masum 186. bölüm özeti!

Masum 186. Bölüm Raşi’nin köpeğe süt vermesiyle başlar. Dün süt seven köpek bu gün içmeyince Raşi bir iş var bunda der. Ardından Kokila gelir ve Meera’nın yanına giderken temizliğine özen göster deyip önce köpeğini yıkamasını söyler.

Kokila başında dururken Raşi köpeği yıkamaya çalışır. Daha hızlı yıka diyen Kokila bir de şampuan dök deyince Raşi yandık dercesine denileni yapar ama kahverengi leke çıkmayınca şok olur. Kurtuldum dercesine odasına giden Raşi yatağın altındaki ikinci köpeği görünce şok halde annesini arar. Urmila birini götür dışarı at der.

Raşi sepetin içine köpekleri koyar tam dışarı çıkacaktır ki Kokila nereye böyle Raşi der. Raşi çekinerek dışarı çıkıyordum der ve kıyafeti bir yere sıkışır. Çekiştirirken sepetten iki köpek çıkar biri Jigar’a diğeri Kokila’ya doğru. Kokila bu da neyin nesi deyince Raşi diğer köpeğe araba çarpacaktı ben de kıyamadım eve getirdim onun da bir annesi vardır diye düşündüm der.masum 186 bolum ozeti resmi

Hetal bu sözleriyle gurur duyar. Baa madem öyle ikisi de kalsın, diğer köpeğin adı da Sona olsun der. Kokila da kabul etmek zorunda kalır ama tek şartı vardır köpekler Meera’dan uzak duracak. Bu sırada Meera ağlayınca Raşi onun yanına gider köpekler de peşi sıra. Meera köpekleri görünce mutlu olur. Gopi de Raşi de bunu fark edip gülümserken Kokila odanın yanından geçmektedir. Köpeklerin sesini duyunca Kokila sinir küpü olur.

Kokila tam içeri girecektir ki Meethi kuru temizlemeden geldiler efendim deyince gider. Ahem ise köpeklerin Meera’ya zarar verir diye Raşi’ye kızar. Köpek çıkmaz üstüne Meeranın kıyafetlerini ısırınca Ahem çıldırıd ve tüm aile oraya gelir. Köpekler Meera’yı ısırabilir der. Kokila ve Ahem Raşi’ye köpekleri buradan uzaklaştır der. Kokila Ahem’e kapınızı kilitleyin diye tembihler.

Ahem çalışma odasına giderken Raşi ve köpeklerin hala kapıda olduklarını görüp sinir olur. Gopi ise bebeğini uyutacaktır. Meethi ona içmesi için süt getirince Meethi bebeği uyutur. Bebeğin beşiğinde bir çivata sallanmaktadır ve bundan kimsenin haberi olmaz.masum 186 bolum resmi

Raşi’nin köpeklerini koşarak uyumakta olan Meera’nın beşiğinin yanına gidip havlar. Meera uyanır, oraya koşan Raşi de beşiğin çivatasını görüp şaşırır. Daval ise Urmila ve Kinjal’in karşı çıkmasına rağmen biriktirdikleri parayı Falguni’ye verir. Onların eleştirilerine de kulağını tıkar.

Masum 24 Eylül Özeti Köpekler Bebeği Kurtardı!

Raşi düşmek üzere olan beşikten Meera’yı hızlıca kucağına alır. Ev halkı onun bağırmasına koşup gelir. Ahem ve Kokila köpekleri görüp sinirlenirken şokta olan Raşi kendine gelir ve olanları anlatınca Kokila köpeklerden özür diler.masum 24 eylul ozeti resmi

Ardından Raşi’ye dönüp önce özür diler sonra da gerçekten sorumlu bir anne olacağını kanıtladın der. Kokila ardından bir görevli çağırır ve köpekleri bakım evine gönderirler. Raşi köpeklerin ardından duygulanır ve Jigar’a sarılarak anneleri gibi hissettim kendimi der. Ahem ve Gopi Meera’nın aşısı için hastaneye gider.

Ahem iğne yapılırken bakamaz, hemşire ise diğer testler için bebeği 30 dakikalığına alıyorum der ve gider. Gopi Ahem için su almaya gittiğinde Ahem bebek ağlaması duyup odaya girer ve Meera olduğunu düşnüp yeter artık bu kadar deyip bebeği de Gopi’yi de alıp eve döner. Urmila ve Kinjal ise ev sahibinden anahtarı alıp Falguni’nin evine girerler. Hakkında delil bulmak için neredeyse Falguni’ye yakalanacaklardır ki kurtulurlar. masum 24 eylul resmi

Ahem ve Gopi arabaya bindiklerinde Gopi battaniyenin farklı olduğunu söyler ama Ahem önemsemez. Gopi battaniyeyi açınca bu Meera değil der. Ahem ile hastaneye dönerler. Meera’yı alan yaşlı kadın ise Meera kusunca zıbını değiştirmek için geç çıkar. Ahem güvenlikten bebekleri sorar.

Adam tüm bebekleri ailelere teslim ettik deyince Ahem herkesi tek tek arar. Meera’yı alan kadın Ahem’i telefonda azarlar. Ahem güvenlikten kamera kaydına bakmasını söyler. Gopi ise çaresiz ağlarken Meera’nın ağlama sesini duyar ve yaşlı kadının arabaya bindiğini görüp ardından ağlar. Ahem arabayı durdurunca çok şükür der.


Masum 25 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 187. Bölüm özeti)


Masum 26 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 188. Bölüm özeti)


Masum 27 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 189. Bölüm özeti)


Masum 28 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 190. Bölüm özeti)


Masum 29 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 191. Bölüm özeti)


Masum 186. Bölüm özeti (24 Eylül Perşembe 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu