Dizi Özet

Masum 188. Bölüm Özeti 26 Eylül Raşi Çocuk İstiyor!

Masum 188. Bölüm Özeti 26 Eylül. Raşi ve Urmila’nın Kokila peşinde koştuğu, Raşi’nin bebek isteği Masum 188. bölüm özeti nde sizlerle olacak.

Masum 188. Bölüm Raşi ve Urmila’nın Kokila’yı takip etmesiyle başlar. Kokila resimde gördükleri adama para verip eve döner. Urmi şimdi elimizde Kokila’ya karşı koz var diye sevinir. Urmila eve gittiğinde sesini değiştirir, Kokila’yı arayıp gençliğinde ne yaptığını biliyorum mandire 1 milyon rupi getir diye tehdit eder. Koki sinirlenip hakaret eder ve eğer tekrar ararsan polise şikayet ederim der.

Kokila bu telefon olayından kimseye bahsetmeyince Raşi şüphelenir. Urmi ile Raşi telefonda konuşur. Urmi ben ona gününü göstereceğim herkesin önünde rezil edeceğim deyip Raşi’ye mandirde buluşalım der. Telefonu kapatınca arkasında Kinjal’ı fark edip şok olur.

Kinjal kimden intikam alacaksın diye sorguya çeker. Urmi Falguni deyiverir. Urmi ve Raşi buluşur ve resimdeki adamın girdiği evden çıkmasını beklerler. Adam çıkınca ip ucu bulmak için içeri gireceklerdir ama kapı kilitlidir. Urmi hemen pencereye yönelir. masum 188 bolum ozeti resmi

Urmi ve Raşi eve girer. Adamın dolabından birkaç mektup bulur. Kızın 4 yaşına girdi, senin gibi lado yemeyi seviyor, ben de kızın da seni çok özledik yazan karısı tarafından yazılmış bir mektup bulurlar. Urmi hemen mektubun resmini çeker. Tam çıkacakken adam eve döner. Raşi ve Urmi adam banyoya gidince kaçmaya çalışır. Urmi vazoyu düşürüp ses çıkarınca adam gelir, onlar da kapı kenarına saklanır. Adam kedi girdi galiba deyip tekrar içeri döner.

Bu sırada Mera’nın ilk uçurtma şöleni olacağı için herkes heyecanlıdır. Ahem ve Jigar uçurtma hazırlarken Koki de Raşi markete gitti ama gecikti der. Raşi koşarak gelir ve Mera için sürpriz yapacağım ondan dolayı bir yere uğradım arabada da sıkıntı olunca geciktim der. İçeri girer. Urmi ise Kinjal’in ladoyu bayıla bayıla yediğini görüp kendince kesin bu o adamın kızı diye kanıt buldum zanneder.

Urmila Raşi ile konuşup Mera için bir şey hazırlamam bir taraftan da mektuptaki yazının Kokila’ya ait olup olmadığını bulmamız gerek der. Raşi’nin aklına bir fikir gelir ve anı defteri oluşturup bir taşla iki kuş vururuz der. Herkes Mera için not yazar en son yazan kişi Kokila olur.masum 188 bolum resmi

Kinjal ise Falguni’nin Daval’ın eline dokunup durmasından rahatsız olunca Falguni siz karı koca bile değilsiniz bana neyin kıskançlığını yapıyorsun der. Kinjal’in gözleri dolar ve durumu Urmila’ya anlatır. Urmila da Falguni pek de haksız değil bu konuda deyince Kinjal kendini çok kötü hisseder. Urmila Kinjal’e onu bırak da hazırlan şölene gideceğiz der.masum 26 eylul ozeti resmi

Modi konağına geldiklerinde Urmi resmi bir uçurtmaya yapıştırır ve çocuklara da para verip bu uçurtmayı Modi konağı tarafında uçurun der. Herkes şölen için mutludur mutlu olmasına ama beklenmedik bir misafir gelir: resimdeki adam. Urmi şimdi yandınız diye sevinirken herkes ona hoşgeldin nerelerdeydin deyince Urmi ve Raşi birbirine bakıp şok olurlar. Raşi bu işte bir iş var anne derken uçurtmaların arasında Urmi’nin uçurtması da vardır.

Masum 26 Eylül Özeti Senden Çocuğum Olsun İstiyorum!

Kokila Umeş kriz döneminde bizim yardım ettiğim kişi der. Hetal ise Raşi ve Urmi’ye onu tanıtıp sağır ve dilsiz olduğunu da eklerler. Kokila Kinjal küçükken onunla çok ilgilendi sağolsun derken Ahem ve Jigar da onunla olan çocukluk anılarını anlatırlar. Urmi ise çocuklara verdiği uçurtmayı almayı başarır. Daha sonra Baa, Gopi’ye kolye verir ve Mera adına ondan almasını rica eder.

Gopi Mera’nın düğününde verirsin deyince Baa o zamana kadar kim öle kim kala deyip güler. Raşi ise bunları uzaktan izleyip iç geçirir. Annesini arayıp durumu anlatır. Urmi de bir doğuramadın gitti deyince Raşi yüzüne telefonu kapatır, dolaptaki kıyafetlerini de alıp yere atar. Jigar odaya girip dosyasını alır çıkar.masum 26 eylul resmi 2

Raşi daha da sinir olur ve tek başına bir şey yapmaya karar verir. Kırmızı kıyafet giyip Jigar gelince dans etmeye başlar. Topuklu ayakkabıyla dans ederken Jigar’ın ayağına basınca Jigar sinir olur. Raşi bebeğimiz olsun istiyorum deyince Jigar sabret der. Raşi bu defa bebeğimiz senin yüzünden olmuyor deyince Jigar doktorlar senin stresli olduğundan olmadığını söyledi deyip sakin ol yoksa bebeği unut der.


Masum 27 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 189. Bölüm özeti)


Masum 28 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 190. Bölüm özeti)


Masum 29 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (Masum 191. Bölüm özeti)


Masum 30 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 192. Bölüm özeti)


Masum 1 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 193. Bölüm özeti)


Masum 188. Bölüm özeti (26 Eylül Cumartesi 2020) burada sona erdi. Sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu