Dizi Özet

Masum 19 Bölüm Özeti 10 Nisan Fragmanı Hizmetçi Gopi

Masum 19. Bölüm Özeti konusu ile bu bölüme ait olan 10 Nisan Cuma Fragmanı bu yazımızda bulabilirsiniz. Yakın zamanda Kanal 7 ekranlarında başlayan Masum dizisi beklentilerin altında bir talep ile karşı karşıya kalsa da zamanda bu durumunun değişeceğini düşünmekteyim.

Raşi bu bölümde yine evdeki konumu yükseltmeye şahit olacağız. Ahem ise artık Gopi ile olamayacağını herkese bir şekilde duyuracak.

=> Masum 17 Nisan Cuma Neler Olacak? bilgi için tıklayınız.

Son bölümde Gopi, Raşi’nin yaptığı suçu üstlenmiş, ev halkı da Gopi’nin yapmadığını düşünse de söylediklerine inanmak zorunda kalmıştı.

Ahem ise Gopi’ye artık bir ceza vereceğini söylemiş, herkesin içinde eşini rezil eden cümleler sarf etmişti. Şimdi kaldığımız yerden Masum 10 Nisan Özeti vermeye başlayalım.

Masum 19 Bölüm Özeti

Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Nisan 2020 Cuma günü gelecek. Gopi halen insanları kendisi gibi saf görmeye devam ediyor. Umarım bu durum ileride değişir.

=> Masum 22 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

19. Bölüm masum özeti; Gopi’nin suçu kabullenmesinden sonra ev halkı Gopi ile Ahem arasında çıkacak olan anlaşmazlığa kilitlenecek. Tabi Ahem yatak odasına gittiğinde yastığını ve yorganını alıp misafirlerinin kaldığı odaya gidecek. Gopi ise bunu ev halkı görürse ne olacak diye çıkışsa da Ahem artık Gopi’nin yüzünü dahi görmek istemiyor.

=> Masum 21 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 19 bölüm özeti - Hental ile Gopi

Kokila her ne kadar geçtiğimiz bölümde Gopi tüm olayı ben yaptım. Bir tek suçlu varsa o da benim diyerek suçu kabullense de Kokila olayın gerçek yüzünün Raşi olduğunu ama Gopi’nin suçu kabullendiğini bilmektedir.

=> Masum dizisi 20. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Bir sonraki gün insan içine çıkacak yüzü olmayan ve suçu kabul ettiği için insanların yanına dahi gitmek istenmeyen Gopi, ilk defa dua törenine gelmez. Raşi da fırsat bu fırsat deyip dua tepsini alır.

“Dua tepsini sadece büyük gelin tutabilir. Git, Gopi’yi Çağır Raşi!” Kokila Modi

Raşi kendisini gösterecek bir fırsat buldum derken Kokila hevesi kursağında bırakmıştır. Raşi Koki’ye dua etmesi için kaynanan çağırıyor dediği sırada, Koki da arkada beliriverir. Gopi’nin hazırladığı Ahem’e ait olan kıyafetleri alıp misafir odasına götürür.

Kokila olayı yumuşatmak ve asıl Raşi, cadı demek için Ahem’in yanına gider. Lakin Ahem annesini dahi dinlemez. Birlikte dua törenine giderler. Ahem ile Gopi birbirlerine asla bakmaz. Daha doğrusu Ahem Gopi’nin suratına dahi bakmadan dua törenin bitirir.

Masum 10 Nisan özeti - Modi evine Misafir Geldi

Kokila bu duruma el atmak ve Raşi’nin yüzünü görmesi için Ahem gittikten sonra Gopi ile Raşi’yi yanına çağırır. İkisini de ikaz ettikten sonra madem siz birbirinizi koruyorsunuz. Alın o halde sizleri birbirinize bağlıyorum der. Kollarına birer ip geçirir ve asla çıkartmamasını isteri.

Raşi ilk etap da bundan nasıl kurtulacağını düşünür. Hemen aklına annesi Urmila gelir. Kolundaki ipten bir an kurtulan Raşi annesinden akıl alır. Plana göre mutfakta bıçağı Raşi’nin koluna batırmak. Böylelikle bu işten hem Gopi hemde Kokila zarar görecektir.

Annesinin talimatlarını alan Raşi, hemen ile koyulur. Lakin Raşi istediğini başaramaz. Gopi şans eseri kolunun kesilmesinden kurtulmuştur.

Ahem ise iş yerinde akçam eve iş arkadaşını davet eder. Durumdan hemen arayıp annesine özel misafirleri akşam geleceğinin haberini verir.

Masum 19 bolum özeti - 10 nisan cuma

Misafirlerle birlikte Ahem de gelir. Gopi misafirlere su verdiği sırada misafirlerden birisi bardağı düşürür. Gopi ise misafirin kendisini kötü hissetmemesini için su sözlere söyler.

Siz merak etmeyin. Hemen temizlerim.  Gopi Modi

Ahem de fırsat bu fırsat deyip, Annesinin çalışanlara çok iyi baktığını ve onları el üstünde tuttuğunu söyler. Bir nevi Gopi’yi gelen misafirlere karşı hizmetçi olarak tanıtır.

Gopi her ne kadar saf olsa da Ahem’in bu sözleri onu çok derinden yaralar. Gizlice ağlamaya başar. Evin hanımı olarka geldiği yerde eşi tarafında misafirlere hizmetçi olmuştur. Devamında neler olacağı alt başlık da sizleri bekliyor.

Masum 10 Nisan Özeti (19.04.2020 Cuma)

Masum 10 Nisan Cuma özeti - Modi Misafirleri karşılarken

 1. Gopi gelen misafirlerin karşısına çıkmaya karar verir
 2. Gelen misafirler de Ahem’in eşi ile tanışmak isterler
 3. Ahem eşinin dışarı da olduğunu söyler
 4. Kokila bir süre sonra yemekleri Ahem’in eşinin yaptığını söyler
 5. Misafirler de hani eşi yoktu diye çıkışır
 6. Kokila olayı anlar ve yeni geldiğini söyler
 7. Kokila Gopi’yi aşağı indirdiğinde misafirlerden birisi ona hizmetçi der
 8. Kokia buna çok sinir olur ve onun adı var der
 9. Gopi’yi misafirlere tanıtır
 10. Misafirler Gopi’ye bir kaç soru sorsa da Gopi, heyecandan her lafa evet efendim der
 11. Kincal ise abimin eşi saf der

10 Nisan Cuma Masum 19 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bizler bu bölümü 10 nisan cuma günü izleyeceğiz. Dolayısı ile fragmanı da 9 Nisan saat 18:00 sırlarında çıkacak. Bizler gelecek bölüm fragmanından sizleri yoksun bırakmak istemiyor, Masum 19. bölüm fragmanı Hintçe versiyonunu vermek istiyorum.

Masum 19 Bölüm Fragmanı (10 Nisan 2020)

Bu bölüm kanal 7 ekranlarında 10 nisan Cuma günü yayınlanacak. Dolayısı ile halen ülkemiz de yayınlanmadığı için şimdilik Masum son bölüm fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu