Dizi Özet

Masum 194. Bölüm Özeti 2 Ekim Cuma Raşi Hamile

Masum 194. bölüm özeti 2 Ekim. Raşi hamile olduğunu öğrenecek. Alka Vansh’ı kaçırmak isteyecek. İşte Masum 194. bölüm özeti!

Masum 194 bölüm; tüm Modi ailesinin yemek masasın da yemek yerken başlar. Alka Meethi ile birlikte Modi ailesine hizmet ederken Alka ile Raşi göz göze gelir. Alka, Raşi’ye işaret edip bebeğinin adının Vansh değil Golu olduğunu aile bireylerine söylemesini ve bir şekilde kabul ettirmesini ister.

Masum 194. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi rüyasında Vansh’a Golu olarak seslendiğini bu sebeple isminin Golu olması gerektiğini söyler. Kokila’nın annesi de benzer bir rüya gördüğünü söyleyip Raşi’ye destek olsa da Kokila şöyle der.

“Bu senin rüyan değil. Olsa olsa Urmila’nın rüyasıdır. Kesinlikle Vansh olarak kalacak” (Masum 194) Kokila Modi

Sözlerinden sonra Alka’nın Vansh’a Golu diye hitap ettiğini hatırlar. Kokila’ın da beyninde şimşekler çakar. Bir anda Kokila bir saniye “Alka sen Vansh’ı geçen gün Golu olarak seviyordun. Bu Golu meselesi rüya değil Urmila’ın söylediği isim olabilir mi? ” der. Tabiki Raşi bunu reddeder. Jigar da adının Vansh olarak kalmasını ister.

Masum 194 özet
Masum 194 – Modi ailesi yemek masasında

Alka istediği isim Modi ailesi tarafından kabul görmeyince, herkes uyuduğu bir saatte Alka gizlice Raşi’nin odasına gidip Vansh’ı alır. Kokila da Alka, Raşi ve Urmila arasında nasıl bir bağ var diye gece boyu uyuyamaz. Bu sırada Alka’nın gölgesini görüp kapıya çıkar. Ancak ilk başta Alka’yı bulamaz.

Kokila tekrar yatağına gider. İlacını salonda unuttuğu için tekrar odasından çıkıp salona gider. Alka hemen saklanır. Kokila odasına gittiğinde Alka ağlamaya başlasa da Alka susturmayı başarır. Alka tam dış kapıyı açtığında Gopi arkadan seslenir.

“Alka bebekle nereye gidiyorsun!” (Masum 194 Özeti) Gopi Modi

Masum 194 Özeti resmi
Masum 194 Özeti – Alka bebeği kaçıramaz

Alka bebeği ile kaçmak istese de Gopi hemen bebeği yakalar. Alka’nın elinden alır. Alka ise “o benim Golu’m ne olur verin gideyim” der. Tam da bu esnada Raşi gelir. Alka’nın bebeğini yakın zamanda kaybettiğini Vansh’ı da kendi bebeği zannettiğini söyleyip Gopi’ye karşı bir yalan uydurur.

Raşi Alka ve Vanh’ı da alıp bir odaya götürür. Raşi Modi ailesinin çok zengin olduğunu polislere karşı sözünün geçtiğini söyleyip tehdit eder. Alka’dan biraz zaman vermesini tüm istediğini yapacağını söyler.

Raşi Alka’nın yanından ayrılıp Gopi’nin yanına gidip aynı yalanı Gopi’ye de söyler. (Alka yakında bebeğini kaybettiğini, Vansh’ı kendi bebeği zannettiği konusunda hikaye uydurur) Gopi’ye bu konu hakkında kimseye bir şey dememesini isteyip ayrılıp. Gopi odasına gittiğinde Alka’nın yalvarışlarını düşünür.

Ertesi gün Gopi Meera’yı kucağını alıp yürüyerek uyutmaya çalışır. Bir taraftan da Alka’nın söylediklerini düşünür. Bu sırada Gopi’nin yanına Hetal gelir. Meera’nın uyuduğunu söyler. Raşi ise merdivenlerden inip Meera’yı sevmek ister. Lakin Gopi Raşi’ye güvenmediği için vermez. Raşi ise Gopi’ye uydurduğu yalana inanmadığını düşünür. Hemen Raşi annesine dün geceden itibaren ne yaşandı ise anlatır.

Masum 2 Ekim Özeti Raşi Vansh’ı Vermek İster

2 Ekim Cuma günü kanal 7 ekranlarında gelmesini beklediğimiz Masum 194. bölüm özeti devam ediyor.

Urmila Gopi meselesinde Raşi’ye endişelenmemesini, Modi konağında gelince o meseleyi çözeceğini söyler.

Masum 194. Bölüm Özeti - Kinjal Yanlış Anlar
Masum 194. Bölüm Özeti – Kinjal Yanlış Anlar

Falguni ile Daval ofiste Kinjal’in adım adım aşkını itiraf etmeye yaklaştığını artık Daval’ın aşkını itiraf etmesini söyler. Daval nasıl yapacağını bilemez. Falguni de yanında duran çiçeği alıp şöyle diyeceksin dediği sırada Kinjal kapından Daval ve Falguni’yi samimi bir şekilde görüp yanlış anlar.

Ertesi gün Urmila Modi konağına gelir. Raşi Alka’yı sürükleyerek odaya getirir. Urmila Alka’ya şunları söyler.

“Vansh çalmaya nasıl cüret ettin! Vansh ebediyen Raşi’nin bebeği olarak kalacak. Sen bebeğine yakın olmak istiyorsan burada hizmetçi olacaksın” (Masum 194. bölüm özeti) Urmila

2 Ekim Masum Özeti - 194. bölüm
2 Ekim Masum Özeti – 194. bölüm

Diyerek tehdit ettiği sırada Gopi Urmila’nın söylediklerini duyar. Gopi içeri girip Alka’ya “Urmila bebeğini mi çaldı?” der. Alka da “evet” diye cevap verir. Urmila Gopi’yi tehdit edip kimseye söylememesini ister. Ancak Gopi kendisinden emin bir şekilde odadan çıkar. Raşi Gopi’nin arkasından gidip, gerçeği saklamasını ister. Lakin Gopi dinlemez.

Gopi ise “annesi ile bebeğini ayırmanın ne demek olduğunu ben biliyorum” Diyerek Salona kadar gider. Salonda Kokila dua ederken Gopi “Anne neredesin!” der. Kokila mandirin yanında Gopi’nin yanına doğru gelirken, Raşi dava fazla stresi kaldırmaz ve gerçekten bayılır.

Masum 2 Ekim Cuma Özeti - 194. bölüm
Masum 2 Ekim Cuma Özeti – 194. bölüm

Doktor muayene eder. Raşi’nin hamile olduğunu söyler. Herkes şok olur. Jigar bu habere çok sevinir. Alka ve Gopi Raşi’nin bebeği olacağı için Vansh’ı geri almayı düşünür. Bu sırada yanlarına Urmila gelir. Urmila Gopi’yi etkilemek için şunları söyler.

“Alka yetimhaneye gece yarısı siz bırakmadınız mı? Bebeği ben oradan almış olabilirim. Lakin sonra hatamızı anlayıp, sana geri vermedik mi? Ama sen paranın kokusunu duyunca Vansh’ı geri bize vermedin mi?” (Masum 2 Ekim Özeti – 194 bölüm) Urmila

Urmila Alka’yı para göz birisi olarak gösterir. Gopi’ye de Vansh’ın burada her ihtiyacı karşılandığını, buradan giderse aç kalabileceğini söyleyip Gopi’nin duyguları ile oynar.

33333333333333333333333

Jigar hem yeni bebeklerini kutlamak hem de sevgililer günün kutlamak maksadı işle odayı güllerle süsler. Bu durum Raşi’nin çok hoşuna gider. Jigar bir de tek taşı Raşi’nin parmağına takar. Raşi için tüm bu yaşananlar hayalden ötedir.

2 Ekim Cuma Masum 194 bölüm özeti resmi

Gopi ise Raşi’nin söylediği yalanı en azından Ahem ile paylaşmaya karar verir. Ahem odaya girdiğinde “Ahem sana bir şey söyleyeceğim” der. Ahem ise konuşmadan arkasında sakladığı gülü Gopi’ye verir.

Gopi! Sevgililer günümüz kutlu olsun” (2 Ekim Cuma Masum Özeti) Ahem Modi

Bu sözleri duyan Gopi ise çok utanır. Ahem Jigar’ın Raşi’ye sürpriz hazırladığını ama kendisi bebeğinin olacağını ilk duyduğunda bunu yapamadığı için Gopi’den özür diler. Ahem, Jigar ile Raşi’nin mutluluğu ömür boyu sürsün der. Gopi gerçeği bildiği için canı sıkılır.

Masum 194 bölüm özeti oku - Alka annesinden talimat alır
Masum 194 bölüm özeti oku – Alka kaynanasından talimat alırken

Alka ise gece gizlice annesi ile kapının önünde konuşur. Raşi’nin bebeği olacağını ve Vansh’ı bırakacağını söyler. Latha ise Vansh’ın aile de en büyük erkek çocuk olduğunu, ileride ailenin mirasını yöneteceğini söyleyip sabretmesini ister.

Raşi gece Vasnh’ı uyutamaz. Alka’dan yardım ister. Alka ise Kokila’nın yasakladığını söyler. Raşi kimseye söylemeyeceğini, bebeği uyutmasını ister. Alda da 40.000 verdiğinde yapacağını söyler. Raşi şok olur.

Masum yazı görseli

Urmila Modi konağında. Raşi Alka’nın şantaj yaptığını söyler. Raşi bebeği doğduğunda Vansh ile ilgilenemeyeceğini o sebeple Alka’ya vermeyi ister. Ancak Alka para almadan gitmeyeceğini söyler. Urmila bir plan yapar. Plana Gopi’yi de dahil eder. Bakalım gelecek bölümde Alka ve bebeği Golu (Vansh) Modi konağından ayrılacak mı? Masum 194. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 3 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 195. Bölüm özeti)


Masum 4 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 196. Bölüm özeti)


Masum 5 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 197. Bölüm özeti)


Masum 6 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 198. Bölüm özeti)


Masum 7 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 199. Bölüm özeti)


Masum 194. Bölüm özeti (2 Ekim Cuma Özeti) burada sona erdi. Sitemizde yazılan ve bu bölümden sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu