Dizi Özet

Masum 195. Bölüm Özeti 3 Ekim Alka Bebeğine Kavuşur

Masum 195. bölüm özeti 3 Ekim. Kokila gerçekleri öğrenecek. Vansh’ı Alka’ya verecek. Kokila Urmila’yı kovacak. İşte Masum 195. bölüm özeti!

Masum 195 bölüm; Urmila ile Gopi’nin mutfakta konuşması ile bölüm başlar. Alka Vansh’ı alıp gitmesi için Urmila Gopi’den rica eder. Zira yakında Raşi’nin bebeği olacağı için Alka da çocuğuna kavuşması gerek diyerek Urmila Gopi’nin vicdanı ile oynar.

Masum 195. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi daha önce kendisine defalarca yalan söyleyen Raşi ve Urmila’nın söylediklerine şüphe ile bakar. Urmila Gopi’yi inandırmak için Gopi’ye şunları söyler.

“Gopi biz Alka’ya Vansh’ı vermek istedik. Lakin Alka para almadan gitmeyeceğini, eğer parayı vermezsek, gerçeği açıklamakla tehdit edip, bizden para koparmaya çalışıyor. Sen Alka ile konuşup gitmesine ikna edebilirsin.” (Masum 195) Urmila

Gopi Urmila’nın bu sözlerine inanmaz. Bir anne bebeğini para meselesi yapmayacağını söyleyip, Urmila’ya inanmadığını söyler. Urmila da “gerçeği o zaman kendi gözlerinle gör” deyip Urmila Alka için bir tuzak hazırlar.

Daval ise sevgililer gününde Kinjal’e gül verip evi süslemesi işe yatamaz. Zira Falguni’nin attığı restoran rezervasyonu mesajını görüp yanlış anlayan Kinjal Daval’ı dinlemez. Kapıyı yüzüne kapatır.

Masum 195 - Latka Modi Konağında
Masum 195 – Latka Modi Konağında

Modi konağında evde Kokila ve Hetal’in olmadığı bir vakitte Alka’nın annesi Latha konağa gelir. Raşi ve Urmila onları karşılar. Gopi ise gizlice konuşmaları dinlemektedir. Latha 40.000 Rupi istediğini ayrıca her ayda 10.000 Rupi vermesi gerektiğini söylerken, Alka para istemediğini söyleyip, Latha’ya yalvarır. Lakin para göz Latha, parayı istediğini bağıra bağıra söyler. Bunu duyan Gopi “Yeter!” diye bağırır.

Urmila Gopi’nin inandığını düşünüp olaya el atıp Vansh’ı Alka’ya vereceğini düşünürken, Gopi sinirle Alka ve Latka’ya bakıp yanlarından ayrılır. Bu durum Urmila’nın hoşuna gitmez.

Daval ise Kinjal’in kapısında yalvarır. Kinjal’den kapıyı açmasını ister. Kinjal ise Daval’a kapıyı açmayacağını, Falguni’nin yanına gitmesini söyler. Daval ise artık gerçeği açıklamanın vakti geldiğin anlar.

“Kinjal sen yanlış anladın. Ben restoranda seninle birlikte yemek yemek için yer ayırttım. Falguni de bu konuda bana yardım etti. Şimdi attığı mesaj da restorandı unutmamı söyledi. Ancak sen yanlış anladın” (Masum 195 Özeti) Daval

Masum 195 özeti - Daval Gerçeği Açıklar
Masum 195 özeti – Daval Gerçeği Açıklar

Bunu duyan Kinjal ise bir anda yelkenleri indirir. Yüzü kızarır. Tabi kapıyı açar. Daval’a sarılır.

Gelişnim Modi konağına. Gopi elinde el terazisi ile yeniden döner. Raşi ve Urmila ne yapmaya çalıştığını anlayamaz. Gopi Raşi’ye tartının bir ucuna Vansh’ı koymasını ister. Herkes şok olur.

“Bu zavallı çocuğun ne kadar kıymetli olduğuna hep birlikte karar verelim. Ne kadar seviyorsunuz? Ne kadar para eder” (Masum 195. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Masum 195. bölüm özeti - Gopi Şaşırtır

Sözleri ile Gopi herkesi şaşırtır. Gopi sözlerine devam eder. “Biri 9 ay boyunca karnında taşımasına rağmen evladını dışarı atmaya karar verirken, bir diğeri ilk başta bulduğuna çok sevinip kendi bebeği olunca hemen vaz geçti” diyerek hem alkayı hem de Raşi’yi eleştirir.

Gopi Raşi’ye Vansh’ı teraziye koymasını ister. Ancak Raşi göz yaşları içinde Vansh’ı teraziye koymaz. Sonunda Alka oğlunu kucağına alıp bir “daha asla bırakmayacağım” dediği sırada Modi ailesi içeri girer.

Masum 3 Ekim Özeti Kokila Urmila’yı Evinden Kovar

Kokila ile beraberindekiler içeri girdiğinde Alka Vansh’ı kucağına almış, oğlum diye sevdiğini gören Kokila “Ne dedin Sen” diye bağırır. Alka’nın kucağından Vansh’ı alır. Alka ise Vansh’ın kendi bebeği olduğunu, geri vermesini ister. Kokila sinirle Raşi’ye dönüp;

“Alka’nın söyledikleri doğru mu? Raşi” (Masum 3 Ekim Özeti) Kokila Modi

Masum 195. bölüm özeti - Kokila Gerçeği öğrenir

Raşi cevap vermez. Urmila ise kekeleyerek evet doğru der. Alka’nın annesi Latha yetimhaneye bıraktığı gün çocuğu aldığını ve Raşi’ye getirdiğini Urmila itiraf eder.

Alka evlenmeden hamile kaldığını annesi Latha da yetimhaneye çoğunu bıraktığını ama bebeği olmadan yaşayamayacağını anladığını ama geri gittiğinde bebeğini yetimhanede bulamadığını açıklar. Kokila ise annesi Naani’nin unutkanlığını kullanıp Alka’yı eve getirdiği için Raşi ve Urmila’ya güvenini yetirdiğini açıklar.

Kokila ilk başta Vasnh’ı annesine vermek istemez. Ancak bir bebeği annesinden ayırmanın vicdan azabı ile yaşamak istemediğini söyler. Vansh’ı öper. Jigar da kucağına alıp sever. Raşi Jigar’dan Vasnh’ı alıp gerçek annesi Alka’ya bebeğini teslim eder. Alka bebeği ile Modi konağından ayrılır.

Urmila da Alka ile birlikte kaçmak ister. Kokila Urmila’nın kaçmaya çalıştığını görünce öfkeyle Urmila’yı durdurup, şunları söyler.

“Dur orada Urmila. Sen nasıl annesin! Raşi’yi her zaman kötü yola sevk ediyor her zaman başını bir şekilde belaya sürüklüyorsun. Bu zamana kadar ne yaşadıysak bir şekilde altından sen çıktın. ARTIK MODİ KONAĞINA ADIM ATMA URMİLA! ” (3 Ekim Cumartesi Masum Özeti) Kokila Modi

Masum 3 Ekim Özeti - Koki,la Urmila'yı evden Kovar

Bunu duyan Raşi “yenge ne olur sakin ol” dese de Kokila Raşi’ye yerinde kalmasını ve bir daha bu ev de kargaşa çıkartan Urmila’nın girmesini yasakladığını söyler. Urmila sinirle Modi konağından ayrılır.

Ertesi gün sabah erkenden zil çalar. Kuru temizlemeden kıyafetler gelir. Gopi kıyafetleri masanın üzerine koyar. Bu sırada Meera ağlar. Gopi Meera’yı sakinleştirmek için salonda gezdirir. Bu sırada Raşi kendi kıyafetlerini alır. Diğerleri yere düşer.

Raşi düşen kıyafetleri yerden alıp düzensizce koyar. Kokila kıyafetlerin düzensiz geldiğini görünce sinirlenir. Raşi de suçu kuru temizleme görevlisine atar. Ancak Gopi Kokila gittikten sonra Raşi’ye gerçeği gördüğünü söyler.

Gopi son olaydan sonra Raşi’nin artık kendisini dinlemesi ister. Raşi de kabul ettiği için şimdi Kokila’ya gidip gerçeği açıklamasını ister.

Raşi odasında ne yapacağını düşünür. Aklına şeytan Urmila gelir. Kendi odasında bulunan banyoya gidip annesini arar. Her şeyi anlatır. Raşi lavabodan çıktığında kendi yatağının üzerinde oturan Kokila’yı görünce şok olur.

“Banyoda neden bu kadar zaman kaldın” (3 Ekim Masum 195. Bölüm Özeti) Kokila Modi

3 Ekim Cumartesi Masum Özeti - 195. bölüm Kopkila Raşi'nin odasında

Raşi yalan söylemek istese de Kokila Raşi’nin elindeki telefonu görüp, Raşi’ye kızar. Urmila ile irtibatı kesmesini ister. Kokila sinirle odadan çıkarken, getirdiği süt ve bademi yemesini ister.

Raşi aşağıya Gopi’nin yanına gider. Gopi Raşi’ye gerçekleri Kokila’ya söylemesini ister. Lakin Raşi bunu reddeder. Raşi iş yaparken yemeği yakar. Kokila Raşi’ye kızacakken, Gopi suçu üstlenir. Raşi annesinden talimat alıp tabakları temizler.

Ertesi gün Raşi hayal dünyasına dalar. Bebeği doğduğunda gelecek altınları hayal eder. Bu sırada Jigar içeri girer. Hayal dünyasında bir anda kendisine gelir. Dergide çok güzel kolye gören Raşi kocası Jigar’dan bu kolyeyi satın almasını ister. Jigar da alacağını söyler.

Masum yazı görseli

Raşi odasından çıkıp Kokila’nın odasına gelir. Dubai’de düğün için davetiye geldiğini duyan Raşi sevinir. “Bende gelmek istiyorum” der. Kokila hamilelik de ilk 3 ay Seyehat yasak olduğunu söyler. Raşi’nin morali bozulur. Masum 195. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 4 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 196. Bölüm özeti)


Masum 5 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 197. Bölüm özeti)


Masum 6 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 198. Bölüm özeti)


Masum 7 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 199. Bölüm özeti)


Masum 8 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 200. Bölüm özeti)


Masum 195. Bölüm özeti (3 Ekim Cumartesi Özeti) burada sona erdi. Sitemizde yazılan ve bu bölümden sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu