Dizi Özet

Masum 20 Bölüm Özeti 11 Nisan Fragmanı Urmila İş Başında

Masum 20. Bölüm Özeti merakla bekleyenlere müjdeli haberi vermek istiyorum. Bu yazımızda 20 bölüm masum özeti ile beraber Hindistan da yayınlanan ilgili bölümün fragmanı olacak..

Sadece bunlar mı? Asla! bunun dışında 11 Nisan Cumartesi Fragmanı yayımlana kadar masum son bölüm fragmanı da haberimizin devamında sizlere sunulacaktır.

En son olayı kısaca bir hatırlayalım. Modi ailesine misafir gelmiş, Ahem de karısını hizmetçi gibi olarka tanıtsa da Kokila bu durumu düzeltmişti. Şimdi Masum 11 Nisan Özeti vermeye başlayalım.

=> Masum 18 Nisan Cumartesi Neler olacak? okumak için tıklayınız.

Masum 20 Bölüm Özeti

Modi ailesine gelen Ahem’in misafirleri gittikten sonra, Ahem gene Gopi’ye kızar. Zira onun yüzünden arkadaşlarına bir kez daha rezil olmuştur. İlk başta iş yerine okuma yazma bilmediği için gerekli doya yerine bütün dosyaları göndermesi, ardında hizmetçi gibi davranması, Ahem’i çıldırtır. Yine Ahem Gopi’ye ağzına geleni söyler.

=> Masum 23 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Zavallı Gopi de sırf Ahem’e zarar vermeyeyim diye evden kendisin kovdurmaya çalışırken Ahem’in onu bir kez bile düşünmemesi, ne kadar da acı. Gopi tapınak da yaşadıklarını düşünüp dua ettiği sırada Hental da orada dua etmektedir. Gopi’nin yalvarışlarını duyup, çok üzülür.

Masum 20. bolum özeti görseli

Evin şımarık kızı Kincal de sabah uyandığında odasında kabın içinde bir süt görür. Hemen hizmetçiyi çağırıp bunu kim koydu diye bağırır. Gelen hizmetçi de kendisinin bunu dışarı koyduğunu ama buraya nasıl geldiğini bilmediğini söyler.

=> Masum 13 Nisan Pazartesi Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Kincal ise olayı anlamaya çalıştığı esnada cep telefonu çalar. Hemen odada bulunanları dışarı yollayıp, telefonu açar. Takibi arayan Bumang ile yaşadıkları olayların görüntüsü elinde olan şantajcıdan başkası değildir. Kincal’den para ister. Yeri ve zamanı da söyleyeceğini belirtip, telefonu kapatır.

Bildiğiniz üzere Düğün sorası Hindistan geleneklerine göre adetler evlendikten sonrada sürmektedir. Şimdi tapınak adetleri yapılacak. Koki herkesi ikaz eder.

Bir aksilik istemiyorum. En iyi şekilde duamızı edeceğiz. Modi Koki

Koki yeni gelinleri eve geldi geleli aksilikler bitmediği ve bunun büyük bir kısmı da Raşi ve annesi Urmila tarafında yapıldığını bildiği için bu ikazı en başta yapmak istedi. Tabi Urmila yada Raşi bunu dinler mi? Tabi ki dinlemeyecek.

Bu sırada Şantajcı da Kincal’i arayıp tapınak yakınlarındaki belirttiği adrese parayı bırakmasını ister. Kincal bu parayı bulabilmek için altınlarından bir kısmını bozdurmuştur. Kincal de dediklerin yapıp, parayı şantajcının dediği yere koyar.

=> Masum 12 Nisan Pazar Neler olacak? cevabı için lütfen tıklayınız.

Yeni evliler tapınaktaki törenlerini sırası ile yaparlar. Bu sırada büyük anne Gopi’ye bazı tavsiyeler de bulunur. Törenin son parçası olarka yılanlara süt verme aşaması vardır. Ahem büyük gelin olarka yılanlara süt vermesi germektedir. Lakin Gopi bunu yapmak istemez.

11 Nisan Masum 20 bölüm özeti (11.04.2020)

Masum 11 Nisan Cumartesi 20 bölüm görseli

  1. Gop’nin bu davranışı Urmila’yı memnun edecek
  2. Urmila Koki’ya ders vermek için yeni bir plan yapacak
  3. Raşi’yi Koki’den kurtarmak için Yılan satın alacak
  4. Cigar’in şakasına çok sinir olacak
  5. Cigar yılan diye bağırınca, Raşi rezil olacak

Masum 20 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm Hindistan da ha önce yayınlandığı için Hintçe fragmanı ekliyorum.

Masum 11 Nisan Cumartesi Fragmanı (TR)

Şu an ülkemiz de yayınlanan Masum son bölüm fragmanı ekliyorum. Zamanı geldiğinde 20 bölüm 11 Nisan fragmanı burada yer alacaktır. Şimdilik Masum son bölüm fragmanı sizlerle. Arkadaşlar kanal 7 hem 19 hem de 20 bölüme ait Türkçe fragman yayınlamadığı için bu bölüme en yakın fragmanı ekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu