Dizi Özet

Masum 201. Bölüm Özeti 9 Ekim Kokila Tutuklanır

Masum 201. bölüm özeti 9 Ekim. Raşi’nin ikizleri olacağını öğrenir. Kokila’nın üzerine iftira atılır. Kokila tutuklanır. İşte Masum 201. bölüm özeti!

Masum 201 bölüm; Tapınak da Kokila’nın elindeki takma tırnağı herkese göstermesi ile başlar. Kokila kendisine Hindistan cevizi atan kişinin takma tırnağı Hindistan cevizinin dışına yapıştığını herkese gösterir.

Masum 201. bölüm özeti Başlıyor!

Hetal, Kokila’nın gösterdiği tırnaklara bakıp, modern kadınların bu tarz takma tırnak kullandıklarını söyler. Kokila bunun üzerine Nikki’nin yanına gidip, tırnaklarını göstermesini ister. Nikki hemen sağ elini gösterir. Kokila sağ elinin tırnaklarında sıkıntı olmadığını görünce şaşırıyor. Zira Hindistan cevizini sağ eli ile fırlattığını düşünür.

“Sen herkesten şüphe etmeyi alışkanlık haline getirmişsin. Bak tırnaklarım yerinde duruyor. ” (Masum 201) Nikki

Savitha da şaşırtıcı bir şekilde Nikki’yi destekleyip, Kokila’nın herkese iftira atma çabasında olduğunu söyler. Kokila Nikki’nin sağ elindeki tırnaklarının yerinde olduğunu görünce ne yapacağını bilemez. Herkes yavaş yavaş tapınaktan ayrıldığı sırada, Nikki’nin eşyaları hep sol eli ile tuttuğunu hatırlar.

“Nikki dur orada!” (Masum 201 Özeti) Kokila Modi

Masum 201 görseli

Bunu duyan herkes bir anda olduğu yerde kalır. Kokila Nikki’nin yanına gelip sol elinin tırnaklarını göstermesini ister. Nikki panikler. Kokila Nikki’nin sol elini tutup havaya kaldırır. Tırnaklarından bir tanesinin eksik olduğu ortaya çıkar. Bunu da oradaki herkes şahit olur.

“Bugün dini bir kutlama yapıyoruz. Aksi halde seni polise verir, buradan ellerin kelepçeli çıkartırdım. Sen dua et” (Masum 201. bölüm özeti) Kokila Modi

Bu konuşmalardan sonra Kokila ve yanındakiler tapınaktan ayrılır. Nikki ise olduğu yerde adeta dona kalır. Kokila ve beraberindekiler arabanın yanına gelir. Kokila Urmila’ya “sen suçlusun dediğimde neden ağlamaya başladın” diye sorar. Urmila da kafana gelen Hindistan cevizine güldüğü için suçlu hissettiğini, bu sebeple ağladığını söyler.

Tapınak da hem Savitha hem de Nikki Kokila tarafından bizzat rezil olmasından dolayı Nikki intikam almaya yemin eder. Arkasından Savitha gelip “düşmanımın düşmanı dostumdur. Kokila ile birlikte savaşalım” der. Nikki de kabul eder.

Kokila Raşi’nin düzenli olarak hareket halinde olması gerektiği için Raşi’ye zaman çizelgesi hazırlar. Artık her gün 7 de kalkmasını ister. Gopi kahvaltı tepsisi ile birlikte Raşi’ye zaman çizelgesini verir.

Masum 201 Özeti - Raşi ve Gopi

Raşi de sinirlenip Gopi’ye “Sana hiç çizelge hazırlanmadı. Ben uyumak istiyorum” der. Kokila bu sözleri duyup şunları söyler. Gopi’nin hamileyken devamlı çalıştığını ancak Raşi’nin devamlı yattığını, bu sebeple zaman çizelgesi olduğunu söyler.

Masum 9 Ekim Özeti Kokila Tutuklanır

9 Ekim Cuma günü ekranlara gelecek olan Masum 201. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Kokila ve Gopi Raşi’nin zaman çizelgesinde yapması gereken işleri yapıp yapmadığını kontrole gider. Raşi bahçeyi sularken bulduğu ilk yere oturup uyuyakalır. Tabi çeşmeden su da akıp kendi kendisine sulanacağını düşünür.

Kokila Raşi’yi uyandırıp işi savsakladığı için kızar. Raşi ateşi olduğunu söylese de Kokila Raşi’ye yeni iş verip hemen işe koyulmasını ister. Raşi Kokila’nın verdiği tüm işleri bitirmeye karar verir.

Gopi Raşi’nin 30 dakika istirahat etme vakti geldiğini söylese de Raşi tüm işleri bitirip dineceğini söyler. Raşi Kokila’nın verdiği tüm işleri halleder. Kokila Raşi’nin dinlenip dinlenmediğini sorar. Raşi de yalan söyleyip, dinlendiğini açıklar. Kokila temizlik için mutfağa gitmesini ister.

Masum 201. bölüm özeti - Raşi bayılır

Raşi mutfaktaki işleri yaparken olduğu yere bayılır. Gopi de mutfağa girdiği sırada Raşi’nin bayılmak üzere olduğunu görünce, hemen Raşi’yi yere düşmenden Raşi’yi tutar. Hemen Raşi’yi hastane kaldırılır.

Urmila ve Jigar da hastaneye gelir. Asistan doktor bebeğin kalp atışını duyamaz. Bu durumu da hemen Raşi’ye söyler. Raşi ise ağlamaya başlar.

Raşi’nin durumunu görmek için Kokila Raşi’nin yanına girdiğinde Raşi bebeğinin kalp atışlarını duyamadığı için sorumlusu olarak Kokila’yı hedef gösterir. Kokila Raşi’nin yanından çıktığında bu defa karşısına Urmila gelir. Masum 201. bölüm özeti devam ediyor.

“Kızımın bebeği olsun istemiyorsun. O sebeple kızımı devamlı çalıştırıyorsun. Bu bebeğin başına ne gelirse sorumlusu da sen olacaksın Kokila!” (9 Ekim Cuma Özeti) Urmila

9 Ekim Cuma Masum Özeti - Urmila Kokila'ya kızar

Uzman doktor Raşi’yi kontrol eder. Bebeklerin ikiz olduğunu fark edip müjdeyi verir. Raşi şok olur. Dışarıda bebeğin kalp atışını duymayı bekleyen Kokila ve diğerleri de içeri girer. İkiz bebeklerin olacağını öğrendiklerinde herkes sevinçten havalara uçar.

Hindistan yasalarına göre bebeklerin cinsiyetini doğmadan önce öğrenmek suç. Lakin Urmila bir yolunu bulup Raşi’nin bebeklerinin kız mı erkek mi olacağını öğrenmek ister. Tam da bu sırada hastanenin duvarında “doğmamış bebeğin cinsiyetini öğrenmek suçtur” ibaresini görür.

Kinjal hastanede Daval’ın normal davrandığını görünce Kinjal de aralarında ki soğuk rüzgarların sona erdiğini, yeni bir başlangıç yaptıklarını düşünse de Daval eve geldiğinde yine küs olduğunu yeni bir başlangıç yapmanın çok zor olduğunu söyler.

Kokila Raşi meselesinde suçun kendi üzerine kalmadığı için dua eder. Gopi de Kokila’nın yanına gelip, Urmila’nın Modi konağına girmesi konusunda izin vermesini ister. Zira Raşi Urmila’ya ihtiyacı olduğunu söyler.

9 Ekim Masum 201 bölüm özeti - Gopi Kokila ile konuşur

Kokila Raşi’nin kafasının üstünde parayı iki defa dolandırır, sonra elindeki parayı hemşireye verir. Hemşirenin para aldığını uzaktan Urmila görür. Urmila gazetede yazan harfleri boş bir kağıda tek tek yapıştırır. Kağıtta Raşi’nin bebeğinin cinsiyetini öğrenip söylemesini istemektedir.

Bayan hemşire kağıtta yazanları görünce, Kokila ile göz göze gelir. Lakin kendisine kağıdı veren ve bu işleri organize eden Urmila’dan başkası değildir. Polisler hastane telefonunu dinlediği için hemşire telefonda ultrason cihazını hazır etmesi için görevliyi arayıp “ikizlerin cinsiyetini öğreneceğiz. Bu aramızda kalacak” sözlerini duyup, hemen olay yerine gelir. Polis konuşmada adı geçen hemşireyi bulur.

“Sen doğmamış bebeğin cinsiyetini öğrenmek mi istedin? Sana kim ısrar etti” (Masum 9 Ekim Özeti) Polis Memuru

Masum 201. bölüm özeti - Polis Kokila'yı tutuklar

Hemşire hemen kendisinden bunu isteyen kişinin Kokila olduğunu söyler. Polis Kokila’ya suçunu itiraf etmesini ister. Lakin Kokila bebeğin cinsiyetini asla öğrenmek istemediğini söyler.

Hemşire de Kokila’nın kendisine para verdiğini üstüne bir de cebindeki mektubu gösterir. Kokila da verdiği parayı Raşi’nin üzerindeki nazarın kalkması için verdiğini söyler. Polis Kokila’ya kelepçe takar. Tabi hemşireye de kelepçe takıp, göz altına alır.

Masum yazı görseli

Kokila polis karakolunda demir parmaklıkların arkasında Ahem ile konuşur. Bu sırada Çirak ve Parag gelir. Ahem’e suçunun ne olduğunu sorar. Ahem de yasaya karşı geldiği şüphesi olduğunu söyler. Masum 201. bölüm özeti burada son buldu.

Masum 10 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 202. Bölüm özeti)


Masum 11 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 203. Bölüm özeti)


Masum 12 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 204. Bölüm özeti)


Masum 13 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 205. Bölüm özeti)


Masum 14 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 206. Bölüm özeti)


Masum 201. Bölüm özeti (9 Ekim Cuma Özeti) burada sona erdi. Sitemizde yazılan ve bu bölümden sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu