Dizi Özet

Masum 202. Bölüm Özeti 10 Ekim Kokila Sarhoş Olursa

Masum 202. bölüm özeti 10 Ekim. Kokila karakoldan çıkacak. Holi bayramında yediği tatlıdan dolayı sarhoş olacak. İşte Masum 202. bölüm özeti!

Masum 202 bölüm; polis karakolunda Kokila’nın yanında Modi erkeklerinin konuşması ile başlar. Parag Kokila’nın serbest kalması için yapılması gerekenlerin neler olduğunu Ahem’e sorar. Ahem cevap vermeden polis amiri gelip, suçun sabit olduğunu ve yapılacak bir şeyin olmadığını söyler. Polis amirinin sözlerine sinirlenen Ahem’i Parag ve Çirag’ın sakinleşirir.

Masum 202. bölüm özeti Başlıyor!

Modi konağında ise kadınlar Kokila’nın nezarette olmasına üzülürler. Bu sırada Urmila Modi konağına girer. Raşi Modi konağına girmesinin yasak olduğunu söylese de Urmila şöyle der.

Modi’lerin acısını paylaşmaya geldim. (Masum 202) Urmila

Masum 202 - Kokila Modi Konağına Gelir
Masum 202 – Kokila Modi Konağına Gelir

Bu sözlerden sonra Raşi de annesini içeri alır. Kokila ise aynı nezarette kendisine yardım ettiği iddia edilen hemşirenin ağlamasına sinir olup, yakında gerçeklerin ortaya çıkacağını, özgürlüğüne kavuşacağını söyler.

Modi konağın da Urmila yardımda geldiğini söylese de polisin ne gibi delili bulduğunu da öğrenmek ister. Bu sebeple konuşmaları dinler. Kokila’nın yakında çıkacağını ve hak etmediği nezarette kaldığını duyan Urmila’nın bir anda morali bozulur. Zira orada olması gereken ve asıl suçlu Urmila’dır.

Urmila Modi konağında derin düşüncelere dalar. Polis gerçek suçluyu bulamayacağını (Kendisini) Kokila ise uzun yıllar hapiste kalacağını hayal eder.  Masum 202. bölüm özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Modi konağına Gopi Meera’ya yemek yedirirken, Meera Urmila’nın çantasını yere düşürür. Çanta içinden kesilmiş gazete kağıtları ve yapıştırıcı bulur. Gazeteyi açtığında harflerin makasla alındığını görünce hemen hemşirenin gösterdiği kağıdı hatırlar. Gopi gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenir.

Gopi gazeteye baktığı sırada Urmila gelir. Gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Hemen Gopi’nin yanına gelip “Ne yapıyorsun sen” deyip, elinden çantasını alır. Gopi ise gerçeği öğrendiği için şunları söyler.

“Demek bunları yapan sensin! Senin yüzünden kaynanam nezaret de. Ben bu gerçeği saklayamam.” (Masum 202 Özeti) Gopi Modi

Masum 202 Özeti - Gopi Gerçekleri Öğrenir
Masum 202 Özeti – Gopi Gerçekleri Öğrenir

Urmila ilk etap da ben yapmadım dese de Gopi gerçeği polislere ve ev halkına söyleme noktasında çok kararlıdır. Bunu gören Urmila Gopi’yi tehdit eder. Lakin Gopi tehditlere boyun eğmeyeceğini tavırları ile gösterir.

Savitha ile Nikki karakola gelip Kokila ile alay eder. Kokila ise ikilinin alay etmesine sesini çıkartmaz.

Masum 10 Ekim Özeti Kokila Serbest Bırakılır

10 Ekim Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelmesini beklediğimiz Masum 202. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Ahem Kokişla’nın düştüğü durum ile alay etmek için geldiklerini görünce komşularının vefasız olduğundan yakınıp Savitha ve Nikki’nin karakoldan kovar.

Urmila Gopi’nin gerçekleri söylememesi konusunda yalvarsa da Gopi dinlemez. Urmila Gopi’ye bir plan söyler. Bu plan sayesinde kimsenin hapse girmeyeceği konusunda teminat verir. Gopi planı dinlemeye karar verir.

Urmila Kokila’yı içeriden çıkartmak için bir planı olduğunu herkese söyler. Hetal de plana dahil olur. Tabi Urmila’nın suçlu olduğunu bilmeden yardım eder.

Urmila polislere tatlı verir. Polisler ilk başta tatlıyı almak istemez. Ancak Urmila’nın baskısı ile  tüm polisler tatlıdan alır. Urmila yanında bir kaç kutu tatlı getirdiğini söyler. Ücretsiz vermek ister. Lakin polis amiri tatlının parasını Urmila’ya verir. Urmila çıktıktan sonra devreye Raşi girer.

Masum 202. bölüm özeti - Polis paraları görür
Masum 202. bölüm özeti – Polis paraları görür

Raşi Kokila’nın neden içeride olduğunu polis amirinin hastaneden rüşvet yediğini söyler. Polis amiri ne saçmalık der. Raşi Urmila’nın getirdiği tatlıların içindeki paraları gösterir. Herkes şok olur.

Gopi ve Raşi gerçeğin aslında göründüğü gibi olmadığını Kokila, Raşi’nin sağlına kavuşmasını kutlamak ve nazardan kurtulmasını sağlamak için Hemşireye para verdiğini ama olay yanlış yöne kaydığı için Kokila Rüşvet vermiş gibi gözüktüğünü söyler. Komiser daha fazla dayanamaz ve Kokila’yı serbest bırakmak zorunda kalır.

Kokila kendisini kurtaran planı yapan kişinin Urmila olduğunu anlar. Urmila’ya kendisini kanıtladığını söyleyip teşekkür eder. Modi konağına girmeme yasağını kaldırdığını açıklar.

10 Ekim Cumartesi Masum Özeti - 202. bölüm
10 Ekim Cumartesi Masum Özeti – 202. bölüm

Modi konağında Urmila’nın gelmesi poja töreni ile kutlanır. Urmila Gopi’ye söz verdiği gibi Kokila’yı nezaretten çıkarttığını, olayı kapatmasını ister. Gopi ise Kokila’nın çıkması iyi bir gelişme olsa da affedeceği anlamanına gelmediğini söyler. Urmila Gopi’nin kendisini affetmesi için ne istediğini sorar. Gopi de tüm gerçekleri Kokila’ya anlatmasını ister. Urmila şok olur.

Urmila Gopi’yi oyalamak ve Kokila’nın çıkmasını kutlamak için bayram da kendi evine davet eder. Raşi ise pinti annesinin neden bu masrafı yaptığını anlayamaz. Kısaca Holi bayramı Urmila’nın evinde kutlanacak.

Modi ailesi Urmila’nın evine gelir. Herkes birbirinin yüzüne boya sürer. Bir kaç çocuk Kinjal’in yüzüne sarı boya sürer. Kinjal de kendisine boya süren çocuklarla bir plan yapar. Kinjal bayılmış numarası yapar. Çocuklara  da Daval’a gidip Kinjal’in bayıldığını söyler. Daval panikle Kinjal’in yanına gelir. Kinjal de elindeki pembe boyayı Daval’ın yüzüne sürer. Daval morali bozuk bir şekilde şunları söyler;

“Senin de Holi bayramın kutlu olsun” (Masum 202. bölüm özeti) Daval

Masum 10 Ekim Özeti - 202. bölüm Kinjal bayılma numarası yapar
Masum 10 Ekim Özeti – 202. bölüm Kinjal bayılma numarası yapar

Morali bozuk bir şekilde Daval oradan uzaklaşırken, bayram da bile Daval küslüğünü sürdürmektedir.

Gopi Kokila’nın yanına gelip konuşmak istediğini söyler. Kokila’ya hastane olayın da suçsuz olduğunu söyler. Kokila da “evet kimseden cinsiyetini öğrenmeyi istemedim” der. Bu sırada Urmila Holi bayramında kullanılan toz boyları ikilinin üzerine atıp bir anda ortamı değiştirir.

Savitha ile Nikki Urmila’nın evine gelir. Kokila’nın hapisten çıkıp köhne bir mahallede takıldığını söyleyip alay eder. Kokila ise suçsuz olduğunu kısa sürede polis anlayıp bıraktığını söyler.

Masum yazı görseli

Urmila  ve Kokila ikramlar arasında verilen Laddu’nun içinde kafa yapan malzeme olduğu için iksi de alkol içmiş gibi olur. Deli gibi oynayıp kurtlarını dökerler. Masum 202. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 11 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 203. Bölüm özeti)


Masum 12 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 204. Bölüm özeti)


Masum 13 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 205. Bölüm özeti)


Masum 14 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 206. Bölüm özeti)


Masum 15 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 207. Bölüm özeti)


Masum 202. Bölüm özeti (10 Ekim Cumartesi Özeti) burada sona erdi. Sitemizde yazılan ve bu bölümden sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu