Dizi Özet

Masum 203. Bölüm Özeti 11 Ekim Kokila Gerçekleri Öğrenir

Masum 203. bölüm özeti 11 Ekim. Kokila Urmila’nın çevirdiği işleri öğrenecek. Raşi de Urmila’yı karşısına alacak. İşte Masum 203. bölüm özeti!

Masum 203 bölüm; Hetal, Kokila ve Urmila’nın sarhoş halde yerde oturması ile başlar. Raşi Kokila’nın sarhoş hallerinin videosunu çekip, ileride dalga geçmek için kullanmayı düşünür. Ancak Raşi’nin de planlamadığı bir şey vardır. Urmila sarhoş olunca çenesi düşer.

Masum 203. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila, Raşi hakkında konuşmaya başlar. Raşi hizmetçi olmadığını, Kokila’nın başlarında gardiyan gibi durduğunu söyler. Gopi ise Urmila’nın susmasını ister. Ancak engel olmaz. Urmila sonrasında hastanedeki cinsiyet öğrenme olayını tam anlatacağı sırada hapşurur.

“Raşi çok tembel bir kız. Ben onun iyiliği için iş yapmasını istiyorum” (Masum 203) Kokila Modi

Masum 203 - Sarhoş Urmila ağzından kaçırır
Masum 203 – Sarhoş Urmila ağzından kaçırır

Urmila hapşırınca Kokila konuşmaya başlar. Raşi’nin tembel olduğundan felan bahsedip, neden iş verdiğini açıklar. Urmila ise itiraflarına kaldığı yerden devam eder.

“Bugün burada neden kutlama yapıyordum biliyor musunuz? Hepsi Gopi yüzünden. O gerçekleri ifşa etmesin diye bugün burada toplandık” (Masum 203 Özeti) Urmila

Bu sözleri duyan Modi ailesi şok olur. Urmila gene bir şeyleri saklamış ancak ne olduğunu tam olarak anlaşılamadığı için Urmila’nın itiraflarına dikkat kesilirler. Kinjal de Daval konusunda kendisine yardım etmek yerine köstek olan Urmila’yı konuşturmaya başlar.

Masum 203 Özeti - Kinjal Urmila'ya baskı yapar
Masum 203 Özeti – Kinjal Urmila’ya baskı yapar

Urmila da tek tek her şeyi anlatır. Hemşireye nasıl mektup verdiğini, hemşire ne cevap verdiğini anlatır. Bunu duyan herkes şok olur. Hetal duyduklarına inanamaz. Urmila’ya “emin misin bu söylediklerinden” der. Urmila ise sarhoş halde çok emin olduğunu söyler.

Jigar ve Ahem Urmila’nın sözlerine sinirlenirken, Holi bayramına gelenler de Urmila’nın itiraflarına kulak misafiri olur. Kokila sarhoşluğun etkisini hafif de olsa üzerinden atar. Urmila’yı kenara çekip üzerine bir kova su döküp, Urmila’nın kendisine gelmesini sağlar.

Masum 203. bölüm özeti - Urmila her şeyi itiraf eder
Urmila her şeyi sarhoş halde itiraf eder.

Urmila soğuk suyun üzerine dökülmesinden sonra kendisine az da olsa gelir. Çevresinde herkes Urmila’ya karşı öfkeyle baktığını görünce şaşırır. Kokila konuşmaya başlar.  Masum 203. bölüm özeti devam ediyor.

“Sana inandım. Benim karakoldan kurtulmam için yardım ettiğini düşündüm. Lakin gerçekler bambaşkaymış. Senin yüzünden karakola düştüm ben. Oysa ben Raşi’nin sana ihtiyacı olduğunu düşünüp, ailevi ilişkileri yeniden kurmaya karar vermiştim. Sen bir yılansın. Yılanları serbest bıraktığında yine doğası gereği sokarlar. Bundan sonra tüm ailevi ilişkilerimi bitirdim seninle Urmila” (Masum 203. bölüm Özeti) Kokila Modi

Bu sözleri duyan Urmila şok olurken, Raşi göz yaşları içinde ağlamaya başlar.  Urmila Raşi’den yardım etmesini ister. Lakin Raşi Urmila’nın neden bebeklerin cinsiyetini öğrenmeye çalıştığını duyunca, Kokila’nın sonuna kadar haklı olduğunu söyleyip, Urmila ile tüm ilişkilerini sonlandırdığını açıklar. Urmila bir şok daha geçirir.

11 Ekim Masum Özeti - 203. bölüm
Kokila Urmila’nın kafasına su döker – Masum 203. bölüm özeti

Ahem Urmila’nın bu konuşmalarından sonra polisleri arayıp ihbarda bulunmak ister. Lakin Urmila Ahem’e yalvarıp, polisleri aramamasını ister. Ahem sinirle polisleri aramak için telefonu eline aldığında Kokila Ahem’in elini tutar ve der ki;

“Hayatta tek varlığı kızı bile onu terk etti. En büyük cezayı aldı. Bırak arama polisleri” (11 Ekim Masum Özeti) Kokila Modi

11 Ekim Pazar Masum 203. bölüm özeti - Raşi Annesini reddeder

Ahem bu sözlerden sonra polisleri aramaktan vaz geçer. Urmila o sinirle gerçekleri ilk bilen Gopi olduğunu açıklayınca Ahem donakalır. Kokila buna inanmadığını söyler. Gelip Gopi’ye “Doğru bunun söyledikleri ” der. Gopi de doğru olduğunu ama dünden beri gerçekleri söylemek için fırsat kolladığını söylese de Kokila ve Ahem sinirlenir.

Gopi gerçekleri herkesten saklaması bir anda hedef tahtasına oturur. Kokila gelini değil kızı olarka gördüğünü ama Gopi’nin bunu hak itmediğini bugün gösterdiğini açıklar. Bu sözler Gopi’nin çok zoruna gider. Kokila ise ağlamaklı bir şekilde konuşur. Sinirle Kokila olay yerinden ayrılır.

Masum 11 Ekim Özeti Urmila’nın Oyunu

Ahem Gopi’nin karşısına geçip Urmila’nın çevirdiği işleri en azından bana söylemelisin deyip güvenin boşa çıkardığı konusunda sitemde bulunur. Modi’ler eve döner ama Gopi bir anda Kokila’nın ve Ahem’in gözünden düşer.

Ahem Gopi’nin düştüğü ikilemi anlasa da annesine bu eziyeti çektirdiği için arka planda Gopi’ye karşı oldukça öfkeli. Masum 203. bölüm özeti devam ediyor.

11 Ekim Masum 203 bölüm özet -Ahem Gopi'ye kırılır

Urmila kendisini en azından kızı Raşi’ye affettirmesi için neler yapacağını düşünür. Urmila Modi konağının sabit telefonunu arar. Meethi telefonu açıp “alo” der. Bu sırada arka taraf da Kokila Raşi ve Gopi’nin Sahiva tapınağına gideceğini, hazırlanmalarını istediğini duyar. Urmila bunu duyunca hemen telefonu kapatır. Sahiva tapınağına gidip yalandan intihar edişp Raşi’nin affetmesini sağlamayı düşünür.

Urmila Raşi tapınağa geldiğinde elindeki fare zehrini içmeyi böylelikle Raşi ile yeniden aralarının düzeleceğini düşünür. Raşi geldiğinde Urmila kendisini yere atar. Bu sırada oradan geçen bisikletli adam Urmila’ya kızar. Urmila bisikletli adamla kavga ederken, Raşi çoktan tapına girer. Urmila’nın da tartıştığını görmez.

Raşi ve Urmila tapınak da dua edip dışarı çıktıklarında Urmila yolda onları bekler. Urmila Raşi ve Gopi’nin geldiğini görünce planını uygulamaya koymak için ayağa kalkar. Bu sırada ayağı takılıp yola düşer. Yoldan geçen kamyon Urmila’ya çarpacağını fark eden Gopi, Urmila’nın hayatını kurtarır. Ancak Gopi Urmila’yı kurtarmak isterken hafif derecede yaralanır. (yere düştüğü için)

Raşi annesine yine yüz vermez. Üstüne bir de fırça atar. Gopi ile Raşi Modi konağına döner. Kokila Gopi’nin saresinin yırtık olduğunu görünce ne olduğunu sorar. Gopi de her şeyi açıklar.

“Gerçek kızı olayı görmesine rağmen onu kurtarmaya çalışmadı. Ancak sen onu kurtardın öyle mi Gopi!” (Masum 11 Ekim Özeti) Kokila Modi

Gopi ise yardıma ihtiyacı olduğunu ve elinden geleni yaptığını söylese de Kokila Gopi’nin Kokila yada Urmila arasından Urmila’yı seçtiğini ama yanlış seçim yaptığını söyler. Masum 203. bölüm özeti devam ediyor.

Aslında Kokila’nın böyle konuşmasının tek sebebi Urmila intihar edeceğini Gopi’ye mesaj atmış, Kokila da bu mesajı görmüştür. Gopi bu mesajdan kimseye haber etmediği için Gopi ile Urmila arasında bir oyun döndüğünü düşünüp, Gopi’nin Urmila’yı kurtarma olayına inanmadığı için Kokila Gopi’ye kızmaktadır.

Urmila gazetede bir çekiliş haberi görür. Urmila bir kuyumcuya gider. Sesini değiştirip kuyumcu gibi Raşi ile konuşur. Çekilişten 50.000 Rupi para kazandığını, bir saat içinde gelmesi gerektiğini söyler. Raşi de sevinçle adrese gider.

Raşi’yi kuyumcunun önünde Urmila karşılar. Bebeklerin cinsiyetini öğrenme sebebini açıklayıp, her şey Raşi’nin iyiliği için yaptığını söyler. Raşi’yi yeniden kandırır. Masum 203. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 12 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 204. Bölüm özeti)


Masum 13 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 205. Bölüm özeti)


Masum 14 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 206. Bölüm özeti)


Masum 15 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 207. Bölüm özeti)


Masum 16 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 208. Bölüm özeti)


Masum 203. Bölüm özeti (11 Ekim Pazar Özeti) burada sona erdi. Sitemizde yazılan ve bu bölümden sonraki Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu