Dizi Özet

Masum 205. Bölüm Özeti 13 Ekim Akıl Hastası Meera’yı Rehin Alır

Masum 205. bölüm özeti 13 Ekim. Akıl hastası kadın gizlice Modi evine girecek. Meera’yı rehin alıp Gopi’ye eziyet edecek. İşte Masum 205. bölüm özeti!

Masum 205 bölüm; Gopi ve Kokila dışarıda arabanın yanında beklerken bölüm başlar. Raşi koşarak yanlarına gelir ve der ki “Meera’nın bana hastane de ihtiyacı olabilir. Ben de sizinle gelmek istiyorum eğer müsade edersen yenge” der.

Kokila da Meera’ya aşı yapılacağı için Raşi’nin Meera’yı ikna edebileceğini düşüp hastaneye gelmesine müsade eder. Lakin Raşi hastaneye destek olmaya değil, köstek olmaya gitmektedir. Bu sırada Ahem’in telefonu çalar. Ahem telefonla konuştuktan sonra “şirkette acil toplantım var. Sizi şoför götürsün” der.

Masum 205. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi Ahem’in hastaneye gelmesi üzerine kurduğu plan bir anda bozulur. Urmila’yı arayıp gelmemesini söylemek istese de Urmila’nın telefonuna ulaşamaz. Urmila ise çoktan hastaneye gelmiştir bile.

Raşi hastanede Urmila ile karşılaşır. Kimse görmeden yanına gidip durumu anlatır. Kokila ile Gopi Meera’yı alıp doktor Doshi’nin yanından ayrılır. Raşi’nin ayına gelir.

“Gitmeden lavaboya gireyim. Siz burada bekleyin” (Masum 205) Kokila Modi

Masum 205 - Urmila oyun yapar
Masum 205 – Urmila oyun yapar

Kokila lavaboya gidince, Raşi ile Urmila oyuna başlar. Urmila Gopi’nin yanına gelip, ağzı bantla kapalı olan Gopi’ye teşekkür eder. Gopi ne için teşekkür ettiğini bile anlamaz.

Urmila sözlerine Gopi’yi överek devam eder. Kendisi ile hiç irtibatı kesmediğini, bunun yüzünden Kokila’yı bile karşısına alıp kendisini savunduğunu felan söyler. Gopi ise kafası ile hayır demeye çalışsa da ağzı bantla kapalı olduğu için etkisiz kalır.

Kokila Urmila’nın bağıra bağıra konuşmalarını duyar. (Zaten Kokila duysun diye yapıyor). Kokila lavabodan çıkar. Urmila Kokila ile karşılaşır. Urmila Kokila’ya selam verse de Kokila konuşmaz. Urmi de yavaşça uzaklaşır. giderken de Raşi’ye selam vermese de gözleri ile işaret eder.

“Sen hala Urmila ile konuşmaya devam mı ediyorsun? Pes doğrusu Gopi gelin sana” (Masum 205 Özeti) Kokila Modi

Masum 205 Özeti - Kokila yanlış Anlar
Kokila Gopi’ye kızar

Gopi kafası ile konuşmadığını söylemeye çalışsa da Kokila sadece duyduklarına inanıp sinirle hastaneyi terk eder. Raşi ise bu duruma çok sevinir. Modi konağına geldiklerinde Kokila Gopi’ye karşı daha öfkelidir.

Gopi yine Kokila’dan fırça yer. Bunun üzerine Kokila’nın üç maymun hikayesini hatırlar. İlk olarak kötü konuşma dediği için Koki Gopi’nin ağzına bant yapıştırmıştı. Şimdi Urmila’yı gördüğü için Gopi Kokila’dan fırça yediği için Gopi kendince çıkarım yapıp, gözlerini sarı bir bezle kapatır.

Artık Gopi ne konuşabiliyor ne de görebiliyor. İşleri görmeden yapmaya çalışır. Ancak yerdeki masayı göremeyen Gopi takılıp düşer. Ahem hemen yardım eder. Sonrasında Gopi’yi aşağıya getirir.

“Anne verdiğin cezalara asla ses etmedim. Ancak bu kadarı da fazla” (Masum 205. bölüm özeti) Ahem Modi

Deyip, Gopi’nin gözlerindeki sarı bezi çıkartıp fırlatır. Artık Kokila ile Ahem karşı karşıya gelir. Raşi ise bu durum en çok sevinen isim olur.

Masum 13 Ekim Özeti Deli Kadın

Kokila Ahem’i sonuna kadar dinletikten sonra “Söylediklerin bitti mi oğlum” der. Ahem de sessiz kalarak bittiğini ima eder. Kokila elindeki tabağı yere koyup, odasına doğru gider. Gopi Kokila’nın önüne geçip her şeyin yanlış anlaşılma olduğunu söylemeye çalışsa da Kokila Gopi’yi bir kenara itip odasına gider.

Gopi daha fazla dayanamaz ve konuşmaya başlar. Kokila olayı yanlış anladığını tek tek anlatır. Kokila sadece iyiliği için ceza verdiğini gözlerine bant olayını da kendisi istediğini Gopi Ahem’e söyler. Ahem annesine haksız yere karşı geldiğini anlar.

Ahem Kokila’nın odasına gider. Lakin kapı kilitlidir. Ahem de dışarından özür diler. Ahem’in yanında Gopi de vardır. Kokila lavaboda olduğu için Ahem’in sesini duymaz ama Gopi’nin sesini duyar.

13 Ekim Masum Özeti - 205. bölüm
13 Ekim Masum Özeti – 205. bölüm – Ahem Özür dilemek ister

Kokila kapıyı aralar. Karşısında sadece Gopi’yi görür. Ancak Gopi’nin yanındaki Ahem’i göremez. Gopi tek başına özür dilemeye geldiğini düşünüp kapıyı yüzüne kapatır.

Ertesi gün aile büyükleri Kokila’yı inadından vaz geçirmek, Ahem ve Gopi’yi affetmesini sağlamak için konuşmaya gider. Lakin Kokila daha da sinirlenir. Masum 2015. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila ertesi gün poja yapmak için eve din görevlisini çağırır. Kokila kendisinin haklı olduğuna inanların arkasında poja yapmasını ister. Gopi herkesin zorla ikna edip, Kokila’nın arkasında poja yapmasını sağlar. Kokila Poja sonrasında şunları söyler;

“Ahem eşin için yalvarmana gerek yok. Sen benim oğlum değil, sadece Gopi’nin kocasısın Ahem!” (13 Ekim Masum Özeti) Kokila Modi

Bu sözleri duyan herkes şok olur. Ortalık yatışmasını beklerken bir anda daha da alevlenmiştir.

Jigar akıl hastanesinin yakınlarında mango satın alırken, şizofren hastası deli kadın akıl hastanesinden kaçıp Jigar’ın arabasına gizlice biner. Kadın Modi konağına gelince gene gizlice Gopi’nin odasına gider.

Masum 13 Ekim Salı Özeti - 205. bölüm
Deli Meera’yı Rehin Alır – Masum 205 bölüm özeti

Gopi deli kadını fark edemeden Meera’yı rehin alır. Kadın bir anda Meera’nın hayatına karşılık Gopi’yi tehdit eder. Gopi’den yiyecek getirmesini ister.

Savitha ile Nikki de akıl hastanesinden kaçan deli kadın hakkında konuşurken Raşi duyar ve oldukça korkar. Gopi kadının dediklerini yapacağına, odasında kaldığını da kimseye söylemeyeceğine söz verir.

Deli kadın Gopi’nin gelin gibi süslenip yüksek müzikle oynamasını ister. Aksi halde Meera’yı öldüreceğini söyler. Gopi kırmızı gelin kıyafeti giyer. Deli kadın Gopi’den çay getirmesini ister. Hetal Gopi’nin davranışlarını anlamsız bulur. Kokila’ya durumdan bahseder.

Masum yazı görseli

Kokila Gopi’nin yanına mutfağa gelir. Gopi ile konuşmaya çalışsa da Gopi cevap vermez. Kokila torunu Meera’yı hiç görmediği için görmeye gideceğini söyler. Gopi hemen bir kağıt alıp durumu yazar. Ancak Kokila kağıdı okumak yerine elinin tersi ile fırlatıp atar.

Ahem işten gelir. Gopi’yi sorar. Meethi de mutfakta olduğunu söyler. Ahem mutfağa gittiğinde Gopi’yi mutfakta bulamaz. Lakin Gopi’nin Kokila’ya yazdığı not ayağına yapışır. Ahem notun ayağına yapıştığını fark edemez.

Hetal,Raşi ve Kokila Gopi’nin davranışları hakkında şikayet eder. Gopi aşağıya indiğinde Ahem de Gopi’nin davranışlarını görünce şok olur. Gopi Kokila’ya yazdığı notun Ahem’in ayağına yapışmış olduğunu görünce mutlu olur. Masum 205. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 14 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 206. Bölüm özeti)


Masum 15 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 207. Bölüm özeti)


Masum 16 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 208. Bölüm özeti)


Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 209. Bölüm özeti)


Masum 18 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 210. Bölüm özeti)


Masum 205. Bölüm özeti (13 Ekim Salı Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu