Dizi Özet

Masum 206. Bölüm Özeti 14 Ekim Gopi’nin Canı Tehlikede

Masum 206. bölüm özeti 14 Ekim. Gopi yoldan geçen bayana yardım edecek. Kötü adamlar bayanı öldürecek. İşte Masum 206. bölüm özeti!

Masum 206 bölüm; Deli kadına yüzü kapalı birisi (Ahem) mango götürmesi ile bölüm başlar. Ahem Gopi’nin sarisini üzerine çektiği için deli kadın fark etmez. Hemen mangoyu yemeye başlar. Ahem de hızlıca Meera’yı deli kadının önünden kurtarır.

Deli yanında ki Meera’yı Gopi’nin aldığını düşünür. Hemen ayağa kalkıp “Ne yaptığını sanıyorsun sen” der. Bu sırada Ahem yüzündeki sareyi yere atar. Deli kadını itekler. Bu sırada diğer aile üyeleri gelir. Deli kadını görünce şok olur.

Masum 206. bölüm özeti Başlıyor!

Akıl hastanesinden görevliler gelip deli kadını götürürler. Akıl hastanesi müdürü tehlikeli deliyi yakalamalarında yardım ettiği için Ahem’e teşekkür eder. Akıl hastanesinden gelen görevliler evden ayrıldıktan sonra asıl savaş başlar.

“Sen sıkıntını bizlere anlatmıyor, Ahem gelmesini bekliyorsun.” (Masum 206) Kokila Modi

Kokila hala Gopi’yi suçlaması Ahem’in canını sıkar. Ahem Kokila’ya “Gopi ilk olarak derdini sana anlattı. Ancak sen dinlemek yerine ilgilenmedin bile. ” Sinirle Ahem salondan odasına giderken, Kokila’nın gözleri yaşarır.

Gopi Ahem’in sinirle konuştuğunu söyleyip Kokila’dan özür diler. Kokila ise defalarca Gopi yüzünden oğlu Ahem’den fırça yediğini ağlayarak anlatır. Gopi Meera’yı Kokila’ya verip şunları söyler;

“Ben istemesem de oğlun Ahem ile aranın açılmasına sebep oldum. Bu yaşananların hepsi benim yüzümden olduğu için ikinizin arası düzelene kadar Meera senin sorumluğunda. İkinizi barışana kadar Meera’yı kucağıma almayacağım” (Masum 205 Özeti) Gopi Modi

Masum 206 - Gopi Meera'yı Kokila'ya verir
Masum 206 – Gopi Meera’yı Kokila’ya verir

Kokila ve Hetal Gopi’nin bu söylediklerinden dolayı oldukça şaşırır. Gopi yavaşça Meera’yı bırakıp odasına gider. Raşi de hemen annesini arayıp, Ahem ile Kokila’nın kavgasını anlatır. Urmila Raşi’ye artık daha ciddi plan yapmasını ister. Masum 206. bölüm özeti devam ediyor.

Hetal ve büyük anne son yaşanan olayları konuşur. Gopi tapınağa gidip dua edeceğini söyleyip izin ister. Büyük anne de gidebileceğini söyler. Yolda Gopi’yi götüren araba arızalanır. Tam da o sırada bir kadın korku içinde Gopi’nin arabasının yanına gelip kendisini öldüreceklerini söyleyip yardım ister. Gopi de bayanı arabaya alıp saklar.

Masum 14 Ekim Özeti Katiller Modi Konağında

14 Ekim Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 206. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kötü adamlar ileride bir araba olduğunu görürler. O araba Gopi’nin ve zavallı bayanın saklandığı arabadır.

Gopi kötü adamların geldiğini görünce, arabanın diğer kapısında inip saklanırlar. Bu sırada Gopi’nin şoförü elinde su bidonu ile gelir.

“Bayan Gopi burada ne yapıyorsunuz” (Masum 206. bölüm özeti) Gopi’nin şoförü

Masum 206 Özeti - Kötü adamlar Gopi'yi bulur

Bu konuşmaları duyan kötü adamlar hemen sesin geldiği yere dikkat kesilirler. Aradıkları bayanı görüp hemen yanına giderler. Şoför adamları durdurmak istese de kötü adamlar şoförü döverler.

Sıra Gopi ve yanındaki kadına gelir. Gopi yerden toprak alıp adamların yüzüne atar. Gözlerine toz kaçan adamlar, bir ada sendeler. Bu sırada Gopi ve yanındaki bayan kaçmayı başarır.

Gopi’nin yanında ki bayan koşmaktan yorulup yolun ortasına bayılır. Gopi de yoldan geçen kamyoneti durdurur. Kötü adamlar yetişemeden kaçmayı başarırlar.

Urmila’nın derdi bambaşka. Zira Daval’ı Kanadalı zengin bir bayanla evlendirmek için daha önce girişimlerde bulunmuştu. Şimdi Kanada’dan bir bayan Urmila’yı arayıp, evleneceği adamın evini görmek istediğini söyler. Zira konuştuğu kişi klimasız evde asla yaşamayacağını söyler.

Ahem Gopi’nin gittiği aracın yolda terk edilmiş halde bulunduğu haberini alır. Sonrasında şoförün darp edildiğini öğrenir. Durumu Kokila ile paylaşır. Modi’ler Gopi’nin kaçırıldığını düşünürken, Gopi kendisinden yardım isteyen bayanı hastaneye geçiştirmiştir. Doktor polisi arayıp darp edildiğini raporuna ekleyeceğini söyler.

Bu sırada içeri kötü adamlar girer. Aralarından bir tanesi sahte polis kimliği gösterir. Hemşireyi yanına çağırıp, aradıkları bayanın gelip gelmediğini sorar. Hemşire de kayıtlara bakacağını söyler.

Gopi ve yanında ki bayan bir odaya saklanır. Odanın içinde sabit telefonu bulan Gopi hemen Ahem’i arasa da Jigar, Ahem’in telefonu ile konuştuğu için telefon meşguldür.

Gopi’nin aklına Modi konağını aramak gelir. Raşi telefonun açana kadar Gopi’nin yanında ki bayan son nefesini verir. Gopi panikle telefonu kapatıp, kadını rahatlatmaya çalışır. Ancak kadın ölür.

Masum 206. bölüm özeti - Bayan ölmek üzere

Kötü adamların başında ki katil de Gopi ile ölü bayanın kilitli olduğu odaya gelir. Gopi hemen yatağın altına saklanır. Adamlar aradıkları kadının ölmüş olduğunu görünce, şöyle der.

“O kız bizim yüzümüzü gördü. Onu da öldürmemiz lazım.” (Masum 14 Ekim Özeti) Katil Adam

Bunu duyan Gopi bir anda panikleyip, yatağın altındayken ses çıkartır. Kötü adamlar Gopi’yi bulur. Kötü adam ile yanındakiler Gopi’yi öldürecekleri sırada kötü adamların birinin kafasına demir çarpar. Adam kafasını tuttuğu esnada Gopi hastaneden kaçmayı başarır.

Kötü adamlar Gopi’nin yakalamak için arkasında giderler. Gopi yolda bir kaç arabayı durdurup kaçmak istese de kötü adamların geldiğin görünce hemen duvarın arkasına saklanır.

Gopi duvarın arkasına saklandığı sırada oradan Ahem ve Jigar geçe. Gopi yanındaki adamlardan saklandığı için sesini Ahem ve Jigar’a duyurmaz. Gopi adamları atlatmayı başarıp, motosikletten bozma taksi ile Gopi Modi konağının kapsına kadar gelir.

Gopi Modi konağından içeri gireceği sırada üniformalı polis memuru ölen bayan arkadaşının eşi olduğunu yardım etmeye geldiğini söyler. Gopi üniformalı polisi dinlemez. Evine gitmek istediğini söyler. Tam da bu sırada kötü adamlar da Modi konağının kapısında nöbet tutmaya başlar.

Masum 14 Ekim Özeti - 206. bölüm

Gopi’yi dışarıda bırakan dürüst polis memuru gizlice Modi konağına girip aile üyeleri le konuşur. Kötü adamların polis merkezi tarafından korunan adamlar olduğunu, iş birliği yapmaları gerektiğin söyleyip, kötü adamlardan temelli kurtulmak için plan yaparlar.

Kötü adamlar ellerinde bez-bol sopaları ile Modi konağına girerler. Urmila tıpkı Kokila gibi giyinmiş bir şekilde karşılar.

“Artık burada Modiler oturmuyor. Tüm mal varlıklarını bana sattılar” (14 Ekim Çarşamba Masum 206. bölüm özeti) Urmila

Kötü adamlar Urmila’ya inanmaz. Evi aramak ister. Urmila polise telefon edeceğini, mahkeme kararı olmadan evini arayamayacağını söyleyince kötü adamlar geldikleri gibi geri giderler.

Modiler ise Nikki’nin arka bahçesinde gerçek polis Shukla’nın Gopi’yi getirmesini bekler. Sonunda Gopi gelir. Başından sonuna kadar yaşadıklarını tek tek anlatır. Gopi ile Kokila barışır. Ahem de annesinden tekrar özür diler.

Masum yazı görseli

Shukla kötü adamlar Modi konağından gidene kadar güvenli bir evde kalmalarını ister. Raşi de Urmila’nın evinde kalmayı teklif eder. Herkes Raşi’nin bu teklifine şok olur. Masum 206. bölüm özeti burada son buldu.

Masum 15 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 207. Bölüm özeti)


Masum 16 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 208. Bölüm özeti)


Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 209. Bölüm özeti)


Masum 18 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 210. Bölüm özeti)


Masum 19 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 211. Bölüm özeti)


Masum 206. Bölüm özeti (14 Ekim Çarşamba Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu