Dizi Özet

Masum 207. Bölüm Özeti 15 Ekim Kılık Değiştirme

Masum 207. bölüm özeti 15 Ekim. Kötü adamlar Gopi’nin izini sürecek. Kokila kılık değiştirip konakta hizmetçi  olacak. İşte Masum 207. bölüm özeti!

Masum 207 bölüm; Urmila Kokila’nın yatak odasında aynaya bakması ile bölüm başlar. “Ben Urmila ben şah. Modi konağının kraliçesi” diyerek taktığı altınlara bakıp, zenginliğin keyfini çıkartmayı düşünür. Urmila sözlerine şöyle defam eder. “Daval’ı evlendireceğim. Kanada halkı madem klimalı ev istiyor. İşte fırsat” der.

Kinjal de annesinin altınlarını yatağın üzerine görünce sinirlenip, kaynanasına kızar. Urmila ise Kinjal’in sözlerine pek de aldırış etmez. Urmila Kokila’nın taktığı tüm altınları çıkartıp tek tek inceler.

Masum 207. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi dışarıdan bir kova su getirdiği sırada Raşi’nin üzerine başka bir kadın çöp atar. Raşi sinirle kadına kızıp çöpü üzerine atmasına sinir olur. Sesleri duyan Kokila hemen olaya müdahale edip Raşi’yi eve girmesini ister.

“Raşi bizler burada kötü adamlardan saklanmak için geldik. Komşularla tartışma. Zira burada saklandığımızı söyleyebilirler” (Masum 207) Kokila Modi

Raşi yengesinin sözlerinden sonra kadına kızmaktan vaz geçer. Gopi de evde içme suyunun bittiğini mahallenin meydanındaki çeşmeden su getirmesini ister. Ahem de su almaya gider.

Nikki ile Savitha bahçeden Modi konağının bahçesine bakarlar. Ancak etrafta kimse olmadığını görünce, gizlide konağın bahçesine giderler. “Urmila’nın konağı” yazısını gören Savitha ve Nikki şok olur.

Masum 207 - Nikki ve Savitha
Masum 207 – Nikki ve Savitha

İkili gizlice içeriye bakmaya karar verir. Urmila da komşularını çağırmış, kahkaha atmaktadır. Bunu gören Savitha ve Nikki zili çalar. Kinjal ikiliyi içeri almak istemese de Urmila Savitha ile Nikki’yi içeri alır.

Kötü adamlar da Urmila konağına gelip tam zili çalacağı sırada patronları arayıp, yanına çağırır. Daval kötü adamların gittiğini Urmila’ya söyler. Urmila da Nikki ve Savitha’yı kovar.

Kötü adamlar Kokila’nın fakir mahallede görüldüğü haberini alır. Gopi ile Ahem mahallenin meydanında su doldururken kötü adamlar gelip etraftakilere;

“Modi ailesini burada gördünüz mü? Gopi Modi’yi tanıyor musunuz?” (Masum 207 Özeti) Kötü Adamlar

Kadınlar da tanıdıkları hale yalan söyleyip, tanımadıklarını söyler. Ahem ve Gopi hemen duvarın arkasına saklanır. Bu sırada Hetal oradan geçerken kötü adamlar Hetal’i durdururlar.

Hetal’in bu çevreye uygun giyinmeme sebebini sorar. Mahallenin kadınları hemen yanlarına gidip, Hetal’i mahallenin kadını olduğunu söyleyip, Hetal’i kurtarırlar.

Masum 15 Ekim Kokila Hizmetçi Olursa…

Raşi hamile halde sıcak evde kalmakta zorlandığını Kokila’ya söyler. Kokila ilk başta gitmesinin tehlikeli olduğunu söyler. Ancak Ahmet Raşi’nin hamile olduğunu, sağlıklı ortamda kalmasının faydası olduğunu söyler.

Kokila Modi konağının güvenli olup olmadığını kontrol ettikten sonra Raşi’nin gitmesine izin verir. Kötü adamlar da halen Modi konağının çevresinde beklemektedir.

Adamlarında birisi balkona gizli kamera yerleştir. Gopi eğer evdeyse kısa sürede yakalamayı düşünürler.

Savitha ile Nikki de kendisini Modi konağında kovan Urmila’nın açığını yakalamak için dürbün alıp konağı izlemeye başlar. Bu sırada adamın biri ağacın üzerine kamera yerleştirdiğini görürler. Hemen gidip adama ne yaptığını sorarlar. Ağacın üzerindeki kötü adam Urmila’yı çağıracağını söyler söylemez Savitha ile Nikki hemen oradan uzaklaşır.

Masum 207 Özeti - Kokila Kılık değiştirdi
Masum 207 Özeti – Kokila Kılık değiştirdi

Kokila dilenci gibi giyinip Modi konağına gider. Kötü adamlar kafası kapalı dilenci kılığındaki kadını kameradan izler. Kokila kendi odasında altınların etrafa saçılmış bir şekilde Urmila’nın uyuduğunu görünce sinirlenip Urmila’ya bağırır.

Kokila dışarıda kötü adamların görevlisi bahçıvan olarak çevreyi gözetlediğini görür. Urmila da Kokila’ya hizmetçi gibi kızar. Kokila da sesini çıkartmaz. Kötü adamların adamı evde Gopi’yi aramaya başlar. Masum 207. bölüm özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Raşi de Kokila’nın telefonunu arayıp evin güvenli olup olmadığını sormak ister. Ancak içeri giren ve kapı kapı Gopi’yi arayan kötü adam telefon sesini duyar. Tam telefonu alacakken Kokila evin hizmetçisi gibi konuşup adamın telefonu açmasına engel olur

Urmila içeri girdiğinde Kokila’ya kızar, bahçıvanı savunur. Zira Urmila bu lüks hayatının biraz daha uzamasını ister. Kokila kendisine bağırıp aşağılayan Urmila’nın sözlerini duyunca yumruklarını sıkar.

Masum 207. bölüm özeti - Urmila Kokila'ya kızar
Kokila Urmila’yı yakalar Masum 207. bölüm özeti

Raşi bir kez daha telefonu arayınca Urmila telefonu açar. Kokila’ya nasıl kızdığını şifreli olarak anlatıp güler. Casus da Urmila’yı dinleyip ne demek istediğini anlamaya çalışır.

Kötü adamlar Modi konağına yeniden başka bir casus gönderirler. Tüpçü kılığında bir adam zili çalar. Kokila hizmetçi gibi kapıyı açar.

“Modi konağına tüp getirdim” (Masum 207. bölüm özeti) Casus Adam

Kokila hemen gelenin yeni bir casus olduğunu anlar. Meethi de bu sırada esi gazeteleri toplarken bir anda aile fotoğrafı yere düşer. Casus adam resimdekilere bakmaya çalışırken, Kokila adamı itekleyerek dışarı çıkartır.

Bahçıvan olarak Modi konağında işe başlayan casus, Urmila’nın telefonundaki numarayı görüp hafızasına kaydeder. Kokila hizmetçi olarak hemen gidip müdahale eder. Lakin Casus telefon numarasını çoktan ezberlemiştir.

Bahçıvan kılığında ki casus hemen amirine haber eder. Sabit numaranın adresini tespit ederler. Shukla hemen Ahem’i arayıp kötü adamların yakında geleceğini haber verir. Masum 207. bölüm özeti devam ediyor.

Kötü adamlar Urmila’nın evine gelir. Kapıyı kılık değiştirmiş Raşi açar. Raşi’ye Gopi’nin nerede olduğunu sorar. Raşi, Gopi Modi’yi tanımadığını söyler. Adamları elindeki sopa ile kovalar. Bu sefer kötü adamlar etraftaki tüm kapıları tek tek ararlar. Gopi’yi bulamazlar.

Masum 15 Ekim Özeti - Kötü adam Gopi'yi bulur
Kötü Adam Gopi’yi durdurur

Urmila da Kokila’nın yokluğunda Kanadalı bayanı Modi konağına çağırır. Ancak Kokila’nın hizmetçi gibi konakta olması Urmila’yı çok korkutur.

Kokila bahçedeyken Kanadalı misafirleri içeri alır. Kokila kendilerini görmesin diye misafirleri salon da değil odada ağırlamak istediğini söyler. Kokila gelmesin diye kapıyı da kilitler.

Masum yazı görseli

Gopi Meera’yı kucağına alıp askıdaki çamaşırları topladığı sırada kötü adamların başı Gopi’yi arkasında görür. Ancak yüzünü tam göremediği için Gopi’nin arkasına gelip “Bayan bir bakar mısınız” der. Masum 207. bölüm özeti burada sol buldu.


Masum 16 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 208. Bölüm özeti)


Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 209. Bölüm özeti)


Masum 18 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 210. Bölüm özeti)


Masum 19 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 211. Bölüm özeti)


Masum 20 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 212. Bölüm özeti)


Masum 207. Bölüm özeti (15 Ekim Perşembe Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu