Dizi Özet

Masum 208. Bölüm Özeti 16 Ekim Yakalanması An Meselesi

Masum 208. bölüm özeti 16 Ekim. Kötü adamlar Ahem ve beraberindekilere tuzak kuracak. Gopi kurtulacak mı? İşte Masum 208. bölüm özeti!

Masum 208 bölüm; Kötü adamların başı Gopi’nin arkasından yaklaşıp “Gopi Modi’yi tanıyor musun” der. Gopi ise hemen sesini değiştirip, o bölgede az rastlanan farklı bir şive kullanır.

Ahem ise Gopi’nin geciktiğini fark edip, hemen dışarı çıktığında katillerin başı Gopi’nin arkasında ve her an yaklaştığını görür. Hızla Gopi’nin yanına gider. Farklı bir dille Gopi ile konuşur. Gopi’yi adamların yanından uzaklaştırdıktan sonra Ahem arkasını dönüp katillere “Gidin buradan. Yoksa polisi çağıracağım” der.

Masum 208. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila Kanada’dan gelen misafirlerle konuştuğu sırada Kokila kapının aralığından içeri bakar. Ne olduğunu anlamadan Kokila içeri hizmetçi gibi dalar. Urmila Kanada’dan akrabaları olduğunu söyler. Kokila pek de inanmasa da odadan ayrılmak durumunda kalır.

Kötü adamlar Urmila telefonla 3 dakikadan daha fazla konuşması halinde, Urmila’nın konuşmasını kayıt edebilecekler. Kısaca Urmila’nın telefonu kötü adamlar tarafından dinlenmeye başlar. Bunu öncelikle polisler arasında iyi olan Shukla öğrenir.

Shukla hemen durumu Kokila’ya bildirir. Kokila da Urmila’nın yanına gittiğinde Raşi ile konuştuğunu görür. Hemen su verme bahanesiyle Urmila’nın telefonuna su döküp konuşmayı sonlandırır.

Urmila sinirle Kokila’ya bağırmak ister. Ancak Kokila yavaşça Urmila’ya şöyle der.

“Çaktırma telefonlar dinleniyor.” (Masum 208) Kokila Modi

Masum 208 - Kokila telefona su döker
Masum 208 – Kokila telefona su döker

Urmila Kanadalı işini hallettiği için kar da olduğunu düşünür. Su dökülen telefonda Daval’ın Kanadalılara verdiği bilgilerin yanı sıra Kanadalıların da bilgisi gittiği için önce üzülür. Sonra dosyanın bir yedeği kendi odasında çekmecenin içinde olduğunu hatırlar.

Kimse görmeden evdeki dosyayı alıp, Modi konağına getirmeyi düşünür. Urmila kapıya kadar gider. Lakin çevresinde casusların beklediğini görünce bundan vaz geçer. Masum 208. bölüm özeti için en kritik olay.

Urmila eve gidip içine uyku ilacı attığı çayı bahçıvan aynı zamanda casus olan Mali’ye içirir. Mali Urmila’yı izlediği sırada olduğu yerde uyuyakalır. Urmila da fırsattan istifade kendi evine gitmek için taksiye biner.

Bu sırada evin etrafını güvenlik kamerası ile izleyen kötü adamlar, hemen bahçıvan kılığındaki casus Mali’ye telefon edip, Urmila’nın taksiye bindiğini hemen onu takip etmesini gerektiğini haber verirler. Tüm bu olanları pencereden Kokila izler.

Masum 16 Ekim Özeti Gopi Kapana Kısılır

16 Ekim Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 208. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Urmila kendi mahallesine varır. Ancak yolda su tankeri önlerini kesince, Urmila yolda iner. Casus Mali de arabanın içinde uyuyakalır. Urmila kendi evinin önüne geldiğinde su tankerinden gelen suya basınca, ayağı kayıp yere düşer. Modi ailesi hemen Urmila’ya yardım eder. Bu sırada Gopi arkada tarafta bir adamın ayağını fark eder.

“Yenge seni birisi takip etmiş” (Masum 208 Özeti) Gopi Modi

Masum 208 Özeti - Mali Urmila'yı Takip eder
Mali Urmila’yı Takip eder

Diye alçak sesle Urmila’yı ikaz eder. Urmila arkasını döndüğünde kendisini buraya kadar takip eden kişi bahçıvan kılığında casus Mali olduğunu anlar. Hemen yanına gider. Mali duvara yaslanmış bir şekilde uyuduğunu görünce hemen Modi ailesi eve saklanır.

Kötü adamların başı da hemen olay yerine gelip casus Mali’yi derin uykusunda uyandırır. Ahem, Urmila ile Raşi’ye tedbirsiz oldukları için kızar. Urmila kötü adamların çevreden uzaklaşmasını sabaha kadar bekler. Sabah olduğunda kötü adamlar gider .Urmila da Daval’ın dosyasını gizlice alıp, yeniden Modi konağına gitmek için yola çıkar.

Kokila Modi konağının bahçesindeki kabloları fark eder. Kabloları takip ettiğinde gizli kameralara gittiğini görünce şok olur. Masum 208. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila kameraları bir şekilde etkisiz hale getirmek için hem Daval’a hem de Kinjal’e mesaj atar. Kameraların çekmediği bir yerde buluşmalarını söyler. Kinjal Kokila’dan gelen mesajı okur. Daval’ın da aynı mesajı okuması için ufak bir oyun yapar.

16 Ekim Cuma Masum Özeti - Daval Mesajı Okur
Daval Mesajı Okur

Kokila, Kinjal, Daval ve Meethi evin en alt katında ki depoda buluşurlar. Kokila Urmila’ya da mesaj atıp arkada taraftan Modi konağına giden gizli bir yol tarif eder. Urmila da sonunda Kokila’nın yanına gelir.

Bu esnada Kötü adamlar Urmila’yı takip etmek isterken ellerinden kaçırır. Kötü adamların başı Modi konağının zilini çalsa da kimse açmaz. Sinirle kapıyı kırıp, içeri girerler. Ancak içeri de kimsenin olmadığını fark ederler.

“Urmila Neredesin? Çık ortaya!”  (Masum 208. bölüm özeti) Kötü adamların Başı

Kötü adamlar evin her tarafını arasa da kimseyi bulamazlar. Bu sırada kötü adamların başına bir telefon gelir.

“Urmila yakın zamanda Modi konağına taşınmış. Ayrıca Urmila’nın eski mahallesine yeni iki aile gelmiş” (Masum 16 Ekim Özeti) Görevli

Masum 208. Bölüm Özeti - Kokila Bodrumda kalır
Kokila Bodrumda kalır

Şekilde bilgi alır. Bunu Kokila ve beraberindekiler de duyar. Rajban’a bu defa Gopi’yi bulmaya gideceğini anlar. Kokila hemen telefonu ile Ahem’i aramak istese de depo da oldukları için telefon çekmez.

Modi’lerin kaldığı mahalleye yeni bir bayan tanışır. Bayan gelir gelmezi Ahem ile Gopi’nin kaldığı odanın kapısını çalar. Şekeri olmadığını söyleyip, bir miktar şeker ister. Gopi şekeri verdikten sonra yeni gelen bayan tüm mahalleyi kendi evinde hoş geldin partisi vereceğini söyleyip davet eder. Ahem bunun da kötü adamların işi olduğunu düşünür.

Masum 16 Ekim Cuma Özeti - 208 bölüm - Gopi'nin yakalanması An Meselesi
Gopi’nin yakalanması An Meselesi

Modi ailesi tam kadro yeni komşunun evine gider. Çok geçmeden yeni eve kötü adamlar gelir. Yeni komşu kötü adamları arkadaşı olarak davet ettiğini söyler. Kötü adam da kendisinin polis olduğunu söyler.

Masum yazı görseli

Kokila ve yanındakiler de evin gizli bodrumunda sıkışıp kalırlar. Zira evin içinde kötü adamlar nöbet tutmaktadır. Daval gizlice salonda kim var diye bakar. Bahçıvan Mali’nin elindeki silahı görüp, hemen Kokila’ya haber verir. Kokila ve beraberindekiler bodrumda sıkışıp kalırken, Ahem ve beraberindekiler de kötü adamların yanında sıkışıp kalır. Masum 208. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 209. Bölüm özeti)


Masum 18 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 210. Bölüm özeti)


Masum 19 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 211. Bölüm özeti)


Masum 20 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 212. Bölüm özeti)


Masum 21 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 213. Bölüm özeti)


Masum 208. Bölüm özeti (16 Ekim Cuma Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

 1. kanal 7 seyircine saygısızlık ettin masum 21 50 veya 21 00 olmalı 16 10 güz masalı ve yaralı kalbim olmalı dedi ki:

  şımardı şımardı kanal 7 cik 2 hindistan dizisi kendini yüksek gördü ama seyrcisi yere düşürme hakkına sahiptir
  çoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk havalandı çooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  geet hui sabze parai dizisini 16 10 da taptınız dizinizi masumcugunuzu gopicinizi 21 00 aa kaydedelim
  malum tv filimlere bu kadar saplantı ve takıntılı yemin şimdide emanet hindistan dizilerine acımasızlık seyircine hakarettir kanal 7 bu hakkı sana kim verdi masum dizisi 21 00 aaaaaaa
  en kısasürede alınması sizler ve izleyiciler için mükemmeldir mükemmel …………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu