Dizi Özet

Masum 209. Bölüm Özeti 17 Ekim “Ben Şahidim!”

Masum 209. bölüm özeti 17 Ekim. Gopi kötü adamlardan şikayetçi olacak. Kötü adamlar Modi ailesini ölümle tehdit edecek. İşte Masum 209. bölüm özeti!

Masum 209 bölüm; Gopi davetten gizlice kaçmak isterken ev sahibi ile karşılaşması ile bölüm başlar. Yeni komşu Gopi’yi gördüğü sırada Raşi yeni komşunun önüne geçip “O üzerindeki sariyi nereden aldın. Çok güzelmiş” Kadında sarisini nereden aldığını anlattığı sırada Gopi, Meera ile birlikte evden gizlice çıkmayı başarır.

Kokila ve beraberindekiler de Modi konağının deposunda sıkışıp kalır. Kokila “evlatlarımın başına gelecekleri bildiğim halde yardım edemiyorum” deyip kendi kendisini yer bitirir.

Masum 209. bölüm özeti Başlıyor!

Kötü adam tanışma partisinde arkası dönük bayanın kaybolduğunu söyler. Ahem de giden kişi eşi olduğunu, Meera’yi beslemeye gittiğini söyler. Raşi ve Jigar suni bir kavga ortamı oluşturup, dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarır.

Hetal gizlice yeni komşularının evinden kaçıp Gopi’nin yanına gelir. Ahem ve ailesi Hindistan kültüründe farklı gelenekleri olan aile olarak tanıttığı için kötü dam bu konuda emin olmak için bahsettikleri yöreden olup olmadığını test etmek için o yöreye ait yemekleri yedirmeye çalışır. Gopi ise Urmila’nın evinde kendi, kültürlerine göre yapılmış yemekler yapar.

Ahem bir taraftan Gopi’yi adamların elinden kurtarmaya çalışırken diğer taraftan Kokila’yı telefonla arar. Lakin Kokila’nın telefonu hala çekmez. Bu sırada masanın üzerinde duran uyku ilacını fark eder.

Ahem de evde bulduğu uyku ilacını kötü adamların içkisine katar. Gopi’nin yaptığı köri ile komşularının körili sosunu hemen değiştirir.

Davete katılan herkes yemek yemeye başlar. Davet sahibi ve yeni komşu yemeklerin değiştirildiğini fark edip, hemen kötü adama durumu kötü adam  anlatsa da kötü adam yarı uykulu olduğu için bayanın dediklerini anlamaz. Bu esnada kötü adam.

“Bayan bir dakika durur musunuz” (Masum 209) Kötü Adam

Masum 209 - Kötü adam Gopi'yi durdurur
Kötü adam Gopi’yi durdurur

Gopi olduğu yerde kalır. Kötü adam ise adım adım Gopi’ye yaklaşır. “Siz Gopi Modi’ye çok benziyorsunuz. Sizin yüzünüzü görebilir miyim” der. Davete katılan herkes şok olur. Ahem dikkat dağıtmak için kötü adama tokat atar. Adam olduğu yere düşer.

“Senin gözünü oyarım. Karıma nasıl bakmak istersin sen. O benim eşim. Onun yüzünü benden başkası göremez. Anladın mı?” (Masum 209 Özeti) Ahem Modi

Sözleri ile bir anda dikkatleri üzerine çeker. Etraftan diğer Modi’ler de Ahem’i destekleyip, davetten bir anda çıkıp giderler.

Modiler hızlıca Urmila’nın evine gelir. Urmila’nın evinde üzerinde battaniye olan iyi polis Shuka vardır. Ahem Kokila’nın durumunu sorar. Shuka da hiç görmediğini söyleyince Ahem gerilir.

Masum 17 Ekim Özeti Davacıyım!

17 Ekim Cumartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Masum 209. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Shuka yanında bazı belgeler getirir. Kötü adamı yıllarca hapse gönderecek belgeler daha önce kötü adam tarafında öldürülmüş kişilerin e-posta hesabında bulduğunu açıklar. Ahem bir taraftan delilleri dinlerken diğer taraftan Kokila’nın yaşayıp yaşamadığından şüphe eder.

Ahem Modi konağına gitmeye karar verir. Gopi Ahem’i asla yalnız bırakmayacağını söyler. Ahem, Gopi, Jigar ve Shuka Modi konağını gizlice izler. Bu sırada kötü adamların başı gelir.

“Hala Gopi Modi’yi bulamadık. Bir an evvel işini bitirmemiz gerekiyor. Sadece onu değil tüm Modi ailesini yok etmemiz lazım!” (Masum 209. bölüm özeti) Kötü adam

Masum 209 Özeti - Kötü adam Modileri Öldüreceğini söyler
Kötü adam Modileri Öldüreceğini söyler – Masum 209 Özeti

Bu sözleri Ahem ve Shuka uzaktan duyar. Kötü adamın ne kadar gözünü kararttığını çok yakından duyarlar. Kötü adam davet de kendisine tokat adan Sardarji (Ahem) kesinlikle Modiler ile irtibatı yada akrabası olan birisi olduğunu, tokadın da intikamını alacağına dair yemin eder.

Ahem, Gopi ve Shuka evin arka kapısından içeri girmeyi başarırlar. Gopi dolabın yerinin değiştiğini, arkasında gizli deponun olduğunu ve kimsenin o depoyu bilmediğini söyler. Kokila ve beraberindekilerin depoda olabileceğini dile getirir. Bu sırada kötü adamların konuşması çok yakında gelir. Ahem ve Gopi şok olur.

Gopi dolabın arkasına saklanırken; Ahem, Jigar ve Shuka da tavan arasına saklanır. Kötü adamlar sesin geldiği yere geldiklerinde Shuka kendisini feda edip, adamların arkasından atlayıp kaçmaya çalışır. Bu sırada Ahem, Jigar ve Gopi de dolabı çekmeye başlar.

Depoda çeşmenin bozulması kısa sürede etrafı su içinde bırakır. Elektrik kontağına giden su bir anda elektriklenir. Ahem kapıyı açıp içeri girdiğinde, herkes sevinse de Kokila suda elektrik olduğunu söyler. Ahem ve Jigar suyun üzerine kurduğu merdiven sayesinde herkesi kurtarır. Herkes dışarı çıktığında kötü adamlar Ahem ve beraberindekileri fark edip kovalamaya başlar.

Çirag ve Parag taksi ile gelip herkesi kurtarır. Shuka ise kovalamaca esnasında cebindeki kötü adamları hapse gönderecek delilleri kaybettiğini fark eder. Ahem yolda Shuka ile buluşur. Shuka delilleri kaybettiğini, Gopi’nin ifade vermeye gelmesini ister. Ancak Ahem can güvenliği olmadığı için kabul etmek istemez. Gopi ise şahit olamak istediğini söyler.

“Gopi yok diyorsam yok. Uzatma! Ailemin can güvenliği her şeyden önemli!” (Masum 17 Ekim Özeti) Ahem Modi

Masum 209. bölüm özeti - Ahem Gopi'ye izin vermez
Ahem Gopi’ye izin vermez- Masum 209. bölüm özeti –

Bu konuşmadan sonra Modi ailesi arabaya binip gider. Gopi yolda bu olayların en başında kendisinden yardım isteyen ve kötü adamlar tarafında öldürülen kızının yalvarışlarını hatırlayıp “hayır!” diye bağırır.

Shuka ise elinde delil olmadan karakola gidip, üst düzey yetkili olan kötü adamların cinayet işlediğini söyler. Kötü adamlar ise karakola amirinin yanında dalga geçer. Masum 209. bölüm özeti devam ediyor.

“Delilin Var mı? Yada şahit getirdin mi? Beni neyle suçluyorsun” (17 Ekim Cumartesi Masum Özeti) Kötü Adamların Başı

Dediği sırada arkadan Gopi gelir. “Ben şahidim. Bu adam masum bir kızı öldürdü.” der. Kötü adamlar Gopi ve yanlarındaki Modi ailesini görünce şok olur. Karakol amiri Gopi’den şikayetini geri çekmesini ister. Ahem ve beraberindekiler şikayetinden vaz geçmeyeceğini söyler.

Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti - 209. bölüm
Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti – Modiler Karakol da

Kötü adamlar Gopi ve Modi ailesini tehdit eder. Ahem ve beraberindekiler Modi konağına gelir. Ahem çevredeki güvenlik kameralarını getirir. Bu sırada elektrikler kesilir. Ahem hemen elektrikçiyi çağırır. Görevli tüm sigortaların çalıştığını ana merkezdeki mühendisin elektrikleri kesildiğini ima eder. Kısaca kötü adamlar eziyete başlamıştır.

Modi ailesi hep birlikte salonda uyur. En erken kalkan Urmila olur. Evde elektrik olmadığı için içerisi çok sıcaktır. Bu sebeple Urmila dışarı hava almaya gider. Raşi de Urmila’nın dışarı çıktığını görüp, arkasından gider. Urmila’yı dışarıdaki bankta uyurken bulur.

Masum yazı görseli

Bu sırada kapıya bir araba gelir. Gelen Kanadalı Daval ile evlenecek ailedir. Urmila Kanadalıları görünce şok olur. Her şeyi, Raşi’ye anlatır. Raşi Daval’ı ikinci defa evlendirip, Kanada’ya gitmesi için çevirdiği oyunlardan bahseder. Raşi annesinin oyunlarını duyunca şok olur. Masum 209. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 18 Ekim Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 210. Bölüm özeti)


Masum 19 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 211. Bölüm özeti)


Masum 20 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 212. Bölüm özeti)


Masum 21 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 213. Bölüm özeti)


Masum 22 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 214. Bölüm özeti)


Masum 209. Bölüm özeti (17 Ekim Cumartesi Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu