Dizi Özet

Masum 21 Bölüm Özeti 12 Nisan Fragmanı Gopi Ahem’i Kurtardı!

Masum 21. Bölüm Özeti dört gözle bekleyenleri merak da bırakmamak adına bu yazımızda 21 bölüm masum özeti ve Hindistan da yayınlanan bölümün fragmanı vermek üzere bu yazıyı kaleme alıyorum.

Sizlere sadece Masum 12 Nisan Özeti verip konuyu tamamlayacağız. Bunun yanında masum son bölüm fragmanı da haberimizin devamında sizlere sunulacaktır.

Geçtiği bölümü kısaca hatırlatmak için bir kaç cümle ile konuya değinmek istiyorum. Gopi yine kendisinden beklenmeyen bir davranış ile Koki’nin dediğin yapmayarak herkesi şaşırtsa da yılanların ormanda olacağını söylemesi Hental’in hoşuna gidip tebrik etmişti.

=> Masum dizisi 28. Bölümde Neler Yaşanacak? Merakınızı gidermek için lütfen tıklayınız.

Masum 21 bölüm - 12 Nisan Pazar

Diğer yandan Urmila da Gopi’nin Modi’ye karşı direnmesine mutlu olup saf diyerek dalga geçmişti. Bölüm yine buradan başlayarak anlatacağız. Not: 12 Nisan Pazar Fragmanı yayımlanmadığı için son bölüm fragmanı verilmiştir.

=> Masum 24 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 21 Bölüm Özeti

Koki sinir küpüne binmiş bir şekilde bağırsa da Gopi yılanlar yahşi hayvan olduğunu ve burada yerleri olmadığını söylerken Urmila hemen şunları söyler.

Görüyor musun bizim saf Gopi, Kokila’yı çıldırttı! Urmila Mehta

Gopi’nin mantıklı açıklaması karşısında Hental takdir ederken Koki tabi kızar.Bu törenler sırasında Koki bir kaç defa Raşi’yi de rezil eder. Bu sırada Urmila da tüccardan bir yılan satın alır. İşin garibi Gopi ile Urmila karşılaşır. Urmila bunu umursamaz ve yılanı yakına bırakır.

Bu arada Kincal de annesi ile başı dertte. Annesi Kokila her dakika yanında olduğu için şantajcıya para vermek için kendisine fırsat oluşturmak ister.

12 Nisan Masum 21 bölüm özeti yazı görseli Ahem Yılanla karşı karşıya

Urmila sepetin içindeki yılanı çıkartıp Koki’nin arkasına koymak ister. Bir ne görsün. Yılan çoktan kaçmış ve başı boş bir şekilde ortalıkta gezmektedir. Yılanı bulmak için Koki’nin yanından ayrılır.

Urmila bu sırada yılanı ararken, Cigar yılan diye bağırır. Raşi çığlık atar. Urmila’nın ise aklı çıkar. Tabi burada Cigar, Raşi’ye şaka yapmıştır.

=> Masum 23. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Peder dua için gelir. Dualar edilir. Evli çiftler hazırladıkları tepsiden ikramları eşlerine götürür. Gopi de Ahem’i aramaya başlar. Ahem’i gördüğünde gelenekleri gereği tepside sinduru sürmesi gerektiğini söylediği anda Urmila çarpar ve tepsideki sindur, Ahem’in her tarafına bulaşır.

Ahem sinirle oradan uzaklaşıp, tapınağa doğru ilerlerken Gopi de arkasında gelir. Ahem yere bakmadan gittiği için arasından;

Dur! Sakın Bir adım daha atma! Gopi Modi

Ahem bu denli bağırmayı duyunca olduğu yerde kalır. Gopi’nin sesini duyan olay yerine gelir. Herkes korku içinde yılanın hamlesini beklerken Gopi kobra yılanın boynundan tutup, 3 metre öteye atar. Heresin bir anda gözünde Kahraman oluverir. Kokila eşine teşekkür etmelisin diyerek Gopi’ye övgüler dizer.

Masum 12 Nisan Özeti - Raşi bilgisayarı veriyor

Devamında olacak olaylar hemen alt kısımda madde madde anlatılmış, bu sayede sizler bunaltmadan özet vermek istedik.

12 Nisan Masum 21 bölüm özeti (12.04.2020)

Masum 21 bölüm - Gopi bilgisayarı yıkadı

  1. Ehem kurtulduğuna sevinmeyecek
  2. Urmila ve Raşi bu durumu tersine çevirmek için harekete geçecek
  3. Gopi’nin saflığından yararlanıp Ahem’in bilgisayarını yıkamaya ikna eder
  4. Ahem bilgisayarını yıkanmış görünce deliye döner
  5. Ahem artık yeter değip evden ayrılmaya karar verir
  6. Kokila işin peşini bırakmaz ve Gopi’den bunu söyleyen kişinin adını öğrenir
  7. Ahem evden ayrılır
  8. Kokila kendisini odaya kapatır

=> Bir Sonraki bölüm olan Masum 22. bölüm Özeti için lütfen tıklayınız.

Masum 21 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm Hindistan daha önce yayına girmesinden dolayı arada verilen fragmanı ekliyorum. Lakin kana 7 ekranlarında yayınlanacak olan bu bölümü sakın kaçırmayın. Çok güleceksiniz. Not : fragman Hintçe.

Masum 12 Nisan Pazar Fragmanı (TR)

Şu an Masum son bölüm fragmanı olan 21 bölüm 12 Nisan fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu