Dizi Özet

Masum 210. Bölüm Özeti 18 Ekim “Birlikten Kuvvet Doğar”

Masum 210. bölüm özeti 18 Ekim. Kötü adamlar Modi konağını yıkmak isteyecek. Herkes birlik olup karşı çıkacak. İşte Masum 210. bölüm özeti!

Masum 210 bölüm; Kanadalıların yavaş yavaş Modi konağına gelmesi ile başlar. Urmila Raşi’den Kanadalıların yanına gidip, evden Kokila görmeden uzaklaştırmasını ister. Kadanalı bayan Daval ve Urmila’yı görmeye geldiğini söyler.

Raşi kendisini evin bakımı ile ilgilendiğini ve evin sahibi olan Urmila’nın da evde olmadığı için kimseyi içeri alamayacağını söyler. Bunun üzerine Kanadalı bayan “Kanada’ya erken döneceğiz. Bu nedenle Urmila ile görüşmek istiyoruz. Siz bilgi verirsiniz” deyip gider.

Masum 210. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Raşi’nin dışarıda birisi ile konuştuğunu pencereden görür. Kokila Raşi’den eve girmesini ister. Zira hala emniyet içindeki kötü adamlar tutuklanmadığı için Modi ailesi dışarı çıkmama kararı almıştır.

“Kızım Kanadalılar bir daha gelirse bana yardım et!” (Masum 210) Urmila

Raşi ise başının belaya girmesini istemediğini, ancak bu kadar yardım edebileceğini söyleyip Raşi içeri girer. Urmila bahçede kalacağını söyler. Raşi içeri girdiğinde kötü adamlar Urmila’yı bayıltıp kaçırır.

Ahem evde baş elektrik dairesini arayıp müdürle görüşmek istediğini söyler. Telefonda ki görevli Ahem’in Modi konağından aradığını öğrendiğinde müdürlerinin şehir dışında olduğunu söyler. Ahem ise bu işlerin arkasında kötü adamlar olduğunu anlar.

Bu sırada kötü adamlar Gopi’ye şu mesajı gönderir.

“Belayı siz davet ettiniz. Şimdiye kadar yaşadıklarınız sadece bir başlangıç. Bundan sonra daha büyük belalara hazır olun!” (Masum 201 Özeti) Kötü Adamların Başı

Masum 210 - Gopi'ye Mesaj Gelir
Gopi’ye Mesaj Gelir – Masum 210

Bu mesajı okuyan Gopi mesajı Ahem’e de gösterir. Ahem de mesajı dışarıdan herkesin duyabileceği şekilde okur. Tabi ev halkı tehdit dolu mesajı duyunca şok olur.

Ahem mesajı okuduğu sırada pencereden bir kutu atılır. Kutu Kokila’nın kafasına çarpar. Ahem kutuyu açtığında içinde Urmila’nın kıyafetinden kanlı bir parça bulur. Raşi Ahem’in elinden sariyi alıp “Bu annemin sarisi. Üstünde de kan var” der. Kokila Urmila’nın en son nerede olduğunu Raşi’ye sorar. Raşi de bahçede olduğunu söyleyince, hep birlikte bahçeye çıkarlar.

Modi ailesi dışarıda farklı boyutlarda kutular bulur. Ahem en büyük kutuyu kaldırmak istediğinde, hepsi birbirine iple bağlı olduğu için çark hareket eder. Sonunda çuvalın içindeki Urmila ağaçtan yere düşer. Ahem Urmila’nın yanında ağzında bir kağıt bulur.

“Bu daha bir başlangıç. Her gün farklı bir musibetle karşılaşacaksınız” (Masum 210. Bölüm Özeti) Kötü Adam

Ahem kağıdı kimseye göstermek istemez. Tam da bu sırada Kötü adamlar Ahem’i arayıp, ailesi ile açıkça tehdit eder. Modi ailesi hafif şekilde yaralanan Urmila’yı içeri alır. Gopi Urmila’ya su getirir. Masum 210. bölüm özeti devam ediyor.

“Her şey senin yüzünden oldu. Kaç zamandır hayatımız senin duyarlığın yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı.” (Masum 18 Ekim Özeti) Urmila

Masum 210 Özeti - Urmila Gopi'yi suçlar
Urmila Gopi’yi suçlar – Masum 210 Özeti

Diyerek Urmila Gopi’yi suçlar. Shuka da kötü adamları içeri atabilecek ciddi delillere ulaştığını söyler. Urmila ise Shuka’ya hep aynı şeyleri zırvaladığını söyler. Lakin Ahem Shuka’ya güvendiğini üstüne basa basa söyler.

Urmila elini yüzünü yıkamak için lavaboya girdiğinde çeşmeden siyah ve pis kokulu suyun aktığını görünce çığlık atar. Raşi Urmila’nın yanına gider. Yüzünün kap kara olduğunu görünce, Raşi şok olur. Çok geçmeden Kokila ve Gopi de siyah akan suyu fark eder.

Masum 18 Ekim Özeti “Hep Birlikte Güçlüyüz”

18 Ekim Pazar günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Masum 210. bölüm özeti  devam ediyor. Raşi artık isyan bayrağını çeker. Su ve elektriğin olmadığını adeta haykırır.

Ahem kamyonla su getirmeyi düşünür. Su tankerini arayıp su ister. Ahem’in konuştuğu kişi suyun Modi ailesine geleceğini duyunca yolların kapalı olduğu yalanını söyleyip, tankerle su getiremeyeceğini söyler. Ahem ise hayal kırıklığı yaşar.

Savitha ile Nikki de Modi ailesinin ciddi  sıkıntı yaşadığını düşünür. Bu duruma gülüp, kendilerince alay ederler. Ahem dışarıdan su tankeri bulmaya gitse de eli boş geri döner. Evde eski jeneratörü tamir edip çalıştırmayı başarır.

Urmila evde su olmadığı için dışarıda su içebileceği bir yer arar. Tam da bu sırada Nikki’nin bahçesinde boşa akan çeşmeden su içmek isterken Savitha “Hırsız var” diye bağırır.

Nikki ve Savitha Urmila’yı hırsızlıkla suçlar. Bağırmalar Modi konağına kadar gelir. Kokila Savitha ve Nikki’ye kızar.

“Savitha senin annen vefat ettiğinde bizler komşu olduğumuz için elimizden geleni yaptık. Şimdi sen bizim zor durumumuzda yardım etmiyorsan köstek de olma” (18 Ekim Pazar Masum Özeti) Kokila Modi

Masum 210. Bölüm Özeti - Savitha ile Urmila Kavga eder
Savitha ile Urmila Kavga eder – Masum 210. Bölüm Özeti

Deyip sinirle konağa geri döner. Kokila Urmila’ya neden komşularının suyunu içmek istediğini sorar. Urmila da susuzluğa dayanamadığı için gidip içmek istediğini açıkça söyler.

Kötü adamların başı Ahem’i arayıp sıcak yaz ayında o kadar insan üstüne bir de çocuğun varken nasıl susuz ve elektriksiz hayatta kalacağını söyleyip, karakolda ki şikayetinden vaz geçmesini ister.

Daval ise kendi ufak kamyoneti ile hem su hem de yiyecek dolu araba ile Modi konağına gelir. Daval’ın bu davranışı herkesi etkiler. Kokila da hep birlikte aile olduklarını söyler. Masum 210. bölüm özeti devam ediyor.

Kötü adamlar evi uzaktan izler. Daval’ın eve su ve yiyecek getirdiğini haber verir. Kötü adamların başı bunu duyunca çileden çıkar. “Daha büyük işlere geçme vakti” der.

Bir kaç saat sonra eve iki avukat gelir. Çırak Modi hakkında olduğunu söyler. Çırak avukatların verdiği evrakı alır.

“Bu ev yasal bir arazide kurulmadığını dolayısı ise yarın 3’e kadar evi boşaltıp yıkılması gerekiyor” (Masum 210 Bölüm Özeti) Avukat

18 Ekim Pazar Masum Özeti - Avukat Modi Konağında
Avukat Modi Konağının yıkılacağını haber verir – 18 Ekim Pazar Masum Özeti

Ahem avukatın yakasını tutup “İpini tutana söyle. Asla davamızdan geri dönmeyeceğiz” deyip avukatı geldiğine pişman etmek ister. Avukat ise yakasından tuttuğu için Ahem’i tutuklatabileceğini lakin başı çok daha büyük belada olduğu için acıdığını söyler. Ahem sinirle kapıyı kapatır.

Raşi davayı geri almayı teklif eder. Gopi de davayı geri almaları halinde kötü adamlar cinayet işlemeye devam edeceğini söyler. Kokila iyilerin her zaman kazanacağını dile getirir. Urmila ise iyilerin değil, güçlülerin her zaman galip geldiğini söyler.

“O zaman bakalım iyilik mi kazanacak güçlü olan mı” (Masum 18 Ekim Özeti) Kokila Modi

Urmila ve Raşi davayı geri çekmeyi düşünürken, Kokila gerekirse ölmeyi göze alıp davadan dönmeyeceklerini, sonuna kadar götürecekleri söyler. Akşam olduğunda Ahem Shuka’dan önemli delilleri elde ettiğin artık her şeyin çok yakın olduğunu söyler.

Gopi evleri yıkılmadan önce tapınağa dua etmeye gider. Tapınak da ağladığını gören Savitha Gopi ile alay edip, Modilerin kredi kartı dolandırıcıları olduğunu söyler.

Gopi de sinirle kimseyi dolandırmadıklarını, polis içinde kötü adamların cinayet işlediğini şimdi kendilerini öldürmek istediğini en baştan itibaren tek tek her şeyi açıklar. Savitha ve yanındakiler Gopi’nin duygu dolu konuşmasından sonra ikna olur.

Artık her şey saat 3 de kepçelerin gelmesi beklenir. Saat 14:45 sıralarında zil çalar. Shuka beraberinde Gopi’nin gözlerinin önünde ölen Preeti’nin anne ve babasıdır.

Shuka onları ifade vermek için ikna ettiğini şimdi evrakı imzalayacağını söyler. Adam evrakı imzalamadan önce dışarıda kepçe sesleri gelince Preeti’nin anne ve babası şöyle der.

“Kızım öldü. Kötü adamlarla yaşlı başlı halimizde nasıl mücadele edelim” (Masum 210 Özet) Preeti’nin annesi

Masum 18 Ekim Özeti - Preeti'nin anne ve babası
Preeti’nin (ölen kızın) anne ve babası – Masum 18 Ekim Özeti

Kepçe Modi konağını es geçip Nikki’nin evine gider. Herkes kepçenin gitmesine anlam veremez. Kokila Modi konağı yazını, Nikki’nin evinin yazısı ile değiştirmiştir. Çok geçmeden gerçek anlaşılır. Kepçe yeniden gerçek Modi konağına doğru hareket eder.

Modiler etten duvar örer. Urmila ise biraz geriden olayı izlemektedir. Bu sırada Urmila kulağında ki küpenin yere düştüğünü görür. Kepçe küpesini ezmeden almak ister. Lakin Urmila’nın ayağı takılıp düşer.

Masum yazı görseli

Herkes Urmila’nın kepçeyi durdurmak için yere yattığını düşünüp Urmila’ya övgü dolu sözler söyler. Urmila da çaktırmadan yerde bekler. Savitha ile Nikki de Modileri destekler. Masum 210. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 19 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 211. Bölüm özeti)


Masum 20 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 212. Bölüm özeti)


Masum 21 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 213. Bölüm özeti)


Masum 22 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 214. Bölüm özeti)


Masum 23 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 215. Bölüm özeti)


Masum 210. Bölüm özeti (18 Ekim Pazar Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

 1. KENDİNİ EZİYORSUN SEYİRCİNİ EZİYORSUN SEN DİZİ VERMESİNİ BİLMİYORSUN KANAL 7 13 30 veya 11 30 da güz masalı 16 10 da masum dedi ki:

  şımardı şımardı kanal 7 cik 2 hindistan dizisi kendini yüksek gördü ama seyrcisi yere düşürme hakkına sahiptir
  çoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk havalandı çooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  geet hui sabze parai dizisini 16 10 da taptınız dizinizi masumcugunuzu gopicinizi 21 00 aa kaydedelim
  malum tv filimlere bu kadar saplantı ve takıntılı yemin şimdide emanet hindistan dizilerine acımasızlık seyircine hakarettir kanal 7 bu hakkı sana kim verdi masum dizisi 21 00 aaaaaaa
  en kısasürede alınması sizler ve izleyiciler için mükemmeldir mükemmel …………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu