Dizi Özet

Masum 211. Bölüm Özeti 19 Ekim Boşanmak İstiyorum!

Masum 211. bölüm özeti 19 Ekim. Kötü adamlar tutuklanacak. Kinjal ve Daval boşanma kararı alacak. İşte Masum 211. bölüm özeti!

Masum 211 bölüm; Avukatların kepçe operatörüne devam etmesi söylemesi ile bölüm başlar. Zira yerde Urmila yatmakta. Ancak avukatlar yerde yatan bayanın üzerine kepçeyi sürmesini ister. Bir ara Urmila yerden kalkıp, kaçmak istese de çevredekiler Urmila’ya destek verince mecburen Urmila da yerde kalır.

Kepçe yavaş yavaş gelip yerde yatan Urmila’nın kalkması için fırsat verirken, Ahem bir anda Urmila’nın önüne geçip “Önce beni ezmelisin“der. Urmila ise içinden “oh çok şükür. En azından önümde Ahem ile Kokila var” der.

Masum 211. bölüm özeti Başlıyor!

Avukatlar Modi ailesi ve onları destekleyen kişilerin oldukça kararlı olduğunu görünce geri adım atmak yerine, kepçe operatörüne yerde yatan da dahil olmak üzere üzerinden geçip Modi konağını yıkmasını ister. Kepçe operatörü de avukatın dediğini yapıp, ilerlediği sırada bir anda kepçe bozulur. (Geçtiğimiz bölümde Raşi kepçenin benzin hortumunu sökmüştü)

Kötü adam ise kendi evinde saate bakıp, hala telefon gelmediğinden yakınır. Modi konağının yıkıldığını, Modilerin ise geri adım atmadığını düşünür.

“Beyim kepçe arızalandı ne yapalım” (Masum 211) Kepçe Operatörü

Kötü adam bir anda sinirlenip akşama kadar kepçeyi tamir etmesini, aksi halde canını alacağını söyleyip tehdit eder. Avukatlar da Modi ailesine akşama kadar kepçeyi tamir edip, yıkıma geleceğini söyler. Kokila hemen yerdeki Urmila’yı kaldırır.

Masum 211 - Urmila yerde yatar

Raşi kötü adamları başka yetkililere şikayet etmesini Ahem’den ister. Lakin Ahem kamu gücü elinde bulunduran kötü adamları başkalarına şikayet etmenin faydası olmadığını, onun yerine kendilerini savunmak için çok fazla kişiyi Modi konağına çağırmaları gerektiğini söyler. Daval kendi mahallesindeki insanları Modi konağının önüne getireceğini söyler.

Daval kendi mahallesindeki insanlara devlet görevlilerine karşı durmak için yardım istese de hiç biri kabul etmez. Jigar da kendi mahallesinde kileri konu hakkında ikna etmek ister. Lakin hiç biri kabul etmez. Bu durum Modi’lerin canını sıkar.

“Kokila kötü adamdan özür dileyin. Bu beladan hepimiz kurtulalım” (Masum 211 Özeti) Urmila

Ahem Urmila’nın bu sözlerini düşünür. İlk başta reddetse de sonradan aklına bir fikir gelir ve kabul eder. Gopi ve Kokila kötü adamın evine gidip özür diler. Adam karşısına günlerdir aradığı Gopi’yi görünce şaşırır. Gopi şikayetini alacağını, artık ailesine zarar vermemesini ister.

Kötü adam fırsat bu fırsat deyip Gopi’ye kızar. Kaç zamandır peşinde koştuğu için fırça atar. Kokila da planladığı oyunu oynamaya başlar.

“Ben sana demedim mi Gopi. Bu adam özürden anlamaz. Bu hep bağırır. Gerekirse tehdit eder. Boşuna geldik buraya” (Masum 211. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Masum 211 Özeti - Gopi ve Kokila Kötü Adama Tuzak Kurar

Kötü adam Kokila’nın oyununa gelir. Sinirle kendisine karşı gelen herkesi öldüreceğini söyler. Ahem de uzaktan Kötü adamın tehditlerini tek tek kamerayla çeker.

Ahem, Gopi ve Kokila arabaya binip giderken, Ahem uzaktan çektiği videoyu izler. Herkese bu videoyu gönderir. Kamu görevlisine karşı gelmek istemeyen kişiler bu videoyu izledikten sonra Modi ailesini savunmaya karar verir.

Masum 19 Ekim Özeti Daval İle Kinjal Boşanmak İster

19 Ekim Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 211. bölüm özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Modi ailesi Ahem’in gönderdiği video sayesinde sesini bir çok insana duyurmayı başarır. Ahem ve Gopi arabandan inip Modi konağının önüne geldiğinde, tanıdığı tanımadığı herkesin destek için geldiğini gören Gopi, Preeti’nin nasıl öldüğünü ve kötü adamlar Preeti’yi nasıl öldürdüğünü ayrıntılı olarak anlatır. Bir anda olay Kadına şiddete hayır mitingine dönüşür.

Kötü adam başka bir kepçe ile Modi konağını yıkmaya gelir. Kalabalık kepçe ile birlikte gelen iki avukatı darp eder. Bu sırada kötü adam da olay yerine gelir. Bunu gören mitingdeki insanlar kötü adamı darp eder. Gopi bağırarak kavgayı durdurur.

Bu sırada üst düzey komiser olay yerine Shuka ile birlikte gelir. Ahem’in çektiği video üst düzey komiserin eline ulaştığını, bu sebeple kötü adamı tutuklamaya geldiğini söyler. Kötü adam suçunun olmadığını söylese de üst düzey komiser şöyle der.

“Shuka bu adamı fazla konuşturma. Tak kelepçeyi gidelim!” (Masum 19 Ekim Özeti) Emniyet Komiseri

19 Ekim Pazartesi Masum Özeti - Kötü adam tutuklanır

Kötü adamın bir anda tutuklanması, Modi ailesinde hüznün yerini sevince bırakır. Modi konağın da puja töreni yapılır. Kokila herkesin içinde dua eder.

Ertesi gün Gopi adeta bayram kutlar gibi Laddu tatlısı yapar. Kokila da kendilerine desteğe gelen Rajpalnagar’a gidip teşekkür etmeleri gerektiğini söyler.

Urmila Kinjal ile Daval’ın arasını bozmak için Daval’ın kullandığı yağ şişesinin ağzını açık bırakır. Daval şişeyi aldığında tüm yağ üzerine dökülür. Daval şişenin ağzını açık bıraktığı içi Kinjal’e kızar.

“Bağırmana gerek yok. Gömlek istiyorsan veririm” (19 Ekim Pazartesi Masum Özeti) Kinjal

Kinjal sinirle Daval’ın gömleğini vermek için dolaba doğru giderken yere dökülen yağdan dolayı ayağı kayıp, yere düşer. Daval yardım etmek ister. Lakin Kinjal sinirlenir. Daval da ağzına geleni söyler.

“Senin davranışlarından bıktım artık. Anneme bağırıyorsun. Falgunici’ye tokat atıyorsun! Yeter Artık” (Masum 211 Özet) Daval

Bu sözlerden sonra ikili yüksek sesle tartışmaya başlarken, dolabın içine saklanan Urmila’nın ise keyfi yerine gelir.

Masum 19 Ekim Özeti - Daval ile Kinjal kavga eder

Kinjal çamaşırları asmaya gittiğinde komşuları Kinjal’in kolunun morardığını, bunu da Daval’ın yaptığını düşünür. Daval kadınların konuşmasını duyunca yine Kinjal ile kavga ederler.

“Seninle artık yaşamak istemiyorum! Boşanmak istiyorum!” (Masum 211 bölüm özeti) Daval

Bu sırada Modi ailesi de Rajpalnagar’a gelir. Urmila, Daval ile Kinjal’in tartıştığını Kokila görürse onları yeniden barıştıracağını, her şeyi yoluna koyacağını düşünüp Daval ile Kinjal’in kavgasını sonlandırmak ister. Lakin ilk başta ikilinin kavgasını durduramaz. Urmila daha sert bağırıp tartışmayı durdurur.

Kokila içeri girdiğinde Kinjal’in neden bağırdığını sorar. Urmila da yalan çok. “Banyoda kilitli kaldı” Kokila Kinjal’i iyice süzdüğünde Kinjal’in kolunun morardığını görür. Hemen nasıl olduğunu sorar. Kinjal de banyoda düştüğünü söyler. Raşi ise “Bu hiç düşmeye benzemiyor” diyerek ortalığı karıştırır.

Daval artık Kinjal ile boşanmak istediği söylediği için Kinjal Daval’ın bu konuda kararlı olup olmadığını öğrenmek için eline boşanma kağıtlarını alır. Daval’ın odasına gidip “Madem boşanmak istiyorsun. O zaman bu ilişkiyi bitirelim. Bu boşanma kağıtlarını imzala” der. Daval evraka baktığında, Kinjal’in imzalamadığını söyler. Kinjal sinirle evrakı imzalar. Bu olanları Urmila arka planda izler.

Kinjal Daval’ın kağıtları imzalamasında sonra Modi konağına gelir. Gopi ile bahçede karşılaşır. Gopi Kinjal’in dua etmesini ister. Kinjal tek başına bahçede dua ederken Daval ile evlenmek isteyen Kanadalı Pooja gelir. Daval’ı sorar. Bu sırada Raşi olayı hemen anlayıp, Pooja’yı uzaklaştırmak ister. Lakin başaramaz. Kinjal kendisini Pooja’ya Daval’ın eşi olarak tanıtır. Pooja bunu duyunca şok olur.

Masum 211 bölüm özeti - Pooja ile Urmila konuşur

Poaja ile Urmila dışarıda buluşur. Pooja kandırıldığını söyleyip, Urmila’yı polise vereceğini söyler. Urmila panik olur. Pooja bir anda gülmeye başlar ve der ki;

“Benim zaten erkek arkadaşı var. Buraya olmayacağını söylemeye geldim” (Masum 211. bölüm özeti) Pooja (Kanadalı kız)

Masum yazı görseli

Bunu duyan Urmila ikinci bir şok geçirir. Daval ile Kinjal dışarıdan gelir. Avukatla görüştüklerini 3 ay daha beraber yaşadıktan sonra boşanabileceklerini açıklar. Masum 211. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 20 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 212. Bölüm özeti)


Masum 21 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 213. Bölüm özeti)


Masum 22 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 214. Bölüm özeti)


Masum 23 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 215. Bölüm özeti)


Masum 24 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 216. Bölüm özeti)


Masum 211. Bölüm özeti (19 Ekim Pazartesi Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu