Dizi Özet

Masum 218. Bölüm Özeti 26 Ekim Raşi Kurtulur

Masum 218. bölüm özeti 26 Ekim Pazartesi. Raşi düştüğü yerden kurtulacak. Modi ailesi işçilerin gerçek niyetini öğrenecek. İşte Masum 218. bölüm özeti!

Masum 218 bölüm; İşçiler Raşi’nin düştüğünü görmesi ile bölüm başlar. 6 işçi bir an evvel evdeki inşaat işlerini tamamlayıp kaçmayı planlarken, Raşi’nin ikizleri de hiç olmadığı kadar ağlamaya başlar.

Kokila Raşi’yi çağırın der. Meeti her yere baksa da bulamaz. Gopi’ye durumu söyler. Meethi ile Gopi evin her tarafında Raşi’yi ararlar. Lakin Raşi’yi bulamaz. Gopi Raşi’nin evde olmadığını, Kokila’ya söyler. Kokila ise ağlayan bebeklerin sesini duyunca, Raşi’nin sorumsuzluğundan yakınır.

Masum 218. bölüm özeti Başlıyor!

İşçiler Raşi’nin düştüğü yere duvar yaptığı esnada Gopi işçilerin yanına gelip, Raşi’yi görüp görmediklerini sorar. Duvar ustası gözünün ucu ile Raşi’ye bakıp şöyle der.

“Gopi hanım biz duvar örüyoruz. Raşi hanımı hiç görmedik” (Masum 218) İşçi Adam

Gopi panik içinde Kokila’nın yanına gidip, işçiler de Raşi’yi görmediğini söyler. Raşi de yavaş yavaş kendisine gelir. Etrafına duvar örüldüğünü ve çıkacak bir yerin olmadığını görünce, imdat çığlıkları atmaya başlar. Lakin Raşi’yi kimse duymaz.

Masum 218 resmi

Kokila işçilerin eşlerine sorar. Kadınlardan biri, Raşi’yi bir gün önce dış bahçede gördüğünü söyleyince, Kokila’nın aklına Raşi’nin annesi Urmila’nın yanına gitmiş olabileceği aklına gelir. Gopi hem Urmila’yı arar. Kinjal’e Raşi’yi sorar. Kinjal de hiç görmediğini söyler.

Raşi için zaman daralıyor. Zira Raşi’nin bulunduğu yerde dava giderek azalmakta. Raşi de şimdiden öksürmeye bile başladı bile.

“Raşi kendine gel. Sen güçlü kadınsın. buradan çıkacaksın. Çocukların seni bekliyor” (Masum 218. bölüm özeti) Raşi Modi

Diyerek Raşi kendi kendini teselli ederken Daval, Kinjal ve Urmila Modi konağına gelir. Kokila ile Urmila Raşi yüzünden tartışırlar.

Çok geçmeden Modi erkekleri gelir. Gopi Çirak’a Raşi’nin uzun zamandır kayıp olduğunu haber verince Jigar şok olur. Raşi ise içeride azalan oksijenle baş etmeye çalışır. Bu sırada çimentonun hala ıslak olduğunu ve duvarın da o kadar sağlam olmadığını fark eder. Yerdeki Hindistan cevizini alıp duvarı kırmaya çalışır.

İşçiler de evden giderken Urmila hepsini durdurur. Urmila Raşi’nin işçilerden şüphe duyduğunu, en son konuşmasında kendisine bu konuyu anlattığı söyler. Hetal Urmila’yı sakinleştirirken, Kokila da işçilerin gitmesini istemez.

Meethi de evde Raşi’yi ararken yeni yapılan duvarın yanına gelir. Raşi de Meethi’nin geldiğini fark edip, elindeki Hindistan cevizi ile duvara vurur. Meethi korku ile kaçar. Hemen durumu Kokila’ya söyler.

Masum 26 Ekim Özeti

Modi ailesi işçilerle birlikte yeni yapılan duvarın yanına giderler. Tam da o sırada Raşi duvarı yıkar ve herkes şok olur. Kokila Raşi’ye duvarın arkasında ne yaptığını sorar. Raşi de çektiği videoyu herkese izletip, işçilerin hırsız olduğunu kanıtlar.

Masum 218 Özeti resmi

Bu defa hırsızlar yalvarmaya başlar. Ahem ise polisi arayıp şikayet edeceğini söyler. Kokila hırsızlara bir şans verir. Hırsızlar da çaldıklarını geri iade edip evdeki tüm işleri bitirip ayrılırlar.

Gopi Meera ile gelir. Meera’nın çektiği videoyu Raşi görür. Marangozun hırsızlık için geldiği videoyu görür ve der ki “gizli dedektifim benim” deyip sever.

Kinjal ile Daval sinemaya gideceğini, gelene kadar Urmila’ya evdeki su kaçağını çözmesini, aksi halde tüm komşulara elektrik kesintisinin kendisi yüzünden olduğunu açıklayacağını söyler.

Ertesi gün Gopi banyoda bazı kıyafetleri yıkamak için köpüklü su yapar. Meera da Raşi’nin telefonunu köpüklü suyun içine atar. Ahem bunu fark edip Gopi’ye söyler. Gopi ise zamanında Ahem’in bilgisayarını köpüklü su ile yıkadığı anları hatırlar.

“Benim kızım benim gibi saf ve cahil olmayacak. Buna müsade etmeyeceğim” (Masum 26 Ekim Özeti) Gopi Modi

Gopi hemen çarşıya gidip Meera’ya boyama kitabı alır. Kokila ise bu durum karşısında Gopi’yi tebrik eder.

Masum 218. bölüm özeti - Kinjal komşulara yardım eder

Urmila’nın komşuları yeniden Urmila’nın kapısına gelir. Urmi korkudan kapıyı açamaz. Kinjal bir oyun yapar ve Urmi’nin kapıyı açmasını sağlar. Kadınlar öfkeyle Urmi’nin evine girer.

Meera ile Raşi oynarken Raşi’ye kilolu der. Raşi çok şaşırır. Bir kaç saat sonra komşu Savitha ile Nikki gelir. Meeti’nin getirdiği ikramlardan Raşi yemek ister. Lakin Nikki yakın zamanda doğum yaptığını, birden kilo alabileceğini söyler.  Raşi bu konuşmadan sonra internetten fistens ürünleri satın alır.

Urmila’nın komşuları, Urmi’nin evinden akan suya mavi boya katarlar. Elektrik panosuna giden suyun Urmila’nın evinden akan su olup olmadığını anlamak isterler. Tüm komşular elektrik panosuna gidip akan suyun renginin ne olacağını bekler. Çok geçmeden akan su mavi renkte olunca tüm bayanlar Urmila’yı döver.

26 Ekim Pazartesi Masum Özeti - 218 bölüm

Kinjal ile Urmila ev konusunda kavga ederler. Kinjal durumu çözmesi için annesini çağırır. Kokila çok geçmeden Urmila’nın evine gelir. Kinjal ile Urmila’yı kavga ederken bulur. Kokila Kinjal’e kızar. “Büyüklerin ile böyle konuşmamalısın” der. Sonrasında ev konusunda ki sıkıntılarını Daval’ın çözeceğini söyler. Masum 218. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 27 Ekim Salı Özeti tıklama görseli (Masum 219. Bölüm özeti)


Masum 28 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 220. Bölüm özeti)


Masum 29 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 221. Bölüm özeti)


Masum 30 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 222. Bölüm özeti)


Masum 31 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 223. Bölüm özeti)


Masum 218. Bölüm özeti (26 Ekim pazartesi Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu