Dizi Özet

Masum 22 Bölüm Özeti 13 Nisan Fragmanı Yüzüme Bakma Sakın

Masum 22. Bölüm Özeti ve berberin de Masum 13 Nisan Pazartesi Fragmanı vermek üzere bu haberimizi kaleme alıyorum. Bildiğiniz üzere bu dizi Hindistan da yayınlandığı için çeviri ekibimiz sizlere en doğru özeti ve gelecek bölümde neler olacağını haber yapmak adına ciddi bir emek sarf ediyor.

Bizler desteklemek adına yazılarımızı sosyal medyada paylaşmanızı rica ederek geçmiş bölümü bir kaç cümle ile hatırlayıp, sizlere yeni bölümün detaylarını aktarmak istiyorum.

Ahem, Gopi’nin misafirler karşısında düştüğü durumun yanı sıra tapınaktaki yaşanan olayların hepsin bir araya gelince Ahem artık evden ya o ya ben diyerek uzaklaşma kararı almıştı. Gopi’nin ne derece saf ve iyi bir gelin olduğunu bilen Koki ise Gopi’nin son zamanlarda davranışları nedeniyle hayal kırıklığına uğramıştı.

Masum 13 Nisan Özeti de kaldığımız yerden yani Koki ile oğlu Ahem arasındaki sorunlarım tam ortasında başlayacak. Şimdi arkanıza yaslanın ve hikaye tadında özetimizi okuyabilirsiniz. Bu arada unutmadan söylemeliyim ki henüz ülkemiz de bu bölümün fragmanı verilmeyeceği için masum son bölüm fragmanı yazıya ekleyeceğim.

=> Masum 25. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 22 Bölüm Özeti

Kokila bu dünyada başları abidesi oğlu için yaşadığı bir gerçek. Kocası kafasını kullanamadığı ve Cirak gibi olamadığı için kendisini hep ezik hissederken, Kokila’nın bu ezikliğini oğlu Ahem’in başarıları düzeltmiştir.

=> Masum 24. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

13-nisan-masum-22-bolum-özeti

Oğlunun son yaşanan olaylardan sonra gitmesi Kokila’nın kafasını allak bullak eder. Ne yapıp edip Ahem’i eve getirmek, aynı zamanda Gopi’yi de evden göndermemek için bir çözüm arar.

Sonunda odasında çıkıp Ahem’i akşam eve beklediğini ve beklentilerini karşılayacak bir çözüm bulduğunu söyler. Ahem de tabi Gopi ile boşanacağını düşünür.

=> Masum 14 Nisan Salı Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Ahem iş-kolik bir halde çantası ile konağı girer. Ev halkı ayak da Ahem’i beklemektedir. Ahem durumu anlamaya çalışırken Kokila söze girer. Bazı sıkıntılılarını ve yanlış anlamaların olduğunu ve bu yüzden çözüm bulduğunu şu sözlerle söyler..

“Oğlum biliyorum yeni evlendiniz. Üst üste sıkıntılar geldi. Gopi ile aranız düzelene kadar Gopi bir daha senin eşyalarını dokunmayacak. Senin işlerine asla karışmayacak. Sen de onun yüzünü asla görme diye yüzü hep kapalı dolaşacak.” Kokila Modi

Hatırlarsanız Gopi en son olayda Ahem’in bilgisayarını yıkamış, Ahem de bir daha bu kızın yüzünü görmek istemiyorum diyerek gitmişti. Kokila bu harika çözümü Ahem’in tam taleplerini karşılamasa da bir nebze olsun evde kalmasına ikna etti. Tabi zavallı Gopi ize yüzü kapalı göz yaşları içinde hıçkıra hıçkıra ağlar.

Ertesi sabah Gopi ev halkında erkenden kakıp duasını edip sonrada mutfakta herkesin kahvaltısını hazırlar. Kokila ve Hental Gop’nin bu uğraşını görünce çok mutlu olurlar.

Hental, Gopi’nin bu haline üzülürken, Kokila da Gopi çok iyi bir gelin. Ahem ile arasında ki bu sıkıntı geçeceğini söyler

Bu arada bizim plancı Raşi ve Urmila ise Gopi’nin artık istenmeyen gelin olduğunu hatta yakında evden bile kovulabileceğini söyleyince Urmila’nın gözleri çıkacak gibi bakıp, mutlu olur.

13 Nisan Pazartesi Masum 22 bölüm özeti (13.04.2020)

13-nisan-masum-özeti

 1. Raşi Cigar’ın dolabındaki parayı alacak
 2. Cigar Raşi’nin para aldığını görecek
 3. Ahem Gopi ile düğün resimlerini görecek
 4. Resimleri parçalayacak
 5. Ahem gittikten sonra Gopi resimleri tek tek toplayacak
 6. Gopi’nini işkencesi halen devam ediyor.
 7. Kincal’in şantajcı’ya verdiği kolyenin olmadığı ortaya çıkacak
 8. Hental Kolye’yi satın almıştır
 9. Kokila’ya çaktırmadan Kolyeyi geri getirecek
 10. Raşi ile Urmila çok lüks bir restorana giderler
 11. Raşi Urmila’nın gözlüğünden Kincal’in tek başına oturduğunu görecek

Masum 22 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm yani 22. bölüm Hindistan da yayınlandığını ve Hintçe fragmanını aktarıyorum.

Masum 13 Nisan Pazartesi Fragmanı (TR)

Masum dizisinin 22. bölüm fragmanı (13 Nisan Pazartesi) hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu