Dizi Özet

Masum 221. Bölüm Özeti 29 Ekim Cüce Yakalanır

Masum 221. bölüm özeti 29 Ekim Perşembe. Cüce MeerA2yı öldürmek isteyecek. Raşi kurtacak. Cüce yakalanacak. İşte Masum 221. bölüm özeti!

Masum 221 bölüm; Cüce’ni mutfakta iş yapan Raşi’yi gözetlemesi ile bölüm başlar. Cüce iyiden iyiye çocukları olan evli Raşi’ye aşık olmuştur. Uzaktan ıslık çalıp, Raşi’nin dikkatini çekmeye çalışır. Raşi ise ıslık sesini duyar. Lakin kendisine çalındığını düşünmez.

Cüce mutfakta iş yapan Raşi’yi kendisine doğru yürüyerek “Seni Seviyorum” dediğini hayal eder. Bu sırada Raşi çocuk gibi gözüken cücenin yanına gelip kızar. Cüce de hemen ağlama numarası yapar. Kinjal cücenin yanına gelip kreşe geri götürür.

Masum 221. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi cücenin davranışlarında şüphelenmeye başlar. Kokila Raşi’yi yanına çağırması ile Raşi’nin düşünceleri dağılır. Durumu Kokila ile paylaşsa da karşılık bulmaz.

Ahem son olayda cücenin yaptığı dosya yırtma olayının tek sorumlusu olarak Gopi’yi görmektedir. Bu sebeple Gopi’ye karşı Ahem soğuk davranır. Ahem işten geldikten sonra Gopi ile konuşmaması Kokila’nın da dikkati çeker.

Masum 221 resmi
Masum 221. bölüm resmi

Cüceyi kreş deki diğer çocuklar ayrıldıktan sonra velisi almaya gelmez. (Bilerek) Cüce; Raşi ile Jigar’ı uzaktan izlemeye başlar. Açık kapıdan Jigar’ın üzerine taş atar. Jigar ise taşın nereden geldiğini anlayamaz.

Cüce kısaca Jigar ile Raşi’nin gecesini mahveder. Gece geç saatler de cücenin velisi gelip alır. Bu sırada Kinjal da son öğrenciyi velisine teslim edip evine gitmek için Modi konağından ayrılır. Bu sırada kötü adamlar okulun dışında konuşup, yeni plan yaparlar. Lakin Kinjal bunları göremez.

Cüce ertesi gün herkesten erken gelip evdeki ayakkabıların içine kırmızı toz biber koymak ister. Meera kötü cücenin yaptıklarını görünce ağlamaya başlar. Raşi hemen Meera’nın yanına gelip neden ağladığını sorar.

Masum 29 Ekim Özeti

29 Ekim Perşembe günü TV ekranlarına gelecek olan Masum 221. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila Meera’nın ağlamasını duyup yanına gelir. Raşi’ye kızar. Raşi ise Meera2ya ve cüceye bir şey yapmadığını söyler. Cüce de aşık olduğu Raşi’nin fırça yemesini istemediği için Raşi’yi destekleyen sözler söyler. Kokila Cüce’yi kreşe geri gönderir.

Urmila gazetedeki ilana bakıp hayal kurar. Kendisini Modi konağının karşısında lüks villa sahibi olduğunu hayal eder.

Meera bir ara cücenin gerçek yüzünü görüp korkar. Geceleri Meera cüceyi rüyasında görüp ağlayarak uyanır. Gopi kızı Meera’ya kötülerle savaşacak güçte olduğunu söyleyip, güzel bir hikaye anlatır.

Kinjal çocukları sakinleştirmenin yolu, onlara şeker vermeden geçtiğini görür. Miskete benzeyen şeker getirir. Lakin Gopi bu durumdan rahatsız olur. Zira çocukların boğazına kaçması haline boğulup ölebileceğini söylese de Kinjal bildiğini okur. Bu olanları da cüce görür ve bir plan yapar.

Masum 221 Özeti resmi
Cüce Meera’yı su kuyusuna atmak ister

Cüce misketlerle şekerlerin yerini değiştireceği sırada Mera cüceye engel olur. Cüce ise bu duruma sinir olur. Meera annesi Gopi’nin anlattığı hikayeden çok etkilenmiştir. Masum 221. bölüm özeti devam ediyor.

Raşi mutfakta iş yaparken suyun akmadığını fark eder. Terasa çıkıp su tankını kontrol etmek istediğinde, cüce Meera’yı su tankına atarken yakalar. Raşi cücenin yüzündeki maskeyi çıkarttığında şok olur. zira o bir çocuk değil cüce olduğunu görür.

Raşi cüceyi sürükleyerek salona getirir. Herkese çocuk değil cüce olduğunu ve Meera’ya zarar vermek istediğini söylüyor. Cücenin cebinden telefon çıkar. Kokila telefonu açar. Karşıdaki kötü kadın konuşmaya başlar.

Kokila’nın konuştuğu kadın eski kreş sahibi kadındır. Cüceye işi bitirip bitirmediğini sorar. Kokila da artık polise verebilecek bir delilleri olduğunu söyler.

Kokila cüceyi polise vereceğini söyler. Tabi bu kadar kötülüğü yapan cüce korkuya kapılır. Kokila kolundan tuttuğu cüceyi karakola götürür. Kokila ile beraber karakola Gopi de gelir. Kinjal ise o kadar çocuğu evde tek başına idare etmekte zorlanır. Raşi’den yardım ister. Lakin Raşi ikizleri ile ilgilendiğini söyleyip, yardım edemeyeceğini dile getirir.

Masum 221. bölüm özeti - Urmila Kinjal'i ikna eder

Kokila ile Gopi eve geldiğinde çocuklarla tek başına idare edemeyen Kinjal ile karşılaşır. Ahem sinirle kreşin açılmamasını en başında söylediğini ve kapatılması gerektiğini söyler. Kinjal de sinirle orayı teker eder. Kasaca kreş olayı biter.

Urmila ise zengin olmak için 1000 rupi verip bir yere kaydolur. Komşularına yakında zengin olacağını söyleyip hava atar. Lakin komşuları Urmila’nın yüzüne gülüp, dalga geçerler.

Babalar günü için Meera babasına güzel bir hediye verdi. Ahem de bu hediyeyi görünce çok mutlu olur. Kokila ve diğerleri, Şah ailesini de alıp başlarında ki beladan kurtlukları için ve babalar günü olduğu için kutlama yapmayı teklif eder. Herkes bu teklife sıcak bakar.

Masum 29 Ekim Özeti

Urmila ile Kinjal yeni iş için düşünmeye başlarlar. Kreş olayında patlayan Kinjal daha kısa yoldan zengin olmak isterken aynı fikir deki Urmila ile kafa kafaya verirler. Kinjal’in aklına saat zinciri aklına gelir.

Kokila babalar günü kutlaması için Şah ailesini davet eder. Kinjal yeni işi için üye toplayacağını düşünüp bu daveti hemen kabul eder.

Masum yazı görseli

Kinjal ve Urmila yeni üye kaydı yapmak için davete gelenleri tek tek ikna etmeye çalışır. Lakin bu durumdan Kokila’nın haberi yoktur. Masum 221. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 30 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 222. Bölüm özeti)


Masum 31 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 223. Bölüm özeti)


Masum 1 Kasım Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 224. Bölüm özeti)


Masum 2 Kasım Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 225. Bölüm özeti)


Masum 3 Kasım Salı Özeti tıklama görseli (Masum 226. Bölüm özeti)


Masum 221. Bölüm özeti (29 Ekim Perşembe Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu