Dizi Özet

Masum 223. Bölüm Özeti 31 Ekim Madhuji Ahem’e Tokat Atar

Masum 223. bölüm özeti 31 Ekim Cumartesi. Ahem Meera’yı almak isterken Madhuji Ahem’e tokat atacak. İşte Masum 223. bölüm özeti!

Masum 223 bölüm; Urmila ile Raşi’nin Modi konağında konuşması ile başlar. Raşi Gopi’nin kardeşi Radha’nın yürürken çıkardığı ses yüzünden ikizleri uyanır. Buna sinir olan Raşi Radha’yı pataklamak ister. Urmila bu duruma engel olur.

Urmila kızına bu durumdan fayda sağlaması için güzel bir fırsat olduğunu, Gopi annesi ve kız kardeşi ile ilgilenirken Kokila’nın gözündeki değerini kaybedeceği için Raşi’ye ev işlerinde Gopi’nin yapması gereken işleri yapmasını tavsiye eder.

Masum 223. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila Raşi ile konuştuktan sonra Raşi2nin yanından ayrılır. Bu sırada Kinjal telefonla oldukça romantik bir şekilde konuştuğunu görüp Daval’ı aldattığını söyler. Kinjal ise bu suçlamaları kabul etmeyip, Daval ile telefonda konuştuğunu söyler.

Masum 223 resmi
Masum 223 resmi – Madhuji Ahem’den Meera2yı almak ister

Meera annesi Gopi’ye “Anne” der. Madhuji hemen sinirlenip, kendisine anne demesi gerektiğini söyler. Gopi de hemen işi idare etmek için çocuğun ufak olduğunu, kelimeleri yeni yeni öğrendiği için anne dediğini söyleyip durumu idare eder. Madhuji , Meera’yı alıp uyutmaya götüreceğini söyler.  Gopi engel olmak istese de başarılı olamaz.

Ahem dün gece Meera’yı yanından kaçırmaya çalışan Madhu’ji’ye yeniden Meera’yı veren Gopi’ye kızar. Kokila Ahem’in yanına gelip durumun çok hassas olduğunu, idare etmesini tavsiye eder.

Uzun süre sonunda Urmila’nın kocası Jithuji geri döndü. Her zaman ki gibi ikili arasında günlük kavları da başlar. Jithuji Urmila’nın boş işlerle uğraştığını söyler.

Ahem kızını deli bir kadına emanet etmek istemiyor. Gece geç saatler de kızını Madhuji’nin yanından almaya kalkar. Bu sırada Meera uyanır ve ağlamaya başlar. Madhuji de “Gop’yi çalıyor” diye Ahem’e tokat atar. Bu anları Gopi görür ve canı çok sıkılır.

Diğer aile üyeleri çıkan gürültüye gelir. Kokila gürültünün nedenini sorar. Gopi de

“Annem Ahem’e tokat attı” (Masum 223) Gopi Modi

Diyerek olayı anlatır. Kokila hemen Madhuji’nin yanına gidip, neden yaptığını sorar. Madhuji de “Bu adam kızım Gopi’yi çalmaya çalışıyor” der.

Masum 223 Özeti resmi
Kokila Ahem’e saha sabırlı ve anlayışlı olmasını ister – Masum 223 Özeti resmi

Ahem sinirle Meera’yı da alıp Madhuji’nin aynından uzaklaşır. Bu sırada Gopi’nin babası eşini sakinleştirmeye çalışır. Gopi’nin annesi aklını sanki bir kez daha kaybediyor gibi ağlayıp çıldırır.

Meraklı Raşi çıkan gürültüyü çok merak etse de Tolu ve Molu ağladığı için olay yerine gidemez. Jigar gelip neler yaşandığını Raşi’ye anlatır.

Raşi hemen Jigar’dan duyduğu tokatlanma olayını hemen Urmila’ya anlatır. Urmila da;

“Keşke o tokadı Kokila yeseydi. Zira bana zamanında attığı tokadın hala acısını hissediyorum” (Masum 223 Özeti) Urmila

Ertesi gün Kokila ile Ahem dün gece yaşanan olayları konuşur. Ahem damadı oldğu aileye karşı cephe almak istemediğini söyler. Kokila da Madhuji aklı dengesi yerinde olmadığı için bir yere kadar idare etmek gerektiğin ama arada olan Meera’ya olduğunu söyler. Tüm bu konuşmaları zavallı Gopi dinler ve çok üzülür.

Masum 31 Ekim Özeti

31 Ekim Cumartesi günü TV ekranlarına gelecek olan Masum 223. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Raşi sabah zayıflamak için koşu ayakkabıları ile spor yaparken, Kokila bahçeye çıkar. Raşi’yi daha önce zayıflama konusunda ikaz ettiği için Raşi koşarken Kokila’ya yakalanmamak için hemen eline kova alıp çiçekleri sulamaya çalışır. Kokila Raşi’nin ne yaptığını sorar. Tabi ki Raşi yalan söyler ve durumu kurtarır.

Masum 223. Bölüm Özeti - Urmila Komşularını kandırır

Gopi’nin hem annesi hem de kardeşi gel git akıllı. Gopi en azından babam ile Ahem’in arası iyi olsun diye hayal eder. Gopi’nin babası Ahem ile tokat meselesini açıp ellini Ahem’in yüzüne götürür. Gopi hemen kaygılanır. Gopi’nin babası Madhuji’nin vurduğu yeri sever. Ahem de gülümser. Gopi’nin kaygısı boşa çıkar.

Gopi annesi ile kardeşine banyodaki musluğu tanıtır. Bu sırada Radha musluğu açtığında su Madhuji’nin üzerine akar. Madhuji bağırarak dışarı çıkar. Gopi’nin babası olay yerine gelip, eşini sakinleştirdikten sonra şöyle der.

“Kızım annen seni kaybettiği gün köyümüzde sel felaketi olduğu için Madhuji sudan çok korkuyor. Üzerine su değdiğinde yine birini kaybedeceğini düşünüyor.” (Masum 223. bölüm Özeti) Gopi’nin babası

Gopi annesi ve kardeşi ile nasıl ilgileneceğini, onları nasıl normal yapacağı konusunda endişeye kapılır.

Urmila sokak sokak saadet zincirine müşteri bulup zengin olmak için müşteri arayışında. Lakin şu ana kadar hiç bir kimse Urmila’nın müşteri olmak istemedi. Kinjal ise Urmila ile birlikte bu iş için çalışıyor. Ancak Urmila’nın girişimleri olumsuz sonuç verdiği için Kinjal kaynanasına başka bir yol bulmaları gerektiğini söyler.

Masum 31 Ekim Özeti - Raşi, Radha'ya iş yaptırmak ister

Urmila kendi mahallesindeki kadınları kandırıp, Modi konağına getirir. Kokila, Urmila’nın komşularını kapıda görünce şaşırır. Urmila, Gopi’nin ailesini merak ettikleri için komşularının geldiğini söyler. Kadınlar Gopi’nin babasının bıyıklarını görünce şaşırırlar.

Urmila da aradığı fırsatı yakalar. Gopi’nin babasını petrol zengini olarka kadınlara fısıldar. Kadınlar da petrol işine gireceklerini Urmila2ya söyler. Urmila olmayan petrolü kadınlara satar. Kısaca kadınları dolandırır.

Ahem kızına sürpriz hediye almak için telefonda birisi ile konuşurken merdivenlerden iner. Bu sırada Madhuji Meera’yı yağla ovaladığını görür. Ahem ilk başta karışmak istemez. Lakin Madhuji Meera’yı sertçe ovaladığını, bu durum karşısında Meera ağladığını görünce, Ahem Madhuji’den kızını alır. Madhuji hemen “Gopi mi verin bana” der.

“Bu benim kızım. Adı da Meera’dır” (Masum 31 Ekim Özeti) Ahem Modi

Madhuji bunu duyunca olduğu yere bayılır. Gopi annesini düşerken yakalar. Ahem, gel git akıllı kaynanası gözlerinin önünde bayılınca panik olur.

Masum yazı görseli

Modi konağına hemen doktor çağrılır. Doktor Madhuji’yi kontrol ettikten sonra neden bayıldığını sorar. Ev halkı da büyük bir şok yaşadığını söyler. Doktor da bu şoku bir daha asla yaşatmamaları gerektiği konusunda ev halkını uyarır. Ahem kendi kızı olduğunu kısaca bir daha Madhuji’ye söylememesi gerektiği sonucu çıkar.

Gopi’nin babası Ahem ile Jigar’ın yönettiği şirketin ortaklarını sorar. Modi ailesi bir anda buz keser. Kokila ortada ortaklık olmadığı herkesi aynı oradan mal sahibi olduğunu söyler. Masum 223. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 1 Kasım Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 224. Bölüm özeti)


Masum 2 Kasım Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 225. Bölüm özeti)


Masum 3 Kasım Salı Özeti tıklama görseli (Masum 226. Bölüm özeti)


Masum 4 Kasım Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 227. Bölüm özeti)


Masum 5 Kasım Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 228. Bölüm özeti)


Masum 223. Bölüm özeti (31 Ekim Cumartesi Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu