Dizi Özet

Masum 226. Bölüm Özeti 3 Kasım Raşi’nin Oyunları

Masum 226. bölüm özeti 3 Kasım Salı. Raşi, Radha’yı rezil edecek işler yapar. Gopi ile Radha’nın arasını açar. İşte Masum 226. bölüm özeti!

Masum 226 bölüm; Kokila ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Kokila Radha’nın ne yapmak istediğini öğrenmesini, sonrasında evde nasıl davranacağı konusunda eğitim vermesini ister.

Raşi ise ortalığı karıştırıp, Radha’yı her defasında rezil ettiği için adeta kendi ile gurur duyar.

Masum 226. bölüm özeti Başlıyor!

Madhu ve eşi Rajpalnagar da yani Urmila’nın evinde. Madhu büyük gelin olduğu için Urmila Madhu’nun dediklerini tutmak zorunda. Madhu şimdiden Urmila’yı emirleri ile bunaltmış durumda.

Raşi yeni bir oyun için Radha’nın odasına gider. Radha’ya bir kaç güzel sözden sonra, ona (Radha’ya) isterse makyaj yapabileceğini söyler. Radha da zavallı hemen kabul eder.

Raşi resmen Radha’yı palyaçoya çevirir. Radha yüzünün güzel olduğunu düşünür. Raşi odasına giderken Gopi Radha’nın yanına gelir. Radha’nın suratını görünce şok olur.

“Kardeşim bu ne hal!” (Masum 226) Gopi Modi

Radha yüzündeki makyajın çok güzel olduğunu düşünüp, yıkamak istemez. Gopi zorla götürüp kardeşinin yüzünü yıkar. Ertesi gün Radha yeniden Raşi’nin odasına gider. Raşi yüzüne krem sürdüğünü görür ve der ki;

“Raşi abla neden bu beyaz şeyi yüzüne sürüyorsun?” (Masum 226 Özeti) Radha (Gopi’nin kardeşi)

Raşi de hemen kremin cilde faydasını felan anlatırken aklında yine Radha’yı rezil edecek bir fikir gelir. Raşi dolabında ki krem gibi yapıştırıcıyı Radha’ya verir. Radha da “cildim daha güzel olacak” deyip ayna karşısında yüzüne sürer.

Masum 226 resmi
Raşi Radha’ya makyaj yapar

Gopi’nin kardeşi alt kata gidip su içmek için bardağı eline aldığında yüzündeki yapıştırıcı eline yapışır. Bardağı tuttuğunda bardak da elinde kalır. Çıartmak için masada duran çatalı alır. Ancak çatal da eline yapışır. Gopi Radha’yı bu çileden kurtarsa da Kokila ve Hetal Radha’nın bu halini görüp üzülürler.

Ertesi gün Raşi tırnaklarına oje sürmek ister. Ancak beli ağrıdığı için bir enayi bulup bunu sürdürmeyi düşünürken, Radha Raşini’nin odasının önünden geçer. Masum 226. Bölüm Özeti devam ediyor.

Raşi hemen Radha’yı çağırır. Radha krem konusunda Raşi’nin kendisini kandırdığını söyler. Raşi ise krem de sorun olmadığını söyleyip, yapıştırıcıyı yüzüne sürüyor gibi yapar. Radha hemen Raşi’ye inanır.

“Radha belim ağrıyor. Tırnaklarıma oje süremiyorum. Yardım eder misin?” (Masum 226. Bölüm Özeti) Raşi Modi

Gopi’nin kardeşi bu defa akıllanmıştır. Önce kendi tırnaklarına sürmesi şartı ile kabul eder. Raşi Radha’nın tırnaklarına oje sürer. Tam Radha Raşhi’ye oje süreceği esnada, Gopi Radha’yı çağırır. Radha hemen Raşi’nin yanından ayrılır.

Masum 3 Kasım Özeti

3 Kasım Salı günü TV de izleyeceğimiz Masum 226. Bölüm Özeti vermeye devam ediyoruz.

Urmila kendi evinde hizmetçi olmaktan hiç memnun değil. Bu sebeple evden dışarı çıkmak için her fırsatı değerlendirmek ister. Dışarıda işi olduğunu, ofise gidip birisi ile görüşeceğini söyler. Madha da gelirken bazı sebze almasını ister.

Urmila evden çıkarken terliği yırtılır. Ne şartla olursa olsun evden çıkmayı düşünen Urmila, hemen yanında ki iğne ile ayakkabısını tamir eder. Bu sırada evin telefonu çalar. Arayan Urmila’nın gideceği ofis görevlisidir. Ofisi su bastığını söyler. Madhu hemen Urmila’ya yalan söylediği için kızar.

Masum 226 Özeti resmi
Madhu Urmila’yı sinema girişinde yakalar

Urmila yine bir yalan söyleyip dışarı çıkmayı başarır. Yolda Raşi’yi de arayıp sinemaya gideceğini, yanında gelmesini ister. Raşi zorla da olsa Urmila’nın davetini kabul eder.

Raşi Tolu ve Molu’ya bakması için Radha’nın yanına gider. Raşi çocuklara bakmasını ister. Lakin Radha çocuk bakmayı bilmediğini söyler. Bu sırada kapıda heybeti ile duran Kokila Raşi’ye der ki;

“Hayırdır Raşi! Bir yere mi gidiyorsun?” (Masum 3 Kasım Özeti) Kokila Modi

Raşi güzellik merkezine gitmek istediğini söyler. (Tabi ki yalan) Kokla asla izin vermeyeceğini söyleyince, Raşi annesi Urmila’ya gelemeyeceği konusunda mesaj atar.

Madhu ise Urmila’nın geç kalmasından dolayı şüphe eder. Evde duran gazeteye baktığında, sinema biletinin olduğu yeri görür. Hemen gazetedeki adrese gittiğinde, Urmila’yı sinema girişinde yakalar. Kolundan tuttuğu gibi eve getirir.

Masum 226. bölüm özeti - Gopi düşünceli

Raşi Radha’nın tırnakların da ki ojeyi çıkartacak solüsyonu limon suyuna karıştırır. Radha limon suyunu eline aldığında tırnağındaki ojenin çıktığını görür. Raşi hemen Radha’nın yanına gider. Masum 226. Bölüm Özeti için en can alıcı nokta.

“Gopi seni kıskanıyor. Başkaları seni övmesini istemiyor. O sebeple sana bu tuzağı ablan kurdu” (3 Kasım Salı Masum 226. bölüm özeti) Raşi Modi

Deyip abla kardeş kavgasının ilk tohumunu atar. Bu sırada Kokila, Raşi’nin mutfakta kavanozun kapağını açık bıraktığı görünce, Raşi’ye  kızar. Ceza olarak mutfağı temizlemesini ister. Raşi ise Radha’ya mutfağı temizlettirir. Gopi kardeşine teşekkür eder. Lakin Raşi’nin attığı fitne tohumları yeşermeye başlar. Radha ablasına der ki;

“Ben senden sadece şefkat göstermeni bekliyordum. Ancak sen baba ufacık şefkati çok gördün” (Masum 226 bölüm özeti) Radha (Gopi’nin kardeşi)

Gopi kardeşinin bu çıkışı karşısında şok olur. Gopi bu durumu Kokila ile paylaşır.

Ertesi gün Gopi, Radha’yı bulur ve Radha’ya olan sevgisini açıklamaya çalışır. Lakin Radha kapılarını ablasına kapatmıştır. Masum 226. Bölüm Özeti devam ediyor.

Radha evde dolaşırken Ahem’in ceketini bulur. Ceketin içindeki Ahem’in imzasının olduğu çek defterini inceler. Ahem’in imzasını birebir kopyalar. Bunu da hemen Raşi’ye göstermeye gider. Lakin Raşi önemsiz bir şey diyerek Radha’nın kağıdına bakmaz.

Masum 3 Kasım Salı Özeti (226. bölüm) - Urmila çeki alır

Raşi banyoya girdiğinde, Modi konağına Urmila gelir. Radha’nın elindeki miktarı yazılmamış ama imza atılmış çek kağıdını görür.

Urmila Raşi’nin banyodan çıkmasını beklerken, Radha’nın elindeki çeki almayı başarır. Radha Urmila’ya su getirmeye gittiğinde, Urmila çeki alıp gider.

Ahem eve döner ve Çek defterini ister, Gopi onu alıp Ahem’e verir. Ahem defterin bir sayfasının eksik olduğunu anlayınca, hemen bankayı arayıp çeki getiren kişiyi polise bildirmesini, ödeme yapılmamasını ister.

Masum yazı görseli

Raşi ile Radha ikizleri gezdirmek için dışarı çıkarlar. Radha’nın moralinin bozuk olduğunu gören Raşi nedenini sorar. Radha da çek meselesini anlatınca, Raşi annesinin çek yaprağını çaldığını anlar. Masum 226. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 4 Kasım Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 227. Bölüm özeti)


Masum 5 Kasım Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 228. Bölüm özeti)


Masum 6 Kasım Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 229. Bölüm özeti)


Masum 230. Bölüm özeti tıklama görseli


Masum 8 Kasım Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 231. Bölüm özeti)


Masum 226. Bölüm özeti (3 Kasım Salı Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu