Dizi Özet

Masum 227. Bölüm Özeti 4 Kasım Modi Konağına Yılan Girdi

Masum 227. bölüm özeti 4 Kasım Çarşamba. Radha Ahem gibi bir koca isterken Raşi bunu duyar. Modi konağına yılan girdi. İşte Masum 227. bölüm özeti!

Masum 227 bölüm; Raşi ile Radha’nın konuşması ile başlar. Radha Ahem’in imzasını taklit ettiği için hapse gireceğini düşünürken, Raşi de buna müsade etmeyeceğini ama öncelikle ağlamayı durdurmasını ister.

Raşi hemen çaktırmanda annesini arayıp açık çeki bozdurmamasını ister. Lakin Urmila’nın telefonu evde kalığı için Raşi Urmila’ya ulaşamaz. Raşi annesine ulaşamadığı için aklına Urmila’nın ilk fırsatta bankaya gidip çekip nakde çevireceğini bildiği için bankaya gider.

Masum 227. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi çocukları Tolu ve Molu’yu Radha’ya emanet edip yoldan bir araba çevirip, bankaya doğru yola çıkar. Urmila ise hala bankaya yolunda ve kendisini zengin olmuş bir kadın gibi hayal eder.

Masum 227 resmi

Urmila bu Hayallerle bankaya gelir. Taksiciye fazla para verip. Ancak bunu hayal dünyasında yaşadığı o anlar da verdiği için bir anda kendisine gelip taksinin arkasına koşar. Lakin Urmila taksiciye yetişemez.

Urmila kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez deyip bankaya bir an evvel gidip çeki bozdurmak için sıra beklemeye başlar. Bankada müşteriler oldukça kalabalık olduğu için Urmila zengin olmak için sabırsızlanmaktadır.

4 Masum Çarşamba Masum Özeti - Urmila Çeki yırtar

Raşi ise annesinin nitelikli bir dolandırıcı olmasına engel olmak için sıkışan trafik de arabadan inip baklaya doğru koşar. Urmila da zengin olma konusunda sabırsızlandığı için öndekilere çok acelesi olduğunu söyleyip sırayı bozmaya çalışır. Bu esnada banka müdürü veznedarlara şöyle der.

“Ahem beyin çekini bozdurmaya gelen olursa çeki nakde çevirmiyoruz. Hemen polis bu konuda bilgilendiriyoruz.” (Masum 227. bölüm özeti) Raşi Modi

Urmila müdürün dediklerini duymaz ve vezne de bulunan görevliye çeki uzattığında Raşi çeki alıp annesinin çeki bozdurmasına engel olur. Raşi gerçekleri annesi ile paylaşıp Ahem’in polisleri bilgilendirdiğini söyleyince Urmila şok olur.

Raşi annesin kurtardıktan sonra tekrar Radha’nın yanına döner. Raşi Radha’ya Tolu ve Molu’nun nasıl olduğunu sorduktan sonra Raşi arkadaşlarından özür diler. Arkadaşları Raşi’nin çocuklarına bakan Radha’yı görünce, Raşi’ye bakıcısının çok iyi iş çıkardığını söyler. Raşi de Radha’yı arkadaşlarına bakıcısı olarka tanıştırır. Üstüne bir de Raşi der ki:

“Bu devirde sadık bir bakıcı bulmak o kadar zor ki”

Diyerek Radha üzerinden pirim yapmaya çalışır. Radha ise Raşi’nin verdiği sandviçi alıp yerken, diğer yandan başka hizmetçi ve bakıcıların yanında durur.

Kokila Gopi’ye dışarıdan alınacak bvazı malzemelerin olduğunu Radha ile birlikte gidebileceğini söyler. Lakin Gopi Radha’nın Raşi ile birlikte dışarı çıktığını söyler. Gopi tek başına alış verişe gider. Dönerken araç bozulur. Bu sırada bebeklerin ağladığını duyan Gopi dışarıya baktığında Radha’yı görür.

Gopi hemen Radha’nın yanına gider. Ancak Radha ablası Gopi’nin kendisini takip ettiğini düşünüp sinirlenir. Gopi içeri girdiğinde Raşi hizmetçisi Radha konusunda konuşur. Gopi bunu duyunca Raşi der. Raşi arkasını döndüğünde Gopi’yi görür ve şok olur.

Raşi’yi bir kenara çeken Gopi, kardeşini arkadaşlarına hizmetçi gibi tanıttığı için kızar. Raşi bunu inkar etmeye çalışsa da Gopi gerçekleri duyduğunu söyleyip, sinirle Radha!’yı da alıp eve döner.

Masum 4 Kasım Özeti

Gopi Radha’yı restorandan getirmek istediğine ona karşı gelmesi, Gopi’yi çileden çıkartır. Lakin Gopi ablalık vazifesini yapıp Radha’yı kolundan tuttuğu gibi eve getirir.

Urmila’nın telefonuna baldızı Gopi’nin annesi telefonuna el koydu. Urmi bu sebeple Madhu’ya oldukça sinirlidir. Telefoncudan sahte cep telefonu alıp Madhu’nun sakladığı telefonu ile yer değiştirir. Lakin çok geçmeden Urmila’nın telefonu çalmasını yakalayan Madhu, Urmi’nin telefonunu yeniden alır.

Raşhi arkadaşlarının yanında korka korka Modi konağına gelir. Zira Kokila, Radha’yı hizmetçi gibi tanıştıştığı için Modi konağında kovabileceğini çok iyi bilir. Bu sebeple korkarak gelir. Ancak içeri girdiğinde Kokila’nın davranışlarında sıkıntı olmadığını fark eder.  Kısaca hala Kokila gerçekleri öğrenmediğini anlar.

“Raşi seni ablam gibi seviyor ve saygı duyuyorum. Ancak ben de Radha’nın ablasıyım. Onunla bir daha uğraşmanı istemiyorum”

Sözleri ile Raşhi’yi açıkça ikaz eder. Sizce Raşi bu ikazı dineler mi? Elbette dinlemeyecek.

Koki, Gopi ve tüm modis kadınları tapınakta, Gopi NAAG DEVTA’nın pujası için toplanır. Tapınak da Gopi’nin bir an ayağı kayar. Ancka Ahem Gopi’yi tutar. Bu anlar oldukça duygusal, bir o kadar da romantiktir. Lakin Radha bu anları kıskançlıkla izler.

Radha dua etmeyye başlar de der ki

“Ahem gibi zengin ve akıllı bir eş istiyorum”

Bu sözleri hiç ama hiç duymaması gereken şeytan Raşi duyar. Hemen Raşhi ne dediğini sorar. Radha ise önce inkar etse de sonradan ettiği duayı söyler. Modi bayanları yetimhane de çocuk sevindirdikten sonra Modi konağını dış kapısında komşuları ile karşılaşır.

Kadınlar yılana süt vermek ister. Gopi de bu dini bayram da yılanı kullanmamaları yanlış olduğunu dile getiri. Modi kanadınları ile komşuları (Savitha) tartıştığı sırada yılan Modi konağına girer.

Meera Raşi’nin odasına gidiyor. Raşi’ye Meera Yılan dese de Raşi Meera2nın atıştırmalık istediğini düşünüyor. Meeran2ın sözlerine itimat etmiyor. Çok geçmeden Raşi elinde bir şey hissediyor. Raşi gözlerini açtığında yılanla karşılaşıyor.

Raşi yılan diye bağırınca Kokila yanına gelir. Neden bağırdığını sorar. Raşi de başında geçenleri tek tek anlatır. Yılanın salona gittiğini söyler. Herkes korkudan kanepenin üzerine çıkar. Bu sırada Radha’nın ortalık da olmadığını anlayan Gopi kardeşi için endişelenmeye başlar.

Gopi kardeşini ararken Radha yılanla karşılaşır. Yılan mutfağa kaçar. Radha ise çok korkar. Hetal, Ahem ve Jigar’ı arar. Ahem ve Jigar gelip yılanı yakalar. Ahem ile Jigar yılanı evden çıkartırken Madhu gelir. Yılan sepetine çarpar. Yılan da sepetin içinden kaçar.

Eve bu defa profesyonel yılan acıcısını çağırırlar. Adam elinde flüte benzer bir çalgı ile evde yılanı aramaya başlar.

Masum yazı görseli

Jayanthilal, Gopi’yi ardağında, evdeki yılan meselesini öğrenir. Jayanthilal bir yılan büyücüsü getirir ve bu büyücü Rashi’nin ziynet eşyalarını çalmak için onu elindeki flütü ile etkiler. Masum 227. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 5 Kasım Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 228. Bölüm özeti)


Masum 6 Kasım Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 229. Bölüm özeti)


Masum 230. Bölüm özeti tıklama görseli


Masum 8 Kasım Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 231. Bölüm özeti)


Masum 9 Kasım Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 232. Bölüm özeti)


Masum 227. Bölüm özeti (4 Kasım Çarşamba Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Özetler gerçekten çok kısa lütfen biraz daha uzun tütün böyle hiç güzel değil gerçekten çoook kısa biraz uzun yazın lütfen

      1. Teşekkürler özetleriniz gerçekten çoook güzel başarılarınızın devamını diliyorum ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu