Dizi Özet

Masum 23 Bölüm Özeti 14 Nisan Fragmanı Modi Ailesi Susuz Kaldı

Masum 23. Bölüm Özeti taze taze sizlere sunmak istiyoruz. Bu yazımızda hem 23 bölüm özeti hem de Masum 14 Nisan Salı Fragmanı bulabilirsiniz.

Ülkemiz de henüz 23 bölüm yayınlanmadığı için Hindistan’da yayınlanan bu bölüme ait fragmanı ayrıca ekleyerek sizlere dolu dolu bir özet vermek istiyoruz bu haberimiz de.

Geçtiğimiz bölümde Cigar’ın parası ile Raşi annesini kolunda tuttuğu gibi ülkenizi en lüks restoranına yemek yeme gitmişlerdi. Tabi hayatında ilk defa böyle bir yere giden Urmila da konsepte uygun gözlükleri ile bizleri güldürmeyi başarmıştı.

Urmila’nın taktığı gözlük, Raşi’nin dikkati ile Kincal’in de aynı restoranda geldiğini görmesi ile bölüm sona ermişti. Tabi hep akılda Raşi ve Kincal karşılaşacak mı? Raşi ve Urmila bu olayda ne bilgi öğrenecek diye merak edenler için  Masum 14 Nisan Özeti hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Unutmadan bir konuyu açıklamak gerekiyor. Bu bölüm yayınlanmadığı için yazının sonunda hem masum son bölüm fragmanı olacak hem de Hindistan’da bu bölümle alakalı fragman eklenecektir.

Masum 23 Bölüm Özeti

Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Raşi annesi Urmila’nın gözlüğünden Kincal’i görür ve buraya geldiklerini asla görmesini istemez. Gizlenerek Kincal kiminle buluşacağını bekler.

=> Masum 26 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Bu sırada Kincal’in şantajcı sevgilisi Bumang çıka gelir. Urmila ve Raşi şok olurlar. Sarmaş dolay bir erkekle kimseye haber vermeden gediği bu adam da kim diye merak ederken, Raşi artık evdeki hakimiyetini bir kat daha da artırmayı başarmıştır.

Masum 23 bölüm Özeti - 14 Nisan Salı

Ahem ile Gopi arasına artık bir örtü girdi. Ahem evde onun yüzünü görmek istemiyorum deyince bizim Gopi de Ahem uyurken odanın ışını kapatmaya gider. Orada sarinin üzerine çay döküldüğünü görüp, fedakarca onu yıkar ve geri eski yerine koyar

Raşi halen Gopi’ye karşı kin duymaya devam ediyor. Kocası Ahem ile arasına giren perdeyi de görmez gibi bir de gece Gop’inn kaldığı odaya gelip, suyu açıp kaçar. Ertesi gün ev halkı evi su bastığını görür. Koki suyun nereden geldiğini takip edince Gopi’nin odasında geldiğini anlar. Gopi’ye yine hakaret vari sözlerle fırçalar.

=> Masum 25. Bölümde neler olacak? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zavallı Gopi akşam musluğu kapattığını çok iyi bilse de başına çorap ören kim diye asla fikir etmez. Çünkü herkesi, kendisi gibi saf ve masum zanneder.

14 Nisan Salı Masum 23 bölüm özeti ve fragmanı

Modi ailesi her ne kadar zengin olsa da evdeki su belli bir depodan geldiği için ve sabaha kadar açık kaldığı için zengin Modi ailesinin evinde su kalmaz. Kokila hemen oğlunu arayıp, su getirmesini istese de kısa sürede gelmeyeceği haberini alır.

=> Bir sonraki bölüm Masum 24. Bölüm de Neler olacak? sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Raşi ve bu durum karşısında çok mutlu olup annesi ile durumu paylaşır. Urmila da Modileri evimize getir. Şanımız artın diye kızına öğüt verir.

14 Nisan Salı Masum 23 bölüm özeti (14.04.2020)

Masum 14 Nisan Salı Özeti

  1. Raşi, Modi ailesini annesinin evine davet eder
  2. Kokila dini tören için bu teklifi kabul eder
  3. Modi ailesi fakir mahalleye gösterişle girerler
  4. Komşular Urmila’yı konuşmaya başlar
  5. Modi ailesi banyosunu yapıp, yarım kaldıkları törenlerine dönerler
  6. Evde Kincal için tören yapılır ve altın hediyeler alır
  7. Şantajcı geç kalmadan Kincal’i arayıp onları ister
  8. Kincal hemen Bumang’ı arayıp durumu aktarır

Masum 23 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm yani 23. bölüm daha önce Hindistan da yayınlandığını için sizleri gelecek bölüm hakkında merak da bırakmamak adına Hintçe fragmanını aktarıyorum.

Masum 14 Nisan Salı Fragmanı (TR)

Masum dizisinin 23. bölüm fragmanı henüz verilmediği için şu an için Masum son bölüm fragmanı ekliyorum. Zamanı geldiğinde 23 bölüm 14 Nisan fragmanı burada yer alacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu