Dizi Özet

Masum 230. Bölüm Özeti 7 Kasım Radha Yanlış Anlar

Masum 230. bölüm özeti 7 Kasım Cumartesi. Gopi’nin doğum günü kutlanacak. Raşi Radha’yı kandıracak. Detaylar Masum 230. bölüm özeti verdiğimiz y bu yazımızın devamında sizleri bekliyor!

Masum 230 bölüm; Modi konağında başlar. Gopi’nin doğum günü kutlaması için aile üyeleri tiyatro oynamaya karar verirler. Konusu herkesçe bilinen bir oyun oynayacaklarını söylerler. Büyük anne, kötü rolü Urmila’ya verir. Urmila ilk başta itiraz etse de Kokila bunun zor olmayacağını imalı olarak söyler.

Sevgili rollerini ise Ahem ve Gopi’nin oynamasını isterler. Raşi ise Gopi’nin gene göz önünde olmasını istemez. Bu nedenle Gopi’nin doğum günü kutlamasını kötü bir an olarak hatırlaması için elinden gelen kötülüğü yapmaya karar verir.

Masum 230. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi her şey yolunda olduğunu için evin içindeki tapınağın önünde dua ederken, Ahem’in yazdığı mektubu görür. Ahem’in aşk dolu mektubunu okuduktan sonra çok utanır. Aynı zamanda çok da mutlu olur. Ev halkı tiyatro oyunu için rollerini çalışır. Kıskanç Raşi kendisine hizmetçi rolü düştüğü için sinir olur.

Masum 230 resmi
Masum 230 – 7 Kasım – Gopi Ahem’in mektubunu okur

Ahem Gopi’ye bıraktığı mektup da gece aldığı kolyeyi takmasını istemiştir. Gopi ise olayı yanlış anlayıp, yerdeki çiçeği kulağının arkasına takar. Akşam olduğunda Ahem Gopi’nin yanına geldiğinde Gopi’nin kolyeyi takmadığını görür.

“Gopi neden kolyeyi takmadın” (Masum 230) Ahem Modi

Gopi daha ne kolyesi demeden, Jigar ile Kokila içeri girer. Ahem’e aşağıya çağırır. Gopi ise olayı anlayıp, Ahem üzülmesin diye hemen evin içindeki tapınağın çevresine bakar. Lakin kolyeyi bulamaz. Meera Gopi’nin telefonunu alıp kaçırır. Gopi Meera’nın arkasında gider. Meera kolyenin yanında durur. Gopi yerdeki kolyeyi alıp, kimin kolyesi der.

Raşi ise ortalığı karıştırmak için akşam ki kutlamaya Radha’nın kolyesini takıp geleceğini, Ahem de bunu görüp sinirleneceğini düşünse de Radha kolyeyi yere düşürdüğü için kolye gerçek sahibinin eline geçer.

Masum 230 Özeti resmi
Masum 230 Özeti – 7 Kasım Cumartesi Gopi kolye ile birlikte aşağıya iner

Raşi aşağıya gelen Radha’ya kolyeni neden takamdın der. Radha ise kolye boynumda deyip boynunu yoklar. Radha kolyenin olmadığını fark eder. Bu sırada herkes salonda Gopi’yi bekler. Gopi yerde bulduğu kolye Ahem’in bahsettiği kolye olduğunu anlayıp boynuna takıp aşağıya iner.

Radha ile Raşi Gopi’nin kolyeyi taktığını görünce şok olur. Raşhi, Radha’ya

“Gopi senin kolyeni çalmış” (Masum 230. bölüm özeti) Raşi Modi

Radha ise fark ettiğini, hemen gidip hesap soracağını söyler. Raşi kendi foyası ortaya çıkmasın diye Radha’ya engel olur. Akşam kimsenin olmadığı zaman hesabını sormalısın der.

Masum 7 Kasım Özeti

7 Kasım Cumartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Masum 230. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Madhu Gopi’nin doğum günü kutlamasında hem Urmila hem de Kinjal, kutlamalar da yapılması gereken işlere yardım etmediğini görür. Hemen Urmila ile Kinjal’in yanına gidip fırça atar.

Urmila ile Kinjal gizlice Madhu’nun eziyetlerine karşı birlik olma sözü verirler. Savitha ise bu anlara şahit olur. Hemen mutfaktaki tencerenin içindeki sütü alıp dışarı çıkartır. Bu sayede hem Kokila rezil olacak. Hem de Urmila Madhu’dan fırça atacaktır.

Masum 230 bölüm özeti - Savitha sütü saklar

Kutlamaya başlamak için din görevlisi sütü ister. Gopi sütü almaya gittiğinde masanın üzerine bulamaz. Din görevlisi sütü hemen getirmesini isteyince, Kokila mutfağa gider. Sütün (et suyu katılmış içine baharatlar felan eklenmiş süt) olmadığını öğrenir. Din görevlisine gelip sütün olmadığını söyler.

Savitha’nın alaycı konuşmalarından sonra Gopi pratik bir çözüm bulur. Çeşmeden su almaya gider. Bu sırada Savitha’nın koyduğu sür, temiz su tankına dökülür. Gopi suyu açtığında süt aktığını görür. Hemen durumu din görevlisine anlatır. Puja kaldığı yerden devam eder. Bir kaç saat sonra tiyatro oyunu başlar.

Masum 7 Kasım Özeti - Gopi'nin doğum günü kutlaması

Ahem provalar sırasında ayak bilediğini incitir. Ancak Gopi’yi mutlu etmek için acı içinde rolünü çok iyi oynar. Radha ise ilk fırsatta Gopi’nin yanına gidip, elmas kolyesinin hesabını sormak ister. Lakin Gopi’nin etrafı kalabalık olduğu için Radha elmas kolyeyi neden aldığını soramaz.

Günün sonunda Radha Gopi’yi mutfakta tek başına yakalar. Kolyeyi neden taktığını sorar. Gopi ise kolyeyi Ahem’in doğum günü hediyesi olduğunu söyleyince Radha şok olur. Ertesi gün Radha Raşhi’nin yanına gidip, kendisini kandırdığı için kızar. Üstüne bir de yaptıklarını Kokila’ya söyleme konusunda tehdit eder.

7 Kasım Cumartesi Masum 230. bölüm Özeti

Raşi hemen annesinden akıl alıp Radha’nın yanına gider. Kendi telefonundan Radha’ya hayran olan kişi ile görüştürür. O kişi kim mi? Tabi ki Urmila sesini değiştirip, kendisinden çok etkilendiğini söyler. Radha bu yalana inanır. Kokila ise Radha ile Raşi’nin çok sıkı fıkı olduğunu görüp, bunun arkasında bir şeylerin olduğu konusunda şüphelenir.

Masum 230. bölüm özeti - Gopi ile ahem tiyatro oynarken

Raşi Radha’yı kandırmak isterken bir oyunun içinde bulur kendini. Radha ile erkek gibi konuşan Urmila’ya gerçek olup olmadığını öğrenmesi için Radha telefonda konuştuğu kişiye, parkta buluşma telif eder. Urmila tiyatro oyuncusu bulup Radha ile buluşmaya gönderse de tiyatro oyuncusu parayı alıp kaçar. Başka bir oyuncu bulan Urmila kısa sürede parka gitmesini ister.

Masum 230. Bölüm Özeti - Urmila Radha ile buluşacak oyuncuyu ile konuşur

Ahem yolda giderken sarhoş adamla karşılaşır. Bu kişi, Urmila’nın Radha ile buluşmasını istediği kişidir. Radha adamı tanıyabilmesi için elinde gül ile tapınağa gelmesini istemiştir. Ahem önünde yürümekte zorlanan adamı tapınağa kadar bırakır.

Araba da adam gülü unuttuğunu görünce, Ahem gülü alıp adamı aramaya başlar. Bu sırada Radha ve Raşi Ahem’in elinde gülle tapınağa geldiğini görünce şok olurlar. Masum 230. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 8 Kasım Pazar Özeti tıklama görseli (Masum 231. Bölüm özeti)


Masum 9 Kasım Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 232. Bölüm özeti)


Masum 230. Bölüm özeti (7 Kasım Cumartesi Özeti) burada sona erdi. Bu bölümden sonraki yazılan Masum son bölüm özeti için yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu