Dizi Özet

Masum 232. Bölüm Özeti 9 Kasım Radha İntikam Alır

Masum 232. bölüm özeti 9 Kasım Pazartesi. Radha Raşi’nin yalan söylediğini öğrenip İntikamını alacak. İşte Masum 232. bölüm özeti sizlerle…

Masum 232 bölüm; Kokila’nın konuşmasıyla başlar. Kokila Radha’yı götürmesini istemez. Kokila Radha’nın ailesine Radha’nın genç ve cahil olduğunu, zamanla olgunlaşacağını evde kalmasında da hiç bir sakıncanın olmadığını söyler. Hetal de Kokila’yı bu sözlerinden sonra destekler.

Urmila Kokila’ya kurduğu tuzağa kendisi düştüğü için sırtı çok ağrıdığını Hetal’e davranışları ile hissettirir. Hetal de Raşi’nin odasında kalmasını, akşam yemeğini odaya göndereceğini söyler.

Masum 232. bölüm özeti Başlıyor!

Gelelim asıl meseleye. Radha Swyam zannettiği Ahem’in saçını çektikten sonra yemediği laf kalmadı. Bunun hesabını Raşi’ye sormaya gider. Bu sırada Urmila ile Raşi’nin konuşmasını duyar. İçeri girmeden Raşi’nin şu sözlerini dinler.

Masum 232 resmi

“Anne nasıl da kandırdık Radha’yı. Ahem’in kardeşi olduğunu zannediyor. Sadece o değil. Yüzüne şu yapıştırıcıyı sürdüm. Gene kandırdım.” (Masum 232) Raşi Modi

Bu sözleri duyan Radha, güvendiği Raşi’den darbe yediğini anlar. Ahem ile Gopi’nin odasına gider. Bu sırada Gopi kardeşi Radha’nın cahilce yaptığı olay yüzünden Ahem’den özür diler. Ahem ise üzerinde durmamasını söyler. Radha ise dışarıdan Ahem ile Gopi’nin konuşmasını dinler.

Ertesi gün Kokila Puja için Raşi’den tatlı yapmasını ister. Mutfakta tek başına kalan Raşi’nin yanına bir kaç dakika sonra Radha gelir. Raşi tatlıda yardım etmesi halinde Swyam ile konuşup, buluşma ayarlayacağını söyler. Radha ise yorgun oluğunu söyleyip, Raşi’nin istediği tatlıyı yapamayacağını söyler.

Ertesi gün büyük anne evdeki gelinlere hediye vereceğini söyler. Her ikisi de gümüş renkle kapatılmış hediyeleri gören Raşi hemen hediyesini almak ister. Kokila ise Raşi’yi durdurup “önce büyük gelin Gopi seçecek” der. Raşi her iki hediyeyi eli ile tartar. Gopi Raşi’nin ilk seçmesini isteyince Raşi ağır olanı seçer. Raşi’nin kutusunun içinden gümüş bileklik çıkar. Gopi’nin hafif kutusunun içinden ise iki adet altın bilezik çıkınca Raşi şok olur.

Gopi yeni bilezik kutusunu yatak odasında masanın üzerine koyar. Raşi ile Radha odanın önünden geçerken, içeride Meera yanlız oldğunu görüp odaya girerler. Raşi hemen altın bileziği dener.

“Raşi abla bence bu bilezik sana çok yakışır.” (Masum 232 Özeti) Radha

Masum 232 Özeti resmi

Sözleri ile Radha Raşi’nin hırsızlık duygusunu harekete geçirir. Raşi altın bilezikleri aldığı yere koyup odasına gider. Radha ise bizlikleri alıp içine yapıştırıcı sürer. Meera’nın eline verip, Raşi’nin odasına götürür. Raşi Meeran’ın elinde Gopi’nin bileziklerini görünce yeniden takar.

Bu esnada Gopi odasına gelir. Bilezikleri yerinde bulamayınca, Hetal ve Kokila’ya haber verir. Radha da yalandan arıyor numarası yapıp Raşi’nin odasına gider. Raşi bilezikleri çıkaramadığını, yardım etmesini ister. Lakin Radha bağırarak “Gopi abla buraya gel” der. Raşi ise Radha’nın sessiz olmasını ister.

Masum 9 Kasım Özeti

Radha’nın bağırmasını duyan Kokila, Hetal ve Gopi Raşi’nin odasına gelir. Bilezikleri Raşi’nin kolunda gören Kokila “Yalan söylemeden bize gerçeği söyle” der. Raşi de bilezikleri Meera’nın getirdiğini söyler. Ancak Kokila neden geri Gopi’ye teslim etmedin diye kızıp, odadan ayrılır.

Masum 232. bölüm Özeti Raşi bilezikle yakalanır

Urmila saadet zincirine üye ettiği kişilerin parasını ödemek için soğan işine girer. Ucuza aldığı soğanları iki katına satmayı planlar. Çok geçmeden soğan fiyatları düşünce Urmila zarar eder.

Raşi Swyam meselesini Radha’nın yeniden inanmasını sağlamak için Swyam ile Radha’yı buluşturacağını söyler. Radha gerçeği bildiği için yüzünü görmek istediğini söyler. Raşi de farklı bir el yazısı ile mektup yazar. Ancak mektup Ahem’in eline geçer. Ahem iş yerinden sinirle döner. Mektubu verip, müşterinin yanında rezil olduğunu söyler.

Masum 9 Kasım Özeti - 232. bölüm

Gopi mektubu Radha’nın koyduğunu düşünüp, Radha’ya kızmak ister. Ancak Radha Raşi’nin bu işi planladığını anlar. Radha ise Gopi ile Ahem aşkını büyütmek istediğini söyleyip olayı geçiştirir.

Radha Raşi’ye ders vermek için Raşi’nin odasına ağlayarak girer. Gopi beni kıskanıyor. Hiç mutlu olmamı istemiyor der.

9 Kasım Pazartesi Masum Özeti - 232. bölüm

“Gopi’nin yemeğine zehir kattım” (Masum 232. bölüm Özeti) Radha

Artık Gopi bana karışamayacak diyerek Raşi’yi oyuna getirmeyi başarır. Raşi ise hemen mutfağa gidip yemekleri dökmek ister. Ancak Meethi yemekleri çoktan tabaklara doldurmuştur.

Raşi Meethi’ye bir yalan söyleyip mutfaktan gönderir. Raşi tüm yemekleri bir bir çöpe döker. Kokila Mutfağa geldiğinde Raşi’nin yemekleri çöpe döktüğünü görür ve sinirle “Ne yapıyorsun sen Raşi” der.

Raşi de yemeklerin çok tuzu olduğunu, bu sebeple döktüğünü söyleyip kendisini kurtarmaya çalışır. Kokila sinirle ev halkı bir saat içinde akşam yemeği için masaya geleceğini, bu nedenle 1 saat içinde herkese yemek hazırlamasını emreder. Raşi Kokila’nın sözleri ile şok olur. Zira doğru dürüst yemek yapmayı bilmeyen Raşi mutfağa girmek zorunda kalır.

Radha ertesi gün Raşi uyurken yanına gelir ve “Gopi’yi mutfakta öldüreceğim” deyip hemen uzaklaşır. Raşi yarı uykulu olduğu için hemen mutfağa koşar. Gopi’nin yemek yaptığını görür. Gopi’yi mutfaktan gönderip tüm işleri kendisi yapacağını söyler. Bu sırada elindeki süt tenceresini düşürür. Kokila ise fırça atmak için sanki kapıda bekliyor. Hemen Raşi’yi fırçalar.

Sabah kahvaltısından sonra Raşi odasına gider. Başının çok ağrısını söyler. Jigar da tatile gidebileceklerini söyler. Lakin Raşi Gopi’nin öldürülme meselesinden dolayı bir bahane uydurup, kabul etmez. Bu olanları ise Radha kapıdan izler.

Masum 232 bölüm özeti Radha mektup koyar

“Sen benim duygularımla oynarsan, ben sana daha kötüsünü yaparım!” (Masum 9 Kasım Özeti) Radha

Radha Jigar’ın lavaboya gittiği bir anı kollar. Fırsatını bulunca, gizlice gidip Jigar’ın çantasına seni seviyorum yazılı not bırakır. yanında bir gül bırakır. Jigar gittikten sonra Radha Raşi’ye yanlışlıkla Swyam’ın çantasına mektup koymak isterken Jigar’ın çantasına çiçek ve not bıraktığını söyler. Raşi’nin etekleri tutuşur.

Jigar merdivenlerden inerken kafasına bilerek su döker. Jigar sinirlenir. Raşi özür diler ve çantasını ve dosyalarını alır ve ona gidip değişmesini söyler. Raşi çantadan mektubu alıp, okuyacağı sırada Kokila’nın sesini duyar. Hızla dışarı çıkar.

Masum 232. bölüm özeti - Radha'nın planı tutar

Radha da Jigar’ın yanına gider. Sakın dışarı bakma der. Jigar üzerini değiştirdikten sonra, Radha’nın dediği söz aklına gider. Dışarı baktığında Raşi elindeki gülü çöpe attığını, mektubu da yırttığını görünce şok olur.

Masum yazı görseli

Jigar dışarı çıkar çıkmaz Raşi’nin yırttığı mektubun bir kısımını okuyunca şok olur. Aşk mektubu olduğunu anlayan Jigar sinirlenir. Raşi Jigar gittikten sonra uyumak ister. Lakin korku ile uyanır. Radha’ya Gopi’yi öldürmemesi konusunda konuşur. Akşam yemeğinde Jigar Raşi’yi görmezden gelmesini gören Radha, planının işe yaradığını görüp mutlu olur. Masum 232. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu