Dizi Özet

Masum 233. Bölüm Özeti 10 Kasım Kalp Yarası

Masum 233. bölüm özeti 10 Kasım Salı. Radha’nın ortalığı karıştırması Raşi ile Jigar’ın evliliklerini derinden yaralar. İşte Masum 233. bölüm özeti sizlerle…

Masum 233 bölüm; Urmila ve Raşi telefonda konuşmasıyla başlar. Raşi Radha’nın Gopi’yi öldürmeye niyet ettiğini, bu konuda çözüm bulması konusunda annesinden yardım ister. Urmaila gene kızı Raşi’ye akıl verir.

Raşi annesi ile mutfakta konuşurken, Radha da dışarıdan ikilinin konuşmasını dinler. Raşi ne yapacağını söylene söylene odasına gider. Odada Jigar “Raşi beni aldatıyor mu?” diye düşünür. Raşi Jigar’a bir kaç soru sorar. Ancak Jigar hepsinde Raşi’yi tersler.

Masum 233. bölüm özeti Başlıyor!

Radha uzaktan Raşi ile Jigar’ın kavga etmesini beklerken, Raşi kendisine ters ters cevap veren Jigar’a “Tolu ve Molu’nun yakışıklı babası” deyip arayı yumuşatınca, Radha ikiliyi ayırmak için yeni bir plan yapar.

Urmila Madhu’nun evden gitmesi için pencerenin kenarına çöpçüden çöp tenekesini koymasını ister. Ancak gece olduğunda çöp kokusundan Urmila da uyuyamaz. Sabah olduğuna Jayanthilal çöp kutusunu, pencerenin altına koymasını Urmila’nın çöpçüye söylediğini açıklar.

Masum 233

Madhu Modi konağına giderken Urmila’ya da iş vermeyi ihmal etmez. Ahem ile Gopi de duygusal, bir o kadar romantik anlar yaşanır. Ahem, Gopi ve Meera olmadan yaşayamayacağını itiraf eder. Bu anları gizlice izleyen Radha, onları Raashi belasından koruyacağına dair yemin eder.

Raşi Jigar’dan sakladığı faturayı arasa da bir türlü bulamaz. Zira o fatura Urmila’ya aldığı 20.000 Rupi değerindeki sarinin parasıdır. Raşi Modi konağına aldığı eşyaların malzemesi olarak Jigar’a gösterdiği için bu fatura ne Kokila’nın ne de Jigar’ın eline geçmesini istemez.

Masum 10 Kasım Özeti

10 Kasım 2020 Salı günü TV ekranlarında gelecek olan Masum 10 Kasım özeti yani Masum 233. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Madu yeniden Rajpalnagar’a geri döner (Urmila’nın evine) Bu sırada Urmila ile Kinjal’in Madu hakkında konuşmalarına kulak misafiri olur.

“Madu gittiğinden beri rahat bir nefes aldık. Keşke hep orda kalsa” Kinjal

Bu sözleri duyan Madhu, Urmila ile Kinjal’i ayırmaya karar verir. Madu mutfağa girer. Kinjal’e gidip uyabileceğini söyler. Urmila’ya ise mutfak işlerini bitirmesini emreder.

Jigar işten gelir. Raşi ona su getirmeye gider. Jigar yerde bir kağıt bulur. Açıp okumak istediğinde, Raşi onu fatura zannedip Jigar’ın elinden alır. Jigar ise buna şok olur. Radha ise faturayı bulamasa da ikilinin arasında ki aşkı bitirmek için kanla yazılmış aşk mektubu koyar. Jigar odasına geldiğinde aşk mektubunu bulur.

Masum 233 Özeti

Raşi ise odaya girdiğinde Jigar’ın kağıdı okuduğunu görünce, hızla koşup elinden alıp yırtar. Zira Jigar’ın elimdeki kağıdı Urmila’ya aldığı pahalı sarinin faturası zanneder. Jigar sinirle “Bu kadar büyük bir olayı neden benden saklandı!” deyip kavga etmeye başlar. Rashi, yaptığı hatadan dolayı özür diler.

Rashi, bu kadar küçük bir şeye Jihar’ın neden aşırı tepki verdiğini sorar. Jigar ise bu olay çift arasında en büyük olay deyip Raşi’nin kafasını karıştırır. Jigar öfkeyle odadan çıkar. Raşi derdini Gopi’ye anlatır.

Modi konağında akşam yemeği vakti gelir. Jigar Raşi’nin kendisini aldattığını düşündüğü için morali bozuk bir şekilde masaya gelir. Bu durumu Hetal fark eder. Nedenin sorsa da Jigar, iş konusunda stresli olduğunu söyler. Raşi kendince özür mahiyetinde Jigar’a en sevdiği yemekleri yaptığını söyleyince, Jigar aniden ayağa kalkıp, aç olmadığını söyler ve masadan kalkar.

Raşi hemen annesini son durumdan haberdar edip, Jigar’ın kalbini nasıl geri kazanacağını sorar. Urmila ise kızına “kaçan kovalanır. Sen sürat yap. O senin kalbini almaya çalışsın” der. Raşi ilk başta kendi hatası yüzünden olduğunu söylese de annesinin sözünden çıkmayan Raşi, Urmila’nın dediklerini yapmaya karar verir.

Madhu ise Urmila’nın kızına verdiği bu tavsiyeleri duyar. Urmila’ya iyi bir ders vermeye karar verir. Urmila sabah habersiz gidince Jitu’yu Urmila konusunda doldurur. Jitu da Urmila geldiğinde adeta bir aslan kesilip Urmila’ya fırça atar. Urmila şok olur. Ancak bir şey diyemez.

Masum 233. bölüm Özeti - Urmila Jigar ile Swyam olarka konuşur

Sabah erkenden Gopi Jigar’ı mandirinin önünde üzgün bir halde bulur. Gopi ne kadar yalvarsa da Jigar derdini Gopi’ye söylemez. Jigar odasına gittiğinde hala Raşi’nin yattığını görünce sinir olur. Sinirle ceketini giyerken düğmesi kopar. Raşi ayağa kalkıp düğmeyi dikmek ister. Ancak annesinin “kaçan kovalanır” sözünü hatırlayıp vaz geçer. Raşi de bu sırada elindeki şişeyi düşürüp kırar. İki başlar kavgaya.

” Gopi’nin iyi özelliklerinden birine bile sahip değilsin!” Jigar Modi

Sözleri Raşi’yi şok eder. Bu sırda oradan geçmekte olan Gopi ikilini yanına gelir. Raşi sinirle odayı terk eder. Gopi Jigar’ı sakinleştirmeye çalışır.

Ertesi gün Radha, Raşi’ye Swyam ile konuşturacağını hatırlatır. Raşi de annesini arayıp, akşam aramasını ister. Raşi telefonunda Urmila’nın numarasını “s” diye kaydeder. Akşam olduğunda Urmila arar. Radha bir kaç dakika sonra aramasını ister. Bu sırada telefonu Jigar’ın yanına koyar. Telefon çaldığın da Jigar açar. Urmila anlamadan aşk dolu sözlerle konuşmaya başlar. Jigar bir şok daha yaşar.

Masum 10 Kasım Özeti - Gopi çiftlerin arasını yapmaya çalışır

Gopi ikili arasında sorun olduğunu Ahem’e anlatır. Ahem de eşler arasına asla girmemesi gerektiğini söyler. Gopi gazetede duran restoran reklamını görünce, hemen Kokila’ya gidip Raşi’nin ikiz bebekleler çok sıkıldığını, akşam Jigar ile restoran da yemek yemesini ister. Kokila yok dese de Gopi’nin ısrarı ile kabul eder. Gopi aynı restoranda Jigar’ı çağırmak istese de Jigar telefonla konuşmadan kapatır.

Masum yazı görseli

Gopi Ahem’den yardım ister. Ahem ilk başta eşler arasına karışmamaları gerektiğini söyler. Alkin Gopi ısrar edince kabul eder. Jigar’ı restoran da müşteri ile uluşmaya gönder. Raşi yanında annesinin gelmesini istese de Madhu izin vermez. Raşi de aklına Radha gelir. Radha’ya yanında akşam yemeği yemeğe götürmek istediğini ösyler. Radha da hemen kabul eder. Masum 233. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu