Dizi Özet

Masum 234. Bölüm Özeti 11 Kasım Boşanmak İstiyorum!

Masum 234. bölüm özeti 11 Kasım Çarşamba. Jigar Raşi’nin yalanını yakalar ve boşanmak istediğini söyler. İşte Masum 234. bölüm özeti sizlerle…

Masum 234 bölüm; Radha ile Raşi’nin restoranda girmesi ile başlar. Restoranın bahçe tarafında havuz olduğunu gören Radha çok mutlu olur. İlerideki kalabalığı gören Radha görevliye ne olduğunu sorar. Görevlide reklam çekimi olduğunu söyler.

Radha fırsat bu fırsat değil Raşi’nin güzel biri olduğunu adeta mankenlere taş çıkartacak güzelliğe sahip olduğunu, kesinlikle reklam çekimlerine oyuncu olarka test çekimlerine katılmasını ister.

Raşi Radha’nın bu sözleri karşısında çok mutu olsa da ikiz bebek annesi olduğunu, üstüne bekarların çekimlere katılabileceği şartı olduğu için çekimlerde yer almalarına müsade etmeyeceğini söyler. Radha ise “hiç kimse bu fiziğe bakıp ikiz bebek annesi diyemez sana” deyip Raşi’ye gaz verir.

Masum 234. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi kafasında evli olduğunu işaret eden sinduru saklayıp, reklam çekimlerine kayıt yaptırırken, Jigar da otele giriş yapar. Bu sırada Radha otel görevlisine Tolu ve Molu’yu emanet eder.

Masum 234

Radha bilerek Jigar ile karşılaşır. Radha da saçma sapan yana dolu bir hikâye anlatır. Tabi Jigar Radha’nın anlattığı hikayeden şüphelenir. Bu sırada otel görevlisi tolu ve Molu’ya bakarken Jigar görür.

Raşi Tolu ve Molu’nun ağladığını duyup dışarı çıkar. Bu sırada otel görevlisi ile Raşi konuşur. Jigar da uzaktan bu olayı izleyip, yanlış anlar. Hemen Raşi’nin yanına gider. Gizlice jigar Raşi ile otel görevlisinin konuşmalarını dinler.

Bu esnada reklam çekimleri için seçmelerde görevli birisi gelip “Bayan bu bebek sizin mi?” der. Otel görevlisi de Raşi’yi kurtarmak için “bu bebek benim” deyip kurtarır. Jigar ise adamın bu bebek benim sözlerinden sonra sinirle Raşi’ye bile gözükmeden otelden çıkar.

Raşi otel görevlisine yardımları için teşekkür eder. Çok geçmeden Radha gülümseyerek gelin. Raşi Radha’ya kızar. Radha da lavaboya gittiğini söyler. Raşi yeniden reklam çekimleri için içeri girer. Radha ise bu iş bu kadar bakışı atar.

Raşi’nin çekimleri çok iyi geçer. Mutlu bir şekilde içeri girer. Gopi de olayı yanlış anlar. Raşi ile Jigar arasında ki sorununu çözüldüğünü düşünür.

Madu gene Jitu’nun kafasını bulandır. Evin parasal konularını Urmila’ya vermemesini, tüm parayı har vurup harman savurduğunu söyler. Jitu Çok geçmenden Urmila’nın karşısına çıkıp, mali konuları artık kendisi yöneteceğini söyler.

Akşam olduğunda Jigar sinirli bir o kadar kalbi kırık bir şekilde konağa döner. Morali bozuk bir şekilde içeri girdiğini gören Gopi, Jigar ile Raşi arasında ki meselenin hala çözülmediğini düşünür.

Gopi Jigar’ın yanına gider. Moralinin neden bozuk olduğunu sorar. Jigar her şeyin bittiğini ve Raashi’nin onu paramparça ettiğini söyler. Gopi oldukça şaşırır. Jigar daha fazla konuşmak istemediğini söyler.

Masum 11 Kasım Özeti

11 Kasım Çarşamba günü TV ekranlarında gelecek olan Masum 234. bölüm özeti özeti vermeye devam ediyoruz. Gopi Jigar’ın sözleri ile beyninden vurulur. Merdivenlerden aşağıya inerken Jigar’ın sözlerini düşür. Raşi ise aşağıda Tolu ve Molu ile ilgilenirken oldukça mutlu olmasını anlayamaz. Jigar odasında Otel görevlisini Raşi’nin sevgilisi zannettiği o anları hatırlar. Birden sinirle odadan çıkıp salona gider.

Raşi! Jigar Modi

Diye bağırır. Radha ve Gopi salonda olduğu için ikilinin konuşmalarına şahit olur. Jigar sinirle aşağıya iner. Raşi’nin kolundan tuttuğu gibi odalarına götürür. Çıkan gürültüyü duyan Kokila ve Hetal durumu Gopi’ye sorar. Gopi de Raşi ile Jigar arasında sorun olduğunu, düzeltmeye çalıştığını ama başarılı olamadığını söyler. Kokila ise neden önce haber vermediği konusunda kızar.

Masum 234 özeti

Jigar Raşi’ye artık her şeyi açıkça söylemesi gerektiğini söyler. Erkek arkadaşı olup olmadığını sorar. Raşi ise erkek arkadaşı olmadığını söyler. Bu sırada Kokila odaya gelir. Aralarında ne olduğunu sorar. Raşi ise yanlış anlaşılma olduğunu sorunu çözdüklerini söyler. Tabi gerçekte çözmedikleri sorunun çözüldüğünü söylemiştir.

Raşi çok geçmeden reklam çekimlerinde seçildiğini bu mutlu haberi Jigar’a söylemeyi düşünür. Lakin Radha Raşi’nin söylememesini ister. Raşi bu mutlu haberi Urmila ile paylaşmak istese de Urmila’nın telefonu Madhu’nun elinde olduğu için Urmila Raşi2nin çağırısını cevaplayamaz.

Madu eline telefonu alır. Jitu’nun yanında telefonu vermeyeceği söyler. Jitu da Madhu’nun sözlerine destek verince Urmila Raşi’ye akıl veremez.

Reklam şirketi Modi konağını arayıp Raşi’nin seçmeleri geçtiğini haber vermesi sonrasında Radha ve Raşi’nin ortak kararı ile Raşi reklam çekiminde yer alma olayını kimseye bahsetmez. Çekimler için evden hastane yalanını uydurup çıkar. Raşi çekim yerine gelmeden önce, Jigar’a 2 saat sonra restorana gelmesini ister.  Masum 234. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 234. bölüm özeti - Jigar Tolu ve Molu'yu kurtarır

Raşi içeri girdiğinde yönetmen çocukları görünce sinirlenir. Raşi’nin olup olmadığını sorar. Raşi de Tolu ve Molu’ya baktığını kardeşinin çocukları olduğunu söyler. Raşi hemen makyaj yapmak için kulise giderken orada duran bayana çocukları emanet der. Bayana ayrıca telefonunu da emanet eder.

Jigar ısrarla Raşi’yi arar. Bayan görevli telefonu açıp Raşi’nin bulunduğu yer hakkında bilgi verir. Çok geçmeden Raşi de kulisten çıkar ve çekimlere başlar. Tolu ve Molu’ya bakan bayan sinirlenip, çocukların yanından uzaklaşır. Jigar da çekim mekanına gelir. Bekleri tek başına köşede durduğunu görünce sinirlenir. O sırada bebeklerin üstündeki ışığın düşmek üzere olduğunu fark eden Jigar, hızla bebek arabasına koşup ışığın düşeceği alandan uzaklaştırır.

Raşi’nin evli olmadığı hatta bebekler kendisinin olmadığı yalanı ortaya çıkar. Jigar bir defa daha Raşi’nin yalan söylediğini sinirli şekilde söyler. Sonrasında Jigar “Senden boşanmak istiyorum” der.

Masum 11 Kasım Özeti - 234. bölüm

Raşi çekimleri bırakıp Jigar ve çocuklarının peşinden gider. Jigar içeri girdiğinde bebeklerin artık 6 aylık olduklarını, katı gıdaya geçeceğini, bunu da törenle kutlamaları gerektiğini söyleyince, Jigar Raşi’den boşanmak istediğini söyleyemez. Hetal ve Kokila kutlamanın ayrıntılarını anlatır. Raşi ise “İstediğiniz gibi olsun” der. Bu duruma hem Kokila hem de Hetal şaşırır.

Raşi annesini arar. Lakin telefona babası çıkar. Babasını 6 aylık kutlamaya davet eder. Bu esnada Urmila telefonu eline almayı başarır. Raşi de Jigar ile olup biteni anlatır. Urmila kızına; ritüel işlerini ve tüm ev işlerini tek başına yapmasını tavsiye der.

Masum yazı görseli

Kutlama günü Urmila ritüel sırasında kullanılacak bir kaç eşya alıp hemen Raşi ile Jigar’ın arasını yapmaya gider. Jigar ile konuşup Raşi’yi affetmesini ister. Jigar ise oldukça sessizdir. Masum 234. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu