Dizi Özet

Masum 235. Bölüm Özeti 12 Kasım Ahem Boşanmak İster!

Masum 235. bölüm özeti 12 Kasım Perşembe. Ahem Gopi’den boşanmak istediğini açıklar. İşte Masum 235. bölüm özeti sizlerle…

Masum 235 bölüm; Hetal’in Raşi’yi çağırması ile başlar. Raşi’ye misafirlerin geldiğini ama hala Raşi’nin hazır olmadığını söyler. Jigar araya girip, ikizlerin babaannesi olarak Hetal’in ikizleri giydirmesini ister. Kısaca Jigar, bebeklere Raşi’nin elinin değmesini istemez.

Hetal bebeklerle ilgilenirken, Raşi da ağlayarak dışarı çıkar. Salonda yakın misafirler gelmiştir. Urmila ritüel de kullanılacak ikramları hazırlamaya çalışır. Bu sırada Jithu haber vermeden Urmila’nın gelmesine kızar. Madhu ise davet yerinde tartışmamalarını söyler.

Masum 235. bölüm özeti Başlıyor!

Rashi ve Jigar puja için Tolu ve Molu ile birlikte otururlar, jigar son olaydan dolayı kızgın görünürken, Raşi ise üzgün durur. İkilinin arsında ki tartışmaya az çok şahit olan Gopi, hemen ikilinin kırgın olduğunu anlar. Gopi ikilinin arasında sıradan bir kırgınlık olmadığını, daha büyük bir olayın olduğunu Ahem’e söyler.

Altı aylık kutlama sona erdiğinde gelen misafirlere salona doğru gider. Raşi ile Jigar kutlama alanında kalır. Jigar daha fazla rol yapmak istemediğini, boşanmak istediğini herkes ile paylaşacağını söyler. Bu konuşmalara Urmila şahit olur. Jigar salona gelir.

“Size söylemek istediğim önemli bir şey var” Jigar Modi

Urmila Meethi’nin sıcak çay getirdiğini görünce, bilerek Meethi ile çarpışır. Sıcak çayın büyük kısmı Madhu’nun üzerine dökülür. Bir anda salondaki dikkatler Madhu’nun üzerinde toplanır.

Masum 235

Büyük ana bu yıl kutlanacak navrati şenlikleri hakkında bilgi verir. Her yıl kutlanan navrati şenliklerini bu defa biraz farklı kutlayacaklarını söyler. Herkes bu habere çok sevinirken, Urmila kızı Raşi’ye göz atıp Jigar’ın gerçeği açıklamasını engellediğini söylemek ister. Bu sırada Urmila’nın kaş göz işareti ile kızına işaret ettiğini Jigar görür.

Jigar Navrati öncesinde herkesin mutluluğunu baltalamak istemediği için gerçeği belli bir süre daha saklamaya karar verir. Urmila ve Raşi hemen odaya kaçar. Jigar peşlerinden gidip daha anne kız konuşmadan şunları söyler.

“Festival boyunca herkesin heyecanını ve mutluluğunu bozmak istemiyorum. Bu yüzden festival bitene kadar sessiz kalacağım. Sonrasında herkese boşanmak istediğimi söyleyeceğim.” Jigar Modi

Urmila yapma etme oğlum deyip ortamı yumuşatmak isterken, Jigar hiç bir şekilde kaynanasını dinlemez. Sinirle odadan çıkar. Bu anları ise Radha uzaktan izler.

Radha Raşi’yi cezalandırmak istediğini ama Jigar’ı cezalandırmak istemediğini, ikilinin boşanması sadece Raşi’yi değil Jigar’ın da acı çekmesine neden olacağı için gerçeği açıklamak ister. Ancak son anda vaz geçer. Gerçeği Gopi’ye açıklayıp, birlikte çözüm bulmak ister.

Ertesi gün Radha gerçeği Gopi’ye söylemeye gider. Ancak mutfakta Kokila’yı tek başına görür. Kokila’yı oradan uzaklaştırmak için elindeki Körili yemeği bilerek döker. Kokila sinirle Radha’ya kızıp, hemen temizlemesini ister. Radha yeri temizler.

Bir kaç dakika sonra Gopi gelir. Yemek tabaklarını çıkartmasını ister. Radha yemek tabaklarını getirir. eri sildiği bezle tabakları silmeye kalkınca Kokila bu sefer Gopi’ye kızıp, kardeşine bir şey öğretemediğini söyler. Radha bu olaydan sonra Gopi’ye gerçeği söylemekten vaz geçer. Zira gerçeği Gopi’ye söylerse, Kokila daha sonra bunu öğrendiğinde Gopi’yi Modi konağından atabilir diye düşünür.

Masum 12 Kasım Özeti

12 Kasım Perşembe günü TV ekranlarına gelecek olan Masum 235. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Madhu evde adeta hakimiyetini ilan eder. Yeri geldiğinde Kinjal’e, yeri geldiğinde Urmila’ya fırça atması nedeni ile Kinjal ile Urmila evden Madhu ailesini nasıl göndereceklerini düşünürler. Urmila hemen kocasına sıcak bir çay yapar.

Masum 235 özeti

Madhu’nun bugünlerde onları ne kadar sinirlendirdiğini ve evin sadece onların evi olduğunu ima eder. Jitu ise Madhu kardeşi olduğunu, evde onunda hakkı olduğunu söyler. Bu konuşmaları ise Madhu uzaktan dinleyip, mutlu olur.

Urmila Jigar’ı boşanmaktan vaz geçirecek bir plan anlatır. Plana göre Jigar boşanmak istediğinde bebeklere da Jigar’ın bakması gerektiğini söylemesini ister.

Akşam olduğunda Jigar işten döner. Raşi’ye bebeklere dokunmamasını ister. Raşi de kendi bebekleri olduğu için üzerlerinde hakkı olduğunu ima eder. Jigar ise hiç bir hakkı olmadığını, yakında bu evden gideceğini söyler. Raşi’nin o anda aklına annesinin planı gelir.

Çocuklar çığlık çığlığa ağlar. Ancak Raşi bebeklere bakmaz. Jigar da tek başına idare edemez. Gopi odaya geldiğinde bebeklerle Jigar’ın ilgilendiğini ama susturamadığını, Raşi’nin ise telefonla uğraştığını görüp, şok olur. Hemen bebekleri uyutur ve Raşi’ye neden bebeklere bakmadığını sorar. Raşi de bulaşıcı bir alerjisi olduğunu, ayrıca ateşinin de olduğunu söyler.

Gopi hemen ateş ölçerle gelip Raşi’nin ateşini ölçer. Kısa sürede Raşi’nin yalan söylediği ortaya çıkar. Raşi gerçekleri Gopi’ye söylemek zorunda kalır. 12 Kasım Masum Özeti devam ediyor.

Raşi gerçekleri açıklayınca Gopi şok olur. Jıgar’ın boşanmak istediğini duyunca bu yuvanın dağılmaması için bir şeyler yapmak gerektiğini söyler. Bu sırada olup biteni kapıda izleyen Radha, her şey kendi yüzünden olduğunu düşünüp ağlamaya başlar. Sesi duyan Gopi ve Raşi hemen Radha’ya boşanma olayını kimseye söylememesi isterler.

Masum 235. bölüm Özeti - Raşi gerçekleri Açıklar

Gopi akşam olduğunda gerçeği Hetal ve Kokila ile paylaşmanın en doğrusu olacağını düşünür. Hetal’in yanına giderken Ahem ile çarpışır. Endişeli gözüken Gopi’ye nedenini sorar. Gopi de her şeyi bir bir anlatınca, Ahem aile büyüklerine gerçeği söylememesini, Jigar ile konuşacağını söyleyip, Gopi’ye bu konuda güvence verir.

Urmi ofisinin yakınında Jigar’ı bekler, onunla Rashi hakkında konuşmaya çalışır. Lakin Jigar Urmila’dan bir kelime dahi duymak istemediğini söyler. Çok geçmeden Ahem Urmila ile konuşur. Jigar ile konuşacağını, merak etmemesini söyler.

Urila Ahem ile Jigar’ın konuşmasını beklese de istediği bir türlü gerçekleşmez. Urmila ilk fırsatta Jigar’ın ofisteki odasına gider. Jigar sert bir şekilde konuşmak istemediğini söyler. Ahem’in yanına gider. Urmila da peşinden takip eder.

Masum 12 Kasım Özeti - Urmila Avukatı durdurmak ister

Ahem Jigar’a sakin olmasını söylese de Jigar artık dayanamadığını, boşanmak istediğini açıklar. Ahem de sinirle karar vermemesini ister. Jigar sırdan prosedürleri bitirmek için avukatı eve çağırdığını söyler. Masum 235. bölüm özeti devam ediyor.

Urmila hemen Modi konağına gider. Kapıda avukatı bekler. Avukat geldiğinde Urmila içeri almak istemez. Avukat ile Urmila’nın kavga ettiğini gören Kokila olayı anlamaya çalışır. Adam avukat olduğunu, Bay Modi gönderdiğini söyler. Kokila da iş ile alakalı olduğunu düşünüp Çirag’ın içeride olduğunu söyler.

Urmila koşarak yukarıda ki Raşi’nin odasına gider. Raşi’ye herkesin boşanma olayından haberdar olduğunu söyleyip, Raşi’yi yanlış bilgilendirir. Bu esnada Jigar ve Ahem de gelir. Avukat başlar konuşmaya. “Eşinize zırnık koklatmadan tek celsede bitiririz” der. Çirak avukatın ne hakkında konuştuğunu sorar. Avukat da eşinizden boşanma olayı deyince Hetal çıldırır.

Masum yazı görseli

Ahem herkesi sakinleştirip boşanma avukatını kendisi istediğini söyler. Kokila boşanma avukatı ile ne konuşacağını sorar. Ahem bir anda “Gopi ile boşanmak istiyorum” deyip, Jigar meselesini üzerine alır. Herke sok olur.

Bu sırada Raşi ile Urmila aşağıya iner. Kokila’nın boşanma olayını konuştuğunu duyunca Urmila Kokila’ya yalvarıp boşanmaya engel olmasını ister. Ahem eşi ile son kez konuşmak ister. Kokila buna müsaade etmek istemese de Çirak Ahem ile Gopi’nin konuşmasına müsade eder.

Urmila olayı anlamaya çalıştığı ısrara Ahem ile Gopi’nin boşanma meselesini duyunca şok olur. Masum 235. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu