Dizi Özet

Masum 236. Bölüm Özeti 13 Kasım Raşi Boşanmak İster

Masum 236. bölüm özeti 13 Kasım Cuma. Radha’nın oyunu ortaya çıksa da Raşi ile Jigar arasında ki anlaşmazlık devam edecek. İşte Masum 236. bölüm özeti sizlerle…

Masum 236 bölüm; Büyük annenin kaygılanması ile başlar. Ahem ile Gopi de odalarına boşanma konusunda konuşmaya giderler. Herkes Ahem ile Gopi odada ne konuşacağını ve ikisi arasında nasıl bir karar çıkacağını heyecanla beklemeye başlarken, Kokila; Ahem ile Gopi’nin evliliğinin bu haddeye nasıl fark etmeden geldiğini sinirle kendi kendine söyler.

Masum 236. Bölüm Özeti 13 Kasım Raşi Boşanmak İster resmi

Radha her şey kendisi yüzünden olduğunu düşünüp, bu işe düzeltmesi için Rajpalnagar da bulunan annesi Madhu’yu arar. Konu hakkında kısa bilgi verdikten sonra Madhu ve eşi de Modi konağına yola çıkar.

Masum 236. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem ile Gopi odada. Gopi iki çeşme iki göz ağlarken, Ahem sözlerine şöyle başlar.

“Canım senden çok ama çok özür dilerim. Jigar eve boşanma avukat gönderdi. Raşi’nin dilekçesini almak için gelen avukat olayı mecburen ben üstlenmek zorunda kaldım. Senden çok ama çok özür dilerim” Ahem Modi

Gopi Ahem’in bulduğu yolun yanlış olduğunu, şimdi herkesin daha çok üzüldüğünü dile getirir. Bir yalanı saklamak için başka bir yalan söylediğini ama aile de ki herkes daha çok üzüldüğünü söyler.

Masum 236

Gopi’nin babası ve annesi Kokila’nın evine gelir ve Ahem’in neden Gopi’den boşanmak istediğini sorarlar. Ancak Kokila bile gerçeği bilmediği için ne Madhu’ya nede Gopi’nin babasına duyurucu bir cevap veremez.

Ahem ile Gopi boşanma meselesini konurken, Jigar ve Raşi de yanlarına gelir. Raşi ile Jigar kavga ederke,n Radha da kapının köşesinden içeride olup biteni izler. Lakin Gopi Radha’yı fark eder. Ancak bir şey demez.

Ahem, Kokila’ya Gopi’den boşanmak istemediğini söyler. Kokila ise oğluna neden aniden kararını değiştirdiğini sorar. Ahem düşündüğünü ve kararını değiştirdiğini açıklar.

Herşey normale döndükten sonra Gopi gece Radha’nın odasına gider. Tek başına kaldığı için konuşulanları kimse duymasın diye kapıyı kilitler. Radha’ya neden kavga sırasında kapı dinlediğini ısrarla sorar. Sadece kapı meselesini değil, Restorana gidip gitmediğini de sorar. Radha ilk başta yalan söylemeye çalışır.

Masum 236 Özeti - Gopi Radha'ya hesap sorar

Gopi de Raşi orada birlikte olduğunuzu Raşi doğruladığını söyleyip, “restorana gidip gitmediğini senden duymak istiyorum” der. Radha da restorana gittiklerini itiraf eder.

Masum 13 Kasım Özeti

13 Kasım Cuma günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum 236. bölüm özeti vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Gopi’nin istediği aslında Restoranda neler olup bittiğini, Jigar’ın Raşi ile başka bir adamı gördüğü olayı en ince ayrıntısına kadar anlatmasını ister. Radha da artık dayanamaz ve Raşi ile Jigar’ın arasını açmak için yaptığını söyler. Aşk mektubu olayı da dahil olmak üzere bir çok şeyi anlatır. Gopi bunu duyunca şok olur.

Masum 236. Bölüm Özeti - Gopi Jigar'a gerçeği söyler ama Jigar İnanmaz

Radha kendisini savunmaya balar. Neden Raşi’yi bu duruma düşürmeye çalıştığını  anlatmak ister. Raşi’nin kendisine karşı hata yaptığını söyler. Gopi hemen lafa girip hataya hata ile karşılık verilemeyeceğini söyler.

Gopi hemen öğrendikleri ile Jigar’ın yanına gidip her şeyi Radha’nın yaptığını söyler. Ancak Jigar Raşi’nin bir oyunu olduğunu, yalancıların oyununa gelmeyeceğini söyleyip Gopi’nin sözlerine inanmaz.

Gopi ofiste Ahem’i arar, Raşi ile Jigar’ın boşanmasını durdurmak için ne yapacağını sorar. Ahem de çok endişelendiğini ama boşanmayı durdurmak için çok yakında bir şeyler planlamaları gerektiğini söyler. Masum 236. bölüm özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Urmila kendi telefonuna el koyan Madhu yüzünden Raşi ile istediği zaman istediği gibi konuşamadığı için bir bahane ile telefon kulübesine gidip Raşi’yi arar. Jigar ile konuşup konuşmadığını sorar. Konuşmak istediğini, zira Jigar sadece boşanmak istediğini söyler.

13 Kasım Cuma Masum Özeti - Urmila anne ve kızı ile karşılaşır

Urmila telefonu kapattıktan sonra anne kız ile karşılaşır. Urmila neden bu kadar mutlu olduklarını sorunca, annesi kızının boşandığını, nafaka ile rahat rahat geçindiklerini söyler. Bu da Urmila’nın aklına yatar.

Jigar ile Ahem işten gelir. Jigar Raşi’yi görünce adeta yolunu değiştirdiğini gren Ahem ile Gopi bir kenara geçip boşanmaya nasıl engel olacaklarını konulurlar. Bu sarada Kokila Ahem ile Gopi’nin boşanma üzerine konuştuğunu duyunca olayı yanlış anlar.

Raşi geçe uyurken klimayı açmak ister. Ancak Jigar engel olur ve der ki “Ananın evinde sanki klima vardı. Geldiğin yeri unutmuşsun sen” der. Raşi de Jigar’a kalpsiz der. Raşi sinirle odadan çıkıp gecenin köründe annesini arayıp bu defa gerçekten Jigar’dan boşanmak istediğini söyler. Urmila ise ona sonuna kadar destek olacağını söyler.

Masum 13 Kasım Özeti - Raşi annesine boşanmak istediğini söyler

Urmila Modi konağına gelip Gopi ile konuşur. Jigar ile Raşi’nin boşanmasını engellemeye çalıştığını bildiğini ama artık engel olmamasını  söyler. Bazı şeyleri zorlamamak gerektiğini dile getirince, Gopi şok olur.

Akşam Gopi parmağında ki nişan yüzüğü parmağını kestiğini söyler. Ahem de yüzüğü çıkartabileceğini söylese de Gopi nişan yüzü olduğunu söyler. Ahem de sağlık daha önemli deyip yüzüğü çıkarttırır. Bu anları kapıda duyan Kokila olayı gene yanlış anlar. Masum 236. bölüm özeti devam ediyor.

Koki, Gopi ve Ahem ile ilgili endişelerini Hetal ile paylaşır. Hetal, ona her şeyin yoluna gireceğini garanti, dua etmesini ister.

Masum 236 bölüm özeti - Kokila Raşi'yi Ahem'in yatağında görür

Rajpalnagar halkı Modi konağına gelir. Bu sırada Jigar iki bebeğe bakmaya çalışsa da yanına birini alır. Diğerine de Raşi bakar. Ancak Raşi bebeği yatağa koyar. Jigar da diğerini kanepeye koyar. İkisi de birbirinden habersiz diğer bebeklerini ağladığını fark edip birbirlerine kızar. Bu anları gören Urmila ise çok mutlu olur.

Ahem ile Gopi plan yapar. Ahem Jigar’ın odasına kalırken, Raşi de Gopi’nin odasına kalır. Zira ikili bir süre birbirinden ayrı kalırsa, yeniden bir araya gelebileceklerini düşünür.

Masum yazı görseli

Ertesi gün Kokila Ahem’i uyandırmaya gittiğinde Ahem’in yatağında Raşi’yi görünce şok olur. Masum 236. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. bölümler kaydığı için eski bölümleri düzenliyoruz. Bugün yeni bölüm ekleyeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu