Dizi Özet

Masum 237. Bölüm Özeti 14 Kasım Dandinya Şenlikleri

Masum 237. bölüm özeti 14 Kasım Cumartesi. Jigar ile Raşi dans yarışmasını kazanacak.  Ancak araları hala kötü. İşte Masum 237. bölüm özeti sizlerle…

Masum 237 bölüm; Kokila’nın Raşi’yi görmesi ile başlar. Raşi Ahem ile Gopi’nin odasın da yattığını görünce sinirle Raşi der. Raşi kalktığında karşısında Kokila’yı görünce şok olur. Kokila hiç bir şey demeden Jigar’ın odasına gittiğinde Ahem’in da orada uyuduğunu görür.

Masum 237

Sinirler Ahme’in neden burada kaldığını sorar. Ahem’in aklına bir yalan gelmez. Tam da bu sırada Jigar kendisi burada kalmasını istediğini daha sonra da uyuya kaldığı yalanını söyler. Tabi ki Kokila bu yalana inanmadığı gibi diğer aile üyeleri de bu yalana pek de inanmaz. Herkes odadan çıktıktan sonra Ahem yeniden odasına gider.

Masum 237. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem odalarında Gopi ile konuşur. Gopi aralarında hiç bir sorun yokken Kokila’nın bu konuda endişe duyması canını sıktığını söyler. Ahem de iyi şeyler ancak risk alarak elde edildiğini dile getirip rahatlamasını söyler. Gopi Ahem’in sözleri ile bir nebze olsun rahatlasa da hep aklında Kokila2nın o bakışları vardır.

Rajpalnagar da Madu hakimiyeti devam ediyor. Sabah erkenden Urmila ile Kinjal kahvaltı hazırlamak için mutfağa girse de Madhu’nun istediği saatte yetiştiremeyeceklerini söyler. Kinjal bir ara saate bakıp son yarım saat der. Bu sırada Daval Kinjal’i yanına çağırıp, kahvaltı yapmaya vakti olmadığını aparatif bir şeyler hazırlayıp paketlemesini ister.

Kinjal tam alay edeceği sırada Madhu ile yüz yüze gelir. Tabi hemen Daval’a getireceğini söyler. Çok geçmeden Jithu da Urmila2ya “Daha kahvaltı hazır olmadığını hanım” der. Urmila sinirle gelir. Tam fırça atacakken Madhu’nun öfke dolu bakışlarını görünce “Hemen hazırlıyorum kocacığım” diyerek mutfağa gider.

Masum 237. Bölüm Özeti

Masum 237. bölüm özeti; Gopi koridorda Radha ile karşılaşır ama onu görmezden gelir. Radha ise son olayda ki Raşi Jigar mevzusundan Gopi’nin kendisine tavır yaptığını çok iyi bilmektedir. Radha mutfağa girdiğinde Raşi ile karşılaşır. RRaşi ona bir kaç iş söylese de Radha Gopi’nin dediği gibi Raşi’ye 10 metre yaklaşma sözlerinden dolayı Radha 10 adım sayıp geri geri gittiği sırada Kokila ile çarpışır. Kokila’nın elindeki süt (ayran gibi bir şey) dökülür. Koklila sinirler Radha’nın arkasına bakmadan yürümesine kızıp, elindeki sütten bir daha hazırlamasını ister.

Masum 237. bölüm özeti - Jigar ile Raşi'nin odası

Ahem ile Jigar iş yerinden erken döner. Raşi ile Jigar’ı yeniden birleştirmenin yolu onların alışkanlıklarından vaz geçirmek olduğunu düşünürler. İlk olarka da evli çiftlerin taktığı yüzükleri çıkarmasını isterler. Hem Raşi hem de Jigar boşanma konusunda kararlı olduklarını göstermek için yüzükleri çıkartırlar.

Madhu eşi ve abisi Jithu ile birlikte sabah pujasını yapar. Ancak evin iki gelini Kinjal ve Urmila çok geç kalkar. Madhu her ikisine da fırça atar. Navrtati şenliklerinde 9 gün boyunca erken kalkılması gerektiğini söyleyip yarından itibaren bu kurala uyulmasını adeta emreder.

Savitha ile mahallenin hanımları Navrati şenliklerinde Modi ailesinin de katılıp katılmayacağını sorar. Laf arasında Mpodiler hep yeniliyor. Gelmese de olur gibi sözler söyleyip dalga geçse de Kokila orada olacaklarını söyler.

Kokila davete geleceğini söyledikten sonra Urmila’yı da akşamki davete çağırır. Urmilada geleceğini söyler. Ancak aklında Raşi boşanırsa Jigar’dan alacakları yüklü miktardaki nafaka aklına gelir. Hemen hasta numarası yapıp Raşi’yi yanına çağırır. Raşi de Hetal’a durumu bildirip annesinin yanına gider. Kokila bir kaç saat sora Raşi’nin evde olmadığını annesine bakmaya gittiğini öğrenince sinirlenir.

Masum 14 Kasım Cumartesi Özeti

14 kasım Cumartesi TV ekranlarında gelecek olan Masum özeri vermeye devam ediyoruz. Masum 14 Kasım da neler olacak? İşte cevabı…

Masum 14 Kasım Cumartesi Özeti - Dandinya şenlikleri

Kokila Raşi’nin ilerek yarışmadan kaçtığını, bu sebeple sadece Hetal’e bilgi verip Rajpalnagar’a gittiğini söyler. Jigar ise Raşi2nin habersizce çocuklarını da alıp gitmesine sinir olur. Ancak Ahem ve Gopi araya girip dans yarışmasına hazır olmasını ister. Jigar da ağabeyi olan Ahem’i dinleyip hazırlanır.

Modi ailesi Dandinya şenliklerine gitmek için hazırlanır. Ancak Gopi yukarıda olduğu için Ahem ilk araba ile siz gidin der. Büyükler yola çıktıktan sonra Ahem ve Gopi de Raşi2nin yanına Rajpalnagar’a gider. Raşi ilk başta gelmek istemez. Ancak Gopi Raşi’yi gelmeye ikna eder.

Kokila hem Raşi’nin hem de Gopi’nin gelmediğini görünce sinirlenir. Ahem2e Gopi’nin nerede olduğunu sorar. Ahem de Rajpalnagar’a gittiğini yakında geleceğini söyler. Kokila sinirlenir. Savitha iki gelinin de kaybetme korkusu ile gelemediğini söyleyip dalga geçer.

Masum 14 Kasım Özeti - Raşi kıskanır

Çok geçmeden Hem Gopi hem de Raşi gelir. Dans yarışması başlasa da Jigar ile Raşi birbirlerine uzak dururlar. Urmila orada yalnız duran bir kız görür. “Oğlum dans etmek istiyor. Lakin dans edecek birisi yok yanından. Sen oğlumla dans eder misin” der. Kız Jigar’ın yanına gelip dans etmeye başlar. Raşi ise bu duruma çok kıskanır.

Ahem bir ara ışıkları söndürdüğünde Gopi de Raşi2yi Jigar’a doğru itekliyor. Ahem daha sonra ışıkları açtığında her ikisi de dans etmeye başlıyor. Bunu gören izleyenler durumdan çok memnun olur. Jigar işle Raşi sinirle oynamaya devam ederler. Gopi dans sırasında bilerek yere düşer. Kokila Gopi’nin yere bilerek düştüğünü düşünür. Kazanan Raşi ve Jigar ikilisi olur. Urmila bu duruma sinir olur.

Jigar ile Raşi her ne kadar yarışmayı kazansa da sonrasında ikili gene birbirine karşı küskün tavırlar sergilemesi Urmila’nın hoşuna gider. Akşam olduğunda Raşi gene Gopi’nin odasına gelir. Tam da o sırada içeri Kokila girer. Raşi’ye “Burada ne yapıyorsun” der. Raşi de iyi geceler dilemek için geldiğini söyleyip odasına gider. Odasında Annesini arayıp Jigar2ın yanında uyuyamadığını söyler. Masum 237. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu