Dizi Özet

Masum 238. Bölüm Özeti 15 Kasım Umang Geri Geldi!

Masum 238. bölüm özeti 15 Kasım Pazar. Umang geri gelecek. Radha ile tanışacak. Radha ise Umang’a aşık olacak. İşte Masum 238. bölüm özeti sizlerle…

Masum 238 bölüm; Urmila sarı renkli elbisesi ile merdivenlerden aşağıya inmesi ile başlar. Navrati şenliklerin bir kısmımda Rajpalnagar da yapılmaktadır. Urmila da pahalı bir elbise ile herkesin dikkatini çeker.

Normal da geleneksel müziklerin çalınması gerekirken daha modern müzikler çalınmaya başlayınca Kokila rahatsız olur. Ancak Ahem ile Gopi arasında neyin olduğunu öğrenmek için adeta kendi kendine “sık dişini” der. Urmila da Pajpalnagar’a film yıldızlarının geleceği için bu müziği çaldıklarını açıklar.

Masum 238 resmi

Ahem ile Gopi Raşi ile Jigar’ın hala birbirine nefret ile baktığını görür. Ahem Daval’in dükkanına ikisini kilitlemenin iyi bir fikir olduğunu söyler. Urmila da komşularına hava atıp, film yıldızlarının yakında geleceğini söyler. Komşuları ise Amitabh Bachchan ve Salman Khan’ın Rajpalnagar’ı ziyaret edeceklerinden çok memnun olduklarını söylediler.

Masum 238. bölüm özeti Başlıyor!

Çok geçmeden kalabalığın arasında bir ses yükselir. “Oyuncular geldi! Koşun!” sözleri bir anda herkesi ayaklandırır. Bilen bilmeyen kapı girişine doğru koşar. İlerde üç kişi gözükür. Kokila ile Hetal gelen kişinin oyuncu olmadıklarını ama onlara benzemeye çalışan taklitler olduğunu düşünür.

Gopi ile Ahem de Raşi ile Jigar’ı Daval’ın dükkanına kilitlemek için plan yaparlar. Urmila bu planları bozmak için hemen yukarı çıkıp, bugün gelecek meşhur oyuncuların gazete de yazan haberlerini kesip Raşi’in çantasına yerleştirir. Ahem Raşi’nin çantasını Daval’ın dükkanına koyar.

Masum 238. Bölüm Özeti

Masum 238. bölüm özeti; Jigar ile Raşi Daval’ın konteynırdan bozma dükkanına girdiğinde Ahem kapıyı kilitler. İçeride Raşi ile Jigar tartışır. Raşi bebeğin altını değiştirmek için çantayı açtığında Urmila2nın koyduğu gazete parçaları yere düşer. Jigar gazeteleri görünce daha da sinirlenir. Başka biri konteynırın kapısını açar. Jigar ile Raşi içerinden daha sinirli ve birbirinden daha da nefret ederek çıkarlar. Bu durumu gören Ahem ve Gopi’nin morali bozulur.

Masum 238 Özeti - Kokila Gene Yanlış anladı

Gelen aktörler dandinya dansı edip giderler. Ahem ve Gopi ikilinin daha da kötü olması karşısında ne yapacaklarını bilemezler. Urmila’nın bir yanı Raşi’nin boşanmasını isterken, bir yanında boşanmasını istiyor.

Modiler konağa döner. Raşi ile Jigar gazete kağıtları meselesi yüzünden kavga etmeye başlar. Laf sonunda boşanmaya gelir. Raşi nafaka peşinde olmadığını açıklar. Ahem ve Gopi ikilinin kavga etmemesi konusuna ikaz eder .

Ahem ile Gopi konuşurken Kokila odaya gelir. Raşi ile Jigar’ın birbirine karşı yüksek sesle konuşmasını yanlış anlayan Kokila Ahem ile Gopi’nin birbirine karşı bağırdığını zannedip yanlarına gider. Neden birbirlerine bağırdığını sorar. Gopi de bağırmadıklarını sadece konuştuklarını söylese de Kokila Gopi2ye “Yanal söyleme. Bağırdığınızı duydum” der. Ahem de ortamı yumuşatmaya çalışır.

Urmila filim yıldızlarını taklit eden kişilere 20.000 Rupi parasını Jajantihilal’den almıştır. Bu durumu Madhu’dan saklamak istese de Madhu gerçeği öğrenip Urmila’ya kızar.

Masum 238. bölüm özeti - Umang geri gelir

Ahem Raşi ile Jigar’ın bahsettiği gazete kağıtların nasıl olur da Raşi’nin çantasına girdiğini düşünür. Ahem Radha’nın bir ara çantanın yanında olduğunu gördüğünü söyler. Gopi sinirle Radha’nın yanına gitmeye kalkar. Lakin Ahem bu duruma engel olur. Ertesi gün Gopi Radha’yı ikaz eder. Radha ise hiç bir şey yapmadığını söyler.

Umang köpek sahibine para verir. Radha’yı köpekler kovaladığı sırada Umang motosikleti ile gelip Radha’yı kurtarır. Radha Umang’a aşık olur. Radha Navtrati şenliklerine geç gelince Gopi’nin dikkatini çeker. Radha da adamın birisi köpeklerden kurtardı der.

Navrati şenliklerin son gününde Raşi gelmek istemez. Ancak Ahem ile Gopi’nin planı ile Raşi harika bir kıyafet giyip şenlik alanına gelir.

Raşi dandinya oynamayacağı söyler. Herkes şok olur. Raşi, geleneksel Dandinya oynayacağını açıklayınca herkes derin bir oh çeker. Raşi harika bir oyun sergiler.

Raşi geleneksel Dandinya oyunu oynarken Madhu da kenarda kendi çapında oynar. Urmila kendisini rezil eden Madhu’dan intikam almak için masanın altında girip Madhu’nun eteğini çekmek ister. Yanlışlıkla Radha’nın eteğini çekince domino etkisi ile önce Radha daha sonra Raşi düşer. Raşi’nin üzerine yanan ateş düşmek üzereyken Jigar Raşi2yi kurtarır.

Masum 15 Kasım Pazar Özeti

15 Kasım Pazar günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi akşam eve geldiğinde suçlu Radha’nın bunu bilerek yaptığını düşünüp kardeşine haksız yere yüklenir. Radha da masum oldğunu kanıtlayacağını söyler. Radha bu konuyu hemen telefonda annesine anlatır. Annesi de Kokila’ya bu durumdan bahseder .

15 Kasım Pazar Masum 238. bölüm özeti - Raşi geleneksen Dandinya oynar

Madhu ve Urmila Modi konağına gelir. Festival’e birlikte gitmek istediklerini söyler. Tabi Madhu’nun oraya gelmesi aslında Radha’nın eteğini çekip, Raşi’ye zarar vermek isteyen kişiyi bulmak için gelmiştir.

Madhu ile Kokila gizlice odada konuşurken Urmila da ikilinin konuşmasını duymak için balkona çıkar. Balkonda konuşulanların bir kısmını duyar. Bu sırada Jigar Urmila’yı balkonda görünce ne yaptığını sorar. Urmila da içerisi sıcak olduğunu temiz hava almaya çıktığını söyler.

Masum 238. bölüm özeti Umang Radha'yı aşık eder

Herkes dışarıda ki kutlamaya gider. Radha ise evde kalıp gerçeklerin ortaya çıkması için dua eder. Daha sonra tek başına kutlama alanına gitmeye kara verir. Dışarı çıktığında Umang ile karşılaşır.

Raşi ile Jigar2ın arası %100 olmasa da son olaydan dolayı ikilinin arası ısınmaya başladı. Masum 15 Kasım Özeti  burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu