Dizi Özet

Masum 24 Bölüm Özeti 15 Nisan Fragmanı Raşi Anahtarı Kaptı

Masum 24. Bölüm Özeti hakkında sizleri bilgilendirmek hem de Masum 15 Nisan Çarşamba Fragmanı vermek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Masum 15 Nisan Özeti vermeden önce geçtiğimiz bölümü bir kaç cümle ile özetlemek gerekirse, Modi ailesi fakir gördükleri Urmila’nın evinde banyo yapmak durumunda kalmışlardı.Sonrasında Kincal’in duası edilmiş, Kincal de aldığı altınları şantaj yapana vermek zorunda kalmıştı.

Bu arada bu bölüm kanal 7 ekranlarında 15 Nisan Çarşamba günü saat 16:00 da yayınlanacak. Bu nedenle şimdi bu bölüme ait Türkçe fragman olmadığı için Hintçe fragmanın yanı sıra  masum son bölüm fragmanı da yazımızın içinde olacak.

Masum 24 Bölüm Özeti

Kincal kendisi için hazırlık yapanlarının arasında nasıl sıyrılıp Umang ile gidip görüşeceğini düşünür. Sonra tepsi de olması gereken ve adetlerine göre olmazsa olmayan bir şey bulup annesinden dışarı çıkıp almayı ister. Koki gelinler halleder dese de kendisi halletmek istediğini ve her şeyin en iyisi olmasını istediğini söyleyip yalandan kaçıp Umang ile buluşur.

=> Masum 27 Bölüm Özeti için tıklayınız.

Masum 24 bölüm Özeti

Kincal Umang’a olanları bir bir anlatıp, bu beladan nasıl kurtulacağını ve bu konuda yardım etmesini isteri. Umang da yanında olduğunu ve asle şantajcıya boyun eğmeyeceğiz ayakları ile Kincal’i kandırır

Bu arada Kincal için hazırlıklar tamamlanmaya devam eder. Gopi ise Peder gelmeden önce ikramları hazırlar. Raşi de bu ikramlara karınca toplayıp içine koyar. Sonra herkesin yanına gelen Raşi’nin ellerinin pis olduğunu gören gören Kincal ise ellerine dikkatlice bakıp, yıkamasını ister.

=> Masum 26 Bölümde Neler olacak sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Bu sırada Gopi de üzerinde örtü olan ikramı perde gelince ikram etmeye yanına koyar. Tabi ikramları karınca bastığını gören peder de bu uğursuzluk getirir der. Herkes gene Gopi’ye fırça atacak diye beklerken Kokila sinirle Raşi’nin yanına gider.

Tabi ki Kokila Raşi’nin elinin kum içinde geldiğini görmüş ve bu hinliği ondan başkasının yapamayacağından çok emindir. Herkes Raşi’ye yükleneceğini beklerken, Koki beklenmedik bir hamle yaparak konağın anahtarını Raşi’ye verir.

Bu durum karşısına Raşi adeta şok olur. Zira yaptığı hinliği öğrendiğini düşünüp herkesin içinde kendisini rezil edeceğini beklerken, Koki’nin gözüne girmeyi başarmıştır. (Sanırım Koki Raşi’ye yem attı)

=> Bu arada bir sonraki bölüm olan Masum 25. bölüm özeti için tıklayınız.

Hental, Koki’nin bu tavrının normal olmadığını ve bir şeyler düşündüğü konusunda kocası Cirak ile konuşur. Bizim Raşi de zafer sarhoşluğu içinde artık evin hakimi benim diyerek hava atar. Diğer taraftan da Urmila’ya müjdeli haberi verir.

15 Nisan Çarşamba Masum 24 bölüm özeti (15.04.2020)

Masum 15 Nisan Özeti - (15.04.2020)

  1. Gopi Ahem’i öksürürken denk gelecek
  2. Ona su vermek istese de söz verdiği için bunu Kokila yapacak
  3. Hental evin anahtarının Raşi’ye verilmesini hoş karşılamadı
  4. Gopi’ye verilmesi için Gopi ile bu konu üzerinde konuşur
  5. Hental aynı durumu Kokila ile paylaşır
  6. Urmila ile Raşi güzellik merkezine giderler
  7. Kincal şantajcıya karşı nasıl mücadele edeceğini düşünür
  8. Koki Kincal’in odasına gelir ve düğün takılarına evlenene kadar el koyar

Masum 24 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm henüz ülkemiz de yayınlanmadığı için Hindistan da yayınlanan bu bölümden fragmanı hemen alt kısımda verdim. Hatırlatmam gerekirse bu fragman Hintçe.

Masum 15 Nisan Çarşamba Fragmanı (TR)

Masum dizisi 15 Nisan Çarşamba 24 bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için ülkemiz de verilen Masum son bölüm fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu