Dizi Özet

Masum 241. Bölüm Özeti 18 Kasım Kaza Kurşunu

Masum 241. bölüm özeti 18 Kasım Çarşamba. Raşi ile Jigar barışacak. Modi konağında silah paniği yaşanacak. İşte Masum 241. bölüm özeti sizlerle…

Masum 241 bölüm; Kokila2nın konuşması ile başlar. Kokila şah evinde bulunan Raşi dışında ki kişilere ertesi gün Lakshmi Puja kutlamaları yapılacağını ama kendileri Modi konağında olamayacağını söyler.

Tam da bu sırada içeri Ahem ile Gopi girer. Gopi herkese güvence verip, Raşi’yi Modi konağına geri getireceğin söyler. Modi ilesi ile Şah ailesi konuştukları sırada Raşi solgun yüzü ve bitkin bir halde yanlarına gelir. Herkes konuştukları konuyu kapatır. Raşi kendisini çok yorgun hissettiğini söyler.

Masum 241. Bölüm Özeti 18 Kasım Kaza Kurşunu resmi

Gece tam uyuyamadığı için Raşi2in bu halde olduğunu düşünen Kokila, Raşi’yi Kinjal’in odasına uyuyabileceğini, Kinjal’in de yerde yatmasını söyler.

Masum 241. bölüm özeti Başlıyor!

Jigar annesini arar. Hetal da laf arasında kendilerinin iyi olduğunu ama Raşi’nin hasta olduğunu söyler. Jigar ise hiç ilgilenmiyor gibi yapıp telefonu kapatır. Kinjal de kendi odasını Raşi’ye verdiği için sinir olur. Daval ise eşini şu sözlerle ikaz eder.

“Kinjal onlar misafir. Saygıda kusur etme!” (Masum 242. bölüm özeti) Daval

Deyip eşini ikaz eder. Raşi Kinjal’in odasında halsiz bir halde yatar. Gopi Raşi’ye süt getirir. Lakin Raşi’nin sütü kaldıracak hali yoktur. Zorla da olsa sütü alır. Ancak Kinjal’in yatağına sütü döker. Raşi istemeyerek oldu. Elimden kaydı dese de Kinjal’in öfkesinden kurtulamaz.

Masum 241 resmi

Jigar bir kaç gün içinde yaşadıklarını düşünüp, sonunda inadını kırıp Şah evine gitmeye karar verir. Gece vakti eve gizlice girer. Herkesi sefil bir halde gören Jigar’ın canı çok sıkılır.

Raşi ise çocukları ağladığı halde ayağa kalkacak hali kalmaz. Gopi ışığı yakıp Raşi! diye seslenir. Ancak Raşi’den ses yoktur. Gopi herkesi uyandırıp, acil doktur çağırmaları gerektiğini söyler. Gopi dışarıda yatan Ahem’e doktor getirmesini, Raşi’nin durumunu kötü olduğunu söyler. Bunu duyan Jigar hemen Raşi’nin yanına gider.

Jigar Raşi’nin elini tutar. Doktor getireceğini, sabretmesini ister. Doktor Şah evine gelir. Sivrisinekten bulaşan bir hastalığa yakalandığını söyler. Ateşi düşmezse hastaneye kaldırmaları gerektiğini söyler.

Masum 241. Bölüm Özeti

Masum 241. bölüm özeti; Herkes Raşi’nin 24 saatlik zaman dilimi içerinde iyileşme göstermesi için dua etmeye başlar. Jigar da bir taraftan ikizlerle ilgilenirken, diğer taraftan da Raşi ile ilgilenir. Bunu gören Gopi ise çok mutlu olur.

Gopi, Raashi’ye meyve suyu getirir ve Raashi içtikten sonra kusar. Urmila ise Modilerin sahte sevgisine kızının ihtiyacı olmadığını söyler. Kokila ise Urmila’nın bu çıkışlarından çok ama çok rahatsız olur.

Masum 241 özeti - Şah evine doktor gelir

Raşi’nin evde hasta olması önemli bir şenlik olan Lakshmi Pujanın kutlanıp kutlanmayacağı arasında herkes kararsız kalır. Hetal, Raashi hasta olmasına rağmen şenliklerin devam etmesi gerektiğini ve Kinjal’ın haklı olduğunu söyler.

Urmila her fırsatta kızının Modi konağına gelmeyeceğini, Modilerin sahte sevgisine ihtiyacı olmadığını söyleyince o sessiz Hetal de sinirler.

“Sen nasıl bir annesin! Kızının ayrılmasını mı istiyorsun?” (Masum 241 Özet) Hetal Modi

Diyerek herkesi şok eder. Kokila da kalbi olmayan Urmila ile konuşup vakit kaybetmemesini söyler.

Bir kaç bölüm önce gelen Umang da boş durmuyor. Modiler içten bitirmek için Radha’nın kalbini kazanıp, daha sonra adeta Radha’yı bir silah gibi kullanmak için Radha’yı kendisine sırıl sıklam aşık etmeye çalışır. Tabi ki bu anları da kimse görmez.

Raşi annesinin kendi adına boşanmayı istediği yönündeki konuşmalarını duyunca sinirlenir. Annesine ağzına geleni söyleyip, Modi konağına döneceğini açıklar.

Kokila anahtarına iddiaya girdiği Urmila’ya dersini verdi.

” Ev para ile yönetilmez. Aileyi bir arada tutan sadece sevgidir. ” Kokila Modi

Urmila kızının tepkisini ve Kokila’nın bu sözlerine karşı kayıtsız kalamaz. Göz yaşlarını döker. Evet inanılır gibi değil amam Urmila’nın da kalbi varmış. Kokila Modi konağının anahtarını alırken, Urmila’ya da Şah evinin anahtarını teslim eder.

Masum 241. bölüm özeti - Kokila Urmila'ya kızar

Şah evinde bir sonraki gün Madhu divali hediyesi olarak hem Urmila’ya hem de Kinjal’ie kitap hediye eder. Normal de altın yada para gibi hediyeler verilirken Madu böyle bir hediye vermesini, herkesin eksik yönlerine göre hediye verdiğini söyler.

Masum 18 Kasım Çarşamba Özeti

18 Kasım Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Umang’ın aramalarını açamaz. İkili karşılaştığında Umang sitem eder. Radha’yı kendisine iyice aşık etmek için Radha’ya onu sevdiğini söyler. Radha ise ona asla birlikte olamayacaklarını söyler. Zira Kokila ona kısmet bulduğu için yakında evleneceğini söyler.

Masum 18 Kasım Çarşamba Özeti - Raşi herkesten özür diler

Uman da böylesine bir reddedilmeyi hissettiği için belinden silahını çıkartıp, yalandan intihar etmeye çalışır. Radha hemen geri adım atar ve Umang’ı sevdiğini söyler. Radha Umang’a sarıldığı sırada Umang’ın beline koyduğu silah Radha’nın çantasına düşer.

Madhu ile Radha Modi konağına gider. Divali hediyesi olarak Madhu Meera’ya oyuncak silah alır. Lakin çantayı karıştıran Madhı Radha’nın çantasındaki gerçek silahı verir. Meera oyuncuk zannettiği silahla oynar.

18 Kasım Masum Özeti - Umang yalandan kendisini öldürmek ister

Radha Meera’nın yanına gelip silahla nasıl oynayacağını anlatırken Ahem silahın gerçek olduğunu anlayıp, Radha’nın üzerine atlar. Silah ateş alsa da kimse yaralanmaz. Hemen polis çağıran Ahem durumu polise anlatır.

Polis silaha el koyup, geçmişini araştıracağını söyler. Radha ise silahın Umang’a ait olduğunu anlar. Ertesi gün Polis Ahem’i arayıp, silahın kaydı olmadığını söyler. Bu sırada Radha’ya görücü geleceğini Radha, Umang’a haber eder. Umang da gelen görücüyü öldüreceğini söyler. Masum 241. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu