Dizi Özet

Masum 242. Bölüm Özeti 19 Kasım Umang Madi Konağında

Masum 242. bölüm özeti 19 Kasım Perşembe. Umang Radha’nın elinden tutup Modi konağına gelecek. İşte Masum 242. bölüm özeti sizlerle…

Masum 242 bölüm; Gopi Radha’nın odasına gitmesi ile başlar. Ancak Radha kıyafetini giymek yerine dışarıda birisi ile konuştuğunu görmesi ile başlar.

Gopi pencereden gördüğü Radha’nın yanına gider. Umang Gopi’nin sezini duyunca hemen saklanır. Radha’ya kiminle konuştuğunu sorar. Radha ise içeride çok sıkıldığı yalanını söyler.

Masum 242. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi ile Radha’nın yanına Raşi gelir. Damat tarafı gelmek üzere olduğunu dışarı da durmaması gerektiğini söyler. Radha hemen Gopi ile birlikte odasına gidip süslenmeye başlar. Ancak aklında Umang’ın sözleri gelir. Radha, Umang’ın kendisine söylediği başka birisi ile evlenmemesini istediği o anları düşünür.

Masum 242 resmi

Radha Gopi’nin yanından kısa süreliğine ayrılıp lavaboya gider. Dişlerini siyaha boyar. Tabi bunu Gopi fark edemez. Çünkü Radha dişlerini boyadıktan sonra ağzını açmaz.

Gopi görücülerin yanına Radha’yı getirir. Damat hemen Radha’yı beğenir. Kokila da bunu fark eder.

“Radha kızım Suresh’e bahçemizi gezdir” Kokila Modi

Deyince Rahda gene kafasını sallar. Radha bahçede Sureh’e ağzında ki siyah dişleri gösterir. Ona rağmen Suresh hala konuşmaya devam edince Raha titreme geçiriyor gibi yapıp, Suresh’i korkutur. Radha bu durumun devamlı olarak olduğunu söyleyince, Suresh hemen telefonu eline alıp doktoru aramak ister.

Radha buna müsade etmez. Bu durumu herkesin bildiğini söyler. Radha yalandan Suresh’e içeridekilere durumu çaktırmaması konusunda yalvarır. Suresh de annesine “Artık gidelim” der. Bu duruma herkes şaşırır.

Masum 242 özeti - Umang Modi konağına gelir

Görücüler evden çıktıktan sonra Suresh’ın annesi Savita hasta kızı gösterdiği için Kokila’ya fırça atar. Kokila ise Radha’ın hastalığı yok dese de Savitha Radha’nın titreme hastalığını söyler.

Kokila sinirle Radha’yı yanına çağırır. Gopi Radha’nın odasına gider. Radha’nın dişlerindeki siyahlığı kalemle yaptığını görür. üstüne bir de Umang’ın verdiği telefonu bulan Gopi öfkeyle Radha’nın kolunda tuttuğu gibi salona getirir.

Gopi elindeki siyah kalemi ve telefonu gösterip Savitha teyzenin dedikleri doğru. İşte Radha’nın oyunu diye gösterir. Madhu sinile kızına neden diye sorar. Gopi bununla da kalmaz. Radha’nn pencereden gördüğü birisi ile konuştuğunu kişiden bahseder.

Radha gelen baskılara dayanamaz ve birisi sevdiğini ilan eder. Urmila dil ile dişi arasında Raşi’ye “sen yere bakan yürek yakana bak” diye mırıldanır. Raşi ise Radha Ahem’den hoşlanıyor. Şimdi foyamız ortaya çıkacak der .

Kokila öfkeyle senin sevdiğini söylediğin ve sana telefonu veren kişiyi Modi konağına çağır. Hepimiz onu bekleyeceğiz der. Çok geçmeden Modi konağına Umang gelir. Herkes şok olur. Özellikle Kokila ile Kinjal şok olur. Sonunda ;Umang yaptı yapacağını.

Masum 242. Bölüm Özeti

Masum 242. bölüm özeti; Ahem sinirle Umang’ın yakasına yapışıp hangi yüzle Modi konağına geldiğini söyleyip tokat atar. Radha hemen Ahem’in önüne geçer. Umang’a vurmamasını söyler.

Ahem sinirle Umang’a gerçeği Radha’ya söyledin mi? Kinjal’i aldattığını da açıkladın mı? Kinjal de Umang’ın asla birini sevemeyeceğini, yalan söylediğini söyler. Gopi de Umang’ı daha önce tanıdıklarını, Kinjal’i aldattığını, asla birini sevmediğini sadece kullandığını söyler.

Umang ise oyununa devam edip, Kinjal’i sevmediğini ama hayatında ilk defa birisini sevdiğini oda Radha olduğunu söyleyip herkesin içinde Radha’yı etkilemeye çalışır.

Masum 242. bölüm özeti - Radha herkese karşı gelir

Gopi Radha’ya bu güzel laflara kanmamasını söylediği anda Radha ablasına karşı gelir. Radha ablası Gopi’ye karşı hakaret içeren konuşmasına annesi Madhu dayanamaz ve kızına okkalı bir tokat atar. Kısaca Umang amacına ulaşır.

Ahem bu oyuna daha fazla dayanamaz Sinirle Umang’ın kolunda tutup, Modi konağında dışarı atar.

“Modi konağının çevresinde bir daha görürsem polise haber veririm. Şimdi defol!” Ahem Modi

Umang amacına ulaştığı için mutlu bir şekilde Modi konağından çıkarken lafı komşu Umang’ın yeniden Kinjal ile bir araya geldiğini düşünür. Tabi bu haberi de herkese anlatır. Akşam olduğunda Radha Umang’ı düşünür. Gizlice sabit numaradan Umang’ı arayıp onu sevdiğini ve çok güvendiğini söyler. Sabah da bir mektup bırakıp evden kaçar.

Urmila Madhu’yu yerden yere vuracak imkânı yakalar. Madhu her defasında Urmila’nın Raşi’yi iyi yetiştiremediğinden bahsettiğin sözlerine ekleyen Madhu’ya dönüp der ki

“Sen benim kızıma laf edeceğine, başkasına kaçan kızına laf et” Urmila

Kinjal Urmila’nın ağzının payını verse de Madhu kızının evden kocaya kaçmasını kendisine yediremez. Polise haber vermeyi düşünürler. Kinjal bu işi polis değil kendi içimiz de çözmelerini teklif eder. Kinjal Ahem’i arayıp Radha’nın Umang’a kaçtığını, Umang’ın elinden Radha’yı kurtarmaları gerektiğini söyler. Ahem Radha’nın kaçtığını duyunca şok olur.

Masum 242 özeti - Kinjal Radha'ya her şeyi anlatır

Ahem Radha’nın evden kaçtığını, Modi ailesine açıklar. Madhu’nun polise haber vermemeleri gerektiğini de sözlerine keler. Madhu da Modi konağına gelir. Herkes fikrini ortaya koyduğu anda Umang Radha’nın elinden tutup, Modi konağına getirir.

“Sizlerin rızası olmadan Radha ile evlenmek istemiyorum!” Umang

Umang Radha’yı bırakıp gider. Radha ise herkese Umang’ın eskiden kötü biri olduğunu ama aşkı onu iyi biri yaptığını söylemeye çalışır. Kokila ise sevdiği adamın ne kadar kötü biri olduğunu kanıtlayacağını söyler. Ahem’e yüklü miktar da çeki imzalamasını ister. Ahem de çeki imzalayıp verir.

Masum 19 Kasım Perşembe Özeti

19 Kasım Perşembe günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Masum 19 Kasım Perşembe Özeti - Umang Radha'nın elinden tutar

Ahem ve Kokila Umang’ın evine ulaşır ve ona 10 lakh verir ve Radha’dan uzak durmasını söyler. Umang gülümser ve parayı kabul eder. Radha, Umang’ın çeke dokunmayacağını söyler. Umang bankaya gidip çeki bozduracağı sırada banka müdür Ahem’i arar. Ahem de banka müdürü ile konuşmasını hoparlöre verir.

19 Kasım Perşembe Masum Özeti - 242. bölüm

Radha Umang’ın çeki bozdurmaya geldiğini duyunca şok olur. Çok geçmeden Umang paranın bir kuruşuna bile dokunmadan hepsini Modi konağına getirir. Sadece Radha’yı istediğini paraya ihtiyacı olmadığını söyler.

Madhu ile Radha kendi aralarında konuşurken Radha’nın Raşi işe Jigar’ın arasını bilerek açtığını, ne yapmaya çalıştığını sorar. Bunu duyan Urmila hemen Radha ile Madhu’nun yanına gelir. Raşi2ey yaptıklarını duyduğunu söyleyip evinden kovar. Radha da Ahem’in ikiz kardeşi var diye kendisini kandırdığını açıklar. Madhu bunu duyunca şok olur.

19 Kasım Masum 242. bölüm özeti - Urmila ve Madhu her şeyi öğrenir

Urmila kararında emin olduğunu, bir an evvel evinden gitmelerini ister. Radha da kendisine bu oyunu Raşi ile birlikte oynadığını, şimdi gidip Swyam olayını (Ahem’in ikiz kardeşi meselesini) anlatacağını, Modi ilaesi de bir kez daha Raşi’yi evden kovacağını söyler.

Urmila Radha’nın tehdidine boyun eğmek zorunda kalır. Tabi ki bir şartı vardı. Madhu Urmila’ya karışmayacak. Urmila da Radha ve Madhu’ya karışmayacak. Her iki tara fa bu konuda sözleşir. Bir kaç saat sonra Radha Umang’ı sevdiğini kanıtlamak için bileklerini keser. Masum 242. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu