Dizi Özet

Masum 244. Bölüm Özeti 21 Kasım Umang Oyuna Gelmez

Masum 244. bölüm özeti 21 Kasım Cumartesi. Kinjal Umang ile yeni bir başlangıç yapmak ister. Umang bu numarayı yutmaz. İşte Masum 244. bölüm özeti sizlerle…

Masum 244 bölüm; Urmila’nın sözleri ile başlar. Şeytan Radha yaptı yapacağını der. Radha ile evlenmek isteyen erkek tarafı “daha fazla rezilliği görmek istemiyoruz” deyip sinirle düğün alanını terk ederler.

Madhu gözyaşları içinde kalır. Kokila onu sakinleştirmeye çalışır. Jayanthlal ise büyük kızları yıllarca kayıp olduğunu ama köyle huzur içinde yaşadıklarını ama şehir hayatı kızı Radha’nın bozulmasına neden oldu der.

Radha ve Umang herkesin duyasını almak için ayaklarına dokunmak istese de hiç kimse buna izin vermez. Radha da sinirle Gopi’ye kızar. Ailesi ile arasını açtığını söyler. Raşi ve Ahem ise ne yaptıysan sen yaptın. Gopi her zaman seni korudu der. Ahem Umang ve Radha’yı kovar.

Masum 244 resmi

Madhu öfkeyle Kokila’ya kızar. Umang düşmanları olduğunu sırf Modi ailesine eziyet etmek için kızı Radha’yı kullandıklarını söyleyince, Gopi bunun asla böyle olmadığını söylediği sırada Kokila Madhu’ya bir şey dememesini ister. Modiler düğün yerinden hep birlikte ayrılırlar.

Masum 244. bölüm özeti Başlıyor!

Radha ile Umang kendi evlerine giderler. Kapı girişinde Umang’ın kardeşi Gopi’ye bu kapıdan giremezsin! dur orada deyince Radha korkar. Daha sonra Umang ile kız kardeşi kaç göz işareti yaparlar. Umang’ın kardeşi evli çiftlerin eve girişinde yapılması gereken mumla karşılama ritüelini yapar. Daha sonra evin anahtarını verir. Radha Umang’ın evine şöyle bir bakar. Umang ise Radha’yı iyice kandırdığı için kardeşi ile göz göze gelir.

Masum 244 özeti resmi

Gopi ise Modi konağında her şeyin sorumlusu olduğunu düşünüp ağlar. Kokila ile Ahem e Gopi’yi sakinleştirmeye çalışırlar.

Şah evinde ise Madhu, Radha’yı Umang’ın pençesinden geri almak istiyor. Urmila ise Radha’nın zorla evlenmediği için Umang’ın elinden alamayacaklarını, Radha kendi yolunu seçtiğini söyler.

Madhu, Kokila’ya söylediği sözlerden pişmanlık duyar. Jayanthilal ondan Kokila’yı aramasını ve özür dilemesini ister. Madhu da Kokila’yı arayıp özür diler. Kokila da Gopi kızını görmek isterse, Modi konağına gelebileceğini söyler.

Masum 244. Bölüm Özeti

Masum 244. bölüm özeti; Madhu Urmila2ya Modi konağına gideceğini söyler. Urmila da Madhu’nun bir ayağının Modi konağında olduğunu söyleyip, adeta dalga geçer. Kinjal de morali bozuk kadınla böyle konuşma der.

Modi konağında Gopi M-Madhu sarılıp hasret giderirler. Madhu gözleri yaşlı bir şekilde Kokila’dan özür diler. Tam da bu sırada Radha lüks bir araba ile Modi konağına gelir. Ellerinde hediyelerle Modi konağına girmek ister. Kokila hediyeleri kimin gönderdiğini sorar. Kadınların arkasından Radha gelir.

“Ben gönderdim” (Masum 244. bölüm özeti) Radha

diyerek Modi konağına girmeye çalışır. Kokila ise buna müsade etmez. Radha’nın yüzündeki makyajı gören Raşi şok olur. Kokila Radha’nın içeri giremeyeceğini söylemesine rağmen Radha Kokila’yı dinlemez. Annesinin duasını almak için içeri girer.

Masum 244. bölüm özeti - Radha Modi konağına gelir

Gopi, Umang’ın Radha için iyi bir adam olmadığını söyler. Radha ise Umang’ın kendisine dokunmadığını, ailesi ile olan kırgınlığı geçene kadar da dokunmama konusunda söz verir.

Bu kargaşa içinde Savitha gelip Kinjal Umang’ı severken Umang Radha ile evlendi öylemi Kokila diye dalga geçer. Bu Savitha tam düşman başına.

Raşi annesi ile konuşup Radha’nın çok zengin olduğunu söyler. Paranın kokusunu alan Urmila ise hemen Umang evinde Radha’yı görmeye gider. Ancak Radha, onun evine girmesine izin vermez. Üstüne birde Radha, Urmila’ya hakaret eder.

Urmila Radha’nın hakaretlerine aldırış etmez. İçeri girip Umang’ın kardeşi ile tanışır. Radha Urmila’yı evden kovmak istese de Umang Radha’yı durdurur.

Urmila Radha’nın hediyeleri ile Rajpan Nagar’a döner. Bu sırada Kokilada Gopi’nin kafası dağılsın diye Rajpal Nagar’a getirmiştir.

Urmila Klima ve çamaşır makinesi ile içeri girdiğinde Madhu nerden aldığını sorar. Urmila da hediye aldığını söyleyip detay vermek istemez. Madhu ısrar edince, Ben aldım bu hediyeleri der.

Masum 244. Bölüm Özeti 21 Kasım Umang Oyuna Gelmez resmi

Radha içer girip Madhu’ya hediyeleri kabul etmesini ister. Madhu ise eline sopa alıp çamaşır makinesini kırmak ister. Urmila Madhu’nun elini tutup şöyler der.

“Bu ev benim. Neyi hediye alacağıma neyi almayacağıma sadece ben karar veririm” (Masum 244. bölüm özeti) Urmila

Kinjal ise vah kaynana Umang seni de mi satın aldı diyerek kaynanasına kızar. Bu konuşma sırasında Umang da gelir. Madhu’ya hediyeleri kabul etmesini ister. Urmila çirkefleşir. Ev kendisinin olduğunu söyleyip hediyeleri kabul eder. Rafha ve Umang Şah evinden giderken, Madhu ise adeta yıkılır.

21 Kasım Cumartesi Masum 244. bölüm özeti - Urmila Radha'nın evine gelir

Kokila ise tüm olanları iyice gözlemledikten sonra ne yapacağına karar verir. Kokial’nın planı Umangı’n gerçek yüzünü Radha’ya göstermek. Koki’nin planına uyan Kinjal, Umang’ı arıyor. Kinajl ile Radha buluşma teklif ediyor. Umang da evinde buluşabileceklerini söylüyor. Umang arkasını döndüğün de Radha kiminle konuştuğunu sorar. Umang ise yalan söyler.

Umang kardeşi ile Kinjal meselesini konuşur. Radha’nın bir şekilde evden gitmesi gerektiğini söyler. Umang’ın kardeşi hemen Radha’yı alış verişe götürür.

Umang’ın evine Kokila, Gopi Madhu ve Kinjal gelir. Radha’nın evden çıktığını görürler. Umang evde yalnız olduğunu anlayan Kinjal tek başında Umang’ın evine gider. Diğerleri de dışarıda bekler.

Masum 21 Kasım Cumartesi Özeti

21 Kasım Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Kinjal evde Umang’ı ne kadar çok sevdiğini yalandan itiraf eder. Umang da Radha ile evli olduğunu, kendisini kardeşi olarak gördüğünü söyleyip kardeşlerin bir birine bağladığı rakibandı bağlamasını ister. Kinjal beklediği karşılığı maalesef Umang’dan bulamaz.

21 Kasım Cumartesi Masum Özeti - Radah Şah evine gelir

Gopi telefonda Umang’ın evini kaydederken duvarda asılı duran Umang’ın kardeşi ile çekilmiş resimlerinin ve videosunu kaydeder. Gopi çektiği resmi ve videosunu Kokila’ya gösterir. Gopi resimdeki kişi Umang’ın kardeşi olmadığını, resimdeki kızın boynunda evli olduğunu belli eden malgalsutresi olduğunu, kafasında ise sundur olduğunu söyler.

Şimdi Gopi ve Kokila’nın ortaya çıkarması gereken şey resimdeki kişinin Umang’ın eşi olduğunu kanıtlamak. bun da kimseye söylemende yapmak. Gopi durumdan Ahem’e de bahseder. Ahem daha önce Umang’ın kardeşi ile çıktığı için resimdeki akrabaları olup olmadığını göstermek için yeni bir plan yaparlar. Ahem ile Gopi Radha’ya hayırlı olsun demeye giderler. Gopi oradaki Ahem’e resimleri tek tek gösterir.

Masum 21 Kasım Cumartesi Özeti

Gopi Radha ile birlikte kalmak ister. Evde olup bitenleri öğrenmek için iyi bir fırsatı diye düşünür. Umang’ın kız kardeşi olarka bildikleri kişi aslında Umang’ın ölen erkek kardeşinin hanımı olduğunu anlasalar da Ahem Umang2ın erkek kardeşin olmadığını söyler. Gopi bu durumu çözmek için Umang’ın evinde kalmaya karar verir.

Umang ise artık Modilerin kendisine güvendiğini Radha’ya ihtiyacı olmadıklarını söyleyip Radha’yı öldüreceklerini söyler. Radha ölecek mi? Gopi kardeşini kurtarabilecek mi? Devamı Masum 245. bölüm özetin de sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 244. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu