Dizi Özet

Masum 245. Bölüm Özeti 22 Kasım Kokila’nın Daveti

Masum 245. bölüm özeti 22 Kasım Pazar. Kokila Umang ve Radha’yı Modi konağına yatılı olarak davet eder. İşte Masum 245. bölüm özeti sizlerle…

Masum 245 bölüm; Umang’ın evinde Radha ile Urmila’nın tartışması ile başlar. Radha Urmila2ya neden çamaşır makinesini annesine Umang’ın aldığını önceden haber verdiğine kızar.

Gopi ise Umang ile abisinin eşi olan bayan ile bakışmalarını fark eder. Gopi Umang’ın bir şeyler planladığını düşünür. Radha ise banyo yapmak için suyun içerisine ısıtıcı yerleştirir. Gopi endişelerini ve endişelerini Ahem ile paylaşır. Ahem de gözünü üstünden ayırmamasını ister.

Masum 245 resmi

Umang’ın gerçek karısı Umang’ın peşinden yukarı kata çıkan Gopi’yi durdurmak ister. Gopi ise kız kardeşinin yeni evlendiğini ve evini merak ettiğini söyler. Bayan Gopi’yi durdurmayacağını alayınca, Umang’a çaktırmadan haber gönderir.

Masum 245. bölüm özeti Başlıyor!

Herkes öğle yemeğinde oturur. Madhu, Radha’yı özler ve Gopi, Radha’nın uzun süredir odasına olduğunu söyler. Umang ile gerçek eşi göz göze gelir.

Radha yanmış lastik koktuğunu fark eder. Banyodan çıkan dumanı görüyor, Kovadan kıvılcımlar bir anda patlamaya neden olur.

Masum 245 Özeti - Radha banyodayken patlama olur

Herkes koşarak yukarı gider. Ahem ve Gopi hemen banyona ya bakar. Kinjal yerde yatan Radha’yı görür. Gopi’nin tesadüf eseri lavabo giderini açması Radha’nın hayatını fark etmeden kurtarmasına neden olur.

Radha’nın ailesi patlama olayında sağ kurtulan Radha’nın iyi olduğunu görünce evden ayrılmaya karar verir. Gopi ise Ahem’e Umang’ın niyetinin iyi olmadığını, Umang’ın evinde kalması gerektiğini söylese de Ahem Gopi’ye eve dönmesini ister.

Urmila, cep telefonuyla günün olaylarını Raashi’ye anlatıp, Radha’nın kaza geçirdiğini zevk ala ala anlatır. Raşi de telefonun diğer ucunda sanki olayı görürcesine güler.

Masum 245. Bölüm Özeti

Masum 245. bölüm özeti; Gopi, kayınvalidesine Radha’nın güvende olmadığını ve Umang’ın kötü planlar içinde olduğunu açıklar. Ahem, Gopi’yi onaylar. Abisinin karşısı olarka tanıttığı kadın ile Umang arasında bir bağ olduğunu söyler.

Masum 245. bölüm özeti - Kokila Umang'ın evinde

Kokila, Radha’nın tehlikede olduğu, bu sebeple Ahem ve Gopi’den ona eşlik etmelerini ister. Bu arada Umang’ın evinde beyaz giyen kadında çok rahatsız olur. Evde kendi eşi Umang’ı Radha ile beraber yan yana görmek istemediğini, artık abisinin hanımı gibi davranmak istemediğini söyler. Bu  arada beyaz giyen kadının adının da Tripthi olduğunu öğreniyoruz.

Umang ile eşi Tripthi tartışken zil çalar. Umang kapıyı açtığında karşısında Ahem Kokila ve Gopi’yi görünce şok olur. Kokila neden yüksek sesle bağırdıklarını sorar. Umang ise hemen yalan söyler. Masum 245. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila Umang ve eşini Modi konağına kalmak için davet eder. Zaten Umang’ın hedefi de Modi konağına bir şekilde kapağı atmak. Tam da aradığı şey olunca Umang pis pis sırıtır. Umang daveti kabul eder ve ertesi gün Modi evine geleceklerini söyler.

Tripthi olayların gidişatından memnun değildir ve Umang’a daveti neden kabul ettiğini sorar. Umang ise tam aradıkları fırsat olduğunu bir kaç gün içinde gerekeni yapacağını söyler.

Madhu Umang’ın Modi konağına gleceğini duyunca tüm pisliğini bildiği Raşi’ye telefon eder. Madhu Raashi’ye Radha ve Gopi’den uzak durmasını söyler.

Masum 245. bölüm özeti Umang ve Radha Modi konağına gelir

Umang Tripti ve Radha Modi evine giderler. Kokila her ne kadar Tripti’yi çağırmasa da Tripti kıskançlık duygusu ile kocası Umang’ı yalnız bırakmaz istemez. Radha ise Kokila2ın ve Gopi’nin ne çabuk kendisini kabullendiğini kendi kendisine söylenir.

Koki ve Gopi kuyumcu için dolaba para koydu. Umang’ın çok açgözlü olduğunu, bu sebeple parasını Radha’ya harcadığı için bir şekilde kendi altın yada paralarını çalacağını o zaman da gerçek yüzünün ortaya çıkacağını düşünür.

Masum 22 Kasım Cumartesi Özeti

22 Kasım Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Modi evinde bölüm devam ediyor. Umang, Radha’nın odasına gelir. Ailenin artık ilişkilerini kabul ettiğini ve bir odada kalmaları gerektiğini söyler. Tripti bunu görüyor ve sinirleniyor. Umang Radha’yı öpeceği sırada suni bir sebepten Umang tartışıma çıkarır. Sonunda Umang odada yerde yatacağını söyler. Bunu gören Tripti gülümser.

Masum 22 Kasım Cumartesi Özeti resmi

Tripti sabah erkenden Umang’ın odasına gider. Radha’nın uyuduğunu görünce Umang’a sarılır. Umang ise Radha’ın uyanabileceğini, planlarını tehlikeye attığını söyler. Bu sırada Kokila misafirleri kahvaltıya çağırır. Gopi Radha’nın odasına gider. Ancak kapı kilitlidir. Geçte olsa Umang kapıyı açar.

Gopi Tripti’yi, sorar. Umang da dışarıda yürüyüşe gitmiş olabileceğini söyler. Gopi kahvaltının hazır olduğunu söyleyip çıkar. Giderken bir yere saklanır. Tripti’nin odadan çıktığını görür.

Urmila Modi konağında bir şeylerin döndüğünü farkındadır. Sabah erkenden konağa gider.

“Hangi rüzgar attı seni Urmila” (Masum 245. bölüm özeti) Kokila Modi

Dediği sırada Urmila Raşi’nin yanına değil, Radha’nın yanına gelip boynuna sarılır. Bu herkesi şok eder. Ancak Urmila para göz birisi olduğu için zengin Radha’ya yalakalık yapmaktadır.

22 Kasım Cumartesi Masum 245. bölüm özeti

Umang’ın odasında Tripthi gelir ve kapıyı kapatır. Umang’a yaklaşmaya çalışır. Umang’ın kendisinden uzaklaştığını hissettiğini söyler. Ancak Umang öyle bir şeyin olmadığını söylese de Tripthi’nin kıskançlık krizi tutar. Umang karısına kızar. Modi konağında hareketlerine dikkat etmesini ister.

Rashi, annesi Urmila’nın Radha’ya bu kadar önem vermesinden rahatsız olur. Hep birlikte alış verişle giderler. Oradan da Modiler tapınağa gider. Kalabalığın arasında Tripthi ayağının ağrıdığını bahane edip Modi konağına gider. Kokila bunu duyunca şok olur.

23 Kasım Cumartesi Masum Özeti

Devamı Masum 246. bölüm özetin de sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 245. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu