Dizi Özet

Masum 246. Bölüm Özeti 23 Kasım Kokila Gerçeği Öğrenir

Masum 246. bölüm özeti 23 Kasım Pazartesi. Gopi ile Kokila Tripti ile Umang’ın evli olduğunu öğrenir. İşte Masum 246. bölüm özeti sizlerle…

Masum 246 bölüm; Gopi ile Kokila’nın Modi konağına gelmesi ile bölüm başlar. Kokila evde Umang ile Tripti’yi uygunsuz bir şekilde bulacağını düşünür. Ancak Umang ile Tripti son anda Kokila’nın geldiğini fark eder. Umang yengesinin ayağını ovalarken Gopi ve Kokila içeri girer.

Umang kapının açıldığını görse de görmemezlikten gelip “Yengeciğim ayağının neresi ağrıyor” diyerek numara yapar. Kokila Umang’ın geçmişini de çok iyi bildiği için Umang’ın numaradan rol yaptığını fark eder. Bunun arkasında olanları ortaya çıkarmak için Gopi’ye söz verir.

Masum 246 resmi

Umang ile Tripti arasında yenge kayınbirader meselesi olmadığını, başka bir şeyin olduğunu bunu da bir şekilde ortaya çıkarmaları gerektiğini söyler. Gopi de Kokila ile aynı fikirdedir. Ancak bunu ortaya çıkarabilmek için yapacakları her şeyi gizlice yapmayı, bu konuda Radha’yı haberdar etmemeleri gerektiğini söyler.

Masum 246. bölüm özeti Başlıyor!

Tripti kıskançlıktan dolayı Modi konağında Umang ile Radha’nın odasında kalır. Umang yerde yatarken Tripti ile Radha da yatakta birlikte yatarlar. Tripti kıskançlığı ileride başına bela olacak.

Raşi ise geçtiğimiz bölümde Modi konağına girdiğinde Radha’nın yanına gelip Raşi’ye selam bile vermemesi Raşi’nin ana gündeminde yer alır. Raşi Radha’yı kıskanır. Jigar ise Raşi ile dalga geçip annesinin gözünden düştüğünü dile getirir.

Masum 246 Özeti - Gopi ile Kokila Tripti'nin odasına gelir

Akşam olduğunda Gopi Tripti’nin odasını kontrole gedier. Ancak Tripti odasında olmadığını görünce nereye gittiğini arayamaya başlar. Yatağın hiç bozulmadığını gören Gopi Tripti’nin başına bir şey geldiğini düşünür.

Radha ile Umang’ın odasına gidip kapıyı açacağı sırada gece vakti kimseyi telaşlandırmak istemez. Ancak hem Umang hem de Tripti Gopi’nin kapıya kadar geldiğini görür. Gopi hemen Kokila’nın odasına gidip Tripti’nin odasında olmadığını hatta yatağının bile bozulmadığını söyler.

Tripti ile Umang da uzaktan Gopi’yi görür. Tripti hemen odasına gidip kitap okuyor gibi yapar. Gopi 2 dakika önce odasında olmayan Tripti yatağında kitap okurken bulur. Tripti bir yere gitmediğini söylerken Gopi odada olmadığını ısrarla dile getirir. Kokila ise olayın üstünde durmuyor gibi yapıp dışarı çıktığında Gopi’ye hak verir.

Masum 246. Bölüm Özeti 23 Kasım Kokila Gerçeği Öğrenir resmi

Ertesi gün Kokila ile Gopi’ye yakalanmak istemeyen Umang Radha ile aynı yatakta uyuyakalır. Tripti kapıyı açtığında gördüğü manzara karşısında çok kıskanır.

Kokila Tripti’yi büyük annenin yanına götürüp orada uzun bir süre kalmasını sağlar. Bu süre içerisinde Gopi ile Kokila Umang2ın odasında arama yaparlar.

Masum 246. Bölüm Özeti

Masum 246. bölüm özeti; Büyük annenin masajını yapan kadın ayağı ağrıyan Tripti’ye de masaj yapar. Görevli kadın masaj yaptığı için Tripti uzun bir süre ayrılmaz. Kokila ile Gopi de aramalar da Mangalsutra bulurlar. (evli kadınların taktığı kolye)

Gopi ve Kokila mangalsutrayı alır. Tripti kolyesini kaybettiğini Umang ile paylaşır. Umang karısı Tripti’ye kızar.

Masum 246. bölüm özeti - Kokila Tripti2nin Mangalsutrasını bulur

Kinjal en sevdiği elbisesini Urmila habersizce alıp Radha’ya hediye etmiştir. Bunu öğrenen Kinjal çok sinir olur.

Kokila Mangalsutrayı düşmüş gibi gösterip yere atar. O kolyeyi Tripti’nin almasını beklerken Umang alır. Kokila kimin kolyesi olduğunu sorduğunda Umang Radha’nın kolyesi olduğunu söyler. Kokila da kolyeyi Radha’nın takmasını ister.

Kokila’nın planına göre Umang kolyeyi mecburen Radha’nın boynuna takarken, Tripti buna dayanamayacak ve hata yapmaya başlayacak. Umang herkesin içinde mangalsutrayı Radha’nın boynuna takınca, Tripti sinirden salonu terk eder. Gopi ve Kokila da bunu fark eder.

23 Kasım Pazartesi Masum 246. bölüm özeti - Umang Mangalsutrayı takar

Umang hemen Tripti’nin arkasında gider. Mangalsutrayı geri alacağını söyler. Gopi ile Kokila ise Umang’ın gelmesi işleri bozduğunu söylerler.

Akşam olduğunda Umang Radha’ın yanına gider. Radha aynada Umang’ın hediye ettiğini düşündüğü mangalsutraya bakıp sevinir. Umang içeri girip Radha’ya sarılıyor numarası yapıp Radha’nın boynundaki kolyeyi çalar.

Masum 23 Kasım Pazartesi Özeti - Umang kolyeyi bulur

Radha da boynundaki mangalsutrayı kaybettiğin fark eder. Kokila su almak için mutfağa geldiğinde, Gopi ile karşılaşır. Bahçede Umang ile Tripti’nin konuşmalarını duyarlar. İkisi de uzaktan Umang ile Tripti’yi izler. Umang çaldığı mangalsutrayı Tripti’nin boynuna taktığını görüp şok olurlar.

“Senin eşin sadece benim! Radha değil” (Masum 246. bölüm özeti) Tripti

Bunu uzaktan izleyen Gopi ve Kokila da  duyup şok olur. Radha ağlayarak salona gelir. Radha Mangalsutrasını kaybettiğini söyler. Umang ve “Senin sadece benim Radha değil” de bunu duyar. “Senin sadece benim Radha değil” hemen boynunda ki mangalsutrayı saklar. Kokila mangalsutrayı bulacağına dair söz verir.

Herkes Radha’nın kolyesini aramaya başlar. Kokila’nın bir gözü Tripti’nin üzerindedir. Yalandan arıyor numarası yaptığını bildiği Tripti Kokila’nın görüş açısında çıktığı an kolyeyi yere atar. Umang da bulduğunu söyler.

Masum 23 Kasım Cumartesi Özeti

23 Kasım Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi kardeşi Radha’yı çok özlediğini söyleyip akşam birlikte kalmak istediklerini söyler. Umang’a zaten gitmesini istediği Radha’yı Gopi’nin yanına gönderir.

23 Kasım Pazartesi Masum Özeti - Tirpti Kıskanır

Ertesi gün Tripti bahçede Umang ile gizli gizli konuşur.

“Artık bu oyundan sıkıldım” (Masum 23 Kasım Pazartesi Özeti) Tripti

Sözleri ile bulunduğu ruh halini dile getirirken, Umang da Modi konağını ele geçirdiklerinde bu oyunun biteceğini söyler. Bu sırada Kokila Umang’ın arkasında belirir. Umang tüm konuşmayı Kokila2nın duyup duymadığını bilemez. ancak Kokila konuşulanları duymaz.

Masum 23 Kasım Özeti - 246. bölüm özeti

Kokila Tripti’nin gerçeği söyleyebilmesi için onu kıskandırmaları gerektiği konusunda fikrini paylaşır. Gopi de bu fikri benimser.

Tripthi, Radha’dan mutfakta ona yardım etmesini ister. Koki, Radha’nın yeni evli olduğunu, bu yüzden Umang ile vakit geçirmesi gerektiğini söyler. Tripti şimdiden kıskanmaya başlar. Mutfakta iş yaparken yemeği yakar.

Devamı Masum 247. bölüm özetin de sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 246. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu