Dizi Özet

Masum 248. Bölüm Özeti 25 Kasım Soygun Gecesi

Masum 248. bölüm özeti 25 Kasım Çarşamba. Umang ile Tirpti Modi konağını soyar. Ancak altınları evden çıkarmaz. İşte Masum 248. bölüm özeti sizlerle…

Masum 248. bölüm; Tripti’nin 3 gün içinde düğün olacak olmasına itiraz etmesi ile başlar. Tirpti 3 gün içerisinde hazırlanamayacağını söylese de kaynanası her şeyi halledeceğini bu konuda merak etmemesini söyleyip, tüm altınları da düğün günü takacağını söyleyip altınları da alıp Modi konağında gider.

Umang ise karısı Tripti’nin gözleri önünde nişanlanmasına ses etmemesinin tek sebebi Modi konağına ve Modilerin zenginliğe el koymak için bu rezilliğe katlanmakta. Lakin Umang da biliyor ki Gopi ve Kokila kendisinden şüphelenmeye başlamıştır bile.

Masum 248. Bölüm Özeti 25 Kasım Soygun Gecesi resmi

Umang bu rezilliğe katlanmak için Tirpti’yi yeniden çalacakları paranın büyüklüğünden bahsedip dişini sıkmasını, bu düğünü engelleyecek plan geliştireceğini söylese de Tirpti kendisini kaybedip “Sen nasıl kocasın” diyerek hakaret eder.

Onca hakaretten sonra Tripti adeta yalvarırcasına kendisini düştüğü bu durumdan kurtarmasını söyleyip, düğünde kendisine verilen parayı Umang’a verir. “Para istiyorsan Para, ama beni bu rezillikten kurtar” der.

Umang bu konuşmadan sonra değiştirdiği altınları gösterip sadece kendisine güvenmesini, Kokila’nın oyununu bozmak için plan yaptığını söyler. Kısaca Umang yeniden Tirpti2nin güvenin kazanır.

Masum 248. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi ile Kokila son zamanlarda çok sıkı fıkı olduğunu düşünen Raşi bir yolunu bulup ne iş çevirdiklerini öğrenmek için Gopi ile Kokila’yı takip eder. İkili alt odalardan birine gidip, Umang konusunu konuşmaya başladıkları sırada Raşi de kapıdan bunları dinlemeye başlar. ;Lakin Kokila fark edip Raşi’yi yakalar.

Masum 248 resmi

Kokila Raşi’nini kapı dinlemesine çok kızar. Ancak neyi ne kadar duyduğunu bilmediği için Umang meselesinde Raşi’yi de planlarına dahil etmesi gerektiğine kara verir. Umang ile Tirpti’nin aslında evli olduğunu ama bu eve hırsızlık yapmaya geldiğini ama Radha’ya bunu kanıtlamaya çalışacaklarını bunu da sakın ama sakın Urmila’ya söylememesini söyler. Raşi duydukları karşısında şok olur. Kokila ve Gopi’ye bu konuda yardım edeceğini söyler.

Raşi plana dahil olur. Tirpti ile evlenecek olan Damat adayına Tirpti’nin çiçeklerden çok hoşlandığını ve çiçek vermesi gerektiği konusunda konuşunca, damat adayı da Tirpti’ye gül verir.

Masum 248. Bölüm Özeti

Masum 248. bölüm özeti; Umang sadece Modilerin parasına çökmek istemiyor. Aynı zamanda Daval ile Kinjal’i ayırmak için elinden gelen kötülüğü yapar. Daval Umang’ın sözlerinden dolayı etkilenip, Kinjal ile konuşmaz.

Daval Umang’ın oyunu ile boşanma meselesini açınca Kinjal adeta yıkılır. Lakin Urmila yara tuz basıp Kinjal’in Modi konağına dönmesini ister. Madhu ise Urmila’nın sözlerine aldırmamasını, evliliğin kırılgan bir yapısı olduğunu söyleyip, Kinjal’i ikna etmeye çalışır.

Masum 248 özeti - Tirpti anahtarı çalar

Bu arada Tirpti ile evlenecek olan damat adayı Jignesh çiçeği Tirpti’ye verir. Umang sinirinden kudursa da bir şey demez. Kokila bir kaç dakika sonra Tirpti’nin odasına gittiğinde Tirpti şöyle der.

“Ben hem Radha’ya hem de Umang’a çok alıştım. Anlardan ayrılıp yeni bir hayat açılmak bana çok zor geliyor!” (Masum 248. bölüm özeti) Tripti

Sözleri ile evlenmeye hazır olmadığını söylediği sırada Kokila’nın ayaklarına kapanır. Asıl amaç kasanın anahtarının bir kopyasını elindeki sabuna çıkarmaktır. Tripti bunu da başarır.  Gopi gerçeği Tirpti’nin söylememesine sinir olur. Umang ile Tirpti ise Kokila’yı ağlayarak kandırdıklarını, evin anahtarının bir kopyasını aldıklarını gülerek anlatırlar.

Masum 248. bölüm özeti - Umang ve Tirpti Soygun yapar

Tirpti evin altınlarının da saklı olduğu kasanın anahtarını bir kopyasını sabuna çıkarmayı başaran Tirpti hemen anahtar şekline getirip, gece 02:30 da salonda buluşup altınları çalacakları konusunda sözleşirler.

Umang ile Tiripti girdikleri her odada bayıltıcı sprey kullanıp, altın kasasını arar. Sonunda herkesin altınlarını tek tek çalmayı başarırlar. Bunda sonraki tek işleri evden altınlarla çıkabilmek. Tam kapıdan çıkacakları sırada Nani ve Kinjal ile kapıda karşılaşırlar.

Kinjal herkesi uyandırmak istese de Umang geç saatlerde uyandırmaması gerektiğin söyleyip ikna eder. Kinjal ile Nani Tirpti’nin odasında uyurlar.

Masum 25 Kasım Çarşamba Özeti

25 Kasım Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz. Umang Kinjal ile kapıda karşılaştığı sırada bahçeye attığı altın çantasını sonunda bulmayı başarır. Lakin karanlıkta bir küpe yere düşer. Umang ise bunu fark edemez.

Umang altın çantasını da alıp Modi konağından kaçmak isterken şöyle der.

“Tirpti affet beni. Zenginlik beni bekliyor” (Masum 25 Kasım Çarşamba Özeti) Umang

Sözleri ile Modi konağında ayrılacağı sırada Hetal uyanır. Umang saklanır. Hetal başının ağrıdığından bahseder. Umang ise evden gidemez. Umang yakalanmadan aldığı altınları tekrar Kokila’nın odasına koyar. Tam çıkacağı sırada Kokila uyanır. Umang kendi yaptırdığı anahtarı yere düşürür. Hızla Kokila görmeden odadan çıkar.

25 Kasım Çarşamba Masum 248. bölüm özeti - Çöp içinde eldiven çıkar

Sabah uyanan herkes çok uyuduğunu ve başının çok ağrıdığından şikayetçi olur. Gün içerisinde Kokila çöpün içindeki eldiven ve maskeleri bulunca, gece Umang ile Tirpti’nin bir işler çevirdiğini anlar.

Meera Tirpti’nin odasında bayıltıcı spreyi alıp elinde salona getirir. Kokila nereden aldığını sorar. Meera da Tripti’nin odasında aldığını söyler. Artık gece Umang ile Tirpti herkesi bayılttığını anlarlar.

Raşi dışarıda Kokila’nın altın küpesini bulur. Kokila herkese altınlarını kontrol etmesini ister. Ancak herkes eksik olmadığını söyler. Bu sırada Gopi Kokila’nın dolabının olduğu anahtarı bulur. Artık Umang’ın hırsızlık yapmaya çalıştığını ama başaramadığını anlar.

Masum 25 Kasım Çarşamba Özeti - 248. bölüm

Kinjal ile Daval da aralarında ki anlaşmazlığın sebebi Umang olduğunu anlar. İkili barışır. Lakin Kinjal hesap sormaya Modi konağına gider. Kinjal Umang’a tokat atar. Ahem de bunu görüp Umang’ı döver. Kokila ise kavgayı aralaştırıp, düğüne odaklanmalarını ister.

Tripti ile Umang’ın foyası ortaya çıkacak mı? Devamı Masum 249. bölüm özeti vereceğimiz bir sonraki konumuzda sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 248. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu