Dizi Özet

Masum 249. Bölüm Özeti 26 Kasım Umang Öldü

Masum 249. bölüm özeti 26 Kasım Perşembe. Gopi Umang’ı öldürdüğünü itiraf etse de Kokila buna inanmayacak. İşte Masum 249. bölüm özeti sizlerle…

Masum 249. bölüm; Radha’nın tapınak da dua etmesi ile başlar. Yaşadığı zorluğun ardında Umang’ın karşısına çıkmasını nedeniyle tapınak da dua eder. Modi konağında ise Tirpti ile Umang altınları çalamadıkları için tartışırlar.

=> Masum 250. Bölüm Özeti için lütfen tıklayınız (Bir sonraki bölüm)

Naani yine unutkanlığı günün en komik anları olacak. Nani bu defa dalga geçilen kişi değil Urmila’ya söylediği sözlerle dalga geçen kişi olacak.

Lafçı Raşi sonunda Umang ile Radha meselesini en ince ayrıntısına kadar Urmila’ya anlatır. Tam da bu sırada Kokila mutfağa girip, öfke ile Raşi’nin yanına gelir. Lakin Urmila’nın yanda Kokila Raşi’ye bir şey demese de duruşu ve gözleri ile “en kısa sürede seni mahvedeceğim” bakışı atar.

Masum 249 resmi

Daval ise Kinjal’i kendisine kötü gösteren Umang’ın yakasına yapışsa da Daval son anda sinirlerine hakim olur. Bu anları Kinjal balkondan görür.

Kinjal meselesinde yaptıkları için Umang’a kızar. Umang ise bu evden kovmayacağını bildiği için Kokila’dan korkmayacağını söylüyor.

Masum 249. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi ile Kokila Umang’ın bu yüzsüz davranışlarına bir son vermek istese de Radha’ya bu durumu nasıl izah edeceklerini bilemedikleri için tüm gerçekleri Radha’nın görmesini isterler.

Tripti’yi alacak damat tarafı Modi konağının kapısından içeri girdiğinde Gopi’nin çığlık sesi duyulur. Herkes koşarak içeri girdiğinde, Gopi’nin elinde kanlı bıçak, Umang ise kanepenin üzerine yaralı ve baygın bir halde bulurlar.

Masum 249 Özeti - Umang öldü

Tirpti Umang’ı Gopi’nin öldürdüğünü ağlayarak söylerken, Kokila Goıpi’nin elinde bıçağın olması onu katil yapmaz diyerek karşı çıkar.

Gopi ise Umang’ı bıçakladığını itiraf eder. Herkes bir anda şok olur. Madhu ayrıca Gopi’nin asla kimseyi öldüremeyeceğini söylüyor. Tirpti ise polisi arayıp evde cinayet işlendiğini haber veriyor. Polis gelir Gopi’yi tutuklar. Ancak Kokila Gopi’nin asla birini öldüremeyeceğini, kesinlikle birini korumaya çalıştığını söyler. Bu arada Radha ise tapınaktan eve döndüğünde kocasını kanlar içinde görünce şok olur.

Tripthi, Radha’ya Gopi’nin Umang’ı öldürdüğünü söyler. Radha şok olur. Bunu yapanın Gopi olduğunu öğrenen Radha sinirlenir ve Gopi’ye tokat atar. Gopi’ye artık kız kardeşi olmadığını ve bağlarının bittiğini söyler. Umang’ın ölümü için intikam alacağını söyler. Koki, Gopi’nin masum olduğunu kanıtlayacağına dair söz verir.

Koki, Gopi’ye yakında Umang cinayetinin gerçek kurbanını bulacağına dair söz verir. Modiler hep birlikte Gopi’nin arkasından polis karakoluna gider.

Kokila yeniden Modi konağına gelip katile ait eşyaları aramaya başlar. yerde küpe bulan Kokila doğru iz üstünde olduğunu anlar. Katilin farklı bir şekilde küpesini geri almaya geleceğini ve o zaman yakalamayı planlar. Urmila ise Rajpal Nagar’a gittiğinde küpesinin birinin kulağında olmadığını anlayınca panik olur. Yoksa Umang’ı Urmila mı öldürdü? Masum 249. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Masum 249. bölüm özeti Gopi katil olur

Urmila küpesinin eksik olduğunu fark eder etmez Modi konağına sabah erkenden gidip bulmaya karar verir. Kinjal da saatini bulamadığını söyler. Urmila ise Modi konağında kaybetmiş olabileceğini söyler.

Polis karakolunda Ahem defalarca Gopi’ye gerçeği söylemesini, kendisinin asla birisini öldüremeyeceğini bildiğini söylemesine rağmen Gopi sadece ve sadece Umang’ı ben öldürdüm demekle yetiniyor. Ahem ise kimi koruduğunu oldukça merak etmeye başlasa da Gopi’nin bu inadı karşısında sinir olur.

Masum 249. Bölüm Özeti

Masum 249. bölüm özeti; Raşi karakolda Gopi’nin yanından uzaklaşıp telefonla konuştuğu sırada Ahem Raşi’nin arkasında gelir. Raşi ise birileri ile telefonda konuşup yapması gerekenleri anlatır. Radha beyazlar giymiş, morali de bir o kadar bozuk bir şekilde Modi konağına gelir. Radha’nın tek dediği bunun intikamını sizlerden alacağım.

“Radha ileride intikam almak için geri gelecek. Ahem’i öldürecek!”

Raşi ve Madhu’nun planı ile evde yapılan yemeğe ilaç katıp Gopi2ye getirirler. Gopi yemeği yediğinde kriz geçirir. Hemen Gopi hastaneye kaldırılır.

Masum 249. Bölüm Özeti 26 Kasım Umang Öldü resmi
Masum 249. Bölüm Özeti resmi

Bu sırada Urmila küpesinin peşine düşler. Urmila, Modi konağına gelir. Kokila ve Jigar karakola gelir. Ancak Gopi’yi karakol da göremeyince şok olurlar. Müfettiş Kokila2ya Gopi2nin rahatsızlandığını, bu sebeple hastaneye götürüldüğünü söyler.

Hastanede Raşi doktordan rica bulunup evde tedavi edilmesini ister. Doktor da polislere evde tedavi edilebilecek bir haslığı olduğunu söyler. Polisler Gopi’ni Modi konağına getirir. Bu işlerin arkasında olan Raşi2ye kızar. Madhu Gopi’nin Modi konağına gelmesi işinde kendisinin de olduğunu söyler. Hastanın yani Gopi’nin başında bu olanları konuştuğu sırada Radha ile Tirpti Gopi’nin odasına girer. Radha Gopi’yi odada görünce gözleri fal taşı gibi açılır.

Masum 26 Kasım Perşembe Özeti

26 Kasım Perşembe günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum özeti vermeye devam diyoruz.

Radha katilin eve geri nasıl geldiğini sorar. Bağırarak polisler çağırırken Katil! Katil! diye haykırır. Kısaca Radha orada sinir krizi geçirir. Ahem Radha’yı Modi konağında kovmak ister. Lakin Radha Umang’ın intikamını alana kadar evden çıkmayacağını söyler. Kokila Ahem’i durdurur.  Radha ve Tripthi’nin burada istedikleri kadar kalabileceğini söyler.

Masum 26 Kasım Perşembe Özeti - Gopi Karakolda

Ahem, Kokila’ya Tripthi’nin Umang’ın baldızı değil, karısı olduğunu bilmesine rağmen neden Tripthi ve Radha’nın Modi konağında kalmasına izin verdiğini sorgular.

Radha bunu duyunca kaldıramaz. O sebeple izin verdim oğlum. Sen de durumu idare et. (Masum 26 Kasım Perşembe Özeti) Kokila Modi

Urmila küpesini cinayet mahallinde kurtarmak için merdivenlerden odaya çıkar. Karanlıkta küpesini aramaya başlar. Ancak bulamaz. Tekrar Rajpalnagar’a gidip tek kalan küpesini dışarıda ki saksıya gömer. Bunu fark eden Madhu saksının içindeki küpeyi bulur.

26 Kasım Perşembe Masum 249. bölüm özeti - Gopi Tutuklanır

Madhu bulduğu küpenin cinayet ile ilgili olduğunu düşünüp gece vakti Kokila’yı arayıp haber verir. Ertesi gün Raşli’nin gözleri önünde Madhu küpeyi Kokila’ya teslim eder.

Katili bulduk! (Masum 249. bölüm özeti) Kokila Modi

Herkes şok olur. Rashi bunun Urmi’nin küpesi olabileceğini ancak cinayeti işleyemeyeceğini söyler. Urmila ise küpesinin yerinde olmadığını fark eder. Korkuya kapılır.

Kokila Kinjal’i arayıp Urmila ile bilirlikte Modi konağına gelmesini, eğer gelmez ise kendisi Rajpal Nagar’a geleceğini söyler. Umang’ı kim öldürdü? Urmila katil mi? Devamı Masum 249. bölüm özeti konumuz da sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 249. bölüm özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

    1. ;) Umang öldü ama Salak Radha ablam beni kıskandı. Ben de intikam alacam deyip gelip Ahem’i öldürecek. Gopi de 7 yıl konuşmayı bırakacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu