Dizi Özet

Masum 25 Bölüm Özeti Bebek Duası Yapıldı!

Masum 25. Bölüm Özeti için bu haberimizi kaleme aldığımız belirterek sizler de daha fazla bekletmeden Masum 16 Nisan Perşembe Fragmanı vererek anlatacağız.

Masum 16 Nisan Özeti vermeden geçtiğimiz bölüm bir kaç cümle ile hatırlamak gerekirse sonradan para görmüş Raşi annesini de alıp, manikür pedikür yaptırmıştı. Artık zenginim diye geçinen Raşi eve geldiğinde Kokila ile karşılaşmıştı.

Bu arada bu bölüm kanal 7 ekranlarında 16 Nisan Perşembe günü saat 16:10 da yayınlanacak. Bu zaman kadar yazının sonunda en son eklenen masum son bölüm fragmanı yanı sıra bu bölüme ait Hintçe fragmanı da bulabilirsiniz.

Masum 25 Bölüm Özeti

Koki, Raşi’nin kendisine bakım yaptırdığını anlar. Saçlarına ve tırnaklarına bakıp resmen Raşi ile dalga geçercesine evde bulaşıklar birikti der. Raşi de hemen Gopi diye çıkışsa da Kokila bu bulaşıklar senin görevin deyip daha yeni bakım yaptırdığı tırnakları mahvolur.

=> Masum 28 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Koki anahtarı neden Raşi’ye vermesi de bu bölümde ortaya çıkacak. Evin anahtarı üzerinde bulunan kadının bazı yapması gereken işler var. Bir başkasının asla yapmaması gereken. Raşi anahtarı alınca evin sahibi kendisi zannetse de bir çok iş Raşi’ye kalacak.

Masum 16 Nisan özeti 25 bölüm

Raşi ise saf Gopi’yi kandırıp işlerinin bir kısmını yıkmaya çalışsa da Kokila bu duruma engel olacak. Kısaca Raşi anahtarı aldığına bin pişman olacak.

=> Masum 27. Bölümde Neler olacak sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Kincal’in iş başı şantajcı ile dertte. Tabi Kincal, kendisine şantaj yapanın sevgilisi olduğundan bir haber olduğu için korku içinde bu durumu nasıl çözeceğini düşündüğü sırada evin telefonu çalar. O sırada oradan geçmekte olan Gopi bu saatte kim arıyor diye telefona elini atar ama aynı anda Ahem de telefonu açmaya geldiği için ikilinin eli bir birine değer.

Ahem telefonu kaldırsa da karşısındaki kişi konuşmaz. Kincal de şantajcıdan telefon almamayım diye telefonu kapattığı için pişman olur. Zira artık şantajcı evi aramaya başlamıştır. Kincal telefonu kaldırır ve karşısında ki Umang olduğunu bilmeden yeni emirlerini bir bir sıralar.

=> Masum 26 Bölüm de neler olacağı hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

masum-dizisi-25-bölüm-özeti

Etesi gün yine dua ederek güne başlarlar. Kokila gene sabah sabah gelinleri bir güzel fırçalar. Evin hizmetçisi ile beraber mutfağa gittiklerinde Raşi’nin kurduğu tuzağa yakalanır.

Bir önceki gün ellerini ve ayaklarına manikür ve pedikür yaptırdığını bilmesine rağmen iş verdi diye intikam almak için yere cam kırıkları döker. Maalesef Koki de bu cama basar.

Masum 16 Nisan Fragmanı 2020

16 nisan masum 25 bölüm özeti

 • Evde bebek duası yapılır
 • İlk önce Ahem ile Gopi bebek duasını yaparlar
 • Raşi dua tepsinin düşürmekten sonra anda kurtulur
 • Gopi ile Ahem son kavgadan sonra ilk defa yan yana geldiler
 • Ertesi gün oruçlu tutacaklar
 • Raşi ise oruç tutmayacak
 • Dışarıdan kırmızı şal almaya gidecek
 • Karnını orada doyuracak
 • Eve geç kaldığını düşünen Kokila da Raşi’nin arkasında gidecek
 • Tatlıcıda karşılaşsa da son anda yırtacak
 • Eve geldiğinde Kokila, Raşi’nin oruç olmadığını düşünecek
 • Dışarıdan altığı kıyafetine satın aldığı tatlı bulaşacak
 • Gopi kendi kıyafetinden kesim bir gecede ona yeni bir örtü
 • Hental oruç olduğu için bayılacak.

Masum 16 Nisan Perşembe 25 Bölüm Fragmanı (TR)

Masum dizisi 16 Nisan Perşembe 25 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için ülkemiz de verilen Masum son bölüm fragmanı geçici olarka eklenmiştir.

Masum 25 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Bu bölüm Hindistan da daha önce yayınlandığı için kısa bir fragman ekliyorum. Yalnız bu fragman Hintçe olduğunu unutmayın. İyi seyirler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu